Skocz do zawartości
BulletPOL

Forza Motorsport 6

Rekomendowane odpowiedzi

sithman przestan karmic swojego avatara sterydami, dopalaczami, gumijagodami czy czym go tam karmisz bo juz mnie nerwica bierze.. jedzie sobie na koncu stawki i nagle silniki odrzutowe zalacza i jest pol kolka przede mna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos mnie ogarnie? Swiatowa premiera 14, premiera w Pl 18 to kiedy cyfrak bedzie dzialac, jestem w pracy wiem nie mam jak sptawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ex , największe wrażenie robi jak w demku te 60 klatek , są gry konsolowe gdzie tego bardziej lub mniej brakuje tutaj to poczucie prędkości wymiata , o tak :) Giera jako całokształt wygląda bardzo dobrze jak w orzypadku Horizon polecam nie sugerować się tymi małymi gifami . Split screen działa wyśmienicie choć nie mogłem znaleźć tras z deszczem :) Ale jest dalej ten betonowy framerate , ja zdecydowanie rozumiem to założenie tutaj , ładna beka jest wyłączyć wszystkie asysty i zapodać wyścig na splicie bugatti :) Zdecydowanie pierwsze wrażenia od nie mianiaka wyścigów pozytywne , Forza to świetne i soliden IP jest :)

Te niektóre drivevatary z chmury przegięte :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1421517635377538991.gif

forz.png

Edytowane przez m0rph
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Można zmienić kąt widzenia w kamerze z kokpitu jak np. w GT6?

W Forzie 3 dalo sie kombinujac z ustawieniami do przesylania obrazu na wiele ekranow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Forzie 3 dalo sie kombinujac z ustawieniami do przesylania obrazu na wiele ekranow.

Nie o to mi chodzi. Przykładowo jak mamy widok z kokpitu w FM6 to widzimy całą kierownicę i ten zakres widoku jest duży więc moje pytanie dotyczy tego jak ten zakres zmniejszyć czyli przybliżyć widok bliżej zegarów/szyby. W rzeczywistości jak jedziemy autem widzimy to co mamy przed sobą i może zarys zegarów. Taka opcja była w GT6 ale i tak tego nie używałem bo kamera była ustawiona odpowiednio (no chyba że były to auta Le Mans gdzie widok jest ograniczony). 

 

PS. Forzy jak i X1 jeszcze nie posiadam. W najbliższej przyszłości zamierzam kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi. Przykładowo jak mamy widok z kokpitu w FM6 to widzimy całą kierownicę i ten zakres widoku jest duży więc moje pytanie dotyczy tego jak ten zakres zmniejszyć czyli przybliżyć widok bliżej zegarów/szyby. W rzeczywistości jak jedziemy autem widzimy to co mamy przed sobą i może zarys zegarów. Taka opcja była w GT6 ale i tak tego nie używałem bo kamera była ustawiona odpowiednio (no chyba że były to auta Le Mans gdzie widok jest ograniczony). 

 

PS. Forzy jak i X1 jeszcze nie posiadam. W najbliższej przyszłości zamierzam kupić.

WIem o co chodzi i o tym wlasnie mowie. Ustawiajac rozne katy itp. w ustawieniach multi screen dalo sie na pojedynczym ekranie przyblizac i oddalac obraz, no, zmieniajac pole widzenia, jakbys przesuwal fotel. Taka tylko wskazowka. Nie jestem pewien, czy to nadal mozliwe w Forzie 6. Ej, to Ty nie masz gry, a juz wiesz, ze nie pasuje Ci ustawienie kamery ? :D Jak dla mnie jest w sam raz wlasnie, bo w Forzie 3 bylo takie o jakim Ty mowisz, ze tylko gora kierownicy i szyba, kazdy woz z wnetrza wygladal przez to tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł na temat Forzy, http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-vs-forza-motorsport-6

wychodzi na to że zarówno deszcz jaki i zmiana pory noc/dzień dostępna jest tylko na 9 z 23 dostępnych tras, do tego deszcz występuje tylko w dzień. Tacy magicy z T10, a przecież w nocy w deszczu to można było się już w PGR4 pościgać. https://www.youtube.com/watch?v=1xRRvlK58lw Swoją drogą sporo osób z T10 to właśnie ludzie pracujący nad PGR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wzorem innych produkcji dodadzą efekty pogodowe (jeśli nie występują w danym miejscu/czasie już teraz) po jakimś czasie  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że jest do czego dąźyć w następnych częściach ( bo przecież nikt nie ma wątpliwości że to nie Gran Turismo co wychodzi raz na 5 lat z połową aut "premium" :) ) . Skoro już teraz jest to najlepiej oceniana ścigałka ever na meta i najlepszy user score tej generacjii to ja nie wiem tylko czy skali wystarczy :) Oby tylko utrzymali te 60 klatek i split screen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotko i na temat obejrzalem pare materialow na ISRtv (choc co do samego kanalu mam pewne zatrzezenia) i jest dobrze.

Grajacym zycze udanej zabawy. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz do nich zastrzeżenia?

Zeby nie robic zbytniego offtopu i nie ciagnac tego tematu mam wrazenie ze czasami sa zbyt poblazliwi. 

Sam staram sie wypowiadac w sposob wywazony, przez co czasami malo wyrazny, ale u nich czasami mnie to razi.

I zeby bylo jasne - lubie ten kanal i zastrzenia zdarzaja sie raczej sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już teraz jest to najlepiej oceniana ścigałka ever na meta i najlepszy user score tej generacjii to ja nie wiem tylko czy skali wystarczy :)

Co ty bredzisz ? Wchodzę na meta i widzę srednią recenzji 88. Jak ja przechodziłem fascynacje Forzą to ta gra miała srednie powyżej 90.  A user score jest teraz 90, widać mocno spada bo normalne osoby oceniają, a nie fanboje którzy dawali 10 w ciemno, albo ludzie którzy grali jeden dzień i wiedzą, że to gra na 10. 

Masz najlepiej ocenianą Forze http://www.metacritic.com/game/xbox-360/forza-motorsport-3

i najlepiej oceniane wyścigi:

http://www.metacritic.com/game/playstation/gran-turismo

http://www.metacritic.com/game/playstation-2/gran-turismo-3-a-spec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wybacz mistrzu ta strona to nie jest dla mnie wyrocznia , nie miałem czasu porównywać wszystkich wyścigów rzuciłem okiem na ostatnie lata :) Forza 3 wyszła z 6 lat temu jak nie lepiej , Gran Turismo 3 ? 2001 ? O tak wtedy rzeczywiście codziennie wchodziłem na tą trone i się nią kierowałem :)

Generalnie widać jak nie,tóre osoby ta gierka piecze hehe , zwłaszca tych którzy nie mają xboxa :) Chciałem ogólnie odpowiadać w tym temacie Wojna konsolowa bo tutaj raczej poczytałbym sobie jednak jakieś rzeczy na temat samej gry , no ale co ja tam wiem :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe... Można sobie jeszcze wziąć jakąś babę na "kolana" i w zasadzie tylko przyspieszać...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wybacz mistrzu ta strona to nie jest dla mnie wyrocznia , nie miałem czasu porównywać wszystkich wyścigów rzuciłem okiem na ostatnie lata :) Forza 3 wyszła z 6 lat temu jak nie lepiej , Gran Turismo 3 ? 2001 ? O tak wtedy rzeczywiście codziennie wchodziłem na tą trone i się nią kierowałem :)

 

Tylko ci zwróciłem uwagę bo pisałeś, że to "już teraz najlepiej oceniana ścigałka ever na meta". 

A teraz mi odpowiadasz, że ta strona to nie jest żadna wyrocznia i "ever" też nie znaczy to co myślę. I tak naprawdę nic nie sprawdzałeś. A koledzy lajkują. Co się właśnie wydarzyło ? :shok:  Wow wow uciekam stąd.  :shok:

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lajkują" bo może domyślają się o co mi chodziło w kontekście gościu , podajesz przykład Gran Turismo 3 jak w 2001 roku to mało kto miał internet i co to miałby być za przykład , normalne chyba że opieram się na score z ostatnich lat kiedy na meta zaczeły się aktywnie pojawiać recenzję , po kliknięciu w pierwszą recenzję nie wyskakuję mi link sprzed 14 lat tylko .. witryna ze sprzedaży domeny http://www.cinescape.com/0/editorial.asp?aff_id=0&this_cat=Games&action=page&type_id=&cat_id=&obj_id=28366

I co to w ogóle za bzdury że " widać ocena spada bo normalni ludzie zaczeli oceniać " lol

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT3 ma 54 recenzje, a wiele serwisów działa do dziś. Napisałeś wiele bzdur w tamtym poscie, a masz jeszcze głupsze wytłumaczenia. 

FM4 ma ile lat ? Ma 4 lata i średnią 91/100. Czekam na odpowiedz czemu ta gra się nie liczy w twoim rankingu. Tylko chciałem cię wyprowadzić z błędu, ale widzę że masz pretensje, bo ci mówie prawdę. :D

Mało tego. Pierwsze 4 części Forzy miały średnią powyżej 90 na metacritic. :P  FM6 ma lepsze oceny tylko od FM5. Podejrzewam, że przez brak dynamicznej pogody i zmiennej pory dnia na wszystkich trasach. Recenzenci pewnie byli przygotowani na wiecej w tym elemencie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co mam ci odpisać jak ci mówie że dla mnie liczy się czas kiedy zacząłem aktywnie korzystać z tego serwisu podobnie jak stał się on popularny i stał się argumentem w dyskusjach dla szerokiego spektrum , spoko Forza z 2011 faktycznie ma wyższą to dlaczego od razu nie przytoczyłeś tego i ciągniesz głupią dyskusjé przykładem sprzed kilkunastu lat i recek których już większości wyparowały bo są starsze niż serwery na których były heh średnią Ponga też mi zaraz znajdziesz ? :)

Tak jest gra sprzed kilku lat lepiej oceniana w serwise Metacritic niż Forza 6 wygrywasz internety gošciu brawo , a teraz daj już pogadać ludziom o gierce w którą aktualnie grają bo kogo z nas interesują czasy kiedy ty "miałeś fasynację Forzą" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już teraz jest to najlepiej oceniana ścigałka ever

To w końcu prawda to, czy fałsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby grzeczniej to argumentował to przecież od razu bym mu przyznał rację , nie wiedziałem bawet że ta strona ma średnie sorzed tylu lat naprawdę mam to gdzieś :) Ale że zaczął od "bredzenia" to i lekko ciśnienie mi skoczyło , tak jak w życiu codziennym , taka sytuacja :) Co pan zrobisz , nic pan nie zrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paczka samochodów:

Caparo T1

Honda RA300

Mercedes W154

Nissan #75 Cunningham Racing 300ZX

Toyota #12 Rebellion Racing R-One

Volvo 123GT

Cadillac XTS Limousine

http://www.forzamotorsport.net/en-us/news/FM6_October_Logitech_Car%20Pack

I pierwszy duży patch

http://forzamotorsport.net/en-us/news/fm6_october_content_update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×