Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Truegrand: powiedz mi jeszcze jak się włącza mecz w tej społeczności bo tam dołączyłem. Czyli co tam wpadam umawiam się na grę z kimś kto tam akurat jest włączam pesa zakładam w lobby pokój z hasłem i to wszystko? Napisz jak będziesz mieć czas w punktach jak wygląda włączenie meczy w społeczności? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truegrand: powiedz mi jeszcze jak się włącza mecz w tej społeczności bo tam dołączyłem. Czyli co tam wpadam umawiam się na grę z kimś kto tam akurat jest włączam pesa zakładam w lobby pokój z hasłem i to wszystko? Napisz jak będziesz mieć czas w punktach jak wygląda włączenie meczy w społeczności? Byłbym wdzięczny.

Wchodzisz do zakładki społeczność i tam masz możliwość przełączania zakładek za pomocą R1 i L1. Jest tablica społeczności, lista członków oraz TERAZ URUCHOMIONE.

Jeśli ktoś ze społeczności zaloży grę FRIENDLY LOBBY bez hasła to wtedy w tej zakładce pojawi się, że można dołączyć. Jeśli Ty założysz to każdy kto będzie online będzie mógł dołączyć do twojej gry z poziomu społeczności.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam też że zazwyczaj pokoje są tworzone na trzecim serwerze DE. Ostatnio z wieczora było z 16 chłopa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi gdzie regulować te wszystkie pomoce/asysty? Wczoraj kupiłem ps4 i pesa ... Od dawna nie grałem w pro evolution z konsolą za bardzo obeznany jeszcze nie jestem.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np jak wybierasz przed meczem strony i widoczny jest pad, wtedy wciskasz z kwadrat i tam są opcje asyst.

Ja wczoraj miałem dziwny wieczór w meczach ONLINE.

Mianowicie piłkarze mnie nie słuchali, ja podaje w lewo on w prawo, ja podaje bramkarzem mocno do przodu po ziemi on wykopuje w aut. Nie mogłem wymienić kilku prostych podań a wejscie na połowę przeciwnika to cud. Każdy mój piłkarz sterowany przez AI stał i był wyprzedzany przez przeciwnika. Koszmar i nie wiem czym spowodowany.

Ktoś się już spotkał z takimi cudami?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wina internetu? Lagi miałeś. A jeszcze mam takie pytanie, czy można jakoś podmieniac herby albo stworzyć bundeslige?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera to tez fakt, moze lekki lag po mojej stronie. Za 3 tyg mam na szczescie nowego dostawce internetu. Strassbie czuly ten PES ;)

Tak, mozna pozmieniać herby i stroje, juz daje link.

Ale jesli chodzi o bundeslige to musisz poszperac w sieci, musisz przerobic inna lige i oczywiscie nie bedzie dzialac ONLINE.

Za chwilę wrzucę paczke z twarzami trenerów herbami i koszulkami klubowymi+ reprezentacje.

uploaduje to na serwer. 

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na manualu to czysta przyjemność grania. Narazie mnóstwo niedokładności ale o to chodzi bo takie klepanie to jest bezplciowe

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link to paczki z herbami, twrzami trenerow i koszulkami :

https://mega.nz/#!MpwHjCJa!SoFdViaSO0tU2lku15P0-SMgSU6nXPYbrP4wZza9FzE

 

I opis jak to zrobic : 

 

http://www.pssite.com/news-44260-konami_uczy_jak_obslugiwac_edit_mode_w_pes_2016_na_ps4.html

 

Pamietajcie przy wklejeniach koszulek aby ustawic wczesniej odpowiedni kolor koszulki aby na radarze nie bylo jak np w przypadku chelsea ktore pierwotnie sa zólte a po wklejeniu oryginalnych beda niebieskie :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sie aktualizuje składy w master league? W exibition match za pomocą r3 a w lidze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 października zaktualizujesz składy

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzicie, ze w grze, oprocz wslizgow, mozna odebrac pilke tylko jednym sposobem, wytracajac przeciwnika z rownowagi? Tzn jak odbieram x to za kazdym razem rywal sie potyka. Troche to glupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś 2x X ?

 

Byli by chętni zagrać turniej ONLINE o mistrza społeczności!  np za 2 tygodnie w Sobotę ?

Turniej systemem double elimination (system pucharowy, ale jest winners bracket i losers bracket czyli dwie przegrane eliminują z turnieju a nie jedna) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzą wam dogrania trójkątem? Gram bez tych wszystkich pomocy i jak chce wypuścić gościa na wolne pole przy użyciu trójkąta to mam problem z jego siłą. Jedynie kiedy przytrzymam L2 + trójkąt to wtedy piłka częściej toczy się w tym kierunku ,którym chciałem i z odpowiednią siłą

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś 2x X ?

 

Byli by chętni zagrać turniej ONLINE o mistrza społeczności!  np za 2 tygodnie w Sobotę ?

Turniej systemem double elimination (system pucharowy, ale jest winners bracket i losers bracket czyli dwie przegrane eliminują z turnieju a nie jedna) 

Wstępnie jestem na pewno chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez moge zagrac ale jakby to dokladnie mialo wygladac? Wydaje mi sie ze jeden weekend to troche malo, no chyba ze bedzie 6 chetnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez moge zagrac ale jakby to dokladnie mialo wygladac? Wydaje mi sie ze jeden weekend to troche malo, no chyba ze bedzie 6 chetnych ;)

Jak będzie więcej niż 10 osób to nie ma szans żeby rozegrać taki turniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej w ten weekend 17-18?

Byłbym w takim wypadku wstępnie zainteresowany :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy by to wypaliło, ale można by zagrać taki turniej na przestrzeni kilku dni? Jeszcze pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie o dziwo wkręcił mnie ML offline he co nigdy nie lubiłem grać przeciwko CPU i dostałem ofertę prowadzenia drużyny narodowej. Jak podpisze z nimi kontrakt to klub przepada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, prowadzisz równolegle. Poprostu repra Ci wskakuje w terminarz.

Edytowane przez 84siwy84
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, prowadzisz równolegle. Poprostu repra Ci wskakuje w terminarz.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie ustawiony game speed?

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Ja mam oryginalnie jak był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×