Skocz do zawartości
cwir

Wojny Konsolowe

Rekomendowane odpowiedzi

Marcelina ładniejsza ale Kinga lepiej wypada przed kamerą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie z twarzy beznadziejne.

Jedynie figury fajne.

 

No to nie pozostaje nic innego jak robic to niczym Al Bundy :P

 

ups zbaczamy z tematu :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja która laseczka ładniejsza jest totalnie nie na miejscu. Szarpałbym obydwie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinga jednak lepiej ogarnia, jeśli chodzi o gry. 
Którą zabrać ze sobą? :

 

 

Wracając do Tomb Raidera. Soniacze, pewnie uważają, że xboty są beta-testerami, a oni za rok dostaną dopracowany produkt :D

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że MS nie wydał godnego następcy X360 i stracił dwa najlepsze studia czyli Bungie i Epic Games. Być może wtedy byłaby prawdziwa walka na rynku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że MS nie wydał godnego następcy X360 i stracił dwa najlepsze studia czyli Bungie i Epic Games. Być może wtedy byłaby prawdziwa walka na rynku.

A to Sony wydało godnego następcę PS3?

Zarówno XBone jak i PS4 to konstrukcje budżetowe, którym już w dniu premiery brakowało mocy. Stąd teraz pomysły w stylu wypuszczenia mocniejszej wersji "czwórki" czy dodatkowe "pudełko mocy" przy Sony VR.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest zapotrzebowanie na produkty premium. Ludzie zabijają się by kupić pada za 600 zł to też kupiliby konsolę za 3500 a nie 1500 o ile byłby to produkt odpowiednio mocny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest zapotrzebowanie na produkty premium. Ludzie zabijają się by kupić pada za 600 zł to też kupiliby konsolę za 3500 a nie 1500 o ile byłby to produkt odpowiednio mocny

 

No ja rozumiem ze chcieli zarabiac na konsolach ale zawsze byl podzial na low, mid i high-end. Nie mowie zeby to byl produkt premium kosztujacy 4K, ale mogli chociaz zamiast robic budzetowo (a przy okazji wykonanie PS4 pozostawia do zyczenia), mogli zrobic mid-end jakis, owszem byla by grupa osob teskniacych za produktem premium ale przynajmniej nie bylo by poczucia ze poszli w low-end. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 to była taka kupa że raczej nie dało się nie zrobić godnego następcy. Wiem że exy były świetne, ale też trzeba było na nie czekać. Chyba dłużej jak teraz. Wtedy Xbox był dobrą alternatywą, ale teraz PS4 naprawdę niczego nie brakuje. Więc z tym stękaniem spozniliscie się o generację. Dodatkowa moc w PS VR to też powód do narzekań ? Bo mi się wydaje że po prostu to świadczy o poważnym podejściu do tematu i sprzęt faktycznie może działać jak należy.

I jeszcze co do mocy samego PS4 to nigdy nie uważałem że to jakiś mocny sprzęt, po prostu konkurencją jest żenująca i za taką konsole mogę dać 800 zł. MS śpiący na kasie powinien stworzyć potwora, a potraktował graczy jak bandę lemingów. Kinect, tv, drm i chmurą chcieli zdobyć graczy. Jeszcze czekam aż skróca ta generację i w 4-5 roku konsoli wydadzą nextgena i to będzie piękne podsumowanie ich "dbania o graczy".

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 to była taka kupa że raczej nie dało się nie zrobić godnego następcy. Wiem że exy były świetne, ale też trzeba było na nie czekać. Chyba dłużej jak teraz. Wtedy Xbox był dobrą alternatywą, ale teraz PS4 naprawdę niczego nie brakuje. Więc z tym stękaniem spozniliscie się o generację. Dodatkowa moc w PS VR to też powód do narzekań ? Bo mi się wydaje że po prostu to świadczy o poważnym podejściu do tematu i sprzęt faktycznie może działać jak należy.

I jeszcze co do mocy samego PS4 to nigdy nie uważałem że to jakiś mocny sprzęt, po prostu konkurencją jest żenująca i za taką konsole mogę dać 800 zł. MS śpiący na kasie powinien stworzyć potwora, a potraktował graczy jak bandę lemingów. Kinect, tv, drm i chmurą chcieli zdobyć graczy. Jeszcze czekam aż skróca ta generację i w 4-5 roku konsoli wydadzą nextgena i to będzie piękne podsumowanie ich "dbania o graczy".

 

Sony tez moze skrocic generacje to moze wiazac sie z naciskami devow - obstawiam ze ta generacja to 5 lat. (dla obu konsol Ms i Sony)

Nie wiem jak poczatki kupilem PS3 slim i nie mialem na co narzekac w porownaniu do PS4 serio, to byl kawal calkiem solidnie wykonanego sprzetu w porownaniu do PS4 CUH-1216A ktore nabylem. 

Pierwsze wrazenia z PS3 wyciagam klade na biurku, loguje sie do PSN, wkladam plyte i dziala. (owszem wczesniej aktualizacja softu). 

PS4 - bylo podobnie z tym ze po 2gim wlozeniu plyty do napedu konsola wpadala w takie wibracje i wydawala takie dzwieki ze zagluszaly one wcale nie cicho ustawiony TV, musialem kombinowac i robic niby-nozke. 

PS3 pierwsza zawieche taka ze musialem zasilanie odlaczac (nie przycisc off tylko kabel z wtyczki) mialo po 1,5 roku uzytkowania, PS4 po 3h w jeden z pierwszych gier ktore pobralem. 

3 letnia PS3 slim pracuje na tym samym poziomie lub ciszej od PS4. 

Randomowe bledy i wywalanie z gier na PS4 jest bardziej powszechne na PS4 niz PS3. 

 

No nie wiem jak Twoje doswiadczenia ale moje pokazuja ze PS4 poza tym ze to pudlo do grania niczym nie powala, jest to maly krok w ewolucji i tyle. Spodziewalbym bym sie ciut wiekszego, szczegolnie jesli chodzi o stabilnosc. 

 

Ogolnie PS4 to kolejne pudlo do odpalania gier i nic wiecej, nie jestem zachwycony, ale tez poza tym ze moje doswiadczenia z PS4 sa gorsze od tych z PS3 nie jest jakos tragicznie... niemniej uwazam ze Sony wybitnie sie nie postaralo w tej generacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale po co te panie w tym temacie? To jest zwykły off-top. Jeżeli one rzeczywiście reklamowały którąś konsolę, to wypadałoby pokazać te materiały, a nie fotki z instagramów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę obie bez materiałów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale po co te panie w tym temacie? To jest zwykły off-top. Jeżeli one rzeczywiście reklamowały którąś konsolę, to wypadałoby pokazać te materiały, a nie fotki z instagramów.

A to nie jest przypadkiem dział off - top? ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zeby nie bylo ze poza tematam rozmawiamy w dziale dyskusje poza tematami to teraz cos na temat :)

 

Pamietacie to:

 

 

(co ciekawe na tym filmie Yoshida nie puscil a wiec nie przekazal swojej kopii - ujecie konczy sie jak obu panow trzyma pudelko).

 

Byl to  oczywisty bitch slap dla MS ktory wtedy  jeszcze promowal jakas cyfrowa rewolucje, przypisywanie gier i mozliwosc dzielenia sie nimi z 10 znajomych (w domysle rodziny)

Jak powszechnie z najnowszej historii wiadomo MS wykonal pol obrotu a wiec odwrocil sie o 180  stopni, co mozna rowniez zobrazowac tak  iz zwyczajnie wypial sie na swoja wlasna rewolucje i gry uzywane dzielimy dokladnie tak samo niezaleznie od konsoli.

 

Teraz MS, oddaje slapa moze nie az z taka moca (byc moze z  racji ciut dluzszego spotu - gdzie glowny punkt nie jest wystarczajaco zaakcentowany), oto prosze panstwa kompatybilnosc wsteczna:

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to skasuj bo Cię Kill eksportuje do krainy wiecznych łowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gówno Xbox.

Bardzo merytorycznie. Jak to się ma do wojen konsolowych?

Fajny docinek w stronę Sony. Niestety i tak już niczego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy konsolowcy Soniaka. Mamy dobrą waidomość w 2018 roku. AMD zaciera kolejne rączki i powstanie kolejna generacja konsol i mam taką cichą nadzieję ze za 3-4 lata czas szybko zleci :-)

 

http://ps4-hack.pl/index.php?topic=4434.0

Edytowane przez darkowal710
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będą :-) Prawdziwe exy następnie będą w rozdzielczości 4K na PS5. Sony sprzeda 30 milionów sztuk Playstation VR do 2020 roku to coś znaczy że kolejna generacja  coś nam przyniesie nowego :-)

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co oni tam za sprzęt chcą upchnąć. Jeśli znów będziemy mieli do czynienia na starcie ze średnim sprzętem, to standardem będzie 1080p/30FPS. Na konsolach w większości wypadków producenci postawią na grafikę, kosztem płynności, chociaż wolałbym mieć możliwość, ale pisałem już o tym kilka razy i nie chce się powtarzać. Najpierw musimy przejść przez 1440p, zanim zobaczymy gry w 4K, chyba, że jakieś demka w postaci indyków. Ogólnie chce, aby ta generacja, jak najszybciej się skończyła, a next geny były next genowe, niech kosztują więcej, ale oferowały najlepszy stosunek ceny do wydajności. 

 

Oby nvidia zainteresowała się dostarczeniem podzespołów do którejś konsoli, wszyscy wiemy jak skończyły się eksperymenty amd z rdzeniami +4, ich ilość upchana do konsoli nie robi na mnie wrażenia. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś obrażanie bo wiało Xbo... Ekhm nuda

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaky mówio, że dobre gówno jedno i drugie, więc chyba zgoda i oboje są zadowoleni  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym że Nintendo to też gówno, aby nie czuło się osamotnione :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×