Skocz do zawartości
BulletPOL

Forza Motorsport 6

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek o 15 można grać kto ma Ultimate. Może jakaś ustawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero o 15? myślałem że po północy będzie można już odpalać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. O 15. Jest napisane w opisie :) Chyba, że coś popieprzyłem przy zmianie czasu, ale wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. O 15. Jest napisane w opisie :) Chyba, że coś popieprzyłem przy zmianie czasu, ale wątpię :)

A mi po pobraniu ultimate nadal pokazuje "graj od 18.09.2015"... co mnie troche martwi. Jakie jest wasze zdanie na temat kasy ? Mnie w Forza Horizon 2 nie podoba sie to, ze mam na wszystko hajs od razu. A tu jeszcze mi pisze, ze za to, ze gralem w poprzednie Forzy, w Forzie 6 dostane sto milionow na dzien dobry, a dzieki V.I.P pass bede mial podwojne dochody za wyscigi. Przeciez ja kupie wszystkie samochody ktore mi sie podobaja od reki. Chcialbym troche pogrindowac. Jakis taki, takie uczucie, ze cos ugralem. Bo jak cos latwo przychodzi, to jakos tak malo eksctytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też, ale w opisie Ultimate jest wszystko napisane. No z tą kasą trochę przeginają Ale z drugiej strony tu chodzi o jazdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/forza-motorsport-6

No nieźle na ten moment 89 :) chyba najlepsza średnia ever na razie jeżeli chodzi o wyścigi :) Podoba mi się demko i te 60 klatek , trzeba będzie zakupiç jak przejdę Horizon :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jest dobre. Jak grałem w deszczu, to mi szczena opadła do podłogi. Elegancko czuć mokrą nawierzchnię oraz kałuże na padzie, a grafika jest bardzo przyjemna dla oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne recki. Powrót serii do najwyższej formy. 

 

tylko sie gamesradar+ wylamal, ale jak poczytalem inne recki tego goscia gier z samochodami w roli glownej to jakos przestalo mnie to dziwic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jutro ! Ciekawe, czy ruszy bez problemow. Moj pierwszy cyfrowy preorder. Ciekawe, jak bedzie z multi. Jako, ze tylko edycja ultimate bedzie dostepna od jutra, moze serwery sie nie przeciaza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, 15.01 i to się zaczęło ściągać dopiero! Co za porażka... A niby od 3 tyg pokazywało, że ściągnięte... :/ Ponad 40GB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, 15.01 i to się zaczęło ściągać dopiero! Co za porażka... A niby od 3 tyg pokazywało, że ściągnięte... :/ Ponad 40GB...

U mnie też niby pokazywało że jest 44GB ale potem zostawiłem konsole włączoną i była aktualizacja, jeszcze raz to chyba ściągało. Dzisiaj tylko 92MB i gramy :)

 

Gierka niezła taka powinna być 5 na premierę.

Tylko mnie wkur.ia strasznie samouczek. Na początku były nagrody za to że grałem w poprzednie części po co tłumaczenie jak debilowi co mam robić. Dlaczego nigdy tego badziewia nie można wyłączyć? :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie w ogole tylko update 92mb pobieral. No i ten samouczek tez mnie draznil, ale dlatego, ze nie wiedziec czemu zniknela z niego opcja ustawien pada i musialem przebrnac przez te trzy wyscigi majac zmiane biegow ustawiona odwrotnie, niz od kilku lat w kazdej samochodowce... wiec bylo troche bluzgow i "nie gram w to ... ". No ale giera miodna :D Choc jak szukalem jak najtrudniejszego wozu i wzialem jakas zwariowana, stara Formule 1... to i tak byla taka jakas arcade'owa po grze w Project CARS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest split screen jak widzę , jakby ktoś zagrał proszę o opinię jak się sprawuję (tryby i płynnośç ) :)

Ale i tak będę brał chyba w piątek , drugi raz kiedy ex wygrywa u mnie z mainstremową multiplatformą (mgs czy fifa) to chyba najlepiej świadczy o jakości tytułów ekskluzywnych na Xbox One :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w DriveClub deszcz jest tylko efektem wizualnym.

nie gadaj głupot bo nie jest. a Ty zyga jak nie masz nic do powiedzenia o samej grze to takie posty wklejaj do wojenek konsolowych a nie tutaj...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nie chodzi o żadne wojenki, pretensje mam do Turn 10. Czas wreszcie na zmianę silnika bo jadą na tym samym (z modyfikacjami) od części 3. Myślę że na dobre by im wyszła dłuższa przerwa bo pomimo wszystkich recenzenckich achów i ochów wizualnie nie urywa, wszyscy zachwycają się że wreszcie dodali deszcz i cykl noc/dzień, a zapominają dodać że nie są to ustawienia dynamiczne i nie można np. odpalić wyścigu w dzień i zakończyć w nocy. To samo z pogodą, robią z tego wielki chwyt marketingowy, a umówmy się - w 2015 to już powinien być standard. Wydaje mi się że T10 powinno się zdecydowanie bardziej postarać, a wystrzeliwanie grami z częstotliwością dwie na rok dużym zmianom nie sprzyja. (Piszę o stronie czysto wizualnej)

Edytowane przez zyga101
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nie chodzi o żadne wojenki, pretensje mam do Turn 10. Czas wreszcie na zmianę silnika bo jadą na tym samym (z modyfikacjami) od części 3. Myślę że na dobre by im wyszła dłuższa przerwa bo pomimo wszystkich recenzenckich achów i ochów wizualnie nie urywa, wszyscy zachwycają się że wreszcie dodali deszcz i cykl noc/dzień, a zapominają dodać że nie są to ustawienia dynamiczne i nie można np. odpalić wyścigu w dzień i zakończyć w nocy. To samo z pogodą, robią z tego wielki chwyt marketingowy, a umówmy się - w 2015 to już powinien być standard. Wydaje mi się że T10 powinno się zdecydowanie bardziej postarać, a wystrzeliwanie grami z częstotliwością dwie na rok dużym zmianom nie sprzyja. (Piszę o stronie czysto wizualnej)

 

O jakich dwóch grach na rok mówisz? 

Forza Horizon 2 wyszła rok temu. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno bierzemy sobie do serca opinie gościa, który nie ma Xboxa i gry ocenia na youtube.

W dodatku dostaje ciarek i drgawek, jak posiadacz obu konsol napisze cokolwiek negatywnego o ps4.

 

aaa i jeszcze jedno: najwięcj zmian sprzyja za to pewnej grze, którą "wystrzeliwuje" się jedną na 3-4 lata. Normalnie cały kosmos zmian można było doświadczyć ;)

Obiektywizm pełną gębą.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na sterowaniu symulacja i bez wspomagaczy?

 

A to nie jest domyslnie ? :D Nie no, zartuje. Oczywiscie. Plus manualna skrzynia ze sprzeglem i zawsze widok z wnetrza :D No ale przy PCars nadal arcade :D Ale nie przeszkadza to w tym, zeby model jazdy byl megaprzyjemny. Daje po prostu radoche. Dobra panowie, gdzie mozna sie zalapac na jakis wyscig online z ludzmi stad  ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×