Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby miały się pojawić nowe skiny? https://imgur.com/knOhDeO

Z jednej strony fajnie, ale z drugiej liczyłem na coś bardziej "spektakularnego". Ale chyba i tak na tym obrazku skin Lucio i Smugi jest fajniejszy niż ich obecne legendy :/

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/overwatch-2x-olimpijska-skrzynka-z-łupami/cid=EP0002-CUSA03974_00-OWLOOTBX02LB8002 o proszę.. Bardzo mi się nie podoba to, że te przedmioty będą dostępne tylko ze skrzynek, nie będzie można ich kupić za growe pinionżki. A najbardziej chamskie jest to, że jak wypadnie z tych skrzynek duplikat, to dostaje się zwykłe pinionżki, za które nie będzie można kupować przedmiotów z tych letnich skrzynek. Aż tak się hajs nie zgadza?

A lud będzie psioczył a i tak sprzedadzą miliard tych skrzynek...

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wieksza paczka,tym taniej wychodzi. Ale generalnie tak to mniej wiecej wygląda.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ludzi do pogrania w rankedach. Gramy z kuzynem ale bez wiekszej ilosci znajomych to sie mija z celem. psn id: Bocian_AG.  Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby wspólnie pograć to mój nick na battlenecie to cyricano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w wolnych chwilach... mój PSN: nitz_808 - śmiało można dodawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś społeczność utworzona z gry overwatch?

jutro zrobię swoją i pododaję wszystkich którzy jeszcze grają.

Edytowane przez ojejkualefajnie
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem wczoraj inva. W sumie fajny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.08.2016 o 20:18, ojejkualefajnie napisał:

jest jakaś społeczność utworzona z gry overwatch?

jutro zrobię swoją i pododaję wszystkich którzy jeszcze grają.

Chętnie pogram z ludźmi z forum. Jak się nazywa społeczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ją kolega nazwał "Polska Liga Overwatch". Jak wrócę do domu to sprawdzę i napiszę, chyba że założyciel się odezwie :)

A tymczasem na PTR fajne zmiany https://playoverwatch.com/en-us/blog/20243886. W końcu dali paski życia drużyny. Zmiany w balansie postaci też chyba ogólnie na plus. No i znika pierwszy punkt kontrolny na gibraltarze (zawsze mnie zastanawiało, po co ich tam tyle). Pewnie jeszcze się to wszystko pozmienia, ale na chwilę obecną dobrze to wygląda.

Do tego fajne nowe emotki no i we wrześniu nowa mapa, która prezentuje się na prawde nieźle 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy skin dla Ryśka, chyba zacznę nim częściej grać :)HEs5gEg.jpg

 

I kolejny filmik z historią postaci, tym razem Bastion.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.08.2016 o 07:58, xavris napisał:

Chyba ją kolega nazwał "Polska Liga Overwatch".

 

 

Dokładnie tak, w końcu znalazłem czas więc i zaproszenia poleciały, każdy aktywny zapaleniec może dołączyć :1_grinning: lookt his

 

 

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu znaleźć forum gdzie, autentycznie ludzie udzielają informacji odnośnie Overwatcha... pytanie! Z góry tylko piszę, że to nie jest żaden akt trollowania ani nic z tych rzeczy. Czy grając na padzie (wygodnym) PS4 nie mieliście czasami ochoty pada połamać w pół? Zadaje to pytanie, dlatego, że Overwatch będzie moją pierwszą grą na PS4 i nie chciałbym, by moje nadzieje zawarte w tej grze wywołały w mnie ochote zrobienia sobie krzywdy oraz swojemu padowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie chyba było jasno przekazane, ale odpowiedź... no cóż dziękuje za wywód na temat klawiatury. Bardzo pomocna rada. Praca jednak mi nie pozwala na luksusy proponowane przez Ciebie, ale dziękuje za wysłanie zdjęcia z twoich osobistych doświadczeń. Pewnie było zacnie. Wracam do pytania. Pytam osoby, które nie podejda do tematu jakby granie w ta gre była naturalnie wrodzona umiejętnościa - czy sa jakies rady, doświadczenia lub uwagi, którymi moglibyście sie podzielic z newbie'm?

Edytowane przez dragunpaul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytania chyba nie zrozumiał, jednak rozumiem go - pora późna była i oczy /mózg zmęczone.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dragunpaul napisał:

 

Pytanie chyba było jasno przekazane, ale odpowiedź... no cóż dziękuje za wywód na temat klawiatury. Bardzo pomocna rada. Praca jednak mi nie pozwala na luksusy proponowane Ciebie, ale dziękuje za wysłanie zdjęcia z twoich osobistych doświadczeń. Pewnie było zacnie. Wracam do pytania. Pytam osoby, które nie podejda do tematu jakby granie w ta gre była naturalnie wrodzona umiejętnościa - czy sa jakies rady, doświadczenia lub uwagi, którymi moglibyście sie podzielic z newbie'm?

 

pad od ps4 nie jest bardzo mocnym wiec rzucanie i ściskanie bardzo mocno może go wykończyć:)

 

jeśli chodzi o rozgrywkę polecam zacząć od treningu wtedy poznasz postacie jakie występują w grze dowiesz się jakie mają umiejętności i zobaczysz sam jak Ci się gra.

 

początki zawsze są trudne więc nie możesz łatwo rezygnować po kilkunastu godzinach poznasz grę mechanikę i oswoisz się z padem i z każdą godziną powinno być lepiej.

 

jak chcesz pograć możesz dodać mnie do znajomych gramy wieczorami, nie jestem znawcą owerwatch'a ale ile będę mógł to pomogę. pozdrawiam

 

 

Edytowane przez manoszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam z manoszkiem, takze również zapraszam. W srode/czwartek wracam z wywczasu do domu i na pewno z chęcią zagram i pomoge z czym będę mogl przez mikrofon.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To jak grę ściągnąć?  Czy w store odblokują?

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Twinskillers napisał:

@up

To jak grę ściągnąć?  Czy w store odblokują?

Możliwość ściągnięcia pojawi się dzisiaj o 20. Na psstore pojawi się pozycja Overwatch free weekend.

Darmowość trwa od dzisiaj od 20 do 1 w nocy w poniedziałek (noc z poniedziałku na wtorek). Wszystko co się nabije, zostanie.

Dodatkowo cyfrowe OW jest w promocji, kosztuje 209 zł. Dobra cena, bo pudło teraz chodzi w podobnych pieniądzach.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest dokładnie z tymi punktami RU bo zauważyłem, że co rundę dostaję i tracę za porażkę inną liczbę punktów. Mam wrażenie, że im dłuższa seria zwycięstwo tym więcej RU za mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×