Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jako mały gnojek, grając w GT1 na psx, Automat zabijał mi frajdę z gry i nigdy nie rozumiałem, i nadal nie rozumiem, jak można jeździć automatem. W realu faktycznie nim jeżdżę, bo jestem leniwy ale w momencie gdy trzeba podkręcić tempo, to zmieniam na łopatki i sam dyktuję, kiedy bieg ma być zmieniony, bo komputer tego po prostu nie wie.

Polyphony powinno jeszcze wskrzesić sprzęgło i jego przewagę nad łopatkami, tak jak w GT5. Wtedy heca była największa...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Klaxxon, chyba miało być że automat zabija frajdę z jazdy?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odnośnie powyższej dyskusji, nasunęło mi się noobowskie pytanie, więc się delikatnie wtrącę...gram na padzie, cały czas AT, czy na padzie też powinienem przesiąść się na MT, czy powyższe wpisy dotyczą tylko kiery?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej na padzie da się śmigać z manualem. Pod X bieg w górę, kwadrat w dół i bez problemu można śmigać.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dilerus jeżdżę na padzie od bardzo dawna i polecam prawy analog gaz/hamulec niż R2/L2 jak dla mnie lepiej czuć jak przyspieszam i hamuje biegi L1/R1 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedzi, czas zatem spróbować zrobić kolejny krok i skończyć z AT :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Manual wiadomo, że lepszy od automatu, ale nikt z moich znajomych nie ma poziomu kierowcy A

Nie jeździcie online w ogóle ? 

Mi w wyzwaniach zostało ostatnie 8 zadanie z 8 etapu - 4 okrążenia znienawidzonego Nurburgring :) Masakra jakaś. Zaliczę to i będzie 100% kampanii

Potem to już tylko wyścigi online, bo ścigać się z kompem to porażka. Jadę za liderem , to się wlecze, a jak go wyprzedzam , to nagle jego umiejętności skaczą x3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, arboos napisał:

Manual wiadomo, że lepszy od automatu, ale nikt z moich znajomych nie ma poziomu kierowcy A

Mi w wyzwaniach zostało ostatnie 8 zadanie z 8 etapu - 4 okrążenia znienawidzonego Nurburgring :) Masakra jakaś. Zaliczę to i będzie 100% kampanii

Potem to już tylko wyścigi online, bo ścigać się z kompem to porażka. Jadę za liderem , to się wlecze, a jak go wyprzedzam , to nagle jego umiejętności skaczą x3

Żeby atakować poziom A to trzeba mieć albo dużo talentu i sporo czasu, albo mniej talentu i bardzo dużo czasu na granie ;)

Osobiście brak mi i tego i tego :1_grinning: Ale jak dłużej do czegoś potrenuję, to jestem w stanie jechać na równi z kierowcami A, czasem nawet z S ;)

Osobiście czekam na jakieś turnieje w Sport Mode, nie koniecznie oficjalny sezon FiA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, arboos napisał:

Przypuszczam, że sugestia jest zbędna ale może komuś się przyda.

Na profilu znajomych jest zakładka 'osiągnięcia' tam można zobaczyć kilka informacji również tych dotyczących gry on-line

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta