Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale ile jeszcze można wałkować temat. Jeśli komus się nie podoba nowa Mafia to nie musi w to grać. Wychodzi jutro nowy TR więc może tym tytułem się zainteresujcie - piszę do tych co tak namiętnie narzekają na M3 :)

Każda gra jest na swój sposób powtarzalna. Mafia ma swój klimat, fakt powtarzalność jest na poziomie gier od Ubisoft ale na pewno nie jest to zły tytuł. Nie wiem, może po GTA V ciężko będzie zagrać nam w coś na podobnym poziome, być może to właśnie przez GTA ludzie czują niedosyt...

Przestańmy już narzekać na ten tytuł i dajmy się nacieszyć tym co kupili ta grę :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od premiery może misje są powtarzalne ale nie mogę się oderwać od tv. Chyba brakowało mi takiej gry.  Gra się naprawdę dobrze I tez nie rozumiem aż takiego wielkiego hejtu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz?

Już dłuuuugo przed premierą ludzie dawali wyraz niezadowoleniu w którą stronę idzie ta "Mafia"

Teraz mało tego że gra znacząco odbiega klimatem jak i konwencją zabawy to do tego kuleje w niemal każdym aspekcie od grafiki przez SI na nudnych powtarzalnych misjach kończąc.

Do tego jest uwsteczniona w wielu aspektach, smaczkach które można było zrobić 6 lat temu a teraz nagle tego nie ma  .....

Gra zrobiona na odwal, jak by na kolanie .

Oczywiście jak ktoś lubi sandboxy i bezmyślne napier@#lanie to coś tu dla siebie pewnie znajdzie, ale nie taki poziom miała reprezentować MAFIA gra dla wielu osób kultowa i niepowtarzalna.

Dla mnie EPIC FAIL tego roku, nastepny może być FF XV niestety przez podobną formułę i powtarzalność.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak Mafie 2 obrzucano miesem, bo jest zacofana, bo nie mozna miec manualnej skrzyni biegow czy pociagiem jezdzic lub skakac, teraz ludzie placza ze spluczki w kiblu nie mozna pociagnac, co z tego ze sama mechanika zostala znaczaco podrasowana, SPLUCZKI NIE MOZNA DOTKNAC!!!!

 

Dziwny ten temat, najwiecej do powiedzenia o samej grze maja poki co osoby ktore w gre nie graly, fajnie sie to nawet czyta jak panosza sie takie mentalne lebiegi niezdolne do wlasnej opinii i powtarzaja jak te bezmozgie papugi hejty od osob ktore pewnie tez nie graly tylko naogladaly sie filmikow z niedoyebanej pecetowej wersji. Gdyby mi sie chcialo nakrecilbym tez filmik ile rzeczy Mafia 3 robi znacznie lepiej od Mafii 1 i 2, ile smaczkow i ukrytych detali w tej grze jest, o ktorych oczywiscie nikt nie powie, bo po co, cynizm lepiej sie sprzedaje. Chcecie kilka przykladow?

- lekko trzepniesz tylem auta w sciane, to jest szansa ze zarowka od swiatel hamowania przetrwa uderzenie, ale obudowa swiatel juz nie i bedzie swiecic sie na bialo podczas hamowania

 

- jak przydzwonisz w cos autem, radio na chwile sie zakloca

 

- jazda w tunelu podziemnym rowniez powoduje zaklocenia w radiu

 

- jak brudzisz auto, to czesc przedniej szyby na ktorej operuja wycieraczki jest czysta

 

- jak jedziesz off-roadem gdzie sa kamienie, buksowanie kolami po nawierzchni wlaczy dzwiek kamieni odbijajacych sie po karoserii [w zadnej innej grze chyba tego nie slyszalem]

 

- jak wyskoczysz z auta, lub wybiegniesz/wyjdziesz [kilka animacji wysiadania w ruchu, zalezne od predkosci i tego czy jedziemy prosto/do tylu] to auto jak sie zatrzyma na gorce zacznie zjezdzac w dol bo reczny nie jest wlaczony, jak wysiadziesz z wylaczeniem silnika i zarzuceniem recznego, auto stoi na gorce :cool:

 

- ubranie Lincolna moczy sie w zaleznosci od poziomu wody

 

- mozna podnosic zwloki, ba, mozna nawet nakarmic aligatory tymi zwlokami

 

- czas reakcji policji i ich zaangazowanie rozni sie od czesci dzielnicy w ktorej jestesmy, jak np w murzynowie dolnym cos ukradniemy, to operatorka czasem strzeli tekst ze jak komus sie nudzi to moze wpasc i zobaczyc o co chodzi

 

Oczywiscie takich rzeczy jest wiecej, i moglbym spokojnie z 5 filmikow nakrecic Mafia 3 vs Mafia 1/2 gdybym chcial tak selekcjonowac sobie co porownam TAK ZEBY LEPIEJ MAFIA 3 WYPADLA HEHE.

 

Czy gra ma problemy techniczne? Ma, na PS4 jest zdecydowanie najlepiej, ale tez trafiaja sie nierownosci.

 

Czy aktywnosci na mapie swiata sa powtarzalne? Tak, ale dostajemy tyle narzedzi do zabawy ze ciezko sie nudzic, chyba ze ktos lata od jednego do drugiego i tylko bezmyslnie wpada strzelajac [jest to poziom wyzej od MGSa moim zdaniem, gdzie aktywnosci na mapce w mgsie dzialy sie non stop w tych samych miejscach, w mafii przynajmniej wszystko dzieje sie w innych strefach]. Misje glowne z kolei sa fenomenalne, wszystkie po kolei, najlepsze z serii moim zdaniem.

 

Czy bawilem sie znakomicie?

 

 

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie każdy musi szarpać tą grę jak jehowy za klamkę

 1 i 2 część przeszedłem wiec tą też przejdę ale jak wyjdzie z kilka łatek dla mnie osobiście detale są istotne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, schranz napisał:

Nie rozumiesz?

Już dłuuuugo przed premierą ludzie dawali wyraz niezadowoleniu w którą stronę idzie ta "Mafia"

Teraz mało tego że gra znacząco odbiega klimatem jak i konwencją zabawy to do tego kuleje w niemal każdym aspekcie od grafiki przez SI na nudnych powtarzalnych misjach kończąc.

Do tego jest uwsteczniona w wielu aspektach, smaczkach które można było zrobić 6 lat temu a teraz nagle tego nie ma  .....

Gra zrobiona na odwal, jak by na kolanie .

Oczywiście jak ktoś lubi sandboxy i bezmyślne napier@#lanie to coś tu dla siebie pewnie znajdzie, ale nie taki poziom miała reprezentować MAFIA gra dla wielu osób kultowa i niepowtarzalna.

Dla mnie EPIC FAIL tego roku, nastepny może być FF XV niestety przez podobną formułę i powtarzalność.

Nie rozumiem bo gram od piątku i jak wspomniałem wcześniej nie moge się oderwać od tv i nie czuje żadnego znudzenia.  Żadnych poważnych bugów nie doświadczyłem a co do grafiki to jest ok jak pada deszcz w nocy to jest bardzo ladna gorzej jak jest full słońce ale nie ma tragedia.  Jest miła dla oka nie razi.  Jak kolega wyżej jest mega fun mamy np misje rozwalić bossa ktory zajmuje się przemytem i rozwalamy mu sportowe drogie auta podczas nielegalnych aukcji albo zabijamy jego zawodowego kierowcę wyścigowego . Trzeba czytać opisy misji jak i kartoteki celów wtedy gra nabiera większego klimatu bo wiemy z czym mamy do czynienia dowiadujemy się więcej o naszym celu za co jest odpowiedzialny jaka pozycje ma w hierarchi i  takim sposobem nie jest to tylko jakiś tam Janusz spod sklepu tylko  boss którego musimy wyeliminować dla podlamania całego biznesu

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę w sumie podpisać się pod postem One Post Banzaja. 

 

Jak ktoś szczeka, że gra jest ujowa, bo widział ją na YT, to już jego problem. Pozdro dla osób, które kupiły i dobrze się bawią :xboss:  W niedzielę skończyłem prolog, wczoraj zrobiłem dwie misje fabularne i nie odczuwam żadnego znudzenia. Polecam rzadkie granie, schematy wówczas nie grożą.

 

Spotkanie z obitym Vito 

:frog:   No jak jakiś pachołek. Jednak od czasów dwójki DNA pizdy mu zostało

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem około 6h. Gram dla przyjemności a młody nie jestem i w wieku 37 lat nie ma czasu na oglądanie gier na YT czy na trofea.

Na MAFIE III czekałem.

Graficznie trochę mnie kłuje w oczy słaba oprawa. To nie jest GTA 5 niebo jest fatalne. Wczoraj doświadczyłem w grze efektu deszczu i było to fatalne doświadczenie. Niestety graficznie jest słabo i wg.mnie AC Unity GTA 5 to gry dużo ładniejsze.

Miłe dla oka - podczas deszczu NPCe szukają schronienia pod dachami. Wyciągają parasole czy składają ręce w "daszek". To takie smaczki na otarcie łez po spojrzeniu w niebo.

Ale sam gameplay - bardzo fajny. Jazda autem przyjemna i dająca frajdę. Poruszanie się postaci i model strzelania całkiem przyjemny.

Fabuła naprawdę fajna choć czasem miałem wrażenie chaotyczności. Ale to może słaba znajomość jeszcze mapy i przyzwyczajenia do GTA 5.

Myśle ze dziś gracze za dużo oglądają YT i za dużo rozmawiają o czymś czego się jeszcze nie widziało i nie sprawdziło powielając zasłyszane opinie wręcz jako swoje sprawdzone prawdy.

MINUS za grafikę duży minus, bo jest niestety przeciętnie.

PLUS za klimat i prowadzenie fabuły oraz model jazdy i feeleing postaci.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc? Mam pewien problem... Po wykonaniu pewnej misji nie mam żadnych znaczników gdzie mógłbym pójść by pchnąć fabułę do przodu... Chodzi o moment : 

Spoiler

po zabiciu Olivii i Santangelo(gość który miał Nas zabić)

Spoiler

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest max.ilość apteczek?? Ktoś tu wklejam zrzut ekranu i miał chyba 6 sztuk. Ja max.mogę zabrać 3 sztuki ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unknown3d napisał:

Może ktoś pomóc? Mam pewien problem... Po wykonaniu pewnej misji nie mam żadnych znaczników gdzie mógłbym pójść by pchnąć fabułę do przodu... Chodzi o moment : 

  Pokaż ukrytą zawartość

po zabiciu Olivii i Santangelo(gość który miał Nas zabić)

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Czy to jest jakiś bug, co mogę z tym zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, One Post Man napisał:

Masz jakies dzielnice do podbicia jeszcze?

No właśnie, problem w tym że już nie mam żadnych misji do zrobienia... Jedynie potoczne dla Nicki Burke.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie kojarzy, ze ktoa mial tu taki problem ale nie moge znalezc, musial dozbierac jakies punkty czy cos,bylo to bodajz w tymntemacie.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, unknown3d napisał:

No właśnie, problem w tym że już nie mam żadnych misji do zrobienia... Jedynie potoczne dla Nicki Burke.. 

 

Sprobowales zresetowac gre?

 

Ewentualnie sprobuj zrobic te misje poboczna, moze cos ruszy, chociaz powinno od razu pojawic sie nastepne zadanie, dziwne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy gra kupiona w UK ma polski język?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ajuszczyk82 napisał:

Witam czy gra kupiona w UK ma polski język?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

Tak!

Nie wiem jak zwykła, ale pewnie tak samo jak pozostałe, moja ma.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się w tej grze ze możemy sami zdecydować jak kogoś załatwimy a to daje mnóstwo frajdy. Od nas zależy jak bedzie nam się grało dla jednych bedzie nuda dla innych będzie mnóstwo zabawy bo sami sobie ja urozmaicimy. Tuaj małe 2 akcje niby nic wielkiego ale inny sposób likwidacji celów

 

 

 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 godzinach stwierdzam jak całe życie mówię typowe "sandboxy to nie moja bajka"  gra leci 25 na world of final fantasy a jak znów zachce mi się nudnego I powatarzalnego sandboxa niech mi ktoś yebnie ;) brałem bo jestem fanem bluesa tamtych lat ale ścieżka dźwiękowa nie wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do platyny potrzebne jest dwukrotne przejście gry? Bo jest osiągnięcie za rekrutacje/zabicie soldati i zastanawiam się czy podczas jednego przejścia da się tego dokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×