Skocz do zawartości
cwir

Wojny Konsolowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj narzekanie na ps4 jest w modzie,tylko ci co najwięcej płaczą i tak nie kupią konsoli konkurencji.

zalezy czego dotyczy narzekanie: słaba moc? Obie są slabe ale cos za cos, gdyby konsola kosztowała tyle co bardzo dobrej klasy pc, pewnie bym jej prędko nie kupił; zawartość plusa i abonamentów - tu x wypada lepiej, jak plus za czasów ps3, zostałem rozpieszczony to mi się to teraz nie podoba; kierunek w jakim zmierza sony? X daje wsteczna kompatybilność, gdy sony inwestuje na wielu frontach i niezbyt przemyślanie, jezeli ps now to po co remastery, po co emulacje; VR sporym plusem, ale pewnie prędko sie nie przekonam; OS jest tez rozwijany w niezbyt przemyślany sposób, z całego dobrodziejstwa fw 3.0 jedyne co odczuwam to nachalne wpychanie ps na zywo, (wraz ze spoilerami gier w które gramy), pozostałego nie potrzebowałem, a to co mnie zaciekawiło nie spełniło pokładanych nadziei;

Jako właściciel czy nawet fan marki mam prawo ponarzekać, nie musze sie przesiadać, gdyż spodziewam się iż w sąsiednim obozie też są minusy, a przy aktualnym wśród wymienionych minusów są też plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu x wypada lepiej, jak plus za czasów ps3, zostałem rozpieszczony to mi się to teraz nie podoba; kierunek w jakim zmierza sony? X daje wsteczna kompatybilność, gdy sony inwestuje na wielu frontach i niezbyt przemyślanie, jezeli ps now to po co remastery, po co emulacje;

PS+ dalej bije Sony poklony za to jak to marketingowo rozegrali - 2013 rok dla PS3 i efekt kuli snieznej kto kupowal PS3 w 2012 czy 2013 roku dostal mase dobrych tytulow a potem mamy baze to mozemy robic co nam sie podoba zeby maksymalizowac zyski rzeklo sony.

 

PS Now - coz rozumiem idee steamingu ale w obecnej postaci i w obecnym zasiegu to jakos nie widze przyszlosci, chyba ze bedzie to usluga celujaca w graczy bez konsoli co chca na TV pograc ale czy ich ilosc pozwoli zarobic tyle zeby usluge utrzymac? (nawet nie wspominam o poniesionych kosztach). 

 

Ciekawie bedzie w przyszlej generacji - jesli zostanie ta sama architektura to brak wstecznej bedzie jakims zartem.

 

Sony skupia sie na roznych rzeczach i rozumiem ta strategie biznesowa ale prawda jest taka ze gracze glownie chca gier... bo poza UK co nam z PS Now skoro oficjalnie nie jest dostepne, co nam po PS Vue ktore dostepne jest w chyba 7 miastach w USA i jest odpowiedzia na to co poczatkowo reklamowal MS czyli TV,TV,Sport,TV,TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnym królem growego świata jest na dzień dzisiejszy Sony. TAKIE SOM FAKTY!

 

 

Szkoda tylko, że ten król jest nagi...

 

Sony, jest królem żebraków, jeśli kasa nie stanowi problemu wybór jest tylko jeden:

 

PCMASTERRACE.jpg

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ten król jest nagi...

Sony, jest królem żebraków, jeśli kasa nie stanowi problemu wybór jest tylko jeden:

A jak tam ostatni Batman? Dalej wymaga jednostki centralnej z NASA? ;) Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam ostatni Batman? Dalej wymaga jednostki centralnej z NASA? ;)

Nie - gra została załatana i zoptymalizowana chwilkę przed tym jak Sony wyposażyło swoją najnowszą konsolę w czwartą nóżkę :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za batmana na PC winni są programiści, a nie sprzęt. Poszli po najmniejszej linii oporu i wyszła z tego klapa optymalizacyjna. Oczywiście można było pograć bez większych problemów na średnim PC w podobnej jakości do konsolowej. Problem pojawiał się gdy włączało się np ficzery od nvidii, dodatkowo 60FPS było ciężkie do utrzymania, ale w 30FPS dało się grać. 

 

Nadal uważam, że obecna generacja to jedna wielka lipa. Przed premierą Uncharted pewnie znów kupię PS4, aby ograć tego exa, a później konsola pójdzie na sell. Nie będę trzymał konsoli, żeby grać w gry z ps2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ideałem byłoby chyba połączenie hardware'u od Sony i oprogramowania plus usługi sieciowej od M$'a. I ex'ów z obu platform ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że tylko jedna idealna konsola? Bez konkurencji na rynku nie ma racji bytu, bo byśmy byli dymani na światową skalę :P Ceny gier 450zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko takie marzenie. Porządny hardware, dopracowany soft, działająca usługa sieciowa i miodne gry. Oczywiście konkurencja musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To psioczenie na konsole jest śmieszne. Każdy przed kupnem sprzętu widział co w nim jest. Sony ani MS nie sprzedawały kota w worku. Jak to mówią: widziały gały co brały. Można mieć natomiast pretensje do usług sieciowych. Tu się z wami zgadzam.

To hobby ma nieść przede wszystkim rozrywkę. Jeśli ktoś nie ma w co grać to śmiać mi się chce. Chcesz grać samemu? To wybierasz singla. Chcesz się bawić z innymi? Wybierasz multi. Chcesz dobrej fabuły? To szukasz takiej gry. Chcesz prostą siekankę? To ją bierzesz. Pieprzenie malkontentów, że konsole są gówniane i za słabe? Bierz pcta. Mogę się założyć, że gdyby konsole były wyposażone w najlepsze komponenty to i tak byście narzekali, że za drogo. Takim to nic nie dogodzi.

Growa pasja to coś więcej niż fpsy i spusty nad rozdziałką. Ma nieść po prostu radość z gry. Nie uwierzę, że jak włączacie najnowsze produkcje to nie macie zacieszu na mordzie. Jeśli komuś naprawdę granie nie daje funu to niech się przerzuci na inne hobby, albo włączy stare gry, do których tak wzdycha.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony ani MS nie sprzedawały kota w worku.

Nie? A pograłeś w DriveCluba jak kupiłeś konsolę? Usypiałeś PS4 z włączoną w tle grą, a po wybudzeniu kontynuowałeś rozgrywkę? Pozwoliłeś znajomemu z drugiego końca świata, aby przeszedł za Ciebie trudniejszy etap gry? O niby lepszym (bo płatnym) online nie będę wspominał ;) Edytowane przez kloose
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili oni tą grę do końca w ogóle ? Drivclub to 2 razy lepsza gra niż na premierę. Co chwilę coś wrzucają. I chyba nie mają zamiaru przestać. Tak jakby Sony chciało się zrehabilitować.

Co ciekawe Halo 5 Guardians ma też spore problemy w multi, poczytajcie fora 343 Industries.

Co do społeczności Xboxa to ładnie wykiwali Spencera z tym RotTR. Pewnie nie było łatwo załatwić takiego time-exa, poleciały miliony $, po podpisaniu umowy wystrzeliły korki od szampanów. A potem przychodzi listopad i totalna olewka. :D

Ale to też ich wina, bo z wszystkim celowali na jesień. Co z tego, że od początku roku do remastera Gearsow w sierpniu mieli tylko indie, trzeba dbać o PR i wymyślać jakieś hasła z dupy typu "greatest lineup in xbox history".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To psioczenie na konsole jest śmieszne. Każdy przed kupnem sprzętu widział co w nim jest. Sony ani MS nie sprzedawały kota w worku. Jak to mówią: widziały gały co brały. Można mieć natomiast pretensje do usług sieciowych. Tu się z wami zgadzam.

To hobby ma nieść przede wszystkim rozrywkę. Jeśli ktoś nie ma w co grać to śmiać mi się chce. Chcesz grać samemu? To wybierasz singla. Chcesz się bawić z innymi? Wybierasz multi. Chcesz dobrej fabuły? To szukasz takiej gry. Chcesz prostą siekankę? To ją bierzesz. Pieprzenie malkontentów, że konsole są gówniane i za słabe? Bierz pcta. Mogę się założyć, że gdyby konsole były wyposażone w najlepsze komponenty to i tak byście narzekali, że za drogo. Takim to nic nie dogodzi.

Growa pasja to coś więcej niż fpsy i spusty nad rozdziałką. Ma nieść po prostu radość z gry. Nie uwierzę, że jak włączacie najnowsze produkcje to nie macie zacieszu na mordzie. Jeśli komuś naprawdę granie nie daje funu to niech się przerzuci na inne hobby, albo włączy stare gry, do których tak wzdycha.

 

oj Zuba.... cofnij sie o pare stron tego watku wtecz i masz filmiki ktore wkleil kill ktore byly marketingowa papka... PS4 byla reklamowana fukncjami ktorych nie miala i owszem zaczely pojawiac sie pozniej, zaliczala obsuwy DriveClub a pozniej na premiere gra reklamowana funkcjami sieciowymi byla niegrywalna.

MS sam sie podkladal od poczatku ze Sport, TV, TV, Sport choc z tego co widze to nie tyllko w USA chca takich funkcji w konsoli - wielu z moich znajomych w SE docenia ze maja jakies HBO, netflixa czy inne takie.

 

Ja kupujac konsole jakos koniec sierpnia lub poczatek wrzesnia 2015 - owszem tutaj mozesz powiedziec widzialy galy co braly, ale z pewnoscia to nie odnosi sie do tych co polecieli kupic day one, a potem czesc z nich byla delikatnie mowiac rozczarowana.

 

Kolejna rzecz nie mozesz przez swoje czarno-biale porownania probowac wielu zamknac droge do pisania co im sie nie podoba, czy osoba ktora uzytkuje sprzet nawet jesli wiedziala ze: sporadycznie sypnie bledem z pupy, ze pare osob mialo problemy (z swoim wlasnym jednym jedynym kontem) i licencjami ktore konczyly sie inicjalizacja konsoli i pobieraniem instalowaniem wszystkiego od poczatku, czy w koncu ze konsola potrafi zalapac zawieche a to w stanie spoczynku, a w to w trakcie gry i  trzeba jej wyjac wtyczke. To wszystko sa opisane i udokumentowane przypadki, ale inaczej patrzy sie na to jak sie czyta a inaczej jak Ciebie to spotka.

 

Osoby majace sprzet moga dalej  wyrazac opinie o nim, nawet jesli wiedzialy co braly moze wydarzyc sie cos co raczej nie jest zachowaniem normalnym i powszechnym.

 

Czy granie na PS4 daje mi fun tak o dziwo jedna z lepszych gier jest tak ktora miala premiere w PS+ rocket league.

Co do innych roznie bywa, raz jest lepiej raz jest gorzej i patrzac na to jak gry wygladaja lub co soba reprezentuja to dalej bede trzymal sie kurczowo tego co juz pisalem wczesniej PS4 jest ot kolejnym pudlem na ktorym odpalam gry, niczym wiecej.

Czasami fun wiekszy czasami mniejszy, a czasami olewam PS4 i wracam do PS3 :biggrin:

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? A pograłeś w DriveCluba jak kupiłeś konsolę? Usypiałeś PS4 z włączoną w tle grą, a po wybudzeniu kontynuowałeś rozgrywkę? Pozwoliłeś znajomemu z drugiego końca świata, aby przeszedł za Ciebie trudniejszy etap gry? O niby lepszym (bo płatnym) online nie będę wspominał ;)

Akurat chodziło w moim poście o podzespoły obu konsol, a nie o niedziałające funkcje :)

Co do @magellana

Przecież ja nie napisałem nigdzie, że nikt nie może wylewać swoich żali. Po to jest forum. Napisałem tylko swoją opinię dotyczącą bebechów i gier ;)

Argumenty o zawieszaniu sie konsoli i innych problemach - jasne, ze tak. Trzeba ganić firmy za jakiekolwiek kłopoty, z drugiej strony jeszcze nie wyszedł sprzęt który byłby idealny.

Tak jak mówię, moja wypowiedź odnosiła się do dwóch największych problemów trolli, czyli: podzespołow i grafiki tudzież płynności gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do @magellana

Przecież ja nie napisałem nigdzie, że nikt nie może wylewać swoich żali. Po to jest forum. Napisałem tylko swoją opinię dotyczącą bebechów i gier ;)

 

A to przynajmniej dwie osoby kloose i ja nie do konca wydziwiek Twojego posta zalapaly. A jak mowi staroslowianskie porzekadlo jak dwoch mowi  ześ pijany to właź pod stol.

 

A tak  serio po sprostowaniu zrobilo sie troche jasniej.

 

Ja akurat nie mam problemow na czym grac i w co grac (zracji zaleglosci ktore czasami siegaja poczatkow zeszlej  dekady), bardziej z czasem i rozdzielaniem tego miedzy platformy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat chodziło w moim poście o podzespoły obu konsol, a nie o niedziałające funkcje :)

A to przepraszam - nie do końca załapałem wydźwięk Twojej wypowiedzi :)

Ale jakby na to nie patrzeć, to hardware też został sprzedany "w worku". Początkowo nie wyglądało to tak źle - Sony bajerowało 8GB superszybkiej pamięci RAM, a M$ ESRAM'em i tą mityczną chmurą której nikt (poza chyba posiadaczami Forzy) na oczy nie widział. Za te ~1900zł (Pleja można było kupić taniej, Magnetowid drożej - wiem) mieliśmy dostać sprzęt skrojony pod najnowsze gry, które miały wypalać gałki oczne i działać tip-top. I chyba na starcie tak było (może nie w 100%) - dostaliśmy ślicznego Killzona, ładnego samograja od Crytek'a, czy tam niezłą Forzę 5 + parę multiplatform które może nie wyglądały jakoś rewelacyjnie, ale gadka w stylu: "deweloperzy muszą opanować sprzęt" i "potem będzie już tylko lepiej", zatkała usta marudą i malkontentom. I ludzie to kupili. Niestety to potem nadeszło - w postaci zbugowanego AC Crapity, czy różnych "cinematic experience" ze śmiesznymi rozdziałkami - 912p w Metro Redux (Xone), 792p w Patch_Psy (Xone), lub dynamiczną zmianą rozdzielczości w BO3 (PS4). Niby można to zwalić na słabą specyfikę konsol, ale tak samo jak i na lenistwo programistów. A skoro granie ma sprawiać przyjemność i radość, to niech tak będzie - tylko nie zawsze można to osiągnąć poprzez zmianę platformy (lub posiadanie ich wszystkich) albo granie tylko w wybrane gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przy posiadaniu ich wszystkich to już chyba nie byłoby żadnego narzekania ;)

Te najlepsze ekipy wydają dobrze działające gry. Co innego studia niezwiązane z żadną z dwóch ekip. Wtedy to pozostaje modlitwa i sprawdzanie płynności i rozdzielczości na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn taki Battlefield lub battlefront nie pójdzie na XOne wyżej niż 720p? Czy sony posmarowało z góry, aby kupować tyłku na ich konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przy posiadaniu ich wszystkich to już chyba nie byłoby żadnego narzekania ;)

Te najlepsze ekipy wydają dobrze działające gry. Co innego studia niezwiązane z żadną z dwóch ekip. Wtedy to pozostaje modlitwa i sprawdzanie płynności i rozdzielczości na premierę.

 

Oj polemizowalbym...

1. to ze masz wiele plaform naturalnie wystawia je na porownanie co oznacza ze jest powod do narzekania lub jak kto woli krytyki tego co uzytkownikowi sie nie podoba

2. To jak gra dziala a nasz jej subiektywny odbior to 2 rozne rzeczy, bywaja gry ktore maja techniczne niedociagniecia a wybacza sie im wiecej, a bywaja takie ktorym sie nie wybacza. To tez wysoce subiektywne.

 

I juz  chyba o tym pisalem w tym watku gracz ma grac i ma otrzymac odpowiednia jakosc, jesli ktos mial konsole poprzedniej generacji mogl spodziewac sie polepszenia w zakresie pop-upu obiektow, jakosci tekstur, frame rate  i to najlepiej wszystkich tych rzeczy na raz - gracz nie musi probowac doszukiwac  sie czy to wydawca, developer - spierniczyl przycial na kosztach ogolnych czy kosztach optymalizacji, czy to moze sprzet nie wyrabia gracz oczekuje produktu ktory ma spelnic jego oczekiwania.

 

Przyklady

- Wolf:TNO - bardzo dobra gra pisze wlasnie tom1  recenzji :P fun przedni, ale nie zmienia to faktu ze 60fps utrzymane bylo dzieki dynamicznej rozdzialce a IDtech5 jest jaki jest i tekstury w zblizeniu (np jesli korzystamy z oslon) potrafily wygladac ohydnie! 

- InF:SS - dobra gra, naprawde przypadla mi do gustu grafika mimo swojej pstrokatosci a jednak ilosc  bledow fizycznych (wrogowie zastygli w bezruchu, wrogowie zaklinowani w limbo a wiec tacy ktorych nie da sie zabic, samochody  zawieszone w powietrzu czy  wbite w glebe) przewyzszala liczbe  podobnych bledow na ktore przyszlo mi sie natknac w W_D.

Do tego podczas szybkiego poruszania sie po miescie mielismy pop-up ktory nie byl moze jakis duzy ale jak juz raz sie go zauwazylo  to nie dalo sie go niezauwazac.

 

I nie wiem moze to ja jestem starym zgredem co sie do wszystkiego przypie...rnicza ale wymienione przeze mnie problemy istnialy na PS3 i dalej istnieja na PS4 - a oczekiwalbym tutaj poprawy. Oczywiscie jesli gra ma cos do zaoferowania oprocz aspektow czysto technicznych dalej moge dobrze sie bawic... z tym dokladnie tak samo mam jesli chodzi o granie na PS3 stad tez moja opinia o PS4 - kolejne pudlo do grania (oprocz tabletu i lapciaka na ktorym gram w staroca i PnC).

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pieprzenie, że "grafika się nie liczy". Sony takich graczy wzięło pod uwagę i na ich super konferencjach dostajemy zapowiedzi indyków, zamiast prawdziwych exów. Sprzęt był mocno średni na starcie, nie czekałem na multiplatformy, bo od tego mam PC, a na exy, które pozamiatają mnie całkowicie. Po ponad 2 latach mamy co jedynie bardzo dobrego Bloodborna i nadchodzącego Uncharted, w tym łaskawe Sony podarowało nam kilka kotlecików, a kolejne już w drodze... Ta, po co skupiać się na nowych produkcjach, lepiej przeportować gry z ps3 na ps4, dodatkowo dać możliwość kupienia ponownie gry z ps2, łatwa kasa, 4TheFrajers...

 

Konsole, które przy zapowiedzi są określane mianem "Next-Gena" i nie potrafią utrzymać głupich stałych 30FPS i rozdziałki FHD, gdzie w danym momencie jest to już standardem, no to kurde, coś tu jest nie tak... Weszło 1440p, 4k za niedługi czas zagości pewnie w większości domów, a my nadal mamy grać na Ps6 w 720/900p? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pieprzenie, że "grafika się nie liczy". Sony takich graczy wzięło pod uwagę i na ich super konferencjach dostajemy zapowiedzi indyków, zamiast prawdziwych exów.

 

Konsole, które przy zapowiedzi są określane mianem "Next-Gena" i nie potrafią utrzymać głupich stałych 30FPS i rozdziałki FHD, gdzie w danym momencie jest to już standardem, no to kurde, coś tu jest nie tak... Weszło 1440p, 4k za niedługi czas zagości pewnie w większości domów, a my nadal mamy grać na Ps6 w 720/900p? 

 

1. grafika sie liczy bo inaczej dalej gralibysmy w Test Drive 2 z wektorowa grafika, ale nie jest najwazniejsza bo od niej wazniejszy jest subiektywnie pojety fun z gry.

 

Co do Exow - jak do tej pory ogralem TO1886 i InF:SS - ten pierwszy tutaj wiekszosc sie zgodzi graficznie wypadal bardzo dobrze, czasami nawet lepiej a co z tego skoro inne elementy byly przecietne, a gameplay mialem wrazenie ze jest po prostu na sile. Jesli chodzi o InFamous:SS - bledy juz wymienilem, fabularnie tez bez szalu ale poziom funu z gry oceniam dobrze. Kolejna gra ktora ogram pewnie w styczniu bedzie Tearaway Unfolded (choc to rozbudowany port z PSV) mnie kupilo demo mimo iz graficznie nie jest to niewiadomo jaki poziom.

 

2.  to ze konsole (niewazna czy ta od Sony czy MS) na premiere (a dokladnie chwile po niej) byly i sa rozczarowaniem to sie zgadzamy. W 2013r FullHD i 30fps powinno byc niezbednym mininum.

Niemniej mysle ze PS5 bedzie postepem w stosunku do PS4 dostaniemy full HD i bardzo niestabilne 60fps a niektore gry beda dzialac w stabilnych 30fps :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. grafika sie liczy bo inaczej dalej gralibysmy w Test Drive 2 z wektorowa grafika, ale nie jest najwazniejsza bo od niej wazniejszy jest subiektywnie pojety fun z gry.

 

Co do Exow - jak do tej pory ogralem TO1886 i InF:SS - ten pierwszy tutaj wiekszosc sie zgodzi graficznie wypadal bardzo dobrze, czasami nawet lepiej a co z tego skoro inne elementy byly przecietne, a gameplay mialem wrazenie ze jest po prostu na sile. Jesli chodzi o InFamous:SS - bledy juz wymienilem, fabularnie tez bez szalu ale poziom funu z gry oceniam dobrze. Kolejna gra ktora ogram pewnie w styczniu bedzie Tearaway Unfolded (choc to rozbudowany port z PSV) mnie kupilo demo mimo iz graficznie nie jest to niewiadomo jaki poziom.

 

2.  to ze konsole (niewazna czy ta od Sony czy MS) na premiere (a dokladnie chwile po niej) byly i sa rozczarowaniem to sie zgadzamy. W 2013r FullHD i 30fps powinno byc niezbednym mininum.

Niemniej mysle ze PS5 bedzie postepem w stosunku do PS4 dostaniemy full HD i bardzo niestabilne 60fps a niektore gry beda dzialac w stabilnych 30fps :P

Zależy kiedy wyjdzie ta nowa generacja. Jeśli już za 2 lata jak to niektórzy tutaj przewidują, to niespodziewajcie się full hd i stałych 60 fps.

@magellan

Błagam pisz zwięźle :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej mysle ze PS5 bedzie postepem w stosunku do PS4 dostaniemy full HD i bardzo niestabilne 60fps a niektore gry beda dzialac w stabilnych 30fps :P

Jak branża będzie dalej się tak "rozwijać", to PS5 będzie emulatorem Amigi i Pegasusa, na którym uruchomimy sportowane gry w rozdzielczości 640x480 w 256 kolorach (ale w 60fps), z 5 przepustkami sezonowymi i 10 DLC podzielonymi na odcinki - oczywiście każdy w cenie pełniaka. A całość będzie wspomagana moca chmury, serwerami Fejsbuka, Google'a i Naszej-Klasy - oczywiście po zakupie subskrypcji. A grać będziemy dzięki okularom - takim anaglifowym ;)

#Xboxtog**no, #Sonytog**no, #Nintendotog**no, a na PC nie ma gier ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Xboxtog**no, #Sonytog**no, #Nintendotog**no, a na PC nie ma gier ;)

 

 

Dlatego najlepsze są gry planszowe, dobry multik, zero lagów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×