Skocz do zawartości
pablos_83

Ratchet & Clank

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie co nową generację można odgrzewać stare gry. Gotowy scenariusz, poprawiamy tylko grafikę i piszemy nowy kod (albo i nie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego Ratcheta&Clanka grałem, więc już nic nie pamiętam. To będzie wspaniały powrót. :)

Pierwsza część przygód Ratcheta zadebiutowała na rynku w 2002 roku... Dawno, dawno... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak lepszy taki Ratchet "od nowa" niż zwykły remaster. Przecież w Settlersach też zawsze to samo się robi a inaczej każda część wygląda. Tylko musi być taki długi jak właśnie te stare części, bo kurczę na PS3 czas przejścia kolejnych odsłon był chyba coraz krótszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma w pobliżu Media markty z wystawionym PS4 w tzw. "demo mode" może zobaczyć czy przypadkiem nie ma wgranego demka Ratcheta :) Jakież byłe moje zdziwienie kiedy w Media Markcie w m1 w Krakowie odpaliłem sobie demko gry, która wychodzi za 4 miesiące :P Nie zdążyłem pograć wiele i w żadną poprzednią część też jeszcze nie grałem ale wygląda na bardzo przyjemny dla oka platformer :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma w pobliżu Media markty z wystawionym PS4 w tzw. "demo mode" może zobaczyć czy przypadkiem nie ma wgranego demka Ratcheta :) Jakież byłe moje zdziwienie kiedy w Media Markcie w m1 w Krakowie odpaliłem sobie demko gry, która wychodzi za 4 miesiące :P Nie zdążyłem pograć wiele i w żadną poprzednią część też jeszcze nie grałem ale wygląda na bardzo przyjemny dla oka platformer :)

Oj przyjemny...bardzo się ucieszyłem na wieść o tej grze. Już nie możemy się z dziewczyną doczekać. Ona strasznie lubi takie bajkowe gry. Mnie też się podoba. Platformer świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na nowego Ratcheta - w chwili obecnej coraz więcej gier sili się na bycie maksymalnie realistycznymi. Lekka, zabawna platformówka w kolorowym świecie to naprawdę fajne urozmaicenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratcheta ciężko nazwać pełnoprawnym platformerem. To raczej strzelanka z elementami plaformera. Niestety strzelanie burzy formułę platformera. Wystarczy zagrać w mario galaxy żeby stwierdzić w czym rzecz. Żeby nie było ratcheta biorę na premierę ale platformer AAA o jakim marzę to niestety nie jest. Tutaj prym wiedzie nintendo i galaktyczne mariany które zdmuchnęły konkurencję. W to trzeba zagrać żeby zobaczyć co to znaczy 100 % platformer. Pierwszy jak i daxter to również coś nieprawdopodobnego jesli chodzi o platformowe podejście. Dodanie tych giwer według mnie zepsuło tę serię. Ratchet ma to szczęście że od początku miał na pokładzie giwery więc niemożna mu w sumie nic zarzucić ale trudno mi go uznać za pełnoprawnego platformera. Za to graficznie jak to wygląda to człowiek od razu chce za to zapłacić żeby to ujrzeć na swoim tv. Szkoda że takich gier się nie robi na pęczki.  No i nie mogę zdzierżyć jak od jakiejś części zmienili lekko wygląda ratcheta. Wygląda on dużo gorzej niż w pierwotnej wersji. Ten nowy wygląd jest jakby dla dzieci natomiast stary ratchet miał to zacięcie na twarzy taki cwaniak który według mnie dużo lepiej wyglądał niż ta dzisiejsza maskotka dla dzieci.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej gry brakuje właśnie na pleyce. Jesteśmy świeżo po preview evencie, opinie bardzo pozytywne, można się dowiedzieć że prochu nie wymyślili, jest to ten sam klasyczny platformer z tym że "Bigger, better and more bad ass" do tego z powalającą pixarową oprawą, a najlepsze w tym wszystkim jest to że będzie w cenie ok. 130pln. Biorę w ciemno.

 

ratchet1.0.gif

 

 

SIYgnVk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to powinnien byc tytul startowy - Pixarowa oprawa idealnie pasujaca, jesli gameplay mimo iz to bedzie kolejny ratchet bedzie dawal fun jak wczeaniejsze czesci jestem na tak. 

Po ilosci postow w tym temacie smiem domniemac ze zainteresowanie gra nie jest tak ogromne jak innymi tytulami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna gra dzięki której płaczę, że nie mam ps4 :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash na ps4...co to byłby za sztos...!!! A co do ratcheta to kiedy premiera ? Może w końcu jakaś gra do której przekonałaby sie żona :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash na ps4...co to byłby za sztos...!!! A co do ratcheta to kiedy premiera ? Może w końcu jakaś gra do której przekonałaby sie żona :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

W kwietniu także już szykuj kasiore  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet ba tendencje do bardzo szybkiego tanienia, więc jak komuś się nie spieszy to lepiej poczekać.

Ale to oczywiście moje zdanie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu także już szykuj kasiore ;)

Ratchet, uncharted... chyba trzeba gdzies dorobic :D dzieki za info

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się w tłoczni :psbutton:

 

12472339_983226988424114_773742765886271

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empiku mają przedsprzedaż za 135 zł. Na razie chyba najlepsza cena i nie sądze, żeby była gdzieś kiedyś wiele lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewny, że w dniu premiery podczas odbioru nie trzeba nic dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewny, że w dniu premiery podczas odbioru nie trzeba nic dopłacać?

A niby dlaczego miałbyś dopłacać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukaże się w Europie 20 kwietnia, czyli tydzień później niż pierwotnie zakładano.

Wiadomo coś o polskiej obsadzie dubbingu? Miałem nadzieję, że będzie taka jak na filmie tzn. Maciej Musiał (jako Ratchet), Jerzy Kryszak (jako Clank), Grzegorz Hyży plus jeszcze paru znanych aktorów dubbingowych, ale z tego co widzę na filmweb.pl w grze w rolę Ratcheta wcieli się ktoś inny.

Edytowane przez leschek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×