Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest podobnie... W ogóle myclub chodzi jak by nie chciał. Masakra jakaś. I to od dwóch dni....

PES KING!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie kolego... Ktoś kto może swobodnie się porusza po zagranicznych forach, może by pomógł... Rano przez godzinę było dobrze, potem klops... Dziś losowanie z darmowego scouta 4 złote pod rząd i czarna

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykorzystać te darmowe coś co codziennie jest w skrzynce do odebrania ? :D Wczoraj miałem jakiegoś castolo, dziś minandę...co to do kuźwy jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest top agent, wchodzisz w skrzynkę, wciskasz x i Ci wskakuje agent darmowy. Wchodzisz w agentów i będziesz miał jednego Castolo i Minande za darmo

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ich tam nie ma... W tych zwykłych mam 0/20, a w złotych tylko możliwość kupna za GP...WTF ?

Nie wiem czy ma to znaczenie, ale korzystam z wersji darmowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na napis 1 more czy 1000 GP or 250 coins? Jak przeczytasz te wiadomości ze skrzynki to powinieneś mieć top agenta atak i pomoc do wykorzystania za darmo

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam napis "none" i "10000 GP or 250 coins" ... czyli kupsko. Coś się zgliczowało...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj odpale Pesa to Ci powiem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem teraz ze skrzynki wiadomość od Minandy i... W top agent mam Castolo one more time i Minanda one more time... Nie losuje na razie ale czuję, że bez problemu bym wylosował u mnie wporządku... Ale przez te establishing communication PES jest w tej chwili nie grywalny ;(

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery ledwo działają przez wersje free 2 play  myClub. I nie wiadomo kiedy Konami to ogarnie, ładnie szanują graczy którzy kupili pudełko. Zapamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada te serwery Konami. 
Zacząłem grać w myClub, ale poruszanie się po menu to jakaś mordęga... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porwali się z motyką na słońce. Niech to szybko naprawią bo grać się nie da!

P. S. Te dębowe frajery wspominały coś kiedy to naprawią?

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uj mnie strzela człowiek kupuje te shit od konami i co?

myClub dogrywanie że szlak mnie strzela  :blink:  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można powiększyć skład? Pamiętam była taka opcja do kupienia za gp ale teraz za cholerę nie mogę jej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś pomoże?! Może ktoś miał podobnie? Przed chwilą odpaliłem PESa i w ogóle nie chciało mi wejść do głównego ekranu.... Tylko establishing communication i tak w koło :sad:

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Może już konami servery w tej edycji wyłączyło żeby zaoszczędzić. Uh musiałem :) A na poważnie to wyszła wersja frre2play wjeba.. się pełno ludzi i servery konami zesrały się w spodnie. Usterka jak to u konami zapewne z miesiąc się przeciągnie zanim wszystko wróci do normy.

 

Simlondz:

 

jesli chodzi o myClub to obok okienka gdzie dostajemy prezenty jest jeszcze jedno okienko i w nim wybieramy my balance. Na pewno znajdziesz. Pisze z głowy więc prosze o wyrozumiałość. Gdzieś to tam ale jest obok okienka z giftami od konami.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można powiększyć skład? Pamiętam była taka opcja do kupienia za gp ale teraz za cholerę nie mogę jej znaleźć.

 

Wchodzisz do "shopu" w głównym menu my clubu (tam gdzie masz skład i transfery) i tam powiększasz skład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten "darmowy" PES to tylko tryb My Club? i waży 22gb? Opłaca się to ściągać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten "darmowy" PES to tylko tryb My Club? i waży 22gb? Opłaca się to ściągać czy nie?

Chwilowo nie, bo serwery są przeciążone ;) i tak nie pograsz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od '98 próbowałem w różnych ISSach, PESach i w żadnym się nie udało bezpośrednio z rożnego.

Gratulacje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu na Online division Lewy i Bayern mają kondycję w dół? wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ten "darmowy" PES to tylko tryb My Club? i waży 22gb? Opłaca się to ściągać czy nie?

 

Daj sobie spokój, ja pobrałem i dzisiaj z rana , z ciekawości odpaliłem, na dzień dobry odrzuciło mnie to ich ESTABLISCHING communication , każde zatwierdzenie w menu skutkowało tym napisem który wisiał średnio 1-2 minuty , po około 20 minutach nie zdążyłem nawet rozpocząć meczu, może to tylko wina tego że to darmowa wersja, ale dla mnie to nie porozumienie, Commodore z ustawieniem głowicy mi mniej czasu grę wczytywało, wyłączyłem w piżdziets to dziadostwo XXI wiek mamy a tu takie kwiatki ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wiedzieli, że tak będzie, wprowadzili legendy i jako zadośćuczynienie dadzą Baggio ale odziwo same mecze chodzą dobrze, ale żeby ten mecz odpalić.... Niech to naprawjają bo by się pograło

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

 

Wczoraj włączyłem MyClub he i zanim zagrałem mecz to zdążyłem zjeść kolacje i wziąć prysznic po czym zagrałem i wyłączyłem badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×