Skocz do zawartości
cwir

Wojny Konsolowe

Rekomendowane odpowiedzi

Tejk yt izi, niedługo wejdzie na pewno do Polski. Xbox live też, o ile mnie pamięć nie myli, nie był od razu dostępny(oficjalnie) w naszym kraju. Bardziej ciekawi mnie cena dłuższych abonamentów, a nie miesięczne.

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedyny argument za kupnem Xa wlasnie umiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeden z większych, w dodatku exy z x'a powoli wychodzą, też na PC. Liczę, że QB wypuszczą na blaszaki, z opóźnieniem, bo z opóźnieniem, ale niech wyjdzie. Dodatkowo w tym miesiącu Tomb Raider, który wcale nie wymaga w10 i na starszych sprzętach spokojnie pójdzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeden z większych, w dodatku exy z x'a powoli wychodzą, też na PC. Liczę, że QB wypuszczą na blaszaki, z opóźnieniem, bo z opóźnieniem, ale niech wyjdzie. Dodatkowo w tym miesiącu Tomb Raider, który wcale nie wymaga w10 i na starszych sprzętach spokojnie pójdzie.

He he he, z jakim opóźniem :P. Biedaczek Xbox One z każdym dniem coraz bardziej "irrelevant". No i ten piękny ból xboxowych tyłków, autentycznie można się wzruszyć...  ;)

https://xbox.uservoice.com/forums/251647-gaming-achievements/suggestions/6034708-stop-releasing-xbox-one-exclusives-on-pc?page=2&per_page=20

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wpisałem z ciekawości co ten Qb, naprawdę takie zamieszanie ta gra? Idzie ziomek przykleja się do ściany zayrzymuje czas i zabija typów, którzy stoją jak kołki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem z ciekawości co ten Uncharted, naprawdę takie zamieszanie ta gra? Idzie ziomek, skacze, przykleja się do ściany i strzela?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było gifów z pojazdem z MSa, brakuje mi czasów po E3 jak ich cały internet jechał :D

No i Kazification... Co się wtedy działo XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no ale to takie typowe dla fanbojow sony hehe , giferiada sie zaczyna jak the order z ta katedrą :) Każdy normalny gracz czeka ja także na Uncharted ale hypetrian na konsolach Sony zawsze mnie bawi , ale kczywiście u4 day one :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danielski bądź wyrozumiały, niedawno opublikowano rozpiskę ps plus na marzec, więc zrozum chłopaków :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jako fanboy Sony mogłem cisnąć po Microsofcie, ale teraz kiedy mam już Xboxa to jedyne czego żałuje to, że nie ma na niego więcej exów. Czasem mam wrażenie, że te kłótnie w sieci są ustawiane albo specjalnie prowokowane. Nie mówię o tym forum bo tutaj jest jakoś takie zdrowe podejście...teraz po jakimś czasie odkąd mam Xbona to gdyby nie Bloodborne i nadchodzące Uncharted 4 i Ratchet to pewnie swoje PS4 bym pogonił, ale schował do szafy. Zresztą dzisiaj z ciekawości odpalę bo już nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem. Mam 4 części Halo do nadrobienia, Sunset, Ryse, Gear of War i Forza. Multi w Halo 5 rządzi!!!

Jak ktoś z was chce sobie wyrobić zdrowe podejście do konsol...kupcie sobie konsolę Microsoftu...gwarantuje - nie pożałujecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

#GrafikaSięNieLiczy

 

:biggrin:

 

Podobno, na Xboxa zmierzają dwa mocarne exclusivy konsolowe:

 

Word i Excel

 

6543-adam-sandler-knee-slap.gif

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dajcie spokój z tym xbox-em, ja tam z chęcią wracam do PS4 ;) wówczas dopadada mnie dziwne uczucie... czuję się lekko zdezorientowany :D

JC0fS5.gif

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest rozpiska PlayStation Plus na kwiecień 2016 - sami zobaczcie :P

Podajcie dalej - oto kwietniowa oferta PS PLUS!.
W niej powrót do klasyki w postaci wybranego przez nas E.T. the Extra-Terrestrial oraz symulator prowadzenia autobusu Desert Bus.
Dołączcie już teraz do członków - uzupełnijcie kolekcje gier, walczcie ze znajomymi w pojedynkach online i zdobądźcie dodatkowe zniżki.

PlayStation PLUS - Kwiecień 2016



:laugh:
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

wreszcie bym kupil plusa ;)

YIvRM.png

michael-jordan-laughing.gif

 

fUT4j2q.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zakup multiplatformy i kolejny na XO

 

Gry na XO nie są ileś tam procent tańsze. są tańsze 2-3 razy.

O porównywaniu zawartości "za free" w ramach abonamentu nawet nie ma co dyskutować.

 

Na dziś dzień dla mnie jedyną zaletą PS4 są exy. Nic nie poradzę że wolę uncharted od gearsów, infamousa od Sunseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą bolączką XO jest ilość jego posiadaczy. Takie gry jak The Division, Cody i inne gry z naciskiem na kooperację to na chwilę obecną nie przynoszą takiej frajdy jak na PS4.

Druga sprawa to EXy, dla mnie na XO nie ma nic ciekawego ale to już kwestia gustu.

Nie wątpliwym plusem XO to gry, za które nie trzeba płacić ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Bordery już dawno temu w Plusie były, także wystarczyło, żeby dali same gry z XO :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×