Skocz do zawartości
pablos_83

Horizon: Zero Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

hehe wysłali mi maila że niby dostałem motyw za platyne a kodu nie było bo nawet nie mam gry :1_grinning: aż zgłupiałem czy to otwierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, patrze i kod jest ale nawet gry nie posiadam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

 

Udało ci się zdobyć platynowe trofeum w Horizon Zero Dawn™.

W ramach nagrody, starszyzna przyznała ci ten unikatowy motyw na twoje PlayStation®4.

 

None Available

 

 

fajnie się bawią :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila bez kodu a gry też nie mam. Jak mawiał klasyk:

"Niezły tu macie burdel, siostry".

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbiłem platynę z 2 miesiące temu i parę dni temu dopiero dotarł mail, na szczęście z kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem (już nawet go zrealizowałem) kod za zdobycie platyny. (nigdy nie grałem w ten tytuł).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky

No prawie dostałeś :24_stuck_out_tongue: "None Available" to twój unikalny kod :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany czuję się w obowiązku uderzyć się w pierś co do moich wcześniejszych wypowiedzi na temat tej gry. Otóż pograłem trochę i stwierdzam, że gra jest cudowna... No może bardzo dobra. Cudowna to jest Aloy... A tak na serio - przykoksowałem trochę ją i sprzęt i teraz walka z maszynami to czysta frajda. Zadania poboczne są ciekawe, nie nużą jak w większości sandboxów. Główna oś jak na razie też daje radę ale te dialogi... masakra. Na tym polu kolesie z Guerilla zatrzymali się chyba w ubiegłym dziesięcioleciu. Tak czy siak ode mnie mocne 5/6.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to tłumacze to się zatrzymali pod koniec lat '90 u Ruska na Stadionie X-lecia. Czy pamięta ktoś tytuł, w którym tak bardzo w wersji polskiej różnił się tekst dubbingu od napisów? Masakra jakaś...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowa z was dostała non available ale nawet nie umiecie czytać ze zrozumieniem i piszecie brednie, że dostaliście 

poziom: amateur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://blog.eu.playstation.com/2017/07/06/horizon-zero-dawn-gets-new-update-today-includes-new-game-ultra-hard-difficulty/

 

Horizon Zero Dawn gets new update today, includes New Game+, Ultra Hard difficulty

New Trophies, unlockables and more come with patch 1.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawno skończyłem i gra bardzo dobra ale nie mam ochoty na NG+, a poziom hard nie jest dla mnie aż takich wyzwań nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skolei się cieszę ale muszę trochę mój backlog skrócić przed powrotem na łono Nora.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG+ ma tutaj taki sam sens jak w Wiedźminie 3, czyli w mojej ocenie żaden. Poza tym granie postacią na zaawansowanym poziomie od początku, nijak się ma do fabuły. No ale, co kto lubi. Chyba nawet nie napisałem żadnego podsumowania po zakończeniu gry, a było to bardzo dobrze spędzone 50h. Horizon nie jest żadnym przełomem, ani nawet jednym z faworytów do GOTY 2017. GG odwalili jednak kawał świetnej roboty, serwując graczom porcje porządnego gameplay'u z dość wciągającą i ciekawą historią. Jak ktoś się jeszcze zastanawia, to brać, bo warto. To nie jest żaden kolejny Far Cry ani inny śmieć od Ubisoftu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku Wiedźmina 3 na NG+ odkryłem parę smaczków których nie spotkałem za pierwszym razem, nie wiem czy w Horizonie też bym takie odnalazł, niestety się nie dowiem, jedyne co mnie teraz interesuję to dodatek i na niego czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam. W Wiedźminie szereg zadań pobocznych można było rozwiązać w różny sposób, no i są różne zakończenia, opcje romansów itp. W Horizon, NG+ to po prostu przejście gry kolejny raz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona w 36Godzin na 59% i  40lvl postaci . Dialogi sztywne i nudne. Dla mnie gra/walka zrobiła się ciekawsza jak miałem już mocniej rozwiniętą postać.  

Irytowało mnie że jedyna słuszna walka to łuk i ciągłe uniki.  Lubie czasem powalczyć w zwarciu.  

 

Tak naprawdę mógł być jedynie 1. strój/zbroja - w ogólnym rozrachunku zbroje, które można kupić u handlarzy nic nie wnoszą. Fajny strój jest pod koniec gry do zdobycia z misji pobocznej.  

Bronie - gra, jeśli mamy chęć daje nam okazje do wykorzystania każdego rodzaju broni. 

 

I te szukanie roślin do odnowy HP... 

 

Gra, może nie wybitna ale warta swojej Aktualnej ceny.  Rozgrywka wciąga, ale fabuła czy zadania poboczne nie ciągną cię do przodu.   

Edytowane przez maciek1027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te okoliczności pojawienia się maszyn i ich późniejszej dominacji na świecie. Aż chce się powiedzieć "seriously???". Większego banału nie dało się wymyślić.

Gra warta ogrania dla samej Aloy. Ot taka przyjemna z urody dziewucha. Jak tu ktoś napisał typowa wiejska uroda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o maszyny które zamieszkują świat współczesny dla Aloy? Bo moim zdaniem pojawienie się tych maszyn wcale takim banałem nie traci. Co innego maszyny Faro, tam to faktycznie dość sztampowo wymyślili.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i szybkie pytanie ile to zajmuje na dysku u Was obecnie. Nie do końca wiem co usunąć dla tego pytam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×