Skocz do zawartości
czeskimaster

Problemy techniczne, szum wiatraczków, trudne sprawy, dlaczego ja?

Rekomendowane odpowiedzi

Pany akcesoria czyli pad objety jest gwarancja ms na jaki okres ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem pada do naprawy/wymiany na stronie xboxa, teraz muszę wydrukować kartę nadania, a kuriera ups muszę sam zamówić? Będę musiał zapłacić za wysłanie, czy wystarczy tylko, że pokaże mu kartę nadania i powiem że Microsoft pokrywa koszty wysyłki? Jak z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nat otwarty gra sciagnieta jeszcze raz, profil skasowany, wyczyszczona pamięć podręczna,  a synchronizacja z chmura  trwa wieki w jednej grze; ostatnio po 3 godzinach i 40% sobie odpuscilem...

 

Jakies inne pomysly oprocz czekania na 100% albo olania gry?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów po chwili przerwy. 

Pytanko takie, właśnie zauważyłem, że gwarancja na XO wygasa mi 22.09.2016. Problem w tym, że zakupu dokonałem 19.07.2015. Jak dobrze rozumiem gwarancja trwa 24 miesiące, a nie 14. ;) Do kogo tu uderzyć, żeby wysłać skan paragonu albo coś? Bo się dobić do maila na stronie swojego profilu nie mogę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię MS i wyjaśnij sprawę. Powinni bez problemu przedłużyć gwarancję na podstawie paragonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 27.08.2016 o 17:02, drake_neith napisał:

Witam panów po chwili przerwy. 

Pytanko takie, właśnie zauważyłem, że gwarancja na XO wygasa mi 22.09.2016. Problem w tym, że zakupu dokonałem 19.07.2015. Jak dobrze rozumiem gwarancja trwa 24 miesiące, a nie 14. ;) Do kogo tu uderzyć, żeby wysłać skan paragonu albo coś? Bo się dobić do maila na stronie swojego profilu nie mogę. 

Dzwonisz ba POLSKI support (na amerykańskim cie oleją). Dostajesz numer ticketu i wysyłasz im skan paragonu. Gwarancję przedłużają.

Kiedyś o tym pisałem:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Temat załatwiony przez support w 15 minut, także każdy kto ma jakieś niejasności na koncie dotyczące okresu gwarancji powinien się tematem zainteresować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski support jest genialny/

Szczerze mówiąc to ile razy dzwoniłem do Sony czułem się jak najgorszy śmieć.

 

Pierwszy kontakt ze wsparciem (Amerykańskim) u M$ był u mnie jak strzał w pysk ...nie sądziłem że może być jeszcze gorzej niż u Sony.

...pierwszy kontakt z polskim wsparciem u M$ i wszystko robili "z połykiem" i od tamtego czasu  tylko albo polski support przez telefon a amerykański na czacie. 

 

Za ostatnim razem nawet kobita mi poradziła jak nie łamiąc regulaminu kupić grę z innego regionu (VPN lub ktoś w USA).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na początku zgłaszałem do reklamacji pada i wszystko załatwione natychmiastowo. Dzisiaj to samo. Tak powinno po prostu być. 

Pytanko jeszcze takie, przywrócenie konsoli do ustawień fabrycznych rozumiem, że wykasuje wszelkie informacje dotyczące konta? Konsolę puszczam dalej i nie chciałbym żeby cokolwiek tam zostało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega przywracanie do ustawień fabrycznych ale sprawdź bo tylko mogę założyć że tak właśnie się stanie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że jak wbijam osiągnięcie w obojętnie jakiej grze to nie dostaję żadnego powiadomienia na ekranie? Jestem wręcz pewien, że jak grałem X lat temu na 360-tce to powiadomienia wyskakiwały. Tutaj nic takiego nie ma miejsca, widzę je dopiero jak wejdę w osiągnięcia z menu konsoli. W sumie trochę denerwujące. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nic nie grzebałem w ustawieniach dot. powiadomień, aczkolwiek tak teraz mnie naszło, że może ma to związek z niedawno zainstalowaną przeze mnie aplikacją Xbox na iOS. Tam powiadomienia się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe. nie ma dublowania powiadomień. Trzeba pogrzebać w ustawieniach konsoli lub apki a możliwe że może być tylko ta albo tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Geble napisał:

Na pewno nic nie grzebałem w ustawieniach dot. powiadomień, aczkolwiek tak teraz mnie naszło, że może ma to związek z niedawno zainstalowaną przeze mnie aplikacją Xbox na iOS. Tam powiadomienia się pojawiają.

Ja również mam apkę na iphonie, dostaje tam powiadomienia, ale na konsoli też wyskakują, więc musisz popatrzeć w ustawieniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś kiedyś problem ze nie mógł wysyłać wiadomosci? Pisałem do supprtu niby to problem jakiś z ich serwerami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z tytułu "trudne sprawy". Podpiąłem zewnętrzny dysk i nie wiem jak wyłączyć zasilanie portów USB gdy konsola jest wyłączona (dysk niepotrzebnie pracuje). Nie mogę znaleźć tej opcji w systemie, ktoś pomoże?

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalenia zasilania / oszczędzanie energii szukaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustalenia zasilania / oszczędzanie energii szukaj.
Nie potrafię tego znaleźć w tym systemie. W PS4 jest w ustawieniach zasilania, a w x tego nie widzę. Nie zdziwię się nawet jak w tej konsoli takiej opcji nie ma.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...afac6e2cc9f0610621afbcac2dad2bfa.jpg
Tak mam ustawione, a mimo to nadal dysk pracuje :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do którego portu USB masz podpięty dysk?
Z tyłu konsoli ale sprawdzałem na przednich i też nie wyłącza zasilania.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×