Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten podwójny kręciołek według mnie nadaje się tylko na słabszych przeciwników. Zwykły cios pod L2 takiego np Claymore, zadaje mocniejsze obrażenia i to prawie naokoło siebie. A jak trzeba to pod R2 ma też potężne pchnięcie.

Moim zdaniem najlepsze są wielkie miecze z poziomym zamachem i pchnięciem pod R2. Oczywiście jest to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Dodam jeszcze że przy najazdach innych graczy, włócznia może się nie przydać.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten podwójny kręciołek według mnie nadaje się tylko na słabszych przeciwników. Zwykły cios pod L2 takiego np Claymore, zadaje mocniejsze obrażenia i to prawie naokoło siebie. A jak trzeba to pod R2 ma też potężne pchnięcie.

Moim zdaniem najlepsze są wielkie miecze z poziomym zamachem i pchnięciem pod R2. Oczywiście jest to moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Dodam jeszcze że przy najazdach innych graczy, włócznia może się nie przydać.

Przy najazdach włócznia niema szans. Mowie o właśnie mobkach i bezpieczeństwie to na razie dla mnie najlepsza broń. Te miecze i pchnięcie pod r2 to zgoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2h za mną a ja wciąż na murze nie mogę nigdzie dojść bo gine haha ale jest pozytywnie. Gra rozbudowana bardziej niż BB. Gram Heroldem w jakie staty najlepiej iść klasa nastawiona na obr fizyczne? Najchętniej zrobiłbym takiego ala paladyna. Jestem mega zagubiony powie ktoś jak kogoś przyzwac? Mam biały rysik. Nie widzę na ziemi żadnych próśb o pomoc

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2h za mną a ja wciąż na murze nie mogę nigdzie dojść bo gine haha ale jest pozytywnie. Gra rozbudowana bardziej niż BB. Gram Heroldem w jakie staty najlepiej iść klasa nastawiona na obr fizyczne? Najchętniej zrobiłbym takiego ala paladyna. Jestem mega zagubiony powie ktoś jak kogoś przyzwac? Mam biały rysik. Nie widzę na ziemi żadnych próśb o pomoc

Sprawdź ustawienia sieci, ja w domyślnych miałem Matchmaking wyłączony i widoczność znaku przyzwania ograniczona. Jak tylko to zmieniłem to os cholery znaków zaczęło się pojawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest strasznie wielka pod względem krain, przeciwników i contentu. Mam 20 godzin na zegarze dużo zabitych Bossów i kurde ciągle nowe drogi się otwierają. Dużo lepsza produkcja niż DS2 pod każdym względem, chyba pogromca Dark Souls 1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po dwóch dniach walczenia udało się zdobyć 2 rangę w covenancie Farrona.

Za pierwsza rangę (10 zwycięstw jako najeźdźca) dostałem miecz pod DEX, za drugą rangę (kolejne 20 zwycięstw) dostałem pierścień podnoszący poise i tarczę z dobrymi statystykami.

Jak ktoś chce wbić drugą rangę w tym covenancie to polecam nie zwiększać poziomu postaci wyżej niż 40, ja miałem 47 i często czekałem 15 minut na przyzwanie, ale zazwyczaj nie więcej niż 5-10. Przynajmniej porządnie zwiedziłem bagna i wyfarmiłem ponad 300k dusz :)

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie można gdzieś zresetować level? Podbiłem jak głupi wiarę w moim skill buildzie bo myślałem ze jeden cud to second chance jak z demons souls...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam swój wyższy poziom trudności - zacząłem od nowa wojownikiem z wielkim toporem i nie mogłem przejść pierwszego bossa, którego wcześniej najemnikiem pokonałem za pierwszym razem o.O 

W poprzednie Soulsy nie grałem, miałem tylko przyjemność wbić platynkę w Bloodborne. Tym ciężkim wojownikiem gra mi się jak na razie koszmarnie, w ogóle nie jestem w stanie ogarnąć używania tarczy. Ja mam zakorzenione, że przebywanie w zasięgu przeciwnika to błąd, szybki doskok, 2-3 ciosy i odskok poza zasięg. Zakutym w zbroję klocem ciężko to uczynić, a o tarczy sobie przypominam jak już mam ekran ładowania po śmierci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem matchmaking i znaki w opcjach na widoczne i nadal nic nie widze:(

Sprawdź czy jesteś rozpalony, spróbuj też postawić swój znak i zobaczy czy ktoś cię przyzwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie można gdzieś zresetować level? Podbiłem jak głupi wiarę w moim skill buildzie bo myślałem ze jeden cud to second chance jak z demons souls...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Musisz znaleźć Rosarię w Cathedral of the Deep. Droga do niej jest dość pokręcona i można tam trafić niemal pod sam koniec tej lokacji.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć Rosarię w Cathedral of the Deep. Droga to nie jest dość pokręcona i można tam trafić niemal pod sam koniec tej lokacji.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Oniona.

 

Miesjcówka Undead Settlement - wejście do wieży, na szczycie której znajdziemy giganta. Przy moim pierwszym wejściu wbiegły za mną moby, z góry zjechała winda a na niej Onion, niestety chwilę później moby mnie usiekły. Po powrocie w to miejsce nikogo nie ma. Możliwe, że Onion zginął, czy przeniósł się w inne miejsce?

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Oniona.

Miesjcówka Undead Settlement - wejście do wieży, na szczycie której znajdziemy giganta. Przy moim pierwszym wejściu wbiegły za mną moby, z góry zjechała winda a na niej Onion, niestety chwilę później moby mnie usiekły. Po powrocie w to miejsce nikogo nie ma. Możliwe, że Onion zginął, czy przeniósł się w inne miejsce?

wjedź windą na samą górę, a w czasie jazdy nasłuchuj uważnie :)

Wysłane z mojego ASUS_T00J

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Oniona.

Miesjcówka Undead Settlement - wejście do wieży, na szczycie której znajdziemy giganta. Przy moim pierwszym wejściu wbiegły za mną moby, z góry zjechała winda a na niej Onion, niestety chwilę później moby mnie usiekły. Po powrocie w to miejsce nikogo nie ma. Możliwe, że Onion zginął, czy przeniósł się w inne miejsce?

Ta winda jest tak jakby dwupoziomowa i on jest na dolmym poziomie. Moze po prostu odpaliles winde i zjechal na dol. Zginąć raczej nie powinien, bo slaby nie jest.

Ewentualnie sprawdz jeszcze w polowie drogi na gore winda w tej wieży. Powinieneś usłyszeć "hmmm", wtedy mozesz zeskoczyc na drewniane rusztowanie i wyjść na 'balkon'. Tam siedzi po rozmowie z nim na dole wieży.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reseteowania statystyk, do wypowiedzi Numinexa dodam tylko że można to zrobić 5 razy w ciągu jednego ng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie można gdzieś zresetować level? Podbiłem jak głupi wiarę w moim skill buildzie bo myślałem ze jeden cud to second chance jak z demons souls...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

Czyli nie ma tego cudu? Bo przegladajac "miracles" myslalem ze wlasnie jest taki, ktory odpowiada za "druga szanse"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma tego cudu? Bo przegladajac "miracles" myslalem ze wlasnie jest taki, ktory odpowiada za "druga szanse"

Jest - tylko musisz odpowiedni tom donieść panience od cudów.

Na Road of Sacrifice masz most przed bramą do ogniska, przed nim musisz skakać w dół - widać półkę niżej.

Niezły surprise w czasie PvP :biggrin:

 

@wili

przymierza służą do spotkań z kumplami i wznoszenia toastów:

cjwfuLc.jpg

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent

 

104p0jp.jpg

 

Hmm :)

Ja z kolei mam tak, że przy tej grze przestałem myśleć o seksie posiadając taką żonę...

 

photo-8383.jpg

 

 

Twoja rekomendacja mnie przekonuje ;) :) ale dam Tobie radę :P

i tak weź zarezerwuj sobie choć chwilkę na szybki seksik ;)

 

BTW: Piękna nie piękna, ważne aby była taka dla Ciebie :P Moja dla mnie jest :)

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy jestem rozpalony a jak to sprawdzić? I tylko jak jestem rozpalony będę widział znaki? Zostawilem znak i nikogo nie przyzwalo do mojego świata tylko mnie wywalilo do czyjegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes "rozpalony" to Twoja postac sie pali=]

Nie sposob tego nie zauwazyc;p

To jak Ty stawiasz znak...to chcesz zeby ktos Ciebie przywolal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można wzmacniać to słoneczne przymierze oddając fanty za pomoc innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×