Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie w Halo 5 było bardzo dobre i ostre jak brzytwa sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forumka jeszcze gra w mulit? Na dniach będę mieć, więc można coś wieczorami pograć.

Rhil CK jeszcze coś gra? Bo widzę że go coś mało na forumku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z forumka jeszcze gra w mulit? Na dniach będę mieć, więc można coś wieczorami pograć.

Rhil CK jeszcze coś gra? Bo widzę że go coś mało na forumku.

Rhil ck to Kościerzyna tak? Jak chcesz to ja mogę grać

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Kościerzyna, ale swego czasu dużo grał i uczestniczył na forumku w dziale Halo, i trochę ludzi z forumka z nim grało. Zakręcony koleś, ale spoko się grało. Jak się uda, jutro będę mieć swoją kopię, to można pograć.

Dziś jak coś wieczorem będę pewnie grać w titanfall, więc jak coś to można coś pograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kościarz ale on konsolę włącza raz na wielki dzwon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie halo 5 plus paCZe wynosi 87,3 GB? Pytam, bo wczoraj pobierała się aktualizacja i net padł i nie wiem czy wszytko zdążyło się zassac.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czeskimaster napisał:

Kasacja

Widzę dalej gra w multi dobiera kosmiczne graczy.. Poziom 18 vs 120 :-D

A jakby dobierało inaczej to pewnie byś ględził, że jak masz się stawać lepszy skoro ciągle grasz z noobami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakby dobierało inaczej to pewnie byś ględził, że jak masz się stawać lepszy skoro ciągle grasz z noobami. 

Nie obraź się, ale głupszego argumentu nie słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Nie obraź się, ale głupszego argumentu nie słyszałem :)

Możliwe, że to było głupie...możliwe, ale nie wierzę, że jakiegoś tam balansu nie było, że np w każdej drużynie był przynajmniej 1 gracz z mega lvl i jeden/2 z niższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na drużynę koksow, moja drużyna była o połowę słabsza pod względem poziomu jak nie więcej. Pisałem, dlatego że widzę że od premiery dalej są problemy z dobieraniem graczy.

Frost, zluzuj trochę majty, to tylko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki...

Praktycznie w każdej grze są tego typu problemy. Czy to z doborem graczy czy balansem broni itp. Zawsze tak było. Szkoda nerwów na narzekanie bo w Halo 5 w tej dużej strefie wojny to są czasem takie jaja, że nie wiesz czy to koleś to taki wyczes czy coś jest nie tak. Ja już daaaawno nie grałem, ale jakoś tam udało mi się wbić 25 bodajże poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski olej to gówniane halo, na jesień wszyscy będziemy łupać w nowe Gearsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na Gearsy, ale póki co ostro wkurzyły mnie Gearsy 3. Nie zapisało mi save'a i muszę grać od początku. 2h w dupę, ale fajnie się gra więc pewnie skończę. 4 biorę na premierę bo gameplay jest świetny.

Co do samego Halo 5 to miło wspominam tą grę. Podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po powrocie do halo, to baty dostaje że szok, dosłownie same Terminatory, podejrzewam że dużo daje pad elite plus dobry skill.. Ale ostatnio więcej znów siedzę na titanfall, świetna pozycja.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Halo 5 satysfakcje mogą czerpać tylko cyborgi taka jest prawda , no ale dzięki temu z czystym sumieniem można napisać że to najbardziwj skillowy fps na konsolach , szkoda bo nieraz mam/miałem ochotę włączyć i rownie szybko mi ptzechodziło :) 

 

jak grałem w bete gearsów był identyczny matchmaking :) 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Halo 5 satysfakcje mogą czerpać tylko cyborgi taka jest prawda , no ale dzięki temu z czystym sumieniem można napisać że to najbardziwj skillowy fps na konsolach , szkoda bo nieraz mam/miałem ochotę włączyć i rownie szybko mi ptzechodziło  

To samo,odpalam szybki meczyk, szybki mega wpier.... I znowu mi przechodziło ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy wchodzę na fora Halo to tam wymiatacze na to narzekają lol , nie wiem co im szkodziło dodać jakąś playlistę choćby mieli ją nazwać casuale i obowiązkowo latało by się z czapką kurczaka na głowie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czerpałem dużo przyjemności z multi jak graliśmy z Kościarzem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest spoko, ale też powoli robi się jak z Killzone'm 2. Wchodzisz do gry i natychmiast dowiadujesz się co to jest mięso armatnie. Pamiętam z Killzone'a, że grałem przeciwko ekipie, w której było kilku członków jednego klanu...masakra. Kolesie tak wymiatali jakby nic innego w życiu nie robili.

W Halo jest podobnie, ale też nie na taką skale (przynajmniej na zwykły deathmatch 4vs4) ale na dużej arenie to uuuuu dupa piecze na samą myśl. Ogólnie to ja miałem trochę problemu by sparować sobie szybkość obrotu kamery. Raz miałem za wolno, raz za szybko. Chwile się musiałem bawić zanim znalazłem idealne rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×