Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jeszcze ktoś multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh? Przeciez H5 wyglada jak last/cross gen, bo cala moc poswiecili na 60FPS, ktore i tak sie marnuje bo gra ma najgorsze sterowanie jakie kiedykolwiek widzialy konsole zaraz po KZ2... Takze IMO mogli pozostac przy 30FPS ale faktycznie zrobic przepiekna gre w 1080p, a tak mamy shootera ktory ani nie wyglada ani w ktorego sie nie gra przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kill napisał:

Ależ ta gra wygląda :obama:

Matko i córko! Widać jak się chce, to można na tej słabej konsoli napisać graficzne cudeńko.

Multi? Wygląda słabo, wręcz bardzo słabo bym powiedział. Jak Zywy pisze, całość poszła w płynność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosciarz on obraża naszo gre!!

 

@Żywy trochę w Halo przegrałem na multi i nie uważam żeby sterowaniu czegoś brakowało. Gra jest mega skillowa.

Również obniżenie jakości/detali pod multi uważam genialny zabieg ...no bo przecież i tak "za starych dobrych czasów" zawsze się obniżało wszystko na minimum żeby zdobyć tych kilka klatek więcej? :1_grinning: 

...widać że grę nastawili na Multi i wyciąganie z ludzi paczek ze skórkami (mikropłatności) bo singiel jest ładny, ale bardzo liniowy i króciusieńki. :38_worried: 

@Żywy @Patricko @kill pamiętajcie że Singiel (piękny) i Multi (obniżenie tekstur do minimum coby się lepiej "szczylało") to 2 osobne bajki.  

Jak @kosciarz odpalił Singla i się spuszczał nad jakością gdy ja pierwsze co zrobiłem to odpaliłem Multi to pomyślałem że chyba gramy w 2 różne gry. 

...po odpaleniu SIngla po multi jest efekt !!ku*wajapierd**ejakietopieknewch*j!! ...szkoda że Singiel jest na kilka godzin.

Akurat żeby przejść w darmowy weekend :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT

No nie wiem czy sterowaniu niczego nie brakuje skoro przy czulosci ustawionej na maksimum i deadzonach na minimum gra sie dalej o wiele wiele gorzej niz w CoD, Titanfall, Rage, Doom, czy innego 60FPS shootera z czuloscia ustawiona na minimum... Prawy analog sluzy glownie do poruszania sie a celuja to ludzie strafe'ami na prawo i lewo, co przy dluzszych wymianach wyglada przekomicznie, zeby nie powiedziec zalosnie. Ktos tu czesto wrzuca streamy z mistrzostw, i jak za kazdym razem je odpalam to sie zastanawiam czy to faktycznie pojedynek najlepszych z najlepszych czy paraolimpiada, TAK beznadziejne jest sterowanie w H5. Fakt, w singlu grafika jest lepsza, w dodatku ma naprawde zapierajace dech w piersiach momenty, no ale to daje tylko przedsmak tego jak ta gra faktycznie moglaby wygladac w 30FPS, ktore do tego sterowania by wystarczyly az nadto, a nawet bym powiedzial ze bardziej by pasowaly niz 60FPS.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo zawsze miało to swoje ociężale sterowanie i całowanie, z początku w multi musiałem ustawić czułość na dychę, ale okazało się że nie tedy droga i zmieniałem na 3.Wtedy gra nabrała tego czegoś, i multi była to sama przyjemność plus ludzie z forumka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czułość też musiałem zmniejszyć bo jak celowałem i cel się ruszał to mi tak kamera latała, że sam głupiałem. Trochę wolniej jak już to szło to zaczęło się grać lepiej. Jest duża różnica między grafą w multi, a singlu i osobiście uważam, że te 60 fps w multi to nie był jakiś mus...ale gra wyszła w całym tym szumie na fps'y co by zadowolić recenzentów...jakby od tego zależało czy gra jest dobra czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pograsz chwilę w multi FPS w 30 klatkach i przerzucisz się na 60-FPS to jest efekt WOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany bo na szybkiego zerkam z pacy jak 60 klatek? (coś gdzieś się przestawia i fruuuu ??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jaki był hejt na Sony i Guerilla za Shadow Fall'a...sorry, ale Halo może i ładne, ale Shadow Fall jest ładniejszy, a i w Halo tych sztuczek technicznych jest tu więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, SephiroT napisał:

Jak pograsz chwilę w multi FPS w 30 klatkach i przerzucisz się na 60-FPS to jest efekt WOW.

 

No jest, tylko co z tego jesli postac porusza sie jak w metrowym mule a obraca jak 40-tonowy czolg (bo tylko na minimalnej czulosci idzie jako-tako pograc)? Ja jestem absolutnie za 60FPS w grach, zwlaszcza shooterach, ale na konsolach gdzie odbywa sie to ogromnym kosztem lepiej zeby te 60FPS sie na cos przekladalo, a celuje sie w 60FPS glownie dla jak najnizszego input laga, ktory w H5 jest sztucznie podbijany, wiec pytanie na co byly te 60FPS, tym bardziej ze odbylo sie to ogromnymi cieciami w grafice? Dlatego tak jak mowie - jesli na sile chcieli zrobic takie a nie inne sterowanie powinni zostac przy 30FPS, ale jesli jest 60 to juz wieki temu powinien wyjsc patch na poprawe sterowania jak niegdys w KZ2 i UC3, bo takie sterowanie przy takim framerate'ie to po prostu nieporozumienie. A potem zdziwienie ze H5 jest najgorzej sprzedajaca sie odslona serii... Obecnie mozna pograc w online za darmo do 5go Lipca oraz czasowo obnizyli cene gry o 50%, wiec jak widac ci co na sile meczyli gre tez juz maja jej dosc i nawet ciagle darmowe update'y nie pomagaja, i MS stara sie wszelkim sposobem znalezc nowych graczy, ale mowie - nie z tym sterowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kościarz odpalił w końcu singla w h5 ? 

 

 

the end is near .. 

 

 

A tak poważnie od czasu h5 w żadne pif-paf multi nie grałem :) W bf1 spróbuje ... Ale na konsolach h5 to najbardziej skillowa gra w jaką grałem , ten wpierdol na tych wyższych listach , nie zapomnę nigdy tych p... cyborgów ( a leszczem ne jestem legendary zaliczone ) :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Danielski_82 napisał:

To kościarz odpalił w końcu singla w h5 ? 

 

Za pierwszym razem. Raz odpalił tylko :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany bo na szybkiego zerkam z pacy jak 60 klatek? (coś gdzieś się przestawia i fruuuu ??)

? Nomanie masz 60 klatek w singlu i multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, SephiroT napisał:

Jak pograsz chwilę w multi FPS w 30 klatkach i przerzucisz się na 60-FPS to jest efekt WOW.

 

49 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Pany bo na szybkiego zerkam z pacy jak 60 klatek? (coś gdzieś się przestawia i fruuuu ??)

Chodziło mi o to że jak się przerzucisz z jakiejś gry w 30 klatkach na grę w 60 klatkach to widać ogromną różnicę w zachowaniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A graliście w CSa w 144hz?

To jest dopiero orgazm. Niestety konsole nigdy chyba tego nie zaznają ze względu na ograniczenia w telewizorach. Niby na upartego nowe modele mają i 600hz, ale to jest podrabiany przeplot i dodawanie klatek, a nie realne odświeżanie, które tylko gameingowe monitory są w stanie obrobić.

 

#masterrace XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za problem podpiąć konsole do monitora? Zresztą wiesz, że konsola to nie target dla takich gier. Halo i CS pokazują w co się gra na PC, a w co na konsoli. Do tego jeszcze mamy Cody i Bfy, a mi osobiście Destiny w zupełności wystarczy. Także mi tam jakieś cuda na kiju nie są potrzebne. Mogę mieć nawet 30 stałych klatek, chociaż wolę 60, ale przy minimalnych lagach. Bo w takie Destiny to leci się praktycznie non stop na lagu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko, że CSa możesz ustawić w opcjach Steam na 144hz, więc masz realną różnicę. Gra konsolowa w 60 klatkach na monitorze 144hz nadal będzie grą w 60 klatkach :)

Po prostu taka ciekawostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zeby CS NIE chodzil w 144FPS przy "jakosci" grafiki jaka reprezentuje... Mi np. LoL chodzi w ~600FPS zanim sie creepy zaczna respic, i co? Nic, bo juz w 60 a nawet 30 mozna normanie grac, natomiast Halo 5 mozna pusic w 120, 144, 165 czy nawet 200FPS, a i tak dalej bylaby to druga po KZ2 gra z najgorszym sterowaniem na konsolach. FPSy FPSami, ale na konsolach model sterowania to sprawa wrecz nadrzedna, bo na PC jest przlozenie 1:1 i tak jak machamy myszka tak reaguje celownik, natomiast na konsolach jesli ruchy analoga sa ch***** zmapowane to zadne FPSy grze nie pomoga, i Halo 5 jest tego idealnym przykladem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kz2 zajebiste multi , gra dla której kupiłem ps3 - ratio prawie 3.0 , radec academy na zawsze w sercu mym

 

pozdrawiam serdecznie - beton konsolowy który ani razu nie grał w życiu w cs-a :) 

 

zepstute sterowanie to było w alien resurection na psx :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×