Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś może już na PS4 i PC żeby ocenić FPS? Bo z tego co wiem PS4 ma tylko 30fps, a PC znowu dostało 60 eh. Czy te 30 klatek na PS4 jest stałe czy są jakieś dropy jak to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo a wiedzieli, że tak, jak to było w BB tutaj też Firekeeper odpowiada swoimi gestami na nasze? Najs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może już na PS4 i PC żeby ocenić FPS? Bo z tego co wiem PS4 ma tylko 30fps, a PC znowu dostało 60 eh. Czy te 30 klatek na PS4 jest stałe czy są jakieś dropy jak to wygląda ?

Są dropy zawsze były to już jest wpisane w silnik gry ( :P), dropy są sporadyczne przez większość czasu mamy solidne 30fps.

Co do PC to gra działa w 60fps, ale jest druga strona medalu ludzie piszą o zawieszaniu gry przy ogniskach, kasowaniu zapisów gry i działaniu gry w sekundach na ramkę :)

 

Błędy na PC zostaną jak zawsze szybko naprawione więc weź wersję na której grają twoi znajomi.

 

P.S. Co śmieszne ludzie piszą że część błędów rozwiązuje wybranie klasy Knight i nie zdejmowanie hełmu... :D

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus obowiązkowe 10 pokłonów przed każdym nowym ogniskiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zauważalne spadki klatek odczulem jedynie podczas walki z

Drzewcem

, szczegolnie przy wejsciu na arene. Oprocz tego jest stabilnie. Jedyny minus to niemozliwosc skupienia sie na pracy :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam remont dwóch pokoi, wolny tydzień od pracy i jak to cholera pogodzić?

Szpachla, wiertarka w łapach a w głowie DS.

Co do dropów to zauważam solidny spadek zwykle RAZ na początku każdej nowej miejscówki. I jeśli nie wyłącze gry to do kolejnej nowej lokacji jest płynnie.

Czyli drop = ładowanie do Ramu.

Podoba mi się zachowanie przeciwników; używają estusów, różnych postaw ataku.

Jak dla mnie cała ta magia i klimat to bardziej Demon's Souls 2 niż Dark3 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem. Ostatni Boss niestety nie nalezy do najtrudniejszych padl za 3 razem;/

 

Gra jest mega.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzalem chyba jak na mnie dosc duzo 44h.

 

 

 

@Down tak jest - 5 razy na NG

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle, pewnie też mi zajmie tyle czasu gdzieś przejście.

Dopóki nie zwiedzę wszystkiego nie pójdę dalej :)

 

Orientuje się ktoś czy w grze jest respec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się odbiłem od blood sroma, tak w DS3 wciągnęło mnie do reszty. Pierwszy boss za mną, teraz ruszamy dalej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też na patchu 1.03 w XO macie ciągłe "szarpanie obrazu,spadni klatek" kurna tak miga ze mi gały z orbit wylecą  co 30 min przerwe robię bo poprostu oczy mi nie wytrzymują pierwszy raz mam cos takiego, wlaczylem poźniej ff demo ktore tez do plynnych nie nalezy i nic wszystko gra obraz wydaje się płynny a w DS3 poprostu masakra!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też na patchu 1.03 w XO macie ciągłe "szarpanie obrazu,spadni klatek" kurna tak miga ze mi gały z orbit wylecą  co 30 min przerwe robię bo poprostu oczy mi nie wytrzymują pierwszy raz mam cos takiego, wlaczylem poźniej ff demo ktore tez do plynnych nie nalezy i nic wszystko gra obraz wydaje się płynny a w DS3 poprostu masakra!!

Spadki sa jak juz wczesniej chlopaki pisali przy "wejsciu" do nowej miejscowki, ale potem jest gitara.

Jest jeden boss, przy ktorym na bank 30 nie bylo, ale bez zadnego sadyzmu.

Zadnych nieprzyjemnych doswiadczen o ktorych piszesz nie mialem, nawet na 1.0.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w DS3 działa co-op? Jakich przedmiotów musi użyć przywołujący i przyłowywany, aby móc zagrać razem? Czy działa to tylko na bossach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się odbiłem od blood sroma, tak w DS3 wciągnęło mnie do reszty. Pierwszy boss za mną, teraz ruszamy dalej. :biggrin:

Pokonałeś jednego pierwszego bossa i twierdzisz, że gra Cię pochłonęła bez reszty? Chyba za wcześnie na taką opinię...

 

Zastanawia mnie, czy na takiej samej zasadzie odstawiłeś BB - to znaczy porażka w starciu z pierwszy bossem wpłynęła na to, że odstawiłeś grę?

 

Tak czy inaczej, potwierdza się, że DS3 jest przystępniejsze dla nowych graczy :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się używa broni gdzie schodzi nam mana i są te nowe ruchy dla każdej broni? chodzi o te "weapon arts".

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2, musisz byc bez tarczy.

Niektore tarcze nie maja parowania i mozesz tez uzyc specjalu broni.

Na tarczy masz mala ikonke miecza lub tarczy - po tym rozpoznasz ktore moga parowac, a ktore pozwola na wykorzystanie specjalu broni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm po pierwszych godzinach stwierdzam, że jest za łatwo. Taki samouczek to by się przydał w BB, dla bardziej casualowych graczy, żeby ich nie odrzucić. Na razie za krótko grałem, żeby coś więcej, ale killer, oby tylko ten poziom wzrósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się znowu dzieje  :shok: Praca nie pozwala mi na dłuższe posiedzenia, więc póki co zaliczyłem Lothric, ubiłem bossa i pozwiedzałem trochę wioski na dole. Nie zgodziłbym się z faktem, że jest łatwiej niż poprzednio. Nie jest może ciężko, ale na pewno bardziej wymagająco niż w DS2, gdzie pierwsze rozdziały można było przelecieć z palcem w dupie. Kwestia subiektywna. 

 

Natomiast z całą pewnością jest przepięknie. Silnik Bloodborne daje radę i większa ilość jasno oświetlonych lokacji pozwala należycie nacieszyć się szczegółami. 

 

Dobrze było unikać przedpremierowych gameplayów. Lothric przechodziłem w zasadzie na ślepo i zastanawiam się ile ominąłem...

 

Smoka pozbyłem się tradycyjnie - ze 40 strzał z łuku :P Wypuściłem też złodzieja z celi. Mam jednak wrażenie, że pominąłem coś oczywistego.

 

Pytanko do tych, co skończyli - jak wygląda NG+? Tak jak w DS2, z nowymi przeciwnikami, Black Phantomami itp, czy raczej mamy powrót do mechaniki z DkS i BB?

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzisiaj konczyc gre, a skonczylo sie na tym ze caly dzien spedzilem na PvP :obama: - chyba z 50-60 inwazji zrobilem dla roznych covenantow w celach testowych i praktycznie zawsze wychodzilem zwycieska reka, PvP to tutaj taki troche Gank Mode, bez zasad fair play czy tez jakiegokolwiek pomyslunku - pewnie to glownie przez to ze host z reguly ma przy sobie armie pomagierow, lamusy osrane w coopie tylko biegac potrafia, pierwsze przejscie powinno zawsze byc samodzielne, no ale pomijajac te jakze bogate tereny lowieckie, to odwiedzilem tez Fight Club - gdzie sie przyzywa wrogow i wtedy jest pelna profeska, brak leczenia, szpagatu do mobkow etc. bardzo przyjemnie spedzilem tam troche czasu. Mam tyle nagranego materialu ze juz chyba dysk w ps4 zapelnilem, oto pierwszy kawalek dzisiejszych podbojow, na ktorym kislem mocno siedzac na party:

 

 

Najgorsze jest to ze przed ta inwazja wrzucilem super heavy armor zeby POISE przetestowac a tu taki zwinny dżony sie trafil xD

 

Pewnie pokleje jutro urywki "gank squadowego pvp" a potem moze osobny filmik z fight clubu bez edycji zarzuce jak juz jest serious business, jesli komus w ogole bedzie sie chcialo ogladac takie PvP :P

Edytowane przez One Post Man
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVP gdzie invaderzy co chwila uciekają między mobki i się non stop lecza, to można o kant dupy rozbić. Wczoraj chyba co drugi inv tak robił, strasznie mnie to wkurwialo. To niestety nie poziom inv z DkS1 :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodziłbym się z faktem, że jest łatwiej niż poprzednio. Nie jest może ciężko, ale na pewno bardziej wymagająco niż w DS2, gdzie pierwsze rozdziały można było przelecieć z palcem w dupie. Kwestia subiektywna. 

Trochę pograłem i dokładnie mam takie same odczucia i zazdroszczę tym którzy piszą że jest bardzo łatwo. Widocznie nie mam takiego skilla jak oni :) .

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVP gdzie invaderzy co chwila uciekają między mobki i się non stop lecza, to można o kant dupy rozbić. Wczoraj chyba co drugi inv tak robił, strasznie mnie to wkurwialo. To niestety nie poziom inv z DkS1 :sad:

Tutaj też tak na pewno będzie tylko niech nowi gracze ogarną co i jak, gra została wydana wczoraj więc nie ma co porównywać poziomu PvP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja poznaję sobie poziom (zazwyczaj 6-8 godzin spędzam na danej miejscówce, aż wiem, gdzie leży każdy kamyczek), a potem ładnie wszystko czyszczę... i czekam :D ilość ludzi online to po prostu miazga, zostawiając znak, jestem przywoływany w 2-3 sekundy po tym jak go postawiłem - gra się rewelacyjnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×