Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa, już nie mogę tego czytać. Ten temat to teraz śmietnik. Kilka osób pisze w kółko dupy dyrdymały o zmieniającej się co chwila grze i o tym jaka ta gra jest najgorsza na świecie. Jesteście męczący! Wszyscy już znają Wasze zdanie, więc przestańcie już.

To może kuźwa zacznij być aktywny na forum, pisz, zacznij jakiś ciekawy temat, ty bądź kreatywny. Gdyby nie nasze dyrdymaly i tak nie miał byś co czytać, wiec ochłoń lub napij się meliski.

Gdyby gra była dobra to nasze płacze utonęły by w gąszczu zachwytów. Nie sądzisz?

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobra ? To po co w nią gracie ? I piszecie na forum w tym temacie ? Sprzedać i święty spokój ...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś potrafił logicznie myśleć, to byś wiedział, że pacz może sporo poprawić. Decyzję o sprzedaży lub kontynuowaniu gry ludzie podejmą po czwartkowym paczu.

Idź na anglojęzyczne fora i zobacz co tam się dzieje, jak jada po tej grze.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobra ? To po co w nią gracie ? I piszecie na forum w tym temacie ? Sprzedać i święty spokój ...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Czy napisałem, że gra nie jest dobra?? Napisałem, że wczoraj po 21 nie szło grać i tyle. Czytaj ze zrozumieniem. Chyba, że nie chodzi o moje posty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o twoje posty.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

W każdym bądź razie ożywiłeś ten temat strasznie ;)

Jesteś cholernie "merytoryczny" hahahah

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ciągłe narzekanie nazywasz odżywianiem tematu to ok . Ale czytanie tych komentarzy powoduje odruch wymiotny

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ta gra jest tak slaba jak pisza tutaj uzytkownicy?

W porownaniu do pesa 15?

 

Podobnoi my wyjsc jakis patch.

Nie jest słaba tylko u mnie np.akurat wczoraj był problem z połączeniem po 21 każdy mecz był rozłączany. Wiadomo, że masa ludzi gra koksami i to wkurza. Od 15 jest o wiele lepsza jak dla mnie.

Zapytaj konkretnie co Cię interesuje to każdy się wypowie szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.akurat wczoraj był problem z połączeniem po 21 każdy mecz był rozłączany. 

Tylko że to tez nie u wszystkich. U mnie np bardzo dobrze online chodzi jak zawsze z resztą. Był chyba tylko jeden dzień w tym pesie że 3 razy wywaliło pod rząd. Ale już kiedyś mówiłem mną się nie sugerować bo u mnie każdy pes chodzi bardzo dobrze online.

 

No to zaciekawiliście mnie że w czwartek w tym patchu mają się znajdować zmiany mechaniki gry. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra coraz fajniej, bo staram się grać tylko competition online i przepasieńców tam naprawdę mało. Dzisiaj nawet udało mi się pierwszy wygrać, gdzie w 7 meczach straciłem tylko jedną bramkę. W ogóle jak nie gram na Bayerny to tracę mało goli. 

Te kompetycje to jest najlepsze co może być i żałuję tylko straconego czasu na online division. 

 

Ten PES 2016 coraz bardziej mi się podoba :) W defensywie gra się coraz lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tez sprawdze ten tryb.

kazikosky

PES zaczyna zbyt mocno naśladować FIFE i to nie wychodzi tej grze na dobre, ale mówię jesteśmy przed paczem, KONAMI chciało grę wydać koniecznie przed FIFA wydali ze spora ilością błędów wiec musieliśmy czekać długo na pacza. Grę ocenimy w czwartek, niech pass suport lvl 1 będzie mniej oskryptowany i już będzie lepiej :)

2010cobra25

A mi się chce rzygać gdy przychodzą ludzie i wyrażają swoje niezadowolenie nic nie wnosząc nigdy wcześniej do tematu, mało tego! Piszesz, że nie możesz tego słuchać czyli domniemam, że nie zgadzasz się z opiniami, ze PES to słaba gra. Jeśli tak, to napisz jakiś kontr argument, napisz co ci się podoba a na 100% nie będzie dominować tylko klimat ANTY PESowski.

Póki co nie uczestniczysz w życiu społeczności PES 2016 a wpadasz z partyzanta i próbujesz nas tu ustawiać po kątach. OCHŁOŃ

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent

 

Ja tylko jeden dzień miałem taki. Wczoraj grałem i było mega, zero opóźnień jak offline.

 

competition online - jest super, tylko nie czaje jednego. Zagrałem Polską 5 meczy w rundzie kwalifikacyjnej W - 3, D- 1, L-1  czyli 10 ptk a zaliczyło mi 6 ptk o co tu chodzi?? S a tylko 3 mecze brane pod uwagę czy jak???

 

@TrueGrand

 

Jestem w 99% pewny, że masz coś z połączeniem i to rozchodzenie obrony itp. to nie wina Konami tylko lekkiego laga/przymulenia neta. Właśnie miałem tak wtedy co mnie rozłączało pierw tak jakbym nie panował nad drużyną a w drugiej połowie mnie rozłączało.

Tak mi się wydaje.

 

Wczoraj grałem Competention  i na prawdę uważam, że to jest najlepszy tryb online :)

 

Masz PS4 po kablu??

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vincent

 

Ja tylko jeden dzień miałem taki. Wczoraj grałem i było mega, zero opóźnień jak offline.

 

competition online - jest super, tylko nie czaje jednego. Zagrałem Polską 5 meczy w rundzie kwalifikacyjnej W - 3, D- 1, L-1  czyli 10 ptk a zaliczyło mi 6 ptk o co tu chodzi?? S a tylko 3 mecze brane pod uwagę czy jak???

 

@TrueGrand

 

Jestem w 99% pewny, że masz coś z połączeniem i to rozchodzenie obrony itp. to nie wina Konami tylko lekkiego laga/przymulenia neta. Właśnie miałem tak wtedy co mnie rozłączało pierw tak jakbym nie panował nad drużyną a w drugiej połowie mnie rozłączało.

Tak mi się wydaje.

 

Wczoraj grałem Competention  i na prawdę uważam, że to jest najlepszy tryb online :)

 

Masz PS4 po kablu??

Tak 3 kolejne mecze brane są pod uwagę.Czasem nie trzeba mieć 9pkt by awansować dalej jeżeli gramy słabszym teamem, bo jest mało wybranych takich drużyn. Moja żona jak wieczorem odpali pudelki i inne tego typu portale fotki, filmiki to jak zamuli to ludziki latają jak opętani, a jak nikt mi neta nie obciąża takimi pierdołami to gra się jakby ktoś siedział obok. Powiem Wam, że trochę strach przed jutrzejszą aktualizacją bo znając Konami to jeszcze bardziej to spartolić mogą hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 kolejne mecze brane są pod uwagę.Czasem nie trzeba mieć 9pkt by awansować dalej jeżeli gramy słabszym teamem, bo jest mało wybranych takich drużyn. Moja żona jak wieczorem odpali pudelki i inne tego typu portale fotki, filmiki to jak zamuli to ludziki latają jak opętani, a jak nikt mi neta nie obciąża takimi pierdołami to gra się jakby ktoś siedział obok. Powiem Wam, że trochę strach przed jutrzejszą aktualizacją bo znając Konami to jeszcze bardziej to spartolić mogą hehehe

Ale chodzi o 3 mecze pierwsze czy jak?? Czyli gramy 3 mecze i kolejne mecze nie mają wpływu już na ilość punktów??

 

Wiem, że nie trzeba mieć 9 ptk. Ja przeważnie gram Polską i przez ostatni czas jestem pierwszy z Polsk :D ale nie zawsze się zakwalifikuję dalej i nie czaje tego do końca.

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o 3 mecze pierwsze czy jak?? Czyli gramy 3 mecze i kolejne mecze nie mają wpływu już na ilość punktów??

 

Wiem, że nie trzeba mieć 9 ptk. Ja przeważnie gram Polską i przez ostatni czas jestem pierwszy z Polsk :biggrin: ale nie zawsze się zakwalifikuję dalej i nie czaje tego do końca.

Tam pisze że 3 ostatnie mecze ale to nieprawda. Liczą się pierwsze 3 mecze. Nie raz było że zagrało się np 4 mecze i np wygrało się 3 pierwsze czyli ma się 9 pkt a w 4 np zremisujesz więc powinieneś mieć wtedy 7 pkt a tak niema, dalej się ma 9 także zawsze skupcie się na pierwszych 3 meczach. Tam chodzi o to że nawet jak będziesz polską najlepszy ze wszystkich którzy wzięli polskę to możesz nie awansować np przez to że np znajdzie się ktoś kto wziął np izrael i ma lepszy stosunek bramek i tym sposobem nikt z grupy kto wziął polskę nie awansował. To się akurat konami udało. W tym trybie zmuszają brać słabsze teamy bo łatwiej awansować. \

 

\\Truegrand ma rację jeśli tylko dają pass support prawdziwy levelu 1 to już by była różnica bo teraz ten level pass to to jest obojętnie czy jest lever 4 czy 1 wszystko tak samo idzie mega dokłądną piłkę do nogi. Absurd. Tylko full manual działa ta jak powinien a cała reszta pass level jest spierd... lub niepotrzebna bo każdy level jest taki sam. W ogóle to śmieszne jak wyginasz gałkę podania w inną stronę nawet żeby szła na aut a gracz jednak magicznie gra doskonałą piłkę to gracza obok. Ten magnesik powinien być zlikwidowany bo to niszczy granie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze że 3 ostatnie mecze ale to nieprawda. Liczą się pierwsze 3 mecze. Nie raz było że zagrało się np 4 mecze i np wygrało się 3 pierwsze czyli ma się 9 pkt a w 4 np zremisujesz więc powinieneś mieć wtedy 7 pkt a tak niema, dalej się ma 9 także zawsze skupcie się na pierwszych 3 meczach. Tam chodzi o to że nawet jak będziesz polską najlepszy ze wszystkich którzy wzięli polskę to możesz nie awansować np przez to że np znajdzie się ktoś kto wziął np izrael i ma lepszy stosunek bramek i tym sposobem nikt z grupy kto wziął polskę nie awansował. To się akurat konami udało. W tym trybie zmuszają brać słabsze teamy bo łatwiej awansować. \

 

\\Truegrand ma rację jeśli tylko dają pass support prawdziwy levelu 1 to już by była różnica bo teraz ten level pass to to jest obojętnie czy jest lever 4 czy 1 wszystko tak samo idzie mega dokłądną piłkę do nogi. Absurd. Tylko full manual działa ta jak powinien a cała reszta pass level jest spierd... lub niepotrzebna bo każdy level jest taki sam. W ogóle to śmieszne jak wyginasz gałkę podania w inną stronę nawet żeby szła na aut a gracz jednak magicznie gra doskonałą piłkę to gracza obok. Ten magnesik powinien być zlikwidowany bo to niszczy granie.

Czyli granie np. 4 meczy jest bez sensu.... Szkoda, że tylko 3 pierwsze się liczą ale i tak spoko tryb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na twitterze, to składy nie do końca są aktualne.Martial podobno w As Monaco....to chyba żart mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licza sie nie 3 pierwsze, ale najlepsze 3 pod rzad. Pezynajmniej tak wynikaloby z tlumaczenia - consecutive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licza sie nie 3 pierwsze, ale najlepsze 3 pod rzad. Pezynajmniej tak wynikaloby z tlumaczenia - consecutive.

Czyli ogólnie 3 pierwsze mecze i kolejnych nie opłaca się grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Patch notes jest napisane, ze dokonano wielu różnych zmian w gameplayu aby poprawić rozgrywkę w PES 2016.

Ja będę miał czas na sprawdzenie jak to działa wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×