Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Yog-Sothoth napisał:

W niedzielę skończyłem rozgrywkę, jak dla mnie bardzo fajna gra, świetna i dobrze poskładana historia. Grałem na hard i w sumie nie było większych problemów (jedynie w misji z burzoptakiem), ale przynajmniej było małe wyzwanie :) 

Zostały 3 trofea związane z terenami łowieckimi i tych się najbardziej obawiam, bo widziałem że czasy na żarsłońca są mocno wyśrubowane.

 

E tam, wyzwania łowców są moim zdaniem proste. Większość żarsłońc porobiłem za pierwszym razem. Trzeba tylko wiedzieć, co dokładnie trzeba robić i używać odpowiednich lin zjazdowych ;) 

 

EDIT :// chodzi mi o normalny poziom trudności :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do platyny wymagane jest przejście gry na jakimś konkretnym poziomie trudności , czy na dowolnym ? Gram na hard i trochę się męczę a nie chcę nadwymiar się denerwować.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dav3gd napisał:

Czy do platyny wymagane jest przejście gry na jakimś konkretnym poziomie trudności , czy na dowolnym ? Gram na hard i trochę się męczę a nie chcę nadwymiar się denerwować.

Żadne trofeum nie ma wymagań co do poziomu trudności. Spokojnie możesz zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie przy tej grze nie zasnąć? Zastanawiam się między H:ZD a The Last Guardian.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po około 15 godzinach nie zasnąłem, a co będzie później to nie wiem, staram się robić zadania poboczne i odnajdywać te wszystkie pierdoły na mapie żeby już nie wracać, mapa jest duża więc będzie trochę biegania, ale jest to przyjemne i nie nudzi, zajmę się trochę fabułą dla urozmaicenia,  na plus na pewno zmieniający się krajobraz świata, nowe maszyny, dla mnie ciekawy pomysł i będę dalej próbował odkryć tajemnice tego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Przemek_07 napisał:

Idzie przy tej grze nie zasnąć? Zastanawiam się między H:ZD a The Last Guardian.

W kwestii HZD mogę powiedzieć, że jeśli się wkręcisz w świat i w historię tego świata oraz bohaterki to na bank nie zaśniesz. Jeżeli nie, to jest to bardzo dobra, ale raczej standardowa, gra z otwartym światem. Zależy co lubisz. Ja byłem zachwycony, ale znam przynajmniej 2 osoby, które się od Horizona odbiły (z czego jedna narzeka na dosłownie każdą grę, w którą gra :24_stuck_out_tongue: ).

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.06.2017 o 06:11, Przemek_07 napisał:

Idzie przy tej grze nie zasnąć? Zastanawiam się między H:ZD a The Last Guardian.

Wbiłem platynę w 45h świetnie się przy tym bawiąc i grając na Hard. Świetnie się grało w ten tytuł. Bardzo wkręciłem się w świat choć wszystkich znajdziek nie znalazłem. Pewnie jeszcze wrócę i coś dozbieram bo grę ciągle mam na dysku (po cichu liczę na jakieś dlc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy fragment jest w 0:56, kiedy Aloy mówi, że przyszła po odpowiedzi :) Jeżeli to dlc konkretnie pójdzie w historię biorę z miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła po odpowiedzi.. na pytania, które zostaną zadane w kwestii historii, wokół której będzie kręcił się dodatek. Nie liczyłbym na rozwinięcie wątków z podstawki, ale tam w sumie nie ma co rozwijać, wszystko jest w miarę klarowne. Oczywiście nie licząc sceny po napisach, ale to chyba materiał na ewentualny sequel.

 

Co do samego "Frozen Wilds" to jestem mocno zaskoczony. Nie spodziewałem się, że dodatek do Horizona zostanie zapowiedziany tak szybko, raptem 3,5 miesiąca po premierze gry. I to cale szczęście wyjdzie jeszcze w tym roku. Oby był dobry i miał tego contentu chociaż na 7-8 godzin. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dooobre :24_stuck_out_tongue:
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram. Mam już 10 poziom. Póki co akcja toczy się jak flaki z olejem, kompletnie do mnie nie przemawia. Walka z maszynami polegająca na celowaniu w ich czułe miejsca przy tempie ich poruszania doprowadza do szewskiej pasji. Już lepiej podbiegać i naparzać w ciemno włócznią bo słabsze stwory padają po jednym-dwóch takich ciosach zamiast męczyć się i zmarnować kołczan strrzał.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie grasz? Bo w tej grze nawet very hard nie jest zbyt hard. To może ci psuć klimat jak grasz na łatwym.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na normalu i jak dla mnie wcale nie jest jakoś gładko. W starciach z dużymi robotami ginę dość często. I jeszcze druga sprawa - postanowiłem wymienić mój początkowy łuk na jakiś lepszy u kupca i po kupnie lepszego (wg statystyk gry) jakież było moje zaskoczenie gdy okazało się, że nie mogę z niego strzelać z podpalonych strzał ani tych zwykłych na które już wymaksowałem miejsce w kołczanie. Stary łuk oczywiście od razu sprzedałem. Aż ciśnie się na usta klasyk: "No przecież jaki debil to tak zaprojektował"?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) inny typ łuku inne strzały. To akurat fajnie pomyślane. Giniesz często bo z dzida latasz na pale. Może po prostu ci ta gra nie siedzi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzaje łuku są trzy, każdy na inne strzały. Wystarczyło spojrzeć a nie kupować na pałę jak leci :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał wszystkie typy łuków, 3 strzały, i to wydłużone skupienie to wtedy zobaczysz, że walki mają sens i nie trzeba z dzidą latać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łuk łukiem ale jak dzidą przypier.. to od razu widać efekt, wykup sobie zwiększenie obrażeń w drzewku umiejętności i graj tak żeby gra sprawiała Ci radość, czasem jak stado maszyn większego kalibru mnie dopadnie to jest straszne zamieszanie i wtedy mam najwięcej zabawy.

mam pytanie

Spoiler

jak mam misje starożytna zbrojownią mogę znaleźć te ognia przed odwiedzeniem Miasta Słońca, czy są one związane z fabułą?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć jest związana z fabuła do tego stopnia ze dopiero pod koniec będziesz mógł odblokować ta zbroje. Ale ona psuje grę bo robisz się praktycznie nieśmiertelny :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek na psstore w przedsprzedaży 75,60 dla plusowiczów, termin do 31.12.2017 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Dodatek na psstore w przedsprzedaży 75,60 dla plusowiczów, termin do 31.12.2017 :)

 

Ale za to jaki bonus: avatar!

Czuję się rozpieszczany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to, że w ogóle jest już dostępny i znana jest ceną.

Ale bonus słaby jak rudy tasiemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten dodatek teraz jest za 75zł to stawiam, że pęknie w przeciągu od 3 do 5 godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że old hunters do bloodborna kosztowało tyle samo i wszyscy (łącznie ze mną) byli nim zachwyceni. Liczę na taką samą sytuację w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×