Skocz do zawartości
BulletPOL

Forza Motorsport 6

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram! Ja rozumiem miłośników ryku silników, ale są i tacy co dobra muzyka podczas jazdy ma znaczenie! Póki co czekam na możliwość zapuszczenia swojej muzy podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzykę to w Need for Speed można sobie włączyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam ;) w nowym nfs jest taki syf, że z przyjemnością ją wyłączam :D ja chcę możliwość dania swojen nuty np. dnb!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś (Ty?) jakis czas temu pytał o to w dziale promocji (?) nie mogąc sie zdecydować między 5 a 6. Tam będzie odpowiedź na Twoje pytanie.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo, sprawdź. Mi zupełnie nie przypasowało. Kupiję dopiero za jakieś grosze albo w GwG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Gra jest rozbudowana i ładnie wygląda, oprócz tego przyjemnie się jeździ.

 

Taka rozbudowana Forza 5, która też była spoko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek z Porszakami jest już podobno dostępny.

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2016/03/01/porsche-makes-xbox-one-debut-in-forza-6-expansion.aspx

 

Dość sporo autek:

 

2015 Porsche #19 Porsche Team 919 Hybrid
1960 Porsche 718 RS 60
1957 Porsche 356A Speedster
1998 Porsche #26 Porsche AG 911 GT1 98
2004 Porsche 911 GT3
1987 Porsche #17 Racing Porsche AG 962c
1955 Porsche 550A Spyder
2011 Porsche #45 Flying Lizard 911 GT3 RSR
2008 Porsche #7 Penske Racing RS Spyder Evo
1989 Porsche 944 Turbo
1982 Porsche 911 Turbo 3.3
1970 Porsche 914/6
2012 Porsche Cayenne Turbo
2014 Porsche 918 Spyder
2015 Porsche Macan Turbo
1987 Porsche 959
2014 Porsche 911 Turbo S
2015 Porsche Cayman GTS
2012 Porsche 911 GT2 RS
2003 Porsche Carrera GT
2012 Porsche 911 GT3 RS 4.0 (997)

 

Plus nowa trasa, Virginia International Raceway.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest już dostępny, waga ok. 3GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan J czekam na jakas opinie na temat tej nowej kariery, nie dam za dodatek 70zl ale przyznam ze kusi jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest świetny, fajnie zrobili tą karierę, sporo nowych aut plus dodatkowa trasa.

Gra się kapitalnie, szczególnie starszymi modelami Porsche.

Dodatek zakupiłem za 36zł, 70 dych raczej również bym nie dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pobieram, ale przyznam, że moja opinia może nie być zbyt miarodajna, bo jestem maniakiem Porsche :)

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą najdroższą edycję digital , mogę to za free pociągnąć czy to jest właśnie ta zniżka - 36 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę pograłem to mogę się wypowiedzieć.

Zacznę od samochodów: jeśli chodzi o listę to moim zdaniem jest bardzo dobra. Jest mocno różnorodna, od klasyków, przez nowsze i współczesne drogowe, do wyścigówek z różnych epok. Ocywiście każdy (w tym ja) znajdzie 2 czy 3 ulubione modele, których im brakuje, ale nie można w pełni zadowolić wszystkich. Wykonanie jak zawsze na najwyższym poziomie, a dźwięki silników są cudowne. Naprawdę wyróżniają się względem innych samochodów w grze.

Nowa lokacja jest świetna. Bardzo technicza, z dużą ilością tras (7 jeśli dobrze pamiętam). Oczywiście mamy noc i deszcz, więc jestem jak najbardziej usatysfakcjonowany. Otoczenie wydaje się nieco puste, ale tak ten tor wygląda. Nie będą przecież dodawać drzew tylko po to, żeby były.

Kariera również ciekawa. Zaczynamy od wyścigu 918-tką w Alpach, po czym przechodzimy przez każdy z dostępnych modeli w kolejności chronologicznej. Przed każdą serią jest wprowadzenie, które opowiada o kolejnym samochodzie. Antologia bardzo mi się podoba, przypomina mi czasy rewelacyjnego NFS Porsche Unleashed, który znajduje się w moim top 3 gier wyścigowych. Kariera ma ponoć starczyć na ponad 8 godzin. Poza nią są jeszcze pokazy (showcase), znane z podstawki. 10 zawodów, po jednym z każdego rodzaju, np. autocross, wytrzymałościówka, wyścig ze Stigiem, itp.

Dodano też ligi, zawody multi i rywali. Jest to właściwie to samo co w podstawce, ale dodano Virginię.

Samochody można oczywiście używać w podstawowej karierze i multi.

Czy warto? Dla fana Porsche pozycja absolutnie obowiązkowa. Jeśli ktoś nienawidzi marki to oczywiście nie znajdzie tu nic dla siebie, ale całej reszcie zdecydowanie polecam. Moim zdaniem cena 69,99zł za tyle zawartości jest uczciwa, ale jeśli ktoś chce oszczędzić to można kupić np. na rosyjskim sklepie, albo szukać tanich zdrapek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie odnośnie Forzy 6...warto brać za taką cenę? Chodzi mi o cyfrówkę i czy razem z tym car passem?

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktoś w ten nowy dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu rozpoczną się mistrzostwa ForzaRC we współpracy z Fordem i ESL. Dla zwycięzcy Focus RS, $5k, Xbox One S, Logitech G920 i kilka innych rzeczy. Dla zwykłych śmiertelników dostępne są nagrody takie jak DLC, czy unikalne samochody do gry.

 

Zapisy i detale pod linkiem poniżej:

http://play.eslgaming.com/forza/xbox/

 

Nagrody w załączniku.

 

image.png

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem...pograłem jakieś 10h i ... jestem zachwycony. To najlepsze wyścigi w jakie grałem. Niesamowita gra. Znając Sony i Polyphony Digital to zawartość gry będzie przynajmniej połowę mniejsza jak Forzy 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacofani Japońce potrzebują 3 lat na zrobienie GT Sport i kolejne pewnie 2 lata na GT7. Podczas gdy Amerykanie co 2 lata wypluwają świetne wyścigówki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×