Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no i ten filmik powinien zamknać dyskusję na temat zakupu tej gry :24_stuck_out_tongue: poczekamy aż spadnie do 80zł za pudełko do tego czasu będą inne premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak miesiąc czy dwa temu stwierdziłem tutaj w tym wątku, że ta gra to będzie rozczarowanie roku to zaraz wielu wylało na mnie wiadro pomyj. Przecież to już po tym pierwszym gameplayu (chyba na statku parowym) było widać, że to słaby klon GTA, z dziecinnym AI i nienajlepszą grafiką. Jak widać fabuła też nie obroniła tego tytułu. Dobrze, że zostawiłem kasę na Tomb Raidera (11.10). Miłego wtorku przy ogrywaniu Mafii III wam życzę.

Edytowane przez Prus89
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w pierwsza część była świetna, druga też dobra  . Trzecią miałem kupić 5-go dobrze , że nie kupiłem totalne g...  za przeproszeniem i jak poprzednicy stanieje wtedy kupie i jak wyjdzie "naście " paczy naprawiających tę grę nie tylko pod kątem bugow ale i rozgrywki prawdopodobnie taki wyjdzie z czasem.

Ci co kupili preordery co maja powiedzieć ?  że mimo tych niedociągnięć fajnie się gra pewnie tak niektórzy  powiedzą bo czasami ciężko przełknąć gorzką prawdę dopuszczając myśl jak jest realnie i tracąc tyle kasy na grę.

Edytowane przez ps_3
for MagEllan and Mr. One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Prus89 napisał:

A jak miesiąc czy dwa temu stwierdziłem tutaj w tym wątku, że ta gra to będzie rozczarowanie roku to zaraz wielu wylało na mnie wiadro pomyj. Przecież to już po tym pierwszym gameplayu (chyba na statku parowym) było widać, że to słaby klon GTA, z dziecinnym AI i nienajlepszą grafiką. Jak widać fabuła też nie obroniła tego tytułu. Dobrze, że zostawiłem kasę na Tomb Raidera (11.10). Miłego wtorku przy ogrywaniu Mafii III wam życzę.

 

No TR to pewniak przy Mafii3. Bo nie oszukujmy sie nie jest to nowa gra, oceny na X-ach byly bardzo dobre. W moim wypadku za TR przemawia fakt ze nie jest to sandbox a jak pisalem mam przesyt tychze. 

 

Godzinę temu, ps_3 napisał:

Gralem w pierwsza część była świetna, druga też dobra  . Trzecią miałem kupić 5-go dobrze , że nie kupiłem totalne g...  za przeproszeniem i jak poprzednicy stanieje wtedy kupie i jak wyjdzie "naście " paczy naprawiających tę grę nie tylko pod kątem bugow ale i rozgrywki prawdopodobnie taki wyjdzie z czasem.

Ci co kupili preordery co maja powiedzieć ?  że mimo tych niedociągnięć fajnie się gra pewnie tak powiedzą bo czasami ciężko przełknąć gorzką prawdę dopuszczając myśl jak jest realnie i tracąc tyle kasy na grę.

 

Ale nie wypowiaj sie za wszystkich, sa tacy ktorym gra sie moze podobac i przymykaja oko na niedorobki.

Poczekam az  moze @One Post Man ktory to ostro cisnie wypowie sie po raz drugi - tym razem wspomni cos wiecej o fabule,  strukturze misji itd.

Z tego co widze, czytam, ogladam - to Mafia3 nie musi byc zla, ale po prostu nie jest Mafia ktorej oczekiwalem - od poczatku nie bylem zachwycony pomyslem sanboxu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały  3 misje do końca gry. Niestety  każda misja to to samo. Zniszcz interesy bossa żeby go wywabic  i zabij go.  Nie ma wyjątków  ciągle to samo. Mimo to gra mi się dobrze nie czuje jakiegoś zawodu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MagEllan napisał:

 

No TR to pewniak przy Mafii3. Bo nie oszukujmy sie nie jest to nowa gra, oceny na X-ach byly bardzo dobre. W moim wypadku za TR przemawia fakt ze nie jest to sandbox a jak pisalem mam przesyt tychze. 

 

 

Ale nie wypowiaj sie za wszystkich, sa tacy ktorym gra sie moze podobac i przymykaja oko na niedorobki.

Poczekam az  moze @One Post Man ktory to ostro cisnie wypowie sie po raz drugi - tym razem wspomni cos wiecej o fabule,  strukturze misji itd.

Z tego co widze, czytam, ogladam - to Mafia3 nie musi byc zla, ale po prostu nie jest Mafia ktorej oczekiwalem - od poczatku nie bylem zachwycony pomyslem sanboxu.

 

 

Ja mam wlasnie napisy koncowe i podtrzymuje wszystko co pisalem w poprzednim poscie ktory znajduje sie na 10 stronie tego tematu. Dalbym bezposredni link do niego, ale silnik forum jest uposledzony i automatycznie wyswietla caly post minus formatowanie...

 

Gra jest znakomita, troche za duzo dali tych aktywnosci pobocznych na mapie, ma problemy z grafika, jest nierowno, ale wiekszosc tych wysmiewczych filmikow jest z wersji PC ktora jest calkowicie podziurawiona i zasiana glitchami.

 

Historia jest zrealizowana fenomenalnie, misje glowne [podkreslam glowne] sa swietne i nie zaluje ani grosika. A jak jakis random mi nie uwierzy i pomysli ze nie moge przelknac gorzkiej prawdy to beka z wnusia. :21ozlae:

 

Zostawie jeszcze 2 bardzo krotkie filmiki na pozegnanie [bo nie bede przeciez pisal w temacie z ludzmi ktorzy nie grali a wiedza lepiej ode mnie]:

 

 

 

 

 

Edytowane przez One Post Man
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A tak na poważnie...?

(żarcik)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie jest zle , mimo ze misje są podobne , minusy to grafika ktora kuleje i sama gra sie troche klatkuje u mnie na konsoli
poza tym moja zona po ogladania z boku jak gram stwierdziła : " ale ta gra jest nudna " :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest nudna. Możliwe, że sama historia jest wciągająca ale cała rozgrywka jest powtarzalna i nurzaca.

Sama gra na pewno ma potencjał, na pewno może się podobać ale ciężko powiedzieć, że jest to super udana produkcja :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprawy zdecydowanie pogoda i za szybko zmienijający sie klimat, rysowanie obiektów, zachowanie AI - jak to zrobią to daje mocne 7/10 :) Gra się przyjemnie, powtarzalność zadan jest odczuwalna po tych 8 godzinach. Muzyka, przerywniki, dzwięk to największe zalety mafii

 

Banan - ile Ci zajęło przejście?

Edytowane przez Almarcino
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Almarcino napisał:

Do poprawy zdecydowanie pogoda i za szybko zmienijający sie klimat, rysowanie obiektów, zachowanie AI - jak to zrobią to daje mocne 7/10 :) Gra się przyjemnie, powtarzalność zadan jest odczuwalna po tych 8 godzinach. Muzyka, przerywniki, dzwięk to największe zalety mafii

 

 

...ale wiesz, że TAKIM wpisem jeszcze dokopałeś tej grze? :banderas:Czyli jak poprawią w grze NIEMAL wszystko - dasz 7/10  (obecnie 5/10?), teraz cieszysz się z muzyki. dźwięku i przerywników :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, GreckyOneS napisał:

Mam, gram, jest dobrze. Dostaliby dwa-trzy lata więcej na dopracowanie gry i byłaby pozycja wybitna. 

Niby od 2011 roku ja robia, raz, czy dwa razy skasowano projekt. Gdybys chcial, zeby robili ja jeszcze z 3 lata to pewnie doszliby do rekordu Final Fantasy Versus XIII :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Almarcino napisał:

Do poprawy zdecydowanie pogoda i za szybko zmienijający sie klimat, rysowanie obiektów, zachowanie AI - jak to zrobią to daje mocne 7/10 :) Gra się przyjemnie, powtarzalność zadan jest odczuwalna po tych 8 godzinach. Muzyka, przerywniki, dzwięk to największe zalety mafii

 

Banan - ile Ci zajęło przejście?

Grałem w piątek tak od 22 do 1 w nocy. W sobotę od 19 do 2 i w niedziele 3 godzinki i po takim czasie mam 3 misje do końca gry (wychodzi ok 13h, wiec mysle ze 20h to wystatczajaco na watek glowny). Nie robiłem zadań pobocznych jak co i gram na najtrudniejszym poziomie trudności.  Oczywiście bez skradania się wjeżdżam na Rambo i rozwalam kazdego :24_stuck_out_tongue:  aha i nie skipowalem cut scenek wszystko oglądałem do konca

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu więcej czasu, by pograć i tak

 

Klimat zajebisty, no aż się wylewa z ekranu :fsg: Te dokumentalizowane wstawki robią robotę, sprawiają, że ciekawa historia nabiera dodatkowych rumieńców. Lincoln jest dosyć sztywny, ale o dziwo można tego czarnucha polubić. Nie jest płaski jak kartka papieru, o co miałem obawy. Misja w lunaparku :banderas: Muzyka, przyjemność zarówno ze skradania jak i prowadzenia otwartego ognia. No coś pięknego. Jak mi podczas pościgu z policją nagle w radiu zaczął rozbrzmiewać Elvis to aż się dziewczyna zainteresowała. Radio WNBX :banderas: 

 

Serio, gdyby ta gra dostała jeszcze chociaż ze trzy miesiące na dopracowanie to byłoby świetnie. Mnie babole na szczęście omijają (xbox master race), ale fakt, że grafika miejscami razi, AI momentami jest na poziomie kamienia, a sporo rzeczy względem poprzedniczki okrojono (gdzie tankowanie, gdzie miejsca zbrodni owinięte taśmą policyjną, to były świetne smaczki). 

 

Póki co solidne 7/10. Jak ktoś zacznie grać za jakiś czas albo dorwie w przyszłości wersję GOTY to spokojnie ósemeczka poleci. Jedno jednak trzeba przyznać. W końcu na tej generacji doczekałem się gry z fabułą, która wciąga i jest na bardzo dobrym poziomie. Można? Można. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Almarcino napisał:

Do poprawy zdecydowanie pogoda i za szybko zmienijający sie klimat, rysowanie obiektów, zachowanie AI - jak to zrobią to daje mocne 7/10 :) Gra się przyjemnie, powtarzalność zadan jest odczuwalna po tych 8 godzinach. Muzyka, przerywniki, dzwięk to największe zalety mafii

 

3 godziny temu, Tomi915 napisał:

...ale wiesz, że TAKIM wpisem jeszcze dokopałeś tej grze? :banderas:Czyli jak poprawią w grze NIEMAL wszystko - dasz 7/10  (obecnie 5/10?), teraz cieszysz się z muzyki. dźwięku i przerywników :Gmoch:

 

Dokładnie mam wrażenie, że kolega kupił wersję kolekcjonerską i chyba pomylił krążki, zamiast gry odpalił płytę z soundtrackiem :) Czyli tak z 5 patchy, wprowadzą nowy poziom trudności, poprawią pogodę, klatki i można kupić za 80zł, a na chwilę obecną lepiej odpalić jak kolega soundtrack CD + reżyserka CD :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem dzień po premierze w wersji z dodatkami z preorderu za 229 zł i póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wydaje mi się, że z fabułą nie jestem daleko bo jeszcze nie mam nawet odblokowanego Vita jako wspólnika, ale jeśli główne misje będą takie jak na początku z jak ktoś wyżej wspomniał - wylewającym się klimatem z ekranu, to jak najbardziej polecam zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, michal71284 napisał:

Grę kupiłem dzień po premierze w wersji z dodatkami z preorderu za 229 zł i póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wydaje mi się, że z fabułą nie jestem daleko bo jeszcze nie mam nawet odblokowanego Vita jako wspólnika, ale jeśli główne misje będą takie jak na początku z jak ktoś wyżej wspomniał - wylewającym się klimatem z ekranu, to jak najbardziej polecam zakup.

 

Wszystkie misje glowne trzymaja wysoki poziom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wymienilem to najmocniejsze strony, plusow smialo mozna wymieniac jeszcze troche - kolekcjonerki nie mam, zakupu nie zaluje bo fanem mafii nawet w takiej czarnoskorej postaci jestem i pewnie pozostane :) tak jak napisalem - gra pomimo kilku mankamentow technicznych sprawia przyjemnosc :) chociaz kai ktos szuka idealu to fakt: moze sie wstrzymac az potanieje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60/100 na metacriticu, poczekam aż będzie w Plusie :Gmoch:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz na

32 minut temu, redo napisał:

60/100 na metacriticu, poczekam aż będzie w Plusie :Gmoch:

Patrz na oceny uzytkownikow. Te 60/100 to na podstawie serwisow o grach, a wiekszosc jak ta kurwa sprzedajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny użytkowników są jeszcze niższe.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M jak miłość ma lepszy oceny na filmwebie niż mafia na metacriticu

 pierwszy lepszy komentarz z meta:

Cytuj

This game is really fun and is worth playing for the sound design alone. Best Voice Acting/Sound Effects/Soundtrack of any open world game

czyli jak kolega wcześniej powiedział, jeśli chce posłuchać muzyki to kup Mafię, a jak chcesz pograć to kup coś innego

Edytowane przez ojejkualefajnie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oceny użytkowników są jeszcze niższe.

Oceny userow na metacritic to czesto jakaś żenada wiec na nie nawet nie patrzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×