Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę, dlatego od pewnego czasu trochę eksperymentuje szczególnie przy bossach. Jednak gdy dochodzi do pvp to tylko dark sword albo black knight glaive. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy gra czym chce. W soulsach to jest fajne, że broni jest od groma i można cały czas eksperymentować i urozmaicać sobie rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się póki co dobrze gra Irythylowym mieczem ale pokarmie Darka, czym się go ulepsza? Tytanitem?

Dark Sword ulepsza się odłamkami, dużymi odłamkami, grudkami i na końcu sztabą tytanitu do +10. Zresztą sztabą ulepsza się wszystkie bronie na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jestem w połowie gry, ale i tak nieźle się wkręciłem w PvP. Stoczyłem kilka walk, trochę potrenowałem, specjalnego bulidu pod pvp nie zrobiłem, lecz jestem pod wrażeniem jak przyjemnie się w to gra. Trafiłem na świetnych graczy, którzy znają zasady ukłonu i nie używania estusów (ale o tym pisaliście wcześniej). To mnie bardzo cieszy. Chyba na 10 walk jakie stoczyłem to dwóch graczy leczyło się butelką estusa, wiec według mnie nie jest źle. Poniżej wrzucam wam moje ostatnie stracie. Polecam oglądać nie tylko dla samej walki (i mojego zwycięstwa xD), ale również by zobaczyć na intrygującą taktykę mojego wroga. No cóż ciekawy podejście... ;)

 

 

Przy okazji zadam pytanie związane z questem Cebuli:

 

W jakiej lokacji go spotykam? po wrzuceniu mu ekwipunku do studni. Pytam bo nie chcę niczego pominąć i skopać sobie questa ;) Poproszę o wskazówkę

Edytowane przez Kentucky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo każdy gra czym chce. W soulsach to jest fajne, że broni jest od groma i można cały czas eksperymentować i urozmaicać sobie rozgrywkę.

Tak, jest ich od groma tylko i tak wszystko sprowadza się do tego że są bronie użyteczne i bezużyteczne...

Obecnie wszelakiej maści Katany, Estoci i Dark Swordy królują, dzięki szybkim atakom i niemałym obrażeniom. 

@UP

Musisz w wejść do kanałów z tymi długowłosymi maszkarami w Irithilu, tam znajdziesz Siega w kuchni.

Tylko nie idź do lochów bo spierdoczysz sobie quest...

Edytowane przez Ivraas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jestem w połowie gry, ale i tak nieźle się wkręciłem w PvP. Stoczyłem kilka walk, trochę potrenowałem, specjalnego bulidu pod pvp nie zrobiłem, lecz jestem pod wrażeniem jak przyjemnie się w to gra. Trafiłem na świetnych graczy, którzy znają zasady ukłonu i nie używania estusów (ale o tym pisaliście wcześniej). To mnie bardzo cieszy. Chyba na 10 walk jakie stoczyłem to dwóch graczy leczyło się butelką estusa, wiec według mnie nie jest źle. Poniżej wrzucam wam moje ostatnie stracie. Polecam oglądać nie tylko dla samej walki (i mojego zwycięstwa xD), ale również by zobaczyć na intrygującą taktykę mojego wroga. No cóż ciekawy podejście... ;)

Gdy pokonasz Pontyfika to polecam Ci arenę. Tam naprawdę królują duele w iście rycerskim stylu. Wczoraj miałem tam niesamowitą sytuację kiedy po skończonym pojedynku widownia złożona z czterech innych graczy oklaskiwała zwycięzce a ten ukłonił się najpierw pokonanemu oponentowi a potem samej widowni.

Uwielbiam tą grę :biggrin: .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi! Mam jeszcze jedno pytanie. Ale tym razem dotyczy questa pary rycerskiej. Bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi na tym ;)

 

Gdzie spotkam ponownie Anri? Ostatnio widziałem ją w Mroźnej Dolinie i nadal szukała milczącego Horacego(dobrze pamiętam jego imię?) Potem zniknęła. Po odblokowaniu trzeciego ogniska w Mroźnej dolinie cofnąłem się do katakumb i prosto na dół do Niegasnącego Jeziora (bo wtedy zorientowałem się, że pominąłem te miejscówki). No i tam gdzieś spotkałem Horacego, którego zabiłem. Pytanie: gdzie spotkam teraz Anri? I gdzie powiem jej o śmierci Horacego? Czy poszła dalej do przodu czy zniknęła? Trochę w dziwnej kolejności to zrobiłem i dlatego się pytam. Nie chcę zawalić questa.

 

Gdy pokonasz Pontyfika to polecam Ci arenę. Tam naprawdę królują duele w iście rycerskim stylu. Wczoraj miałem tam niesamowitą sytuację kiedy po skończonym pojedynku widownia złożona z czterech innych graczy oklaskiwała zwycięzce a ten ukłonił się najpierw pokonanemu oponentowi a potem samej widowni.
Uwielbiam tą grę :biggrin: .
 

 

 

Widzę, że pełna kultura, tak trzymać! W takim razie nie mogę się do czekać i dzięki za cynk :D

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wbita, 90h na liczniku, z tego pewnie 20-25h to PvP, ostatnie przejście zajęło mi trochę ponad 5h.

Jak dla mnie najprostsza platyna zaraz po DS1, najtrudniejszym wyzwaniem było farmienie darkmoon (:)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trzech zakończen.

 

Ktos podał wczesniej link do opisów trofeów http://tiny.pl/grx4k

 

I zainteresowal mnie opis zakonczenia THE END OF FIRE.

W poradniku piszą, ze w zakonczeniu nr2 pod koniec cut scenki, mozna zaatakowac Firekeeperke i wtedy bedzie inne zakonczenie. Pytanie KTÓRE???

W zadnym z pozostałych zakonczen, nie ma mowy o ataku na nią. Jak mam to rozumiec? Czy to jakies czwarte zakonczenie ale bez pucharka?

 

Pierwsze zakonczenie jest najprostsze, bo nic specjalnego nie trzeba robic. Drugie, podarować Firekeeperce znalezione oczy, a na koniec po walce z bossem przywolac ja przy ognisku. To tez jest jasne i nie ma czego tu wyjasniac. Zakonczenie trzecie jest najbardziej skomplikowane, w sensie trzeba byc dosc uwaznym zeby czegos nie przegapic. Na koniec nie przywołujemy Firekeeperki tylko odpalamy ogien i reszta sama sie potoczy.

 

Wiec co sie stanie jak w zakonczeniu nr 2 zaatakuje Firekeeperke?

Bede wdzieczny za wyjasnienie.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carsonix

ponoć jest to wersja alternatywna drugiego zakończenia (czyli tak jakby "czwarte" zakończenie), ale NIE jest nagradzana pucharkiem. Na własnej skórze tego nie przetestowałam, bo dopiero grę przeszłam 3 razy, ale tak wyczytałam w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi! Mam jeszcze jedno pytanie. Ale tym razem dotyczy questa pary rycerskiej. Bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi na tym ;)

Gdzie spotkam ponownie Anri? Ostatnio widziałem ją w Mroźnej Dolinie i nadal szukała milczącego Horacego(dobrze pamiętam jego imię?) Potem zniknęła. Po odblokowaniu trzeciego ogniska w Mroźnej dolinie cofnąłem się do katakumb i prosto na dół do Niegasnącego Jeziora (bo wtedy zorientowałem się, że pominąłem te miejscówki). No i tam gdzieś spotkałem Horacego, którego zabiłem. Pytanie: gdzie spotkam teraz Anri? I gdzie powiem jej o śmierci Horacego? Czy poszła dalej do przodu czy zniknęła? Trochę w dziwnej kolejności to zrobiłem i dlatego się pytam. Nie chcę zawalić questa.

Jeśli w mroźnej dolinie nie zabiłeś pielgrzyma w katedrze z ogniskiem to Anri zginie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w mroźnej dolinie nie zabiłeś pielgrzyma w katedrze z ogniskiem to Anri zginie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Nie zabiłem pielgrzyma. Jestem w Mroźniej Dolinie (obecnie męczę się z bossem) i takowego jeszcze nie spotkałem, ale jeśli go nie zabije (tego pielgrzyma), to gdzie będzie Anri?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabić jak chcesz się spotkać inaczej zginie ☺

Pielgrzym jest tam gdzie Anri, czyli przy ognisku w katedrze, jest w rogu ukryty jako posąg. Zabijając pielgrzyma, zginie ten w kapliczce zjednoczenia i stracisz alternatywne zakończenie :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakieś porady na Aldricha? Bo to jakaś masakra co on wyprawia... Najgorsze są te strzały i w sumie często spamuje tym czarem ze puszcza te fioletowe kule, trochę przypomina mi to Męczennika Logariusa z Bloodborne.

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa pytania o ringi - raczej do platynowiczów :)

 

1. W NG+ szukam "Ring of steel protection +1". Jak czytam w internetach, wychodzi na to że ring ma sie znajdować z tyłu wieży przy (Firelink Shrine), do której kupuje sie klucz za 20.000. Niestety obszedłem wieże wkoło, byłem na górze, byłem z boku gdzie jest drabinka na dach do kruka oraz w miejscu gdzie jest jaszczurka dropiąca migoczący tytanit i nigdzie nie widze żadnego ringa :sad: Mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie on jest dokładniej?

 

2. Tu sprawa jest powazniejsza. Przegapiłem jeden ring w NG :sad: a mianowicie Aldrich's Ruby. Teraz jestem juz w połowie NG+ i nie wiem czy dostane go jeszcze w tym miejscu gdzie powinienem. Dropi go pająk w Anor Londo. Tyle ze Anor Londo w NG przeciez przeszedlem i pająka zabiłem więc nie wiem jakim cudem go nie mam :sad: Czy jest jakis sposob zeby go jeszcze zdobyc? Moze bedzie w NG+ jeszcze? Albo może jakiś gracz mogłby mi go udostepnic na chwile, moze gra zaliczy mi jego posiadanie? Nie wiem czy już czasami nie przepadła mi platyna i nie bede musial wszystkiego od nowa zaczynac. Uwielbiam tą grę, ale bardzo bym nie chciał grac wszystko łącznie z NG od nowa :sad:((

 

Prosze o pomoc i podpowiedzi. Z góry dziękuję.

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tu chodzi o ta kapliczkę w zapomnianych grobach.

2. Z tego co wiem kazdy ring z ng jest do znalezienia w ng+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał "pozyczyc" jakieś ringi, to daj znać na psn czy pm. Dla mnie to nie problem pomóc zabłąkanej duszyczce ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakieś porady na Aldricha? Bo to jakaś masakra co on wyprawia... Najgorsze są te strzały i w sumie często spamuje tym czarem ze puszcza te fioletowe kule, trochę przypomina mi to Męczennika Logariusa z Bloodborne.

Napsuł mi trochę krwi ale ostatecznie ograniczyłem się do podbiegania, zadania dwóch-trzech ciosów oraz ponownego wycofania się. To chyba kwestia losowa, ale miałem walki, gdzie Aldrich nieprzerwanie spamował mi swoją magią i okienko na wykonanie kontrataku było bardzo małe. Jednak kiedy już udało mi się w miarę dobrze opanować tajming, to padł w 30 sekund, a ja nie musiałem nawet wypijać Estusa. Nie warto lecieć na pałę, bo Aldrich użyje jednego ze swoich obszarowych ataków, który w zasadzie gwarantuje śmierć na miejscu. 

 

Wyucz się jak wyglądają czary, których używa i oceń, czy warto podbierać dla tych kilku sztychów. 

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, czy ma ktoś możliwość zrobienia skanu okładki i w wersji PL PS4? Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady na Aldricha? Bo to jakaś masakra co on wyprawia... Najgorsze są te strzały i w sumie często spamuje tym czarem ze puszcza te fioletowe kule, trochę przypomina mi to Męczennika Logariusa z Bloodborne.

W sumie Aldrich ma tylko jeden naprawdę groźny atak którym są wystrzeliwane przez niego strzały jednak łatwo możemy go uniknąć widząc jak Aldrich napina łuk. Kulek też łatwo się unika. W sumie kluczem do zwycięstwa z nim jest pozostawanie w ciągłym ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zauważyliście że w tej części poise nie działa. A dokładniej nie działa w jedną stronę. Moby maja nieskończoną stamine i poise, natomiast gracza może zestaggerowac właściwie każdy przeciwnik. Drażnilo mnie to już na początku, rycerze w High Wall of Lothric mogli machać mieczem w nieskończoność niezależnie od tego ile ciosów dostali. Myślałem że to przez słaba postać, ale po 20h gry nic się w tym zakresie nie zmieniło.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że w tej części poise nie działa. A dokładniej nie działa w jedną stronę. Moby maja nieskończoną stamine i poise, natomiast gracza może zestaggerowac właściwie każdy przeciwnik. Drażnilo mnie to już na początku, rycerze w High Wall of Lothric mogli machać mieczem w nieskończoność niezależnie od tego ile ciosów dostali. Myślałem że to przez słaba postać, ale po 20h gry nic się w tym zakresie nie zmieniło.

Oczywiście, to tani sposób na zwiększenie poziomu trudności, bez względu na to jaką zbroję ubierzesz i tak majta tobą jak kukłą. W ogóle większość z nich jest prawie bezużyteczna, oczywiście nie mówię że kompletnie nic nie dają, ale można zauważyć że zostały zepchnięte na dalszy plan, nawet ulepszyć ich nie można.

Więc... "Spróbuj: Fashion Souls"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×