Skocz do zawartości
BulletPOL

Halo 5: Guardians

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się kupiłem przez chwilą Halo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Gratuluje. Dobry zakup. Multi bardzo dobre, a w singlu jest kilka momentów "wow".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z singlem mecze sie od premiery. Zawsze tracę zapał w 4 misji.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stało się kupiłem przez chwilą Halo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No,  a kto namowil no kto? ! ;p

Teraz bedzie placz i zgrzytanie zebow i znow wina spadnie na matchmaking.

 

Ja blamuje matchmaking ze bedac w Diamond w 5 grach na 6 dostaje onyx i fiu fiu tirariuraum pad polamany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm na razie pograne 2,5 misji więc taki pikuś, ale cholerka fajne "pierd...cie" ma gra czuć taką moc jak wchodzi ekipa ;)

Co do samych misji WIDAĆ że to tytuł idealny do Co-Opa, to w Singlu aż się prosi o "żywego gracza" aby walczyć ramię w ramię :P

Do cholerki skąd te potwory? Jacy prekursorzy? Kto z kim i dlaczego ? no w ch.... ;) ( ALE POMIMO to gra się i tak świetnie) a MULTIK zostawiam na "za chwilę" jeszcze ze 2 misje dla wprawy i jazda :P

 

A powie ktoś coś więcej o trybach z multi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ograć MCC (od biedy samo Halo 4). Inaczej H5 w singlu będzie tylko irytowało. Mi brak znajomości Reach skutecznie psuje zabawę w singlu...

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto ograć MCC (od biedy samo Halo 4). Inaczej H5 w singlu będzie tylko irytowało. Mi brak znajomości Reach skutecznie psuje zabawę w singlu...

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Za mało czasu na ogarnie całej sagi ;)

A coś ktoś o trybach multi?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gram sam TDM. Arena to mix inych trybów (CTF, domination, TDM bez respawnow i coś tam jeszcze). Do tego 2v2, FFA i jakiś większy TDM. Co weekend są bonusowe tryby ala walka na same snajperki i shotguny.

WZ nigdy nie grałem to sie nie wypowiem ;p

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Osobiście gram sam TDM. Arena to mix inych trybów (CTF, domination, TDM bez respawnow i coś tam jeszcze). 

 

Nope. nie ma juz brakeout w Team Arena.

 

Digi jakbys zaakceptowal zaproszenie na impreze dzisiaj to bym Ci opowiedzial na all pytania, a tak to szukaj sobie sam burarum! ;p

 

1) Team Arena :

    -Slayer - typowy team deathmatch.

    -CTF- Kapczuro de flaguro - chyba wiadomo o co chodzi.

    - Stronghold - tryp dominacji, 3 punkty na mapie do przejecia. Punkty zdobywamy tylko i wylacznie gdy kontrolujemy 2 lub 3 punkty. Kille do samej punktacji nie maja tu znacznie.

 

2) Slayer - TDM - i tylko TDM.

 

3) Breakeout - Best of nine. Czyli kto wygra jako pierwszy 5 rund ten wygrywa mecz. W tym trybie nie ma tarcz i kazdy ma tylko jedno zycie na runde. Jest tu tez flaga, jedna na srodku, ale w przeciwienstwie do typowego ctf musisz ja zaniesc do bazy przeciwnika.

    Warto wspomniec, ze to pierwszy tryb do ktorego dodali community maps do normlanej playlisty.

 

4) Swat - TDM - z tym ze 1 headshoot = kill. Brak Tarczy oraz broni na mapie. Dwie wariacje : albo startujesz z magnum , albo z battlerifle. 

 

5) FFA- wiadomo free for all.

 

6)Big team battles - BTB - social playlista - nie ma tu rankingu, i jest 8 na 8 (w powyzszych trybach 1-5 oczywiscie tylko 4vs4)

 

Osobna sekcja Warzone. 12 vs 12 gracyz na duzych mapach. Tutaj wykorzystujesz bronie/pojazdy/bufy z REQ pakow. Pierwsza druzyna ktora zdobedize 1000 punktow wygrywa. To jest Tryb PvEvP - jesli moge tak to nazwac. Co jakis czas spawnuja sie stworki na mapie, za zabicie ktorych dostajemy w zaleznosci od rangi mobka od 25 do 150 punktow (moge sie mylic, ale chyba taka jest punktacja). 3 duze bazy do przejecia, jesli kontrolujemy 3 'core' przeciwnika jest wrazliwy i mozemy go zniszczyc wygrywajac gre, bez koniecznosci wbicia 1000 punktow.

 

Dodatkowo na weekend dodaja rozne playlisty. 

 

Ja osobiscie gram tylko Team Arena lub Slayer.

 

W zaleznosci od trybu gry np czy slayer czy stronghold sa rozne bronie na mapie. Np na slayer na mapie a w miescu b jest battlefile, natomiast na stronghold na tej samej mapie w tym samym miejscu moze byc smg.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He jakie zapro? Na XboxOne? Coś mi wysłałeś?(serio pytam)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

He jakie zapro? Na XboxOne? Coś mi wysłałeś?(serio pytam)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Tak widzialem ze siedzisz na halo w menu to wyslalem zaproszenie na xbox party chat;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

This Valentine's Day weekend, get ready for a very special Double Date. Slayer, custom maps, and...Halo 2 BR starts!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na co czekasz hop siup i do gry. Ja dzis bede pozniej  jakby ktos mial ochote na partyjke ze starym czlowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

and...Halo 2 BR starts!

 

Ja nie kumam o co kaman ;) ??

 

A czy tolerujesz granie z kimś bez HS?? (mam podpięte słuchawy od PS4 GOLDY do pada XboxOne Elite ;) ale mikrofon nie działa to po 1, a po 2 gram w nocy więc i tak mikro odpada bo mała i żona śpią :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żebyś cokolwiek słyszał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żebyś cokolwiek słyszał.

Zawsze wsio słyszę... Ciekawe czemu mikrofon nie śmiga... Przecież jest podłączone do padzie kablem(tym oryginalnym co mikrofon ogarnia) a to taki sam kabel co do słuchawek od M$

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest na odwrót uziemienie z mikrofonem i sprzęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest na odwrót uziemienie z mikrofonem i sprzęga.

Czyli ze jak nie da się podłączyć aby mikrofon działał?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że masz "zły"kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że masz "zły"kabel.

A dalej? Jakieś rady? Jakiś link do dobrego kabla

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dalej? Jakieś rady? Jakiś link do dobrego kabla

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/connect-compatible-headset

Potrzebujesz kabel w standardzie CTIA.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Wczoraj odpaliłęm pierwszy raz Multika, cóż ;) 1 tryb areny "zabójca" czy jakoś tak gdzie leci się z wywalonym jęzorem po super broń aby wybić wroga OK, ale tępo sporawe ;) (całe życie w BF-a grałem :P)...

 

2 podejście i tu już ten tryb gdzie jest olbrzymia mapa Fortece, Baza, Komandorzy itp. SPOKO!! Podoba mnie się :D

 

Tylko wytłumaczta jak to działa ;) 

 

Gram to z upływem czasu (i kili tak?) wpadają lvl i dzięki temu odblokowuję dostęp do nowych broni, ktore mogę "pobrać" w terminalu... Jak je wezmę to mam je aktywne do zgonu tak?? a po zgonie lvl się resetuje do 1 i znowu tak??

 

PS: Dochrapałem się 5 lvl myślę kozak, wybrałem "fajną" broń i co?? patrzę Boss komandor myślę lecę na dziada w moją super giwerą hmmm 2 hity padłem i 5 lvl  poszedł się j... w kilka sekund ;) ALE TEN tryb mi BARDZO podchodzi bo jest odrobinę wolniejszy :P

 

Powiedźcie jak to jest z tym rozwojem postaci?? i czy mogę zdobywać lepsze bronie które MAM OD RAZU na starcie czy tylko z wbiciem lvl odblokowuję dostęp??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×