Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy tylko wrzucić do WEPES. I tak w edytorze jest wszystko razem, bez podziału na foldery.

Właśnie to sprawdzam. Ty ale to jest masakra. Otwierasz to na ps4 już w pesie a tam 2tys coś ikonek i się przez to babrać trzeba. To nie jest to samo co OF. Bardzo niewygodnie to zrobione. Teraz robię tak że tylko premier league wrzucam na usb zobaczymy może będzie prościej bo to co na razie jest to coś bardzo złego choć szacunek dla ludzi którzy to zrobili ale w przyszłości musi to działać jak OF jeśli ma być łatwe i przyjemne.

 

NA tweeterze to co konami jest jeban... za to przesunięcie uaktualnienia składów na następny tydzień to głowa mała. Ale niema się co dziwić. Kto to kur... widział że kupujesz grę i znowu ją masz wybrakowaną i ci obrzydzają granie i przesuwają to znowu na kiedyś tam bo równie dobrze za tydzień znowu mogą pierd.. tą samą formułke że znowu za tydzień. Zawsze coś spier.... muszą. Zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to sprawdzam. Ty ale to jest masakra. Otwierasz to na ps4 już w pesie a tam 2tys coś ikonek i się przez to babrać trzeba. To nie jest to samo co OF. Bardzo niewygodnie to zrobione. Teraz robię tak że tylko premier league wrzucam na usb zobaczymy może będzie prościej bo to co na razie jest to coś bardzo złego choć szacunek dla ludzi którzy to zrobili ale w przyszłości musi to działać jak OF jeśli ma być łatwe i przyjemne.

 

NA tweeterze to co konami jest jeban... za to przesunięcie uaktualnienia składów na następny tydzień to głowa mała. Ale niema się co dziwić. Kto to kur... widział że kupujesz grę i znowu ją masz wybrakowaną i ci obrzydzają granie i przesuwają to znowu na kiedyś tam bo równie dobrze za tydzień znowu mogą pierd.. tą samą formułke że znowu za tydzień. Zawsze coś spier.... muszą. Zawsze.

 

No niestety, delikatnie to nazwę że jest to nie fortunne.

Ja uprościłem sobie trochę sprawę i najpierw zarzuciłem sobie samą BPL, nie wrzucałem wszystkiego na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w grach Online można ustawić kamerę BLIMP?

I jaka kamera jest ustawiona domyślnie?(parametry)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, delikatnie to nazwę że jest to nie fortunne.

 

Huh no nazwałeś to bardzo delikatnie. Ja powiem tak: "płakałem jak wrzucałem" :) Takiego czegoś nie życzę największemu wrogowi. Babranie się w tym to po prostu strata życia tak to widzę :) Trzeba mieć po prostu tyle wolnego czasu żeby to wrzucić że nawet nie chcę myśleć ile. No zmiażdżyło mnie to jak to jest źle zrobione. Option file to było coś jeb dup i zrobione a to to jakby na plecach mieć wagony węgla :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych 10 meczach w myclubie wrażenia całkiem ok. z toty wpadł niestety messi, poza tym p,jones, ivanocic oraz wilian. online śmiga bardzo dobrze, wszystko płynnie, przynajmniej u mnie. jakiś pomysł co robić z marnymi graczami z darmowych agentów? lepiej zwalniać i zgarniać gp czy przekształcać na trenerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem sobie jeden mecz w online competition od razu gra na real gdy przegrywałem to wszystko było ok po tym jak strzeliłem na 2:1 od razu wyszedł typ z meczu. Eh niestety bez tych filtrów szykuje się znowu zabawa na kanapie. Dlatego lepiej chyba męczyć na razie ten myClub co by się nie denerwować.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Wprowadziłem w store ten kod na Day 1 Pack wszystko ok ale coś źle dałem i mi nie pobrało. Teraz nie wiem gdzie to znaleźć a jak wpisuje znów kod to pisze ze wykorzystany xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam, czy ktoś może sprawdzić czy w trybie online można wybrać kamerę BLIMP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wszystko fajnie ale w dywizjach online boli ten brak filtrów nie lubię grać koksami a tu wiadomka albo Barca albo Real, ale Sevilla klepnąć Barce sama przyjemność ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć jak na ps4 wygląda opcja z patchowaniem pesa (oryginalne stroje, nazwy, itp.)? Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie ma na forum jednej osoby która poświęci mi 10 sekund wchodząc w czasie meczu online w opcje i sprawdzi czy można wybrać kamerę BLIMP?

Mógłby ktoś powiedzieć jak na ps4 wygląda opcja z patchowaniem pesa (oryginalne stroje, nazwy, itp.)? Z góry dzięki za odpowiedź!

Zobacz moja historie postów.

Dawałem linki do paczek i tutoriali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Wprowadziłem w store ten kod na Day 1 Pack wszystko ok ale coś źle dałem i mi nie pobrało. Teraz nie wiem gdzie to znaleźć a jak wpisuje znów kod to pisze ze wykorzystany xD

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Zaloguj się na profil i znajdz "lista elementów do pobrania", potem znajdz ten plik i kliknij pobierz na ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie jak uzyskać te wszystkie bonusy związane z zakupem gry w 1 dniu premiery ?

Z góry dziękuję za podpowiedz :)

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isc do sklepu :) chyba wszystkie kopie sklepowe sa Day One Edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/F2oZpW-SDrg, koleś gra Arsenalem w MyClub, herb + stroje. Chyba nie wygląda to na fake. Będzie można grać z patchami?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isc do sklepu :) chyba wszystkie kopie sklepowe sa Day One Edition.

Już to zrobiłem i zakupiłem egzemplarz gry  :)

Czy to się dzieje automatycznie czy trzeba gdzieś to wklepać tzn ten kod ??

Dzięki.

Edytowane przez Python636

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potentaci już spieszą ze swoją opinią, a właściwie ja spieszą, bo Olus może coś jutro napisze wkurzony na maxa. 

Po dzisiejszych meczach stwierdził, że jedzie na giełdę i sprzedaje tą grę. Ja aż tak nadgorliwy bym nie był, ale pierwsze wrażenie z fullem zbyt pozytywne nie jest.

 

Graliśmy Juve vs Roma około około 15-20 meczy.

Bramkarze w tej gdzie to jakieś tektury. Nie są w stanie wybronić ani jednej akcji sam na sam, źle skracają pole gry, tragicznie wychodzą do prostopadłych piłek, mija się ich jednym zwodem jak stojące tyczki, plują przed siebie i dużo goli strzelaliśmy z dobitek. Pół godziny wstają z ziemi.  Generalnie największy dramat PES2016 ! 

Na boisku panuje chaos. Ja rozumiem, że jest walka w środku pola,ale nigdy nie wiadomo, gdzie się odbije i kto ją przejmie. 

L1+trójkąt zabójczo skuteczne. Śmiało można zagrać na pałę na środkowego napastnika, gdzie ten często wyprzedza obrońców. 

Komentator Ang jeszcze gorszy niż był. Cały mecz nudzi a przy każdym strzale czy bramce nagle dostaje orgazmu.

Wślizgi fajne, tylko, że cały mecz jeżdżę na dupie a tylko 1 czerwoną kartkę dostałem we wszystkich spotkaniach. 

Gervinhio czasami mijał obrońców jak pachołki, gdy się napędził. Strach pomyśleć co będzie z Messim CR7 czy Robbenem. No właśnie, będzie strach przed nimi...

 

Na plus na pewno szybkość gry, która wg mnie jest wolniejsza niż w demo. Piłka ma super fizykę. Podania, strzały, wrzutki super wyważone. Fajnie się konstruuje akcje. 

Wyniki raczej hokejowe. Każdy strzał to bramka, mimo Buffona między słupkami. Atak znowu ma przewagę nad obroną niestety i przepasieńcy będą robić mega wiatr. 

Niestety słabszą drużyną będzie coś cieżko ugrać na pierwszy rzut oka. Czeka nas walka online z 90% Realów. Jak napastnik minie obrońce po np trójkącie na pałę, to w 99% gol. Ronaldo Robbena nikt nie dogoni. 

 

Sam nie wiem co mam o tym PES myśleć. Niby ładnie to wygląda, ale zawodnicy jakby pływali po tym boisku. Jeden błąd obrony i rozklepią Cię na maxa. Nie da się akcji uratować, bo piłka chodzi jak po sznurku. 

Brak składów to porażka na maxa i ilość drużyn do wyboru to jakaś kpina !!!

Ja się nie dziwię, że FIFA bije na głowę względem sprzedaży PES x10 ! 

 

Z pełną oceną wstrzymam się do online - nawet nie mam ciśnienia, żeby kupić tą grę. Pierwszy raz od 18 lat nie kupiłem na premierę ! 

 

Dziękuje za uwagę - Dobranoc

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z trójkątami się nie zgodzę. w porównaniu do dwóch poprzednich części jest trochę lepiej. Za to bramkarze największy minus tej gry. wpada wszystko nawet z bardzo ostrego kąta. w zasadzie wystarczy w polu karnym nacisnąć kwadrat i niezależnie od siły strzału jest bramka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest arboos co mówisz. Mnie najbardziej boli że w pełnej zmienili całkowicie te wypuszczenie trójkątem. One już nie idzie tak zajebiście wypuszczająco do boku i przodu tylko wszystko do nogi. To strasznie zawęża i zmienia grę. Wszystko przez to jest zbite niema już jak w demku tej plastyczności. W środku pola to co jest niekiedy ping pong to głowa mała. Dla mnie jest ciut za szybka rozgrywka. Pograłem trochę online ale tylko ten myClub mam 9 zwycięstwi 2 remisy. Z tym messim było z 4 mecze gdzie wynik był 6:1, 7:1, 4:1, 3:1. Ogólnie dużo bramek pada. No ale to chyba przez tego małego potwora z barcy.  Bez filtrów jest to gra kanapowa niestety. Zagrałem tez drugi mecz w online division i tym razem na bayern.  Nie no nie dało się grać. To co to mknęło jak ognista strzała to głowa mała. Ja nie potrafię zrozumieć jak można nie dać filtrów i niech sobie tam ci ludzie się kopią z sobą samym tymi realami bayernami. Co to za przyjemność jak widzę jak mnie każdy z tego bayernu depta i wyprzedza. W ramce murek pod postacią nouera i słabszymi napastnikami możesz mu strzelać do usranej śmierci. Trzeba się tez pogodzić z tym że nie zrobią już pesa gdzie obrona ma przewagę nad napastnikami. Ma być show i jest show. Te 5 gwiazdkowe teamy to jest kosmos ale to już się szło spodziewac po demku jak się zagrało bayernem. To nie trzeba było umieć grać żeby wygrać.

 

To co demko jak co roku lepsze od podstawki? Bo dla mnie tak choć grać będę i ogólnie zadowolony jestem ale zawsze w tyle głowy jest to demko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno mówiłem, że dobry hokej w tym roku.

Ja po kilku letniej przerwie od edycji 2015 roku gram znów w PES i nie wiem jak Konami łata swoje gry, czy jest szansa na naprawę bramkarzy i czasem niezrozumiale rozjezdzającej się obrony? Czy pacze dotyczą raczej detali?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wersję cyfrową z przedpremiery, niestety nie dostałem bonusów tj. Neymar itp.

Dostałem tylko bonus w postaci dwóch czarnych piłek za PES 2015. 

Czy ktoś jeszcze ma taki problem??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje cyfrową , z czego dostałem loan aguero i czarne piłki rossi,cazorla +przecietniak , hajs mi niezły za to wpadł to w trenera sie zaopatyrzyłem. I musze jeszcze powiedzieć że  coinami zaopatrzyli mnie , w sumie 600 dostałem. Interesujący tryb na początek....ale nie ma jak to MLO stare :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest 2vs2 online tak jak zawsze było oprócz 15?

niestety nie. Banda żółtków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×