Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprawdzisz tego póki online nie działa. Mówię mega słabo. Dzień do premiery a tu wszytko dalej zablokowane. 

 

Daj spokój. Dzień do premiery, więc nie musi działać. Gdyby działało dziś to byś wczoraj się pytał czemu na dwa dni przed premierą nie działa. Wieczny malkontent.

 

Ja kupiłem wersję cyfrową, ale zagram dopiero za kilka dni, więc mam nadzieję, że opadnie kurz i wszystko będzie hulać jak należy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci te koszulki jeżeli grasz tylko onnline ? :shok:

bo online koszulki zawsze tez działały. Przynajmniej tak było w starszych pes-ach więc nie wiem po co te ślepia tak wybałuszasz.

 

Jakieś uaktualnienie tez się ściąga. Waży 77 mb ale co to jest to nie mam pojęcia. Może ktoś gdzieś coś wyczytał na temat tego?

 

Ten komentator zasysający angielski ma jeden plus przy tym starym. Przy każdym strzale się drze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenia? Bije sie z myslami czy kupowac. 15 mnie zawiodla, demo 16 calkiem spoko a full jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się skusiłem, no coż.

Jak online będzie dupa to zostanie demko a gra pójdzie do żydka

 

Jakby ktoś chciał popatrzeć

http://twitch.tv/TorresbtmPL

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenia? Bije sie z myslami czy kupowac. 15 mnie zawiodla, demo 16 calkiem spoko a full jak?

Wiesz po graniu z kompem ciężko ocenić ale trochę już pograłem. Zrobiłem test i zagrałem w pełną wersję i od razu po meczu włączyłem demko te same drużyny te same ustawienia i co zobaczyłem to w sumie wydaje mi się że w pełnej piłka jednak trochę więcej waży. Uważam to za plus. Co się jeszcze rzuciło mi w oczy to to że w podstawce piłka zagrana trójkątem już tak fajnie do boku i przodu nie idzie do napastnika ale bardziej do nogi. Może to jest spowodowane tym że grałem słabszymi zespołami, inne sytuacje na boisku sam nie wiem. Bardziej jakby jest "zbity" ten gameplay w podstawce a demko jakby bardziej plastyczne. Różnice sa minimalne dla mnie. Napiszcie też jutro swoje odczucia pełna/demo. Żeby była jasność to jest chyba najlepszy pes w historii. Ale wiadomo wszystko zweryfikuje online i to ile łatek które wyjdą w przyszłości które niemal zawsze psuja grę.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tempo faktycznie troszkę wolniejsze?

Tu muszę powiedzieć że żadnych różnic nie widziałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do graczy którzy maja już grę w wersji PS4 . Chodzi mnie czy np grajac w trybie Ligi Mistrzów mogę zagrać drużyna sterowana przez CPU . Chodzi mi ze wybieramy sobie z kumplem 2 druzyny i zawsze gramy we dwóch jeden swoja druzyna a kumpel przeciwnikami . W PES 2015 ta mozliwość była zablokowana proszę o odpowiedz.

Edytowane przez tomek883

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie się pytać kto już ma, gdzie już można kupić, chwalić się że już macie i tym podobne. nikogo to nie obchodzi. do rozmowy o dostępności gry w sklepach jest osobny temat, a jak nie macie nic ciekawszego do powiedzenia niż "ja już mam i zaraz odpalam" to lepiej nic nie piszcie. bo naprawdę będę wlepiał warny, a wiele osób już ma 2. trzeci to ban.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We're sorry, this product cannot be purchased at this time" - ktoś jeszcze ma taki komunikat chcąc zapłacić za grę?

 

edit: ok, u mnie już lata ;)

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ruszył punktualnie o północy. Zagrałem z 5 meczy online. Zero lagów. Ale weźcie pod uwagę że u mnie zawsze każdy pes chodził idealnie online więc mną się nie sugerujcie. I niema uja im więcej gram tym bardziej widzę że te podania trójkątem były lepsze w demie. Tu idą za bardzo do nogi. Nie wierzę że tego też nie zauważycie. Gra jest dość szybka. Mogło by być jednak wolniej trochę. To chyba 2 mankamenty które widzę na chwile obecną. Gra się bardzo dobrze. Piłka tez po strzałach trochę inaczej leci. Chyba przez tą ciężkość która według mnie jest większa w podstawce.

 

W myClubie z toty wylosowało mi Messiego. Podniecenie było nie powiem hehe w końcu najlepszy gracz w grze :) a reszta to totti i gabi, wypożyczyło mi do tego neymara i teveza także na początek można poszaleć po prostu konami dało do pieca na początku z zawodnikami chyba żeby zachęcić grać.  Także chyba jednak poświęcę temu trybowi trochę czasu jeśli ma tak dobrze mi losować. Później już wiadomo słabe losowania za te zwykłe kontrakty. Jest tam pewna nowość gdy mamy np zawodnika który nas nie interesuje to przekształcamy go w trenera i można raz wykorzystać aby level zawodnika skoczył o 1. Zawodnik taki przepada bezpowrotnie. Ważna sprawa przekształcajcie jakiś no nemów. Żeby wam np do głowy nie przyszło wybrać jakiegoś koksa bo go bezpowrotnie stracicie także uważajcie z tym bo płacz może być straszny jak będziecie mieli ronaldo i nie kumając jeszcze tego wybierzecie go żeby przekształcić go w trenera.  Na necie zauważyłem że losuje na początku dużo mascherano i tottich. Z toty to samo pełno ronaldo i messiego. Zapewne na początku za nim pula się wyczerpie to sypie nimi na lewo i prawo. Także wydaje mi się że warto na początku jak najwięcej losować żeby ich pozgarniać bo jestem pewny że kurek z takimi zawodnikami zostanie za chwilę zakręcony.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wylosowalo z TOTY DiMaria a reszta za zaeszły sezon z czarnych piłek to kasztany.... Dobrze ze mam Neymara na stałe za cyfrówke z preordera. Gra sie super, to będzie najlepszy PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ruszył punktualnie o północy. Zagrałem z 5 meczy online. Zero lagów. Ale weźcie pod uwagę że u mnie zawsze każdy pes chodził idealnie online więc mną się nie sugerujcie. I niema uja im więcej gram tym bardziej widzę że te podania trójkątem były lepsze w demie. Tu idą za bardzo do nogi. Nie wierzę że tego też nie zauważycie. Gra jest dość szybka. Mogło by być jednak wolniej trochę. To chyba 2 mankamenty które widzę na chwile obecną. Gra się bardzo dobrze. Piłka tez po strzałach trochę inaczej leci. Chyba przez tą ciężkość która według mnie jest większa w podstawce.

 

W myClubie z toty wylosowało mi Messiego. Podniecenie było nie powiem hehe w końcu najlepszy gracz w grze :) a reszta to totti i gabi, wypożyczyło mi do tego neymara i teveza także na początek można poszaleć po prostu konami dało do pieca na początku z zawodnikami chyba żeby zachęcić grać.  Także chyba jednak poświęcę temu trybowi trochę czasu jeśli ma tak dobrze mi losować. Później już wiadomo słabe losowania za te zwykłe kontrakty. Jest tam pewna nowość gdy mamy np zawodnika który nas nie interesuje to przekształcamy go w trenera i można raz wykorzystać aby level zawodnika skoczył o 1. Zawodnik taki przepada bezpowrotnie. Ważna sprawa przekształcajcie jakiś no nemów. Żeby wam np do głowy nie przyszło wybrać jakiegoś koksa bo go bezpowrotnie stracicie także uważajcie z tym bo płacz może być straszny jak będziecie mieli ronaldo i nie kumając jeszcze tego wybierzecie go żeby przekształcić go w trenera.  Na necie zauważyłem że losuje na początku dużo mascherano i tottich. Z toty to samo pełno ronaldo i messiego. Zapewne na początku za nim pula się wyczerpie to sypie nimi na lewo i prawo. Także wydaje mi się że warto na początku jak najwięcej losować żeby ich pozgarniać bo jestem pewny że kurek z takimi zawodnikami zostanie za chwilę zakręcony.

Siemka. Vincent a 2vs2 jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem oprócz Neymara Ibrakadabre z taty i powiem,że nie jest już taki master jak w zeszłej edycji.Co do gry dla mnie poezja kosmos bym powiedział.Niektóre animacje powalają na kolana na plus. Natomiast strzały hmm piłka jakby bardziej realistyczna względem dema.Komentator też na plus względem zeszłorocznej edycji.ogólnie można powiedzieć,że zmiany są póki co na plus ale jak dłużej się pogra to jakieś minusy wyjdą.Dziś prawie zaspalem już do roboty,boję się że myClub znów mnie pochłonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent, ja Ciebie nie ogarniam :) Chciałeś filtry a cieszysz się z Messiego

Ciekawe jak będą działać w tym roku te LvL drużyny w MyClubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a macie już dojście do jakiegoś patcha? niby jest na pes path com, ale to jakiś mod raczej. potrzebue do ps3. niech ktoś podrzuci dla weterana fana pesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale powinniście chłopaki jednak rozróżniać online division od MyClub ^^

Ja tez Lubie grać Sevilla czy Porto i jestem zwolennikiem filtrów, ale jak bym miał grać w MyClub to jednak Messi by mnie bardziej cieszył niż Bony. To jest taka kariera online, zupełnie inna bajka.

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno do wielkich plusów trzeba zaliczyc sędziego. nie ma do czego sie przyczepic. w 15 byla tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mam ochotę odnowić plusa aby pograć w tego MyCluba bo widzę po uśmiechniętych buźkach że jest spoko. Nikt się nie spotkał z jakimś lagowaniem w MyClub? U mnie w wersji 2015 był koszmar w opóźnieniu, nie dało się grać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Grand i właśnie mi się podobał MyClub do momentu, gdzie dawałem filtr np na lvl2 drużyny i każdy sobie biegał na początku średnimi grajkami i każdy miał inny fajny przeciętny skład.. .Oczywiście później nauczyli się oszukiwać i każdemu już biegał w drużynie przepasieniec niezależnie od siły drużyny

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa.

Tylko wszystko trzeba wrzucać manualnie i pojedynczo na tzw. "czuja" bo w grze nic nie jest posegregowane i ciężko ocenić przy większej ilości np. koszulek, która należy do którego zespołu.

A jest tego naprawdę sporo.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×