Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne plusy, jakie dostrzegam na chwile obecna to fajne postacie, dobry gameplay oraz to, ze jest to gra od Blizzarda. Czyli można mieć nadzieje, że oprócz nowych postaci i mapek dojdą rownież dodatkowe tryby, bo tych ostatnich jest zdecydowanie za mało ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie jakie tryby, jakieś przejęcie flagi by się przydało, drużynowy deatmatch w sumie nic mi na myśl nie przychodzi,  jakieś zniszczenie danego punktu  coś ala moba jakaś wieża która trzeba rozwalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mi tez nie przychodzi nic do głowy - co mogliby dodać ;) Mi osobiście podobają sie tryby w battlebornie, ale tam z kolei kilka mapek na krzyż :)



No, ale z drugiej strony my mamy marudzic. Plus taki, ze gra bardziej casulowa od battleborna, gdzie bez zgranej ekipy jest tylko frustracja. Tutaj z randomami pyka sie całkiem przyjemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho  w tym temacie ale uwierzcie gra jest mega i gra bardzo wiele ludzi na mecz czeka się parę sekund.  O polska ekipę nie ma problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem ze sklepu z gra. Patch na start 9GB serio? Kto chętny do wspólnej gry zapraszać na PSN - jodzio

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Sciagalem patcha 1.02 9,6GB. Strasznie wolno pobieralo więc zatrzymałem. Po wznowieniu nagle zamiast 9 jest tylko 2,7GG. LOL. Na zagranicznych forach ludzie pisze że też tak mieli po pauzie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) ja też gram od premiery :) Dodawać mnie jak coś : Koowall :)

Mogę leczyć, ale na start gram zawsze Torbjornem :) w drugiej kolejności Łaską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jodzio napisał:

Dziwna sprawa. Sciagalem patcha 1.02 9,6GB. Strasznie wolno pobieralo więc zatrzymałem. Po wznowieniu nagle zamiast 9 jest tylko 2,7GG. LOL. Na zagranicznych forach ludzie pisze że też tak mieli po pauzie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

GDYBYŚ nie wiedział w jednej z aktualizacji softu to wprowadzili :P po pauzie pokazuje TYLKO tyle ile ma dociągnąć a nie cały rozmiar pliku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

GDYBYŚ nie wiedział w jednej z aktualizacji softu to wprowadzili :P po pauzie pokazuje TYLKO tyle ile ma dociągnąć a nie cały rozmiar pliku...

seriously? Ale to i tak się coś nie zgadza bo przed pauza miałem 3gb/9gb a potem już tylko 2 dociągnęło. Tak czy siak ludzie na zagranicznych forach też opisują tę sytuacje ciekawe :D

Co do gry po pierwszych 2/3h jest dobrze. Gra sie bardzo przyjemnie, szybko. Czuć fun ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gram od premiery i gra mnie wciągnęła niesamowicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, na punkcie gry zwariowałem! Nigdy nie byłem ogromnym fanboyem blizzarda - choć grywałem w ich gry, ale tu naprawdę trzeba im oddać - nie wiesza się, serwery dają radę, na pewno wsparcie będzie na bardzo długo. Nie dziwię się, że ludzi jest pełno.

Razem z bratem szukamy jakiś normalnych ziomków do grania - mamy koło 30stki i nie trollujemy - PSN: edgardaman i himdraug - jakby co - dodajcie do znajomych, lepiej grać pośród Polaków niż małych Brytoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie mogę przeboleć to BRAK rozwoju postaci :P (skille/perki itp. ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się to tak tak jest w Battlebornie a tak to tylko od meczu do meczu żeby wbić lvl i otworzyć skrzynkę z której leci sam shit 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może dziś jakaś większa ustawka na wspólną grę? Mam czas do 20 (potem finał LM). Powysyłam zapro do wszystkich tutaj którzy się "ogłosili" W kupie siła :) Jakie są wasze ulubione postacie? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, dodawajcie dodawajcie! Nie wiem czy mi się dziś uda, ale jutro na pewno! A co do kontentu... Naprawdę wierzycie, że blizzard to tak zostawi? W grę, gdzie dziś rano o 5 było pełno ludzi?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z chęcia pogram z kimś bardziej ogarniętym niż randomy. Gram od wczoraj więc sam jeszcze lamię :P

Staram się próbować grać wszystkimi postaciami po trochu, ale na razie najlepiej gra się zwykłym żołnierzem, ewentualnie Fara lub Bastion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jodzio napisał:

Panowie może dziś jakaś większa ustawka na wspólną grę? Mam czas do 20 (potem finał LM). Powysyłam zapro do wszystkich tutaj którzy się "ogłosili" W kupie siła :) Jakie są wasze ulubione postacie? 

Nie bo dorośli do 20 albo są w pracy, albo zajmują się domem, spędzają czas z dziećmi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta gre pod wplywem impulsu, ot tak. Zaczalem grac, spodobala mi sie calkiem, jednak zaczalem miec watpliwosci. Zastanawialem sie czy mi sie predko nie znudzi... ale o kurde, wszelkie watpliwosci juz mi przeszly :D Gierka jest tak miodna... to czysta radosc :D Kazdym bohaterem gra sie zupelnie inaczej, kazdym przyjemnie. Nie moge sie doczekac jak uda mi sie wmontowac w jakas ekipe i pograc bardziej strategicznie, niz z randomami. Juz widze te zagrywki :D Ulti Zaryi, Mei i Tracer, bam ! Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupię w wersji na płycie? Chodzi mi o to czy jak bym kupił urzywke to moge normalnie grać? 

 

Interesuje mnie od dłuższego czasu jakąs Gierka online aby sobie od czasu do czasu pograć. Ale kurde nie dam za wersje cyfrowa aż 290zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma niby uŻywka nie dzialac? nie ma juz czegos takiego jak online passy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z broniami w tej grze? Zdobywa je się losowo z dropu czy każda postać ma swoją własną broń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda postac ma swoja bron i zestaw umiejetnosci. Jedyny pick-up w grze to zdrowie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba większość osób, ja również miałem wątpliwości co do gry, ale zdecydowałem się kupić... i nie żałuję ani trochę :D Mega fun z gry, cały weekend przegrany i nadal mam ochotę na więcej. Jak szukacie kogoś do grania to zapraszać :) PSNid: stolarz1916

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cholera ciągle waham. Beta mi się niesamowicie podobała, ale obiecałem sobie, że nie będę na razie kupował... Jeszcze jutro wiedźmin (ale to dodatek, nie liczy się :P ). Życie gracza takie ciężkie, zwłaszcza jak czyta, że warto brać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×