Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żadne konto x360, tylko konto Microsoft, to które zakładałeś jak odpaliłeś Xboxa. Zaloguj się tym kontem na stronie.

 

No bez przesady nie rób ze mnie idioty :P Przecież jestem zalogowany inaczej nie "kupiłbym" Thiefa i Van Helsinga (które są na XBONE z Golda :P)... ale już te głupie Sacred3 na XB360/XBONE nie mogę za free kupić... TRIAL golda ma tu cos do rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie karta, już kolejny raz wspominamy o karcie, a jaśnie Pan nawet nie napisze czy ma podpięta... :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dodaną kartę płatniczą albo paypala? Bez tego nie da rady zaklepać gier z x360 nawet za 0 złotych.

 

Aaaa widzisz :biggrin: zerknę zaraz :P Mialem kartę ale wyj... bo mi nie chciało kartą VISA z PKO płacić... Zaraz podlinkuje paypala :P

Właśnie karta, już kolejny raz wspominamy o karcie, a jaśnie Pan nawet nie napisze czy ma podpięta... :-D

 

MIAŁEM podpiętą ale nie śmigała więc już nie mam i  może to przez to :P

Mam podlinkowane konto PayPal i co?? tak mam :P

Czyli wyskakuje ze 69 zeta :sad: a nie za free (skoro mam golda, co z tego ze triala :P)

kS38ouQ.jpg

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trial na xbox360 nie upoważnia do zaklepywania gier z golda i w tym widzę problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trial na xbox360 nie upoważnia do zaklepywania gier z golda i w tym widzę problem.

 

To ktoś potwierdzi czy jak klepnę normalnego GOLDA, czy będę mógł zaklepać Sacreda 3 ?? Czy będzie mi widziało dalej najpierw triala??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% Będzie normalny. Trial zniknie. Nie wiem tylko czy ci nie wskoczy już od momentu jak go wklepiesz.

Ja tak miałem że jak wklepałem pełny to mi resztka triala zniknęła ale ja w ogóle miałem jakieś jaja z kontem na początku. Bez pomocy wsparcia technicznego się nie obyło. 

Zadzwoń do nich rano i się upewnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowka zniknie i będzie gold od dnia, w którym wklepiesz go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zheros wydaje się ciekawy, ale jak każdego indyka pewnie oleje... Mam nadzieję że większe fajerwerki będą przy liście wstecznej kompatybilności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam dupa. Znowu brak tłustych AAA. Tylko kupiłem XO i zaczęli dawać to co w PS+.

 

Dirt to crap aż zęby bolą, Deus wiadomo super gierka ale już wszędzie była za 10 zł lub za free

 

 

Killer Instinct to taki marketowy śmieć. Ostatnio chyba za 19zł nowka w folii widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie dopakowana wersja killer instynkt? Czy tylko jeden sezon?

Dobra, pierwszy sezon z dodatkami.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super oferta, w Deus Ex jeszcze nie miałem okazji zagrać, a dodatkowo na tego Killera czaiłem się już jakiś czas :D 

 

Pablos, nie zapominaj, że to wersja UE, także to chyba nie ta po 19 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że to inna wersja. Ale zawszę kojarzyłem te grę jako najtańszą płytową na XO. Tak czy siak mocno niszowa, pewnie fani gatunku będą zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że to inna wersja. Ale zawszę kojarzyłem te grę jako najtańszą płytową na XO. Tak czy siak mocno niszowa, pewnie fani gatunku będą zadowoleni

 

U mnie w ME Killer chodził po 39 zeciszy więc szau nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O , Killer Instinct zawsze chciałem pograć inną postacią niż tą w trialu a tu proszę caly sezon będzié , na pewno spędze kilka h z przyjemnością dobrze że kiedyś wybrałem w promocji state of decay :)

Deus Ex gdzieś chyba nawet pisałem że jak wrzucą do Golda chętnie przejde bi raz grałem na pre :)

Kolejny spoko miesiąc , ale najpierw to muszę w końcu pograć w to co dali w tym bo jeszcze nie zdążyłem :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że thief będzie strasznym kapiszonem, ale póki co gra się bardzo przyjemne :-)

 

Jest chociaż w wersji PL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×