Skocz do zawartości
zyga101

PS4 CUH 1116 vs CUH 1216, krótka recenzja i porównanie kultury pracy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie załamuj mnie... Wychodzi na to, że nowe modele mają również problemy z heatpipe'ami radiatora, echhh. Moja nie dość, że gwiżdże i piszczy to pewnie niedługo też zacznie wyć jak premierówka. 

 

W sumie moja też się podgłośniła ostatnio. Gram tylko w Wieśka jak na razie i faktycznie początkowo był słyszalny tylko napęd a potem cisza. Ostatnio dopiero zaczął się wkręcać na wyższe obroty i jest słyszalny, po czym cichnie na jakiś czas i znowu się wkręca w obroty. Albo jest to spowodowane tym, że dotarłem do nowych lokacji, albo faktycznie z upływem czasu konsole stają się głośniejsze.

Model 1216B.

Co do PS4 to wkurza mnie już te częste ładowania pada i obchodzenie się jak z dzieckiem. Pad od ps3 latał, walał się po podłodze i nie bałem się, że coś mu się stanie, a tutaj obchodzę się jak z dzieckiem, nawet jak podłączam pad do ładowania i odłączam czuje, że po jakimś czasie wejście na kabel w padzie może paść, czuć, że to chiński .... przy pegazusie nie bałem się o pada tak jak boje się o ds4. I te masakryczne ładowanie już naprawdę mnie dobija :/

Przy ps3 pad nie dość, że działał tygodniami to jeszcze wykonanie miał dużo lepsze. Aż boje się pomyśleć co to będzie za kilka miesięcy, gdzie przy codziennym odłączaniu i podłączaniu kabla do padu coś nawali.

Takie kwestie się czuje i jest się na to wyczulonym. Na moim smartphonie włączam codziennie kabel i nic się nie dzieje, jest jak nowy. Tutaj jest tragedia.

Wykonanie ps4 to również tragedia, ps3 ss był zupełnie inny, nie bałem się go wziąć w ręce, a tutaj jak wspomniałem, jak z dzieckiem, które się narodziło i trzeba uważać i obchodzić się ostrożnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam tez model 1216 w black ops 3 chodzi cały czas głośno? U mnie 45 dB, w menu ponad 50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45-50 to jest stosunkowo cicho jak na PS4, poprzednie modele potrafiły się rozbujać do 65. Wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spytam z ciekawości swoje sprzęty ustawiacie gdzieś w dziurach bo akurat tam znalazło się miejsce ,gdzie jest problem z odprowadzaniem ciepła? Czy stoją swobodnie np.na komodzie zdala od źródeł ciepła ...

 

duze biurko, na nim TV po lewej PS3 po prawej PS4 (konsole rozstawione szeroko tak ze nie koliduja z TV a ich zadki sa okolo 20cm od TV. 

Wiec nie powinno byc najmniejszego problemu z odprowadzaniem ciepla. 

 

Prawda jest taka ze ostanio porownujac to moja 3 letnia PS3 Slim 320 (mocno eksploatowana) glosnoscia przypomina, srednio uzwana PS4 1216A ktora ma okolo 2 miesiecy. 

 

Ja rozumiem ze ciecie kosztow, czy ze jak to napisales ksiegowi rzadza, ale co innego zrobic tanszy sprzet (komponenty) a co innego przycinac na jakosci wykonania. Owszem w krotkoterminowym okresie to moze miec sens, ale na dluzsza mete moze zniechecic klientow. 

 

Licze ze moje PS3 i PS4 podzialaja dlugo, niemniej jesli PS4 mialo by pasc i mialbym kupowac kolejne, to chyba przekle gorzka pigulke nie grania w EXy i wroce do PC. 

 

Nie bawie sie appkami do mierzenia dB, upraszczam sprawe sprzet ma dzialac i tyle. PS4 ktore posiadam, dziala i glosnosc samej konsoli na chwile obecna mi nie przeszkadza. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy tańszy sprzęt to nie tańsze i gorsze i mniej trwałe komponenty....? Chyba że mówimy o masakrycznej obudowie mówiąc o jakości wykonania ... bo rozróżnijmy dwie jakości wizualną i techniczną...

Mam ps3 80 gb od 7 lat i śmiga wzorowo. .... ale ps3 jak wchodziło to kosztowało dużo więcej niż ps4. ...

Ja osobiście wolałbym drogie ps4 wzorowo wykonane technicznie i wizualnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model 1216a, kultura pracy podczas grania wzorowa, obudowa robi ciepła, ale nie jest jakoś przeraźliwie gorąca, przebarwien na obudowie nie mam, jedyne do czego mogę sie przyczepić to bardzo glosna praca napędu podczas instalacji oraz miękki plastik z ktorego zrobiona jest obudowa

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebarwienia to najmniejszy problem... skina kleimy i po kłopocie..

Ja siedzę od konsoli 3.5 m więc słyszę jà tylko jak napęd blu-ray pracuje....

Pozatym albo giercuje w schłuchawkach żeby Moja nie wrzeszczała albo jak jestem alone to KD zapuszczam dośc głośno , a mój sub potrafi wyrwać z kapci jak walnie...

Więc db konsoli tak bardzo mnie nie interesują...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu postów, można śmiało wywnioskować, że kupienie dobrego egzemplarza PS4 to czysta loteria? dobrze rozumiem? i nie ważne jaki to model to z każdą mogą być problemy na starcie, nawet w modelu 1216 ?  Do tego słabe wykonanie samej konsoli jak i pada, który może rozlecieć się w ręce ( a przynajmniej ma się takie wrażenie).

Czyli co?? xbox one?
Próbuje jakoś ogarnąć te posty jak i komentarze z innych stron ponieważ sprzedałem PS3 chciałem szybko lecieć po PS4, ale teraz mam mieszane uczucia i po tych wszystkich latach, gdzie omijałem xklocka szerokim łukiem, zacząłem się grubo zastanawiać właśnie nad kupnem tej konsoli chociaż zdecydowanie bardziej chciałbym PS4. Chciałbym PS4 z którym nie będe miał żadnych problemów. Czy jest to w ogóle możliwe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o tym, że częściej ludzie mają potrzebę napisać o wadach/usterkach niż pochwalić się, że coś im dobrze działa, dlatego możemy odnieść wrażenie, że tych wadliwych egzemplarzy jest więcej. Jasne, PS4 nie jest idealne. Ale ja mam swój egzemplarz od maja (seria 1116) i nie miałam ze swoją konsolą żadnych problemów. R2 zaczął troszkę skrzypieć, ale "nasmarowałam" grafitem z ołówka i od 2 miesięcy spokój. Wybrałam PS4, bo dla mnie exy są tutaj lepsze, a na Xboxie nie za wiele mnie interesuje. Patrz na gry i dokonaj wyboru ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Ps4, będziesz zadowolony.

 

Na tyle milionów wyprodukowanych egzemplarzy zawsze trafią się jakieś wadliwe. Jakość konsoli jest ok, pada też, nie ma co przesadzać i wariować.

 

Jakość wykonania Xbone jest lepsza, to prawda, ale co mi po konsoli, na której większość gier multiplatformowych się krztusi i jest postrzępiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak się czyta te wszystkie żale...że nawet ten najnowszy model lądował już u kogoś w serwisie, bo wiatrak za głośny, bo konsola piszczy, bo to bo tamto to ma się mieszane uczucia. Narazie na temat xboxa nie wyczytałem za wiele negatywnych opinii, no ale tak jak napisałem, ja od zawsze przy psx, ps2, ps3 i troche boli ta świadomość, że przy PS4 może trafić się bubel. No nic, poczekam i zobacze :)  WIem jedno,,, że nie wyobrażam sobie nie zagrać w Uncharteda 4 no ale.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak się czyta te wszystkie żale...że nawet ten najnowszy model lądował już u kogoś w serwisie, bo wiatrak za głośny, bo konsola piszczy, bo to bo tamto to ma się mieszane uczucia. Narazie na temat xboxa nie wyczytałem za wiele negatywnych opinii, no ale tak jak napisałem, ja od zawsze przy psx, ps2, ps3 i troche boli ta świadomość, że przy PS4 może trafić się bubel. No nic, poczekam i zobacze :)  WIem jedno,,, że nie wyobrażam sobie nie zagrać w Uncharteda 4 no ale.... ;)

Powszechnie wiadomo, że Xbox 3 jest lepiej jakościowo wykonany, a w razie problemów serwis MS jest znacznie lepszy. Odsyłanie przez serwis Sony klientom porysowanych konsol, to totalna żenada i kpina z klienta. Wykonanie PS4 jest strasznie tandetne. Z drugiej strony wiadomo, że Xbox jest słabszy wydajnościowo. Kup więc to, co Ci pasuje. Nigdy nie miałem klapek na oczach i zawsze wybierałem, to co uważałem dla siebie za najlepsze (PS1, Dreamcast, Xbox 1, PS3, PS Vita). Niedawno zdecydowałem się na zakup PS4. Mam bowiem mnóstwo nieogranych jeszcze gier na PS3 uzyskanych w ramach abonamentu Playstation Plus. Podobnie jak i na PS Vitę. Wprawdzie PS4 demonem wydajności nie jest, ale Xbox 3 jest jeszcze słabszy. Po miesiącu użytkowania moje PS4 chodzi cicho, znacznie ciszej niż moja 6-letnia PS3 :P

Edytowane przez rafcio76r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie wiadomo, że Xbox 3 jest lepiej jakościowo wykonany, a w razie problemów serwis MS jest znacznie lepszy. Odsyłanie przez serwis Sony klientom porysowanych konsol, to totalna żenada i kpina z klienta. Wykonanie PS4 jest strasznie tandetne. Z drugiej strony wiadomo, że Xbox jest słabszy wydajnościowo. Kup więc to, co Ci pasuje. Nigdy nie miałem klapek na oczach i zawsze wybierałem, to co uważałem dla siebie za najlepsze (PS1, Dreamcast, Xbox 1, PS3, PS Vita). Niedawno zdecydowałem się na zakup PS4. Mam bowiem mnóstwo nieogranych jeszcze gier na PS3 uzyskanych w ramach abonamentu Playstation Plus. Podobnie jak i na PS Vitę. Wprawdzie PS4 demonem wydajności nie jest, ale Xbox 3 jest jeszcze słabszy. Po miesiącu użytkowania moje PS4 chodzi cicho, znacznie ciszej niż moja 6-letnia PS3 :P

Słuchaj...ja się nawet nad xboxem nie zastanawiałem.Nigdy,,, ani przy 360 ani teraz. Byłem od początku zdecydowany na PS4, sprzedałem więc swoje PS3 i........ i zacząłem czytać posty na forum. No i tu się pojawił problem. Już nie chodzi o to która konsola silniejsza, która ma jakie wykonanie, chodzi mi tylko o to by była i by się spisywała. Ale chyba nikt nie jest w stanie zagwarantować że nawet przy tych najnowszych modelach nie trafi się na "odkurzacz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj...ja się nawet nad xboxem nie zastanawiałem.Nigdy,,, ani przy 360 ani teraz. Byłem od początku zdecydowany na PS4, sprzedałem więc swoje PS3 i........ i zacząłem czytać posty na forum. No i tu się pojawił problem. Już nie chodzi o to która konsola silniejsza, która ma jakie wykonanie, chodzi mi tylko o to by była i by się spisywała. Ale chyba nikt nie jest w stanie zagwarantować że nawet przy tych najnowszych modelach nie trafi się na "odkurzacz"

Ciężko to stwierdzić, znam kilka osób, które zamawiały nowy model 1216 z aukcji na allegro (dzięki tej aukcji Zyga założył ten temat ;) ) i konsola po kilku miesiącach wciąż działa tak samo, nie hałasuje, nie piszczy, nie wypluwa płyt itp. Nie widzę również żadnych przebarwień na plastiku. Jedynie do czego mogę się doczepić, to właśnie ów plastik. Jest to tandeta straszna (podobny, o ile nie taki sam otulał ps3 slim), bo przy każdym dotknięciu trzeszczy jak świeży śnieg pod butem... ale szczerze to mnie to kompletnie wali ;) Dla mnie konsola ma działać i tyle. Być może to zależy również od przewrażliwienia danego użytkownika konsoli - jeden usłyszy szum i od razu zacznie się obawiać czy czasem nie jest to awaria, a drugi to kompletnie zleje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem więc swoje PS3 i........ i zacząłem czytać posty na forum. No i tu się pojawił problem. Już nie chodzi o to która konsola silniejsza, która ma jakie wykonanie, chodzi mi tylko o to by była i by się spisywała. Ale chyba nikt nie jest w stanie zagwarantować że nawet przy tych najnowszych modelach nie trafi się na "odkurzacz"

 

No jesli wszystko ograles i do gier nie wracasz to OK, ale ja tam PS3 sie raczej pozbywac nie bede. Co do PS4 - jesli kupujesz stawiasz i chcesz sieszyc sie graniem, powinno byc OK. Niestety tutaj czesto dziala mechanizm psychologiczny naczytasz sie opinii i potem pod katem tego co moze nie dzialac, co niedomaga, patrzysz na konsole. I dolaczasz do grupy przewrazliwionych.

 

Jak juz pisalem wczesniej, mam cuh-1216A, 2 miesiace, gram jest OK - nie jest to moze sprzet ktory mnie zachwycil (toz juz PS3 slim uwazam za ciut lepsza jesli chodzi o jakosc wykonania i kulture pracy). 

Nie odbierz tego jako przesadne narzekanie, ale PS4 nie spelnila w pelni moich oczekiwan (w sumie tyle samo czasu co na PS4 dalej gram na PS3). 

Wykonanie jest w miare choc bez szalu, problemy ktore mam z moim modelem to np zdejmowanie klapki tej od dysku twardego wiem ze to robi sie 1 raz z ciekawosci a kazdy kolejny przy wymianie dysku. PS4 nie jest glosne, choc nowka wyjeta z pudelka glosnoscia przypomina 3 letnia PS3 slim (nigdy nie rozkrecana i nie czyszczona od wewnatrz). 

Mialem tez problem z wywazeniem o ktorym pisal Czeskimaster - konsola stojaca na biurku po wlozeniu plyty wpada w wibracje i halasuje okropnie. Rozwiazalem ten przez podlozenie niby nozki i teraz jest cicho i tak jak ma byc (oczywiscie slychac naped ale nie powyzej normy). Kupilem bundle z dodatkowym padem z dwoch powodow pierwszy to jakis coop z moja kobieta, drugi bo czytalem jak to DS4 krotko trzyma. Na samym poczatku wydawalo mi sie ze te opinie o krotkim trzymaniu sa przesadzone, ale majac 2 pady i jednego ladujac a na drugim grajac widac wyrazna roznice na niekorzysc w stosunku do DS3.

 

To sa tylko moje obserwacje, glosnosc pracy mi jak narazie nie przeszkadza, niby-nozka dziala, wiec nie zwracam na to uwagi po prostu gram i mam z tego fun. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam xbox one (przesiadłem się na niego po 1.5 roku z ps4 ) i u mnie sytuacja wyglądała tak : po sprzedaży starego ps4 1004 zdecydowałem się na model 1216. Nie wiem być może miałem mega pecha ale pokrótce:

1. PS4 1216a konsola chodziła cicho ale podczas pracy konsola strasznie denerwująco "gwizdala"

2. PS4 1216a podobnie jak wyżej tyle ze w tych samych grach była 10 db glosniejsza ...

3. 1216b ta sztuka gwizdała nadal ale znacznie ciszej jak poprzednie , była gdzieś 5db glosniejsza od 1 ale dodatkowo w czuwaniu mega głośno piszczały cewki ...

I konsola finałowa , gdy biedronka zrobiła promo to zakupiłem na próbę ich zestaw jako dodatek do xboxa ale konsola chodziła tak samo jak ta 3 tyle ze była jeszcze glosniejsza niż 2 ... odpaliłem tylko resogun i 60db ....

Zaznaczam być może miałem mega pecha i trafiłem na modele wadliwe. ..

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam xbox one (przesiadłem się na niego po 1.5 roku z ps4 ) i u mnie sytuacja wyglądała tak : po sprzedaży starego ps4 1004 zdecydowałem się na model 1216. Nie wiem być może miałem mega pecha ale pokrótce:

1. PS4 1216a konsola chodziła cicho ale podczas pracy konsola strasznie denerwująco "gwizdala"

2. PS4 1216a podobnie jak wyżej tyle ze w tych samych grach była 10 db glosniejsza ...

3. 1216b ta sztuka gwizdała nadal ale znacznie ciszej jak poprzednie , była gdzieś 5db glosniejsza od 1 ale dodatkowo w czuwaniu mega głośno piszczały cewki ...

I konsola finałowa , gdy biedronka zrobiła promo to zakupiłem na próbę ich zestaw jako dodatek do xboxa ale konsola chodziła tak samo jak ta 3 tyle ze była jeszcze glosniejsza niż 2 ... odpaliłem tylko resogun i 60db ....

Zaznaczam być może miałem mega pecha i trafiłem na modele wadliwe. ..

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Stary nie załamuj mnie bo zaraz kupie psx do tego crasha bandicoota i tyle bedzie :D   No skoro są też egzemplarze bez gwizdania i głośnej pracy to widocznie miałeś mega pecha. Co nie zmienia faktu, że jak widać te najnowsze modele też są nienajlepsze i można trafić na bubla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka jest prawda że kontrola jakości w sony to porażka . Z konsolami to czysta loteria . Brat ma model 1116 i chodzi mega cicho, jak mój pierwszy model 1216a tyle ze bez gwizdania .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie załamuj mnie bo zaraz kupie psx do tego crasha bandicoota i tyle bedzie :biggrin:   No skoro są też egzemplarze bez gwizdania i głośnej pracy to widocznie miałeś mega pecha. Co nie zmienia faktu, że jak widać te najnowsze modele też są nienajlepsze i można trafić na bubla.

 

Pocieszę Cię, że moja 1216B (data code 5C) kupiona w Biedronce, chodzi jak złoto. Nawet nie słyszę, że pracuje - cisza jak makiem zasiał. Także na pewno nie każdy model jest wadliwy, a temat ten obrósł już w różnorakie historie o różnicach generowanego hałasu rzędu 5dB pomiędzy grami X i Y, mierzonych (uwaga!) smartfonem. Faktycznie miarodajne pomiary.

 

Być może po jakimś czasie moja też zacznie wyć jak inne, ale martwić się na zapas nie zamierzam i cieszę się graniem na Żylecie, jak młody szczyl. Oczywiście podczas instalacji gier z płyty Czarnula wpada w takie wibracje, jakby się miała zaraz rozlecieć, ale ponoć to normalne, więc i tym nie zamierzam się przejmować. Wszak instaluję daną grę tylko raz.

 

Rozwiązanie jest proste. Nie zwracaj uwagi na te wszystkie negatywne opinie na temat PS4 i jeżeli całe życie grałeś na konsolach ze znaczkiem SONY, kup tę najnowszą. Szansa, że trafi Ci się bubel jest raczej niewielka, a nawet jeśli, to masz gwarancję producenta lub niezgodność towaru z umową. W innym wypadku będziesz, tak jak ja, cieszył się graniem jak młody szczyl i tego Ci serdecznie życzę! :thumbsup:

 

Oczywiście PS4 ma swoje wady (tak jak Xbox), ale póki tej konsoli nie posmakujesz, to się nie przekonasz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze negatywy no racja ja napiszę swoje zdanie. Wątek śledzę od początku. Mam CUH 1116 który kupiłem w grudniu tamtego roku w X-KOM. Powiem tak. Cewki zaczeły piszczeć w wrześniu tego roku, lub wtedy zwróciłem dopiero na to uwagę. Z napędem żadnych problemów, używam dużo cyfrowych wersji. Do plastiku też nie mogę się przyczepić. Konsola działa czasami głośno ale narazie nie wyje jak suszarka. Powiem szczerze że nie rozumiem określeń że ps4 jako obudowa jest zrobiona gorzej niż np ps3 slim. Mam ps3 slim i nie miałem żadnych trzeszczeń plastiku lub podobnych rzeczy. Ps3 działała mi cicho i nie wyła. No ps4 jest może głośniejsze ale nie żeby tak: ps4=5xPS3. Powiedziałbym że ps3 slim i ps4 to ten sam plastyk.

Z padem też nie mam problemów, ale przyznam że obchodze się z nim jak z jajkiem, tzn na biórku zawsze leży na ściereczce dla niego żeby się nie poobijał. 

 

Powiedziałbym tak, jako jedyne zastrzeżenie konkretne mam takie iż czasem nie działa PSN lub coś związane z serwerami PS, no i oczywiście bateria w DS4 ale to chyba denerwuje każdego :)

 

I dodam jedną istotną rzecz. Nie twierdzę jak jest u was, nic z tych rzeczy, Ale u mnie konsola od dnia premiery leży w tym samym miejscu. Nigdzie z nią nie chodzę, toteż nie macam jej co chwilę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podczas instalacji gier z płyty Czarnula wpada w takie wibracje, jakby się miała zaraz rozlecieć, ale ponoć to normalne, więc i tym nie zamierzam się przejmować.

Niby-nóżka :) rozwiazuje problem.

 

U mnie to jakis  pogiety na 4ry kartonik polozony pod przeciwlegly  rog od tego gdzie  jest naped.

 

niestety trzeba  potestowac rozne niby-nóżki i ich ulozenie, bo czasami wibracje powracaja.

 

I niestety nie tylko instalacja, a kazde wlozenie plyty jak chcesz podgrac to te pare do parunastu sekund halasu.

 

Niemniej, mam gram, jest jaka jest - ale zgodze sie z Toba ze nie ma sensu robic legend jakie to PS4 jest tandetne, bo nie jest. Choc zeby byc uczciwym jakoscia wykonania tez  nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45-50 to jest stosunkowo cicho jak na PS4, poprzednie modele potrafiły się rozbujać do 65. Wszystko jest ok.

czym Wy to mierzycie? Moja 1004 po wymianie pasty w bo3 ma 39db, Jakiś namiar na program pod andka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym gównianym progiem pod androida, wpisz w sklepie play miernik dzwięku czy jakoś tak i będzie pierwszy na górze. Ja robiłem pomiary z telefonem położonym na górnej pokrywie konsoli, zresztą odsyłam do pierwszego postu w temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym Wy to mierzycie? Moja 1004 po wymianie pasty w bo3 ma 39db, Jakiś namiar na program pod andka?

Kiedy paste wymieniales i jak mierzysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja chciałem sobie polepszyć a sobie pogorszylem. Ewidentnie teraz głośniej pracuje. Mija 10 minut i zaczyna suszyć. Zastosowałem pastę Mx-4. Nie wiem czy się nie zdecyduje wymienić na tą pastę gelid gc-extreme. W jaki sposób nakładaliscie ? ziarnko grochu na środek ?

Natomiast jeśli chodzi o thermopady to polecacie przyklejać na ekrany czy kości pamięci ?

Thermopady znalazłem takie nada się AAB Termopad-y THERMOPAD-Y 20x130x2 6 W/mK

Z góry dzięki za odp.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×