Skocz do zawartości
pablos_83

Ratchet & Clank

Rekomendowane odpowiedzi

Telegraph - 10/10

TheSixthAxis - 10/10

LazyGamer - 9/10

Hardcore Gamer - 9/10

Twinfinite - 9/10

Game Revolution - 9/10

IGN - 9/10

PlayStation LifeStyle - 8,5/10

Playstation Universe - 8,5/10

XGN - 8,5/10

Game Informer - 8,3/10

Destructoid - 8/10

GamesRadar+ - 8/10

God is a Geek - 8/10

VideoGamer - 8/10

Everyeye.it - 7,8/10

GamingTrend - 7,5/10

 

Średnia ocen na metacritic: 86/100

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra wygląda niesamowicie. Świat piękny i żywy. Nie moge się doczekać aż pogram.

Empik przegina z datą premiery bo mam że dostarczą 21-22 kwiecień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wścieklizne macicy, ale od zakupów, L4 w pracy i wyczekiwaniem w oknie na grę, jest stosowny temat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo w Tesco...krótkie bo krótki, ale coś mogę napisać...jeśli chodzi o grafikę to miazga. Gra wygląda fenomenalnie. Jedyny minus to taki, że w tym demie były problemy z płynnością. Nie jakieś ogromne czy coś, ale kilka razy się zdarzyło, że przycięło. To taka sama przypadłość jak w Soulsach gdzie przy większej liczbie przeciwników takie rzeczy się działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, po przegraniu 5-6 "rozdziałów", beton.

Możesz wyjaśnić co masz na myśli? Bo się zastanawiam nad zakupem a słowo 'beton' raczej nie zachęca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyjaśnić co masz na myśli? Bo się zastanawiam nad zakupem a słowo 'beton' raczej nie zachęca.

 

Zgaduje ze chodzilo o to ze niczym beton trzyma stale klatki i niczego nie gubi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Za taką kasę brać i się nie zastanawiać ;) R&C w pełnej krasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Za taką kasę brać i się nie zastanawiać ;) R&C w pełnej krasie.

Kurde to nie mogłeś napisać np. żytela a nie beton? :P

No ale nic, czuję się zachęcony :) Dzięki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem o tym betonie, to tez nie zrozumiałem za uja. xD

Mam tylko nadzieje, ze da sie zmienić polski dubbing na oryginalny, bo średnio do mnie przemawia ten Musiał, czy jak mu ram xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos gra dwa pytania:

1. prosze o podanie nr CUSA (chce sprawdzic czy u mnie tez pudelko ma PL dub)

2. prosze o informacje czy jest menu wyboru jezyka czy moze znow jest kijowo i go nie ma. I jedynym sposobem zmiany jezyka jest zmiana jezyka konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, ze na storze jest w tej samej praktycznie cenie co pudło. Teraz nie wiem gdzie kupić:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos gra dwa pytania:

1. prosze o podanie nr CUSA (chce sprawdzic czy u mnie tez pudelko ma PL dub)

2. prosze o informacje czy jest menu wyboru jezyka czy moze znow jest kijowo i go nie ma. I jedynym sposobem zmiany jezyka jest zmiana jezyka konsoli.

CUSA-01073/EXP

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos gra dwa pytania:

1. prosze o podanie nr CUSA (chce sprawdzic czy u mnie tez pudelko ma PL dub)

2. prosze o informacje czy jest menu wyboru jezyka czy moze znow jest kijowo i go nie ma. I jedynym sposobem zmiany jezyka jest zmiana jezyka konsoli.

Ad.1 CUSA 01073

Ad.2 Jest kijowo ;)

 

Polski dubbing daje radę. Z angielskim porównam przy 2. przejściu. To klasyczny R&C w nowoczesnej oprawie. Obraz ostry jak żyleta ;) i betonowe ;) 30 fps. Do tego świetne udźwiękowienie, miodny gameplay, humor, wykręcone bronie i rozwałka na całego. Kto nie zna serii powinien brać bez zastanowienia, bo to kawał szpila w dobrej cenie. Kto zna serię... powinien zrobić to samo :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po niecałej godzince grania i jest świetnie. Demo było jakieś trefne bo tutaj nie dość, że grafika fantastyczna to jeszcze nie ma żadnych przycięć. Wszystko jest dokładnie takie samo jak pokazywali w zapowiedziach. Polski dubbing o dziwo nie ssie po całości. Jest całkiem nieźle bym powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem. Gra wyborna. Grafika miazga, dubbing pl pasuje jak do żadnej innej gry. Chcę więcej takich gier AAA. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem. Gra wyborna. Grafika miazga, dubbing pl pasuje jak do żadnej innej gry. Chcę więcej takich gier AAA. 9/10

Tak z ciekawości, ile Ci przejście zajęło? Chyba nie za długo, skoro się z tym uporałeś w 2 dni :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni, ale wczoraj grałem z 6-7 godzin i we wtorek ze 4-5. Poziom normal z robieniem większości zadań na planetach

Gra mega wciąga. Dla porównania z The Order 1886 męczyłem się ponad tydzień po godzince, bo nie chciało mi się w to grać

Edytowane przez look4z
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale chyba już jestem za stary na ta grę ,po co najmniej 20 próbach przepłynięcia kanałów  na 3 planecie poddałem sie i włączyłem dark soulsa 3 (bo łatwiejsza :)  )

tez tak mieliście ze wam brakuje powietrza i nie umie się dopłynąć do powierzchni ?

chyba będę musiał dać córce jak przyjdzie ze szkoły dać ,żeby mi przeszła ten moment ( kiedyś było - tata przejdź mi , a teraz na odwrót )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale chyba już jestem za stary na ta grę ,po co najmniej 20 próbach przepłynięcia kanałów na 3 planecie poddałem sie i włączyłem dark soulsa 3 (bo łatwiejsza :) )

tez tak mieliście ze wam brakuje powietrza i nie umie się dopłynąć do powierzchni ?

chyba będę musiał dać córce jak przyjdzie ze szkoły dać ,żeby mi przeszła ten moment ( kiedyś było - tata przejdź mi , a teraz na odwrót )

Faktycznie, to było mega irytujące. Gra jest świetna, nie grałem w oryginał, więc tym bardziej dla mnie wszystko jest nowe :) Zbieranie śrubek uzależnia, a grafika wypala gałki oczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 a grafika wypala gałki oczne...

 

Mila odmiana po grafice ktora gwalcila galki oczne i dalej bedzie je gwalcic w produkcjach takich jak "push me pull you" :P

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×