Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Kompetycje są na innych zasadach. To inna gra, rewela.

Janusz jeśli chodzi o Myclub to wydaje mi się jakiś taki bardziej arkadowy, to piłkarski need for speed :)

Tutaj macie racje z tym, że z jednym gra się łatwiej z innym trudniej. Gorzej jeśli grasz od lat z tą samą osobą online piękne mecze gdzie remis lub 1-0 to norma. Przychodzi pes 2016 i oczywiście mecze mamy na remisy ale w ogólnym rozrachunku. Problemem jest, że wygrywamy ze sobą po 4-1, 5-1 raz ja nie mogę wyjść z połowy innym razem mój kolega, jeden mecz moi biegają jak by się nawciągali a w innym meczu jak na kacu. Przechodzimy kilkukrotne metamorfozy w ciągu jednej nocy grając dla testów jednymi taktykami.

A.to zaczęło się dziać od maintenance 2 tyg temu.

No a najgorzej jak rano do pracy :D

No przez te kompetycje tez chodzę w dzień jak nacpany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zawsze na rano pracuje. Żona i córka jak śpią to ja katuję PESa hehehehe powiem szczerze wciągnęła mnie ta edycja niesamowicie nawet za innymi grami się nie oglądam. Macie czasem tak, że jak przeciwnik przyjmuje piłkę to tak jakby nie szło mu od razu po przyjęciu wślizgiem odebrać gały?jakby kółko było nieaktywne na moment i to się stało po ostatnim patchu bynajmniej u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zawsze na rano pracuje. Żona i córka jak śpią to ja katuję PESa hehehehe powiem szczerze wciągnęła mnie ta edycja niesamowicie nawet za innymi grami się nie oglądam. Macie czasem tak, że jak przeciwnik przyjmuje piłkę to tak jakby nie szło mu od razu po przyjęciu wślizgiem odebrać gały?jakby kółko było nieaktywne na moment i to się stało po ostatnim patchu bynajmniej u mnie

Ja tego nie doświadczyłem. Dość często na przepasieńców używam wślizgu.

Kompetycje są na innych zasadach. To inna gra, rewela.

Janusz jeśli chodzi o Myclub to wydaje mi się jakiś taki bardziej arkadowy, to piłkarski need for speed :)

Tutaj macie racje z tym, że z jednym gra się łatwiej z innym trudniej. Gorzej jeśli grasz od lat z tą samą osobą online piękne mecze gdzie remis lub 1-0 to norma. Przychodzi pes 2016 i oczywiście mecze mamy na remisy ale w ogólnym rozrachunku. Problemem jest, że wygrywamy ze sobą po 4-1, 5-1 raz ja nie mogę wyjść z połowy innym razem mój kolega, jeden mecz moi biegają jak by się nawciągali a w innym meczu jak na kacu. Przechodzimy kilkukrotne metamorfozy w ciągu jednej nocy grając dla testów jednymi taktykami.

A.to zaczęło się dziać od maintenance 2 tyg temu.

No przez te kompetycje tez chodzę w dzień jak nacpany.

Ja bardzo lubiłem grać w MLO w pes2013 i w tamtej edycji to był mój ulubiony tryb oprócz 2vs2 z jednej ps3 gdzie teraz tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zawsze na rano pracuje. Żona i córka jak śpią to ja katuję PESa hehehehe powiem szczerze wciągnęła mnie ta edycja niesamowicie nawet za innymi grami się nie oglądam. Macie czasem tak, że jak przeciwnik przyjmuje piłkę to tak jakby nie szło mu od razu po przyjęciu wślizgiem odebrać gały?jakby kółko było nieaktywne na moment i to się stało po ostatnim patchu bynajmniej u mnie

U mnie wślizgi działają dobrze. Jest to w PES 2016 cholernie ważna broń. Tak jak w PES 2015 rzadko z tego korzystałem tak teraz są mecze, gdzie trzeba spamować wślizgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem kapitalne zawody Francuzami. Oczywiście skończyłem granie o 2 w nocy, tuż po finale, gdzie uległem Urugwajowi 3:2 w 91'

Cóż to był za mecz. Tracę dwie frajerskie bramki na początku meczu. Widać , że koleś ma zajechany skład i nagle muruje bramkę i broni "Częstochowy" - bije głową w mur non stop, ale w 81 min strzelam na remis. Koleś z połowy nie wychodzi... ale wyszedł raz... długą piłką w 91' i przegrałem... Jakież było moje wk...

Ale to jest piękne. Każdy mecz o coś. Wcześniej 2x przeszedłem po karnych. 

 

Hmm... a powiedzcie mi, czy faktycznie jak wygram 3 pierwsze mecze, to one się liczą do bilansu i nie ważne jak wtopie kolejne dwa ? Ja zawsze czekam w takiej sytuacji na koniec eliminacji. 

 

A propo staminy to staram się brać słabsze drużyny z dobrą ławką rezerwowych i często rotuje składem. W fazie pucharowej łatwiej się gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dwa kolejne mecze się nie liczą do tych uzbieranych pkt.Ja wczoraj wystawiłem rezerwę w tych dwóch meczach i dwa razy poległem i nie miało to wpływu na uzbierane wcześniej pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo niby w regulaminie liczą się 3 kolejne mecze do bilansu.. Tylko, że trzy najlepsze po kolei czy jak ? 

Dobrze wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy kolejne mecze.Wg mnie nawet czasu nie ma by w sumie 6 meczy rozegrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co chłopaki, organizować jakoś regulamin/bracket i rozegrany jakiś puchar ( system pucharowy) o mistrzostwo społeczności :)?

Max 4*

Nagrodą za zwycięstwo będzie chwała i niewyobrażalny szacunek :)

Piszcie tutaj lub na PM

Jeśli będzie z 16 chętnych to zaczniemy w ten weekend jakiś 2 tygodniowy turniej systemem pucharowym.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo niby w regulaminie liczą się 3 kolejne mecze do bilansu.. Tylko, że trzy najlepsze po kolei czy jak ? 

Dobrze wiedzieć :)

Jak rozegrasz pierwsze 3 i np nie zdobędziesz  9 ptk. to możesz grać kolejne 3 mecze i jeżeli wszystkie wygrasz to wtedy się liczą :)

To co chłopaki, organizować jakoś regulamin/bracket i rozegrany jakiś puchar ( system pucharowy) o mistrzostwo społeczności :)?

Max 4*

Nagrodą za zwycięstwo będzie chwała i niewyobrażalny szacunek :)

Piszcie tutaj lub na PM

Jeśli będzie z 16 chętnych to zaczniemy w ten weekend jakiś 2 tygodniowy turniej systemem pucharowym.

A wyniki wtedy gdzie wpisywać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mecz rewanż czy w jakiej formie?i co na koniec meczu screena by było potwierdzenie wyniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już zorganizuje.

Drabinka będzie dostępna dla każdego. Jak chociaż kilka osób napisze tutaj, ze temat warty zachodu to jeszcze dzisiaj napisze regulamin i założę temat na forum.

----+

Co oznacza niebieski znaczek V przy moim nicku? :O

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już zorganizuje.

Drabinka będzie dostępna dla każdego. Jak chociaż kilka osób napisze tutaj, ze temat warty zachodu to jeszcze dzisiaj napisze regulamin i założę temat na forum.

----+

Co oznacza niebieski znaczek V przy moim nicku? :ohmy:

Nie widzę V przy nicku. Ja jestem chętny na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę się pisać byle wieczorowa pora po 22 i można spokojnie grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy kolejne mecze.Wg mnie nawet czasu nie ma by w sumie 6 meczy rozegrać.

Na pewne nie tylko pierwsze 3 się liczą, bo jak przegram dwa pierwsze a potem wygram trzy kolejne to i tak mam 9 pkt. 

Muszę to sprawdzić osobiście. 

 

Właśnie poległem Polakami w półfinale. Znowu mega nieszczęście. Gość Kolumbią dobrze grał i wychodzę sam na sam w 89 min i kose od tyłu mi zajebał na 25m. Wolnego nie strzeliłem, poszła kontra i odpadłem. Co za pech.. Tak czy owak Polakami się grać nie da, ze względu na słabą pomoc. Tylko Lewy tam ciągnie wózek , bo reszta to same leszcze topory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewne nie tylko pierwsze 3 się liczą, bo jak przegram dwa pierwsze a potem wygram trzy kolejne to i tak mam 9 pkt. 

Muszę to sprawdzić osobiście. 

 

Właśnie poległem Polakami w półfinale. Znowu mega nieszczęście. Gość Kolumbią dobrze grał i wychodzę sam na sam w 89 min i kose od tyłu mi zajebał na 25m. Wolnego nie strzeliłem, poszła kontra i odpadłem. Co za pech.. Tak czy owak Polakami się grać nie da, ze względu na słabą pomoc. Tylko Lewy tam ciągnie wózek , bo reszta to same leszcze topory

Brakuje Kuby i już byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiadomo, że te ciule z Konami składów państw nie poprawią. Ostatni raz grałem Polską, bo to się tylko ból czuje jak się nimi gra :( niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiadomo, że te ciule z Konami składów państw nie poprawią. Ostatni raz grałem Polską, bo to się tylko ból czuje jak się nimi gra :sad: niestety 

Ja gram cały czas Polską :) jakoś ciężko mi się przesiąść na inną drużynę.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś pobrałam się aktualizacja co daje wiecie ?

Yyyyyyy ja pier..... żeby tylko gameplan-u nie tykali Plissss!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martiala w Mu ;-)

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , w turniejach liczy się seria najlepszych trzech kolejnych meczy.

Wczoraj grałem turniej reprezentacjami i moja Rosja zdobyła chyba 4pkt. i skończyłem turniej na 23 miejscu, całe szczęście że nie opuściłem turnieju wychodząc do menu ,bo awansowałem dalej, muszę sprawdzić czy faktycznie awansują w niektórych turniejach 24 teamy.

 

sprawdzone, awansuje zawsze 16 drużyn, musieli gracze się wylogować z turnieju i miałem to szczęście zagrać w fazie pucharowej

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zmienia patch , ale przestałem grać po 4 meczach, bo pingi są takie że nie da się grać. A na wysokich pingach nie da się normalnie piłki przyjąć, nie mówiąc o reszcie. Na telefonie zrobiłem speedtest i wszystko ok, ping 4 ms. Najlepsze że trafiłem na dwóch Polaków i żadnej różnicy. Pingi w każdym meczu takie same. Idę grać w Driveclub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zmienia patch , ale przestałem grać po 4 meczach, bo pingi są takie że nie da się grać. A na wysokich pingach nie da się normalnie piłki przyjąć, nie mówiąc o reszcie. Na telefonie zrobiłem speedtest i wszystko ok, ping 4 ms. Najlepsze że trafiłem na dwóch Polaków i żadnej różnicy. Pingi w każdym meczu takie same. Idę grać w Driveclub.

U mnie bez zmian czyli ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×