Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś rady w ubijaniu Bezimiennego Króla? :) Nie mogę drania pokonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz się na pamięć nauczyć, w jaki sposób sygnalizuje poszczególne ataki i jak ich unikać. Timing to klucz w tej walce. Poza tym? Cierpliwość. Melisa. Odłożenie pada na jeden dzień i podjęcie ponownej próby po 24h odpoczynku, tak żeby poziom frustracji opadł. Nameless jest strasznie irytujący, bo ma bardzo, ale to bardzo, dużo punktów życia. O ile klimat walki jest rewelacyjny, to sam projekt bossa, który jest gąbką na obrażenia, nie jest najlepszy. Wezwanie pomocy w tej walce, to żaden wstyd. Tyle tylko, że w co-opie on jest nawet trudniejszy, jeśli druga osoba nie jest ogarnięta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki. Dziś spróbuje znowu go ubić. Jak do tej pory to chyba najwięcej zgonów zaliczyłem przy z nim z wszystkich bossów od From :24_stuck_out_tongue: Sierota Kos z BB szybciej padł od tego draństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można się wymieniac przedmiotami o ile w ogóle można ? Wyrzucenie na ziemie nie działa tzn osoba której coś wyrzuciłem nie widziała przedmiotu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eloszki napisał:

Jak można się wymieniac przedmiotami o ile w ogóle można ? Wyrzucenie na ziemie nie działa tzn osoba której coś wyrzuciłem nie widziała przedmiotu. 

Bo możesz sobie rzucić broń i jakieś pierdoły które się zużywają jak strzały czy trawy leczące itp a nie przedmioty covenantu czy kamienie ulepszające bronie i zaklęcia. Tak dobrze nie ma.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z broni mroczny miecz która ma skalowanie na zręczność i sile d i d broń ulepszona na + 7 chyba. Da się jakoś zmienić i czy warto aby skalowanie było tylko na sile np? Jak takie coś zrobić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eloszki napisał:

Korzystam z broni mroczny miecz która ma skalowanie na zręczność i sile d i d broń ulepszona na + 7 chyba. Da się jakoś zmienić i czy warto aby skalowanie było tylko na sile np? Jak takie coś zrobić ? 

 

Uuu, to zadałeś rozbudowane pytanie :smile: Generalnie tak:  Podstawowo broń ma skalowanie regular. W przypadku Dark Sworda jest to skalowanie od siły C i zręczności D( początkowo jest chyba D/D, w miarę upgradowania broni skalowanie od siły wskoczy na C)  W DkS3 podobnie jak w innych soulsach możesz zaklinać broń. Z tym, że w trójce kamieni do zaklinania jest dosyć sporo. Poniżej masz linka do wszystkich gemów.

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Upgrades

 W zależności od tego jaką zrobisz infuzję, od tego będzie Ci się skalowała broń. Np. grasz postacią pod siłę, to robisz infuzję Heavy i Twoja broń skaluje się wyłącznie od siły.  Oczywiście jest to trochę bardziej skomplikowane, bo różne bronie skaluja się lepiej z różnymi infuzjami, części broni nie możesz zakląć w ogóle itp. Ale na początek to tak z grubsza :smile: 

Broń  zaklinasz u kowala po tym jak dasz mu właściwy węgiel. 

 

I jeszcze tabelka ze skalowaniem Dark Sworda:

http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Dark+Sword

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję - może jutro do tego przysiądę bo teraz jak debil ostatnie 10 lvl wcisnałem w zręczność i w sumie do niczego mi to nie potrzebne... 

 

Coś czuje że jak zacznę zmieniać właściwości broni to efekt będzie taki że będę musiał broń zmienić bo coś zwalę :) - jutro zobaczę -> dam znaka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Eloszki napisał:

Bardzo dziękuję - może jutro do tego przysiądę bo teraz jak debil ostatnie 10 lvl wcisnałem w zręczność i w sumie do niczego mi to nie potrzebne... 

 

Coś czuje że jak zacznę zmieniać właściwości broni to efekt będzie taki że będę musiał broń zmienić bo coś zwalę :) - jutro zobaczę -> dam znaka 

 

W pewnym momencie gry, będziesz mógł zrobić remapa atrybutów postaci, także nic straconego :smile:

A infuzje broni możesz zmieniać do woli. Kamieni jest sporo, więc jak ci się nie spodoba to sobie potem zmienisz. 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wcisnę jakis kamień w broń to potem bez problemu mozna go wyciagnąć?

Tzn zrobie załóżmy to skalowanie na A pod siłe a jednak bedę chciał aby broń była tak jak początkowo D i D (siła i zręczność), to co jest opcja usuń czy trzeba jakoś to podmieniać znowu jakoś kombinując? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Eloszki napisał:

A jak wcisnę jakis kamień w broń to potem bez problemu mozna go wyciagnąć?

Tzn zrobie załóżmy to skalowanie na A pod siłe a jednak bedę chciał aby broń była tak jak początkowo D i D (siła i zręczność), to co jest opcja usuń czy trzeba jakoś to podmieniać znowu jakoś kombinując? 

 

Tak, bez problemu zmienisz. Jest kamień, który usuwa infuzje. Kamienia który zakląłeś już nie odzyskasz, ale to nie jest problem bo jest ich sporo. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wcisnę jakis kamień w broń to potem bez problemu mozna go wyciagnąć?

Tzn zrobie załóżmy to skalowanie na A pod siłe a jednak bedę chciał aby broń była tak jak początkowo D i D (siła i zręczność), to co jest opcja usuń czy trzeba jakoś to podmieniać znowu jakoś kombinując? 

Jeśli nadal szukasz kogoś do coop to ja chętnie. W jakich godzinach najczęściej grasz?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, coffee88 napisał:

Jeśli nadal szukasz kogoś do coop to ja chętnie. W jakich godzinach najczęściej grasz?

 

 

 

 

 

Gram dość sporo i często wiec się złapiemy :)  dodaj mnie proszę do znajomych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy przenoszeniu się z ogniska do ogniska czasami przy nazwie lokacji sa pokazane jakieś ikony postaci ( takie żółte) ? Co to jest i o co w tym chodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzę dodatek The Ringed City, Gael jakimś cudem padł za pierwszym razem, sam się zdziwiłem.  Midir Mrokożerca to już wyższa półka, zabił mnie już z 15 razy, chociaż raz byłem już blisko, tylko włączył mu się ten drugi etap z mrocznymi atakami.

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2018 o 22:35, Eloszki napisał:

Przy przenoszeniu się z ogniska do ogniska czasami przy nazwie lokacji sa pokazane jakieś ikony postaci ( takie żółte) ? Co to jest i o co w tym chodzi? 

 

W skrócie, jak dużo osób biega po danej lokacji. Im więcej żółtych postaci tym więcej ludzi jest obecnie w danej lokacji. Większa szansa na inwazje, duele, znaki itp. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Eloszki napisał:

Czy do ng+ przechodzą dusze pokonanych bossów ? 

 

Tak. Tak naprawdę znikają tylko "klucze", czyli przedmioty potrzebne żeby dostać się do konkretnego obszaru/bossa. Niewykorzystane dusze zostają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknal mi Greirat. Jestem przed

ostatnim bosem, sprawdzilem dach w wielkich archiwach i nie ma jego prochow. Wyslalem go dwa razy na pladrowanie i od tego czasu go nie widzialem. Wie ktos co sie z nim stalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź zalaną piwnicę w Irythll of the Boreal Valley.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Sprawdź zalaną piwnicę w Irythll of the Boreal Valley.

Gdzie jest dokladnie ta zalana pownica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak skojarzysz, wychodzac z tej piwnicy trafiasz na pomieszczenie z kominkiem przy którym siedzi Cebulowy Rycerz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Może tak skojarzysz, wychodzac z tej piwnicy trafiasz na pomieszczenie z kominkiem przy którym siedzi Cebulowy Rycerz :)

Juz znalazlem. Ale co zrobilem zle, ze Greirat nie wrocil  po drugim wyslaniu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dokładnie nie pamietam, ale On chyba zawsze ginie w jednej z tych dwóch miejscówek. Chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×