Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, ja również zacząłem. Wczoraj udało mi się dorwać swoją kopię. Dziś siadłem i hm... Pierwszy boss to żart ;) mam nadzieję, że później faktycznie jest trudniej, bo do BB się nie umywa.

 

W BB grałem na zwinność i dużo rolek, grało się super. Teraz od razu stworzyłem więc najemnika i zaczynam tak samo, ale... czy ciężkim zakutym łbem nie gra się fajniej? Bo nie wiem, czy na pierwsze przejście nie byłoby warto wrzucić coś odmiennego, czyli wolny tank pod siłę, a drugi raz przejść jak w BB, co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja również zacząłem. Wczoraj udało mi się dorwać swoją kopię. Dziś siadłem i hm... Pierwszy boss to żart ;) mam nadzieję, że później faktycznie jest trudniej, bo do BB się nie umywa.

 

W BB grałem na zwinność i dużo rolek, grało się super. Teraz od razu stworzyłem więc najemnika i zaczynam tak samo, ale... czy ciężkim zakutym łbem nie gra się fajniej? Bo nie wiem, czy na pierwsze przejście nie byłoby warto wrzucić coś odmiennego, czyli wolny tank pod siłę, a drugi raz przejść jak w BB, co myślicie?

Ja tankiem skacze jak małpa na gumie i daje rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten smok mi uciekł po 30 strzałach z łuku :-)

Gdzie go można dorwać aby dobić? Wiecie?

Dobić?

Jak znam from software ten smok czeka gdzieś na Ciebie wkurwiony na maxa z 10x tyle HP hehe

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to działa, przyzywam goscia do pomocy na bossie pokonujemy go i on znika czemu? czy random ktorego przyzwalem sam sie wycofuje czy automatycnie jest wycofywany???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIkt nie gra klerykiem na te pioruny albo magiem (a tu jest duzo do wyboru)?

ja gram magiem i wczoraj  zabiłem bosa 

drzewca którego magiem było trudno ubić bo celowanie w odpowiedni punkt musiało być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kooperacja konczy sie po ubiciu bossa.

jak chcesz hardkoru to wez lekki ekwipunek z niskim wspolczynnikiem obrony i zamiast zaslaniac sie tarcza trzymaj bron obiema rekami. poza tym wariacje pierwszego bossa spotkasz jeszcze pare razy wiec glowa do gory, bedziesz mogl sie przekonac czys kozak czy zwyczajny szczesciarz.

Tak właśnie zacząłem ;) tarcza won, szabelki w obie łapy i jazda! Rolki i bieganie wokół bossa. Tylko, że tak grałem przez 100h BB i teraz chyba na pierwsze przejście wybiorę coś nowego. W takim razie rycerz z mieczem czy wojownik z toporem, co lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować ten klucz za 20k czy odkryje jakiś skrót potem? Bo mam 16k teraz i nie wiem czy mam pofarmic czy podlevelowac...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem drugiego bosa całkiem przypadkiem :P

Tez proponuje rycerza z mieczem najlepiej krótkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rozkminił na czym polega mechanika losowego napełniania się butelki z Estusem w trakcie gry? :) Nie mam plusa więc gram offline, a mimo to często odzyskuje pełną liczbę Estusów, nawet w trakcie walki.

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem piromante i spytał sie mnie czy chcę się nauczyć ognia odparłem że tak i piromanta się gdzies teleportował i go niema. Myślałem że zapewne teleportuje się do kapliczki gdzie jest kowal i reszta postaci a nie ma go tam. Czy ktoś może dać znać gdzie go teraz znajdę. To ten piromanta z wioski od wieśniaków jakby coś.

 

 

Edit: już znalazłem go. Trochę się odłączył od grupy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można dołączyć do konwenantu? Niby zdobyłem jakieś "sztandary" ale do żadnego nie należę...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnalazłem piromante i spytał sie mnie czy chcę się nauczyć ognia odparłem że tak i piromanta się gdzies teleportował i go niema. Myślałem że zapewne teleportuje się do kapliczki gdzie jest kowal i reszta postaci a nie ma go tam. Czy ktoś może dać znać gdzie go teraz znajdę. To ten piromanta z wioski od wieśniaków jakby coś.

 

 

Edit: już znalazłem go. Trochę się odłączył od grupy.

Sam juz napisales Edit, ale tak wszystkie postacie ktore jeszcze spotkasz na swojej drodze, ktore po rozmowie "teleportuja sie" wyruszaja do glownej bazy.

 

 

Panowie gdzie można dołączyć do konwenantu? Niby zdobyłem jakieś "sztandary" ale do żadnego nie należę...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Jest jeden banner questowy ktory musisz uzyc po pierwszym bosie.

A konwenanty jak juz dolaczysz do jakiegos, to musisz ubrac jak bron czy zbroje, jest na tej samej zakladce gdzie ubierasz cala postac po prawej stronie.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosciarz: a możesz mi powiedziec jak działa mrok na broni bo znalazłem topór z fizyczną mocą 100 i mrokiem tez na 100. Po zadaniu ciosu przeciwnikowi uderzenie zadaje własnie 100 a mroku nic? jak to jest? na postaci tylko po uderzeniu ten mrok w nia jakby się wchłania ale nie zadaje tych dodatkowych 100 obrażeń? O co może chodzić i jak ten mrok uruchomić. Chyba że to działa tylko na jakiś typ przeciwników. Już sam nie wiem próbuję coś znaleźć na necie o tym ale niczego niema.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales na kilku mobach, nigdy nie zadasz pelnego dmg jaki masz wyswietlany, moze a noz widelec jest taka reduckja ze ucina po polowie z kazdego i razem zadaje 100, choc watpie.

Dodatkowo ( teraz tego nie sprawdze bo jestem w pracy ) moze ta bron wymaga np 13 inta i tego nie spelniasz i w ogole nie zadajesz tych obrazen <- to prawdopodobnie jest nie prawda, bo tak ta mechanika chyba nie dziala.

Nigdy nie bawilem sie takimi bronmi zawsze albo raw albo sharp.

 

Ktos z wyjadaczy moglby sie wypowiedziec, bo pomimo ze gralem w kazda gra od Software to jestem laikiem jesli chodzi o te wszystkie mechaniki=]
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales na kilku mobach, nigdy nie zadasz pelnego dmg jaki masz wyswietlany, moze a noz widelec jest taka reduckja ze ucina po polowie z kazdego i razem zadaje 100, choc watpie.

Dodatkowo ( teraz tego nie sprawdze bo jestem w pracy ) moze ta bron wymaga np 13 inta i tego nie spelniasz i w ogole nie zadajesz tych obrazen <- to prawdopodobnie jest nie prawda, bo tak ta mechanika chyba nie dziala.

Nigdy nie bawilem sie takimi bronmi zawsze albo raw albo sharp.

 

Ktos z wyjadaczy moglby sie wypowiedziec, bo pomimo ze gralem w kazda gra od Software to jestem laikiem jesli chodzi o te wszystkie mechaniki=]

 

Nie ten topór ma wymagane cechy siła i zręczność tylko. Obie spełniam. Za to niema w ogóle premii do cech?! Dziwne. Pierwsza taka broń. A mam jeszcze pytanie o  co chodzi w obojętnie jakie broni że jest siła ataku np 104 + 18. Dlaczego ta suma nie jest zsumowana tylko ją rozwala na działanie. Dlaczego nie wyświetla cała suma 122 tylko jest 104 + 18. Jeśli sa to mega proste pytania to sorry ale nie znam się w ogóle na tych cyferkach dlatego obeznanych pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden banner questowy ktory musisz uzyc po pierwszym bosie.

A konwenanty jak juz dolaczysz do jakiegos, to musisz ubrac jak bron czy zbroje, jest na tej samej zakladce gdzie ubierasz cala postac po prawej stronie.

Dzieki, nie zauważyłem tego

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie nie sugerujcie się klasą postaci jakie są do wyboru.

To tylko początkowa broń i punkty startowe inaczej rozrzucone.

W DS sami ulepicie sobie taką postać jaką będzie wam się fajnie grało, bez względu czy nazwana jest knight, sorcerer czy Rysiek z klanu.

Im silniejsze ataki dystansowe (magia, dobry podbity łuk etc.) tym gra łatwiejsza.

W Nexusie, tzn kapliczce :) mam już niezłą brygadę.

Teraz tylko czekać, aż jakiś Yurt czy inny świr zrobi swoje.

Nerwowo po kazdym etapie/bossie wracam do Nex... kapliczki sprawdzić czy wszyscy żyją.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać, aż jakiś Yurt czy inny świr zrobi swoje.

Nerwowo po kazdym etapie/bossie wracam do Nex... kapliczki sprawdzić czy wszyscy żyją.

Sprawdzaj, tylko uwazaj zebys sam nie stracil zycia...

Zostales ostrzezony=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nic co soulsowe nie jest mi obce ;-)

Mam nawet jednego podejrzanego.

Od wszystkich wszystkie czary, pyro wykupuję wszystkie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosciarz: a możesz mi powiedziec jak działa mrok na broni bo znalazłem topór z fizyczną mocą 100 i mrokiem tez na 100. Po zadaniu ciosu przeciwnikowi uderzenie zadaje własnie 100 a mroku nic? jak to jest? na postaci tylko po uderzeniu ten mrok w nia jakby się wchłania ale nie zadaje tych dodatkowych 100 obrażeń? O co może chodzić i jak ten mrok uruchomić. Chyba że to działa tylko na jakiś typ przeciwników. Już sam nie wiem próbuję coś znaleźć na necie o tym ale niczego niema.

Jak walisz w tych mobkow to powinieneś widzieć taka fioletowa mgiełke, wtedy będziesz pewny ze zadajesz obrażenia od mroku. Szczerze mówiąc nigdy nie zagłębialem się w "cyferki" ale pamiętaj ze jeśli Twoja bron ma dmg np. 100 fizycznego + 100 mroku to nigdy nie będziesz robił 200 dmg. Każdy mobek ma różna tolerancje/obronę na dany rodzaj ataku wiec różnym mobkow będziesz zadawał zróżnicowany dmg. Jeśli ktoś ma np obronę fizyczna np 60 i mroczna 30 to od swojego dmg musisz 100+100 musisz odjąć 60+30. Wydaje mi się ze to tak działa. Moja rada - nie wnikaj za bardzo w jaki sposób jest to obliczane. Jeśli mądrze levelujesz postać i używasz broni, która skaluje się z Twoim buildem na A lub S to możesz być pewny ze zadajesz największy dmg jaki jest tylko możliwy w Twoim przypadku. Co do pytania o dmg 104+18 to tez nie mogłem rozgryzc tego w bloodborne. Wydaje mi się ze w tym przypadku chodzi o to ze trzymając broń w jednym ręku dmg jest 104 a oburącz albo może specjalny atak 122. Aczkolwiek zgaduje tylko ale dla mjie jest to logiczne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta było w wcześniejszych grach FS, więc nawet nie mając DS3 mogę śmiało stwierdzić, że jest tak jak pisze harran-smith.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×