Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wkleił cytat - od listopada dostajemy po 4 gry w GwG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pażdziernik był ostatnim miesiącem, w którym można było sobie robić podśmiechujki z GwG jakby dali jakieś kotlety ;)

4 gry co miesiąc! Wychodzi, że dla samego GwG można kupić Xboxa i mieć super wartość.

 

A propo Pneumy w tym miesiącu, to jest to naprawdę super gierka. Przypadkiem zupełnym miałem okazję trochę pograć na PC i byłem zauroczony grafiką i gameplayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mają być 4 gry, to pewnie będą same indyki. Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 z obecnej i 2 z poprzedniej generacji. 

...już nie dramatyzuj. Zobaczymy co będzie i dopiero wtedy będziemy kląć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dramatyzuję. Mi tam wszystko jedno co dadzą, byle usługa śmigała jak należy.

Ponieważ tak jest, to wiem za co płacę.

Zresztą to samo nie raz pisałem o plusie. Ale tam wiemy jak jest...

Z gier jak były dobre zacieszałem się wiadomo, ale i trochę dla zasady, co by utrzeć te zadarte sonowskie noski :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby męczyli się ze wsteczną kompatybilnością, po to nam indyki z poprzedniej generacji wrzucać. ;) Często się mówi o tym, że pierwsze gry jakie trafią do tej "usługi" będą pochodzić przede wszystkim z pierwszej wybieranej setki. No i Dirt 3 na start. Spoko, w żadnego nie grałem. W rajdówki nie grałem od Colin McRae Rally 2.0. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pażdziernik był ostatnim miesiącem, w którym można było sobie robić podśmiechujki z GwG jakby dali jakieś kotlety ;)

4 gry co miesiąc! Wychodzi, że dla samego GwG można kupić Xboxa i mieć super wartość.

 

A propo Pneumy w tym miesiącu, to jest to naprawdę super gierka. Przypadkiem zupełnym miałem okazję trochę pograć na PC i byłem zauroczony grafiką i gameplayem.

Mylisz się kill, bo póki co jest określona lista gier, która będzie działać ze wstecznej kompatybilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Pneuma jest nawet spoko. Cała gra to jakieś 2 godziny, zagadki nieskomplikowane, grafika przyjemna dla oka. Ciekawy twist na końcu.
Gamescore szybko wpada, co jakies 15-20 minut 100 punktow jak kogos to interesi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie zagadka w 5 chapterze z niebieskimi kaflami na podłodze jest wybitnie prosta... Obejrzałem już z 10 filmów i nikt nie potrafił w nich jasno powiedzieć o co w tej układance chodzi :)

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, spróbuję to wytłumaczyć. ;) Chodzi o to by wszystkie były białe. ;) Musisz ruszać głową tak, by w danym rzędzie pojawiły się 3 niebieskie. Jeżeli w danym rzędzie masz np. dwa niebieskie i jedną białą to musisz delikatnie tą białą usunąć z zasięgu wzroku (ekranu) i zaraz do niej wrócić. Powinna się zamienić w tym momencie w niebieską. I masz rząd 3 niebieskich. Opuszczasz z nich wzrok. Ponowne spojrzenie na rząd zapełnionych 3 niebieskich usuwa go, zamienia w białe i przechodzisz do następnego rzędu. ;) Spróbuj to zrobić stojąc w miejscu i nie łażąc po nich. Nie machaj też głową zbyt mocno by nie spoglądać na inne, "wyczyszczone" rzędy, bo sobie zepsujesz sprawę. Rzędów było chyba 8. Też chwilkę nad tym stałem. To ogólnie najtrudniejszy poziom. ;)

Mam nadzieje, że w miarę jasno się wyraziłem. Albo wcale. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja stamtąd wyszedłem i poszedłem najpierw inne drzwi robić, bo też nie ogarniałem. Faktycznie jedna z trudniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię teraz XO i będę miał golda to uda się "zaklepać" Dirt 3 i Dungeon Siege 3? Czy to dopiero od przyszłego miesiąca będą 4 gry? (z tego co widzę te dwie nie są na liście kompatybilnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że podobno przez stronę można dodać te gry normalnie już, ale lepiej niech to ktoś potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do większości trzeba podpiąć kartę lub paypal żeby je kupić za 0 zł.

Te gry dawałem bez problemu jak nie miałem konsoli.

Dopiero jak chciałem kupić Wiedźmina na promocji to mi kazali zalogować się na x360 czy przypadkiem konsoli nie pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko można dodać czy można też grać na ONE (tzn czy są kompatybilne)?

Jeszcze nie ma kompatybilności wstecznej więc nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodajecie poprzez stronę te gry z X360?

Chcę dodać Dirt 3, jestem na polskiej wersji xbox.com, wszystko jest fajnie, wchodzę na Games with Gold, potem DIRT 3 i daje kup.

Następnie pojawia się okienko już full english i prosi mnie o dodanie karty, pomimo że do polskiego konta mam przypisaną.

Jak chce dodać, to pokazuje mi region ustawiony na Irlandię, lol... Cena w Euro, itd.

Skąd ta Irlandia się wzięła? Nawet na konsoli miałem język angielski to region dałem UK, ale to chyba nie ma znaczenia jak przez kompa dodaję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje główne konto ma subkonta regionalne. Zmień sobie region konta na Polskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje główne konto ma subkonta regionalne. Zmień sobie region konta na Polskę.

Mam ustawiony region na Polskę na konsoli, teraz zmieniłem.

Wchodzę na polską stronę xbox.com i loguje się.

Wchodzą na DIRT3 i jak chcę go dodać to pojawia się to okienko po angielsku i żebym dodał kartę.

Jak chce dodać to mam zablokowany region na Irlandię...I nic nie mogę zrobić więcej...

Wiem co było nie tak...

Live zakładałem jak jeszcze nie było w ogóle Polski do wyboru i musiałem dać Irlandię.

Teraz w ustawieniach konta na stronie zobaczyłem możliwość zmiany regionu i rzeczywiście miałem ustawionych Iroli :)

 

Tylko, że jak dodaję to mam cenę u góry 79zł, nie pisze mi że jest darmowe.

Tak to działa czy ma pisać Free za każdym razem? Bo nie chce, żeby mi magicznie zniknęło 79zł z konta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś nie widzieć ceny - masz aktywną subskrypcję golda?

 

PS choć w markecie dla 360 to wszystko możliwe :biggrin:

a i pamiętaj, że wszelkie Goldy triale nie upoważniają do zniżek - tylko pełna subskrypcja

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam pełną subskrypcje, dzisiaj kupiłem tą na 12 miesięcy i wklepałem, w ustawieniach już widnieje.

Tak wygląda moje okno jak chce dodać DIRT3.

 

I2YulJw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×