Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam jedno. Tak gram i gram sobie w tego Overwatcha i pomimo jakiejś pierwszej fali zachwytów, nie mogę obecnie znaleźć czegoś co przytrzymałoby mnie w tym tytule na dłużej. Dam tej grze jeszcze szansę i dobiję jakoś do 90 godzin grania, może coś wtedy zaskoczy. Ogólnie gra się fajnie ale czegoś brakuje tamu tytułowi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz z ekipą czy z randomami? Jeśłi z randomami. to to może być podstawowy problem.

Jeśli grasz z ekipą i dalej Ci się nie podoba, to pewnie nie gra dla Ciebie i nie ma co się zmuszać :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z randomami którzy nie umieli czytać wskazówek gry. Ostatecznie gra poszła w świat. Bawiłem się przy niej świetnie o ile matchmaking zadziałał i wrzucił mnie do jakiejś gry...Ogólnie za bardzo widać po tym tytule tryb f2p w myśl jakiego był tworzony.

 

Mimo wszystko polecam jak ktoś ma ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się event z okazji halloween, screen z xboxowego sklepu http://imgur.com/a/5sLMQ. Dobrze,że zbliża się druga gwiazdka pod portretem, będzie można kilka skrzynek za pół darmo przytulić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De queszczyn is. Opłaca się jeszcze kupować? Grają ludzie? Poziom kosmiczny, który sprawi, że odechce się grać od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, manoszek napisał:

przebiorę się za dynie :) i ruszam do walki :) 

Lubisz wieprzusia, do niego wielka dynia by idealnie pasowała :24_stuck_out_tongue:

 

43 minut temu, chmurowski napisał:

De queszczyn is. Opłaca się jeszcze kupować? Grają ludzie? Poziom kosmiczny, który sprawi, że odechce się grać od razu?

Tak. Tak. Nie.

:24_stuck_out_tongue:

Pewnie że się opłaca. W xkomie masz za 190 zł, więc całkiem dobra cena. Ludzi gra masa, także z forum. 

I nie sądzę, żeby poziom innych miał Cie zniechęcić do gry, jeśli tylko Ci się ona spodoba. Ktoś kto gra od premiery nie ma nad Tobą żadnej przewagi, poza oczywiście znajomością możliwości postaci i map. Nie ma żadnego rozwoju w takiej formie, żeby dawała jakąś korzyść. Chyba, że skiny. Ale niektórzy mówią, że skiny nie grają, więc bym się nie przejmował :)

Jakbyś kupił to wysyłaj śmiało zapro i będziemy działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciekła sombra i potencjalny eventowy tryb pve. Jeśli to będzie prawda to matkoboskoczęstochosko będzie się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już grał po patchu? Interesuje mnie zmiana celowania, do tej pory było z tym kiepsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem żadnych problemów z celowaniem, więc ciężko mi coś na ten temat powiedzieć.

 

A tu chyba najlepsze zagranie meczu, jakie widziałem :24_stuck_out_tongue: https://giant.gfycat.com/ThankfulCloseGalapagostortoise.webm

I chyba faktycznie blizz ogarnął kwestię trofka 'gwałtowne rozdarcie/rapid discord'. Wczoraj mi się udało go wbić na meczu przeciwko 6 smugom, jak wyskoczył trofik to aż nie wiedziałem co się dzieje :24_stuck_out_tongue: Many, jesteście z Markiem w to bezpośrednio zamieszani, bo jesteście obaj na zrzucie ekranu :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz bez nas byś sobie ni.e poradził, a tak na serio to gratulacje bo wiem jak bardzo Cię to trofeum meczylo mozesz spać spokojnie😊

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, manoszek napisał:

No wiesz bez nas byś sobie ni.e poradził, a tak na serio to gratulacje bo wiem jak bardzo Cię to trofeum meczylo mozesz spać spokojnie

Nie mogę, bo jeszcze dla lucio zostało, a za nim nie przepadam :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę, bo jeszcze dla lucio zostało, a za nim nie przepadam :24_stuck_out_tongue:

Spokojnie zrobimy zasadzke i sie uda

Wyslano z mojego HUAWEI P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie mogę się połączyć? pisze mi że problem z DNS. Tu też serwery nie działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.10.2016 o 16:14, ojejkualefajnie napisał:

coś pozmieniali z wychodzeniem bo jak gracz opuści to od razu przerywa mecz. Ktoś wie jaka kara czeka tego co opuścił?

Mówisz o rankedach czy o szybkich meczach? Rankedów prawie nie gram, więc Ci nie odpowiem, ale jeżeli chodzi o szybkie to przerwać mecz mogło tylko dlatego, że opuściło więcej osób niż jedna. Jak wywala jedną, dwie to dobiera. Chyba że nie mogło znaleźć ludzi, co by było dziwne.

Karą dla wychodzącego jest -75% expa, ale to musisz opuścić kilka meczy w krótkim czasie (jest sprawdzany udział zakończonych meczy w stosunku do rozpoczętych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xavris napisał:

Mówisz o rankedach czy o szybkich meczach? Rankedów prawie nie gram, więc Ci nie odpowiem, ale jeżeli chodzi o szybkie to przerwać mecz mogło tylko dlatego, że opuściło więcej osób niż jedna. Jak wywala jedną, dwie to dobiera. Chyba że nie mogło znaleźć ludzi, co by było dziwne.

Karą dla wychodzącego jest -75% expa, ale to musisz opuścić kilka meczy w krótkim czasie (jest sprawdzany udział zakończonych meczy w stosunku do rozpoczętych).

mówię o rankedach, wcześniej jak wyszedł ktoś z drużyny mecz toczył się dalej a koleś dostawał karę 10min pauzy i chyba 75% expa przez 5 meczy mniejwięcej. Teraz jak ktoś wyjdzie to po 10 sekdundach mecz jest przerywany, więc podejrzewam, że kara jest jeszcze większa, taka aby zniechęcić gracza do wyjścia z meczu ale strasznie ciekawy jestem jaka ta kara jest w rankedach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Blizzcon. Sombra wydaje się bardzo ciekawą postacią, która w nieodpowiednich rękach może kosmicznie denerwować (kurde jak Smuga i Mei w jednym :24_stuck_out_tongue: ).

W końcu ograniczenie postaci w szybkich grach i osobny tryb dla masochistów jako jeden z trybów arcade. Bardzo fajny motyw ze skrzynkami za zwycięstwa w arcade (1v1 i 3v3 także wydają się ciekawym pomysłem).

No i ten pocisk od Kaplana dla Wdowy :24_stuck_out_tongue: (Jeśli ktoś nie widział - na pytanie jaka jest kara za granie Wdową Kaplan odpowiedział, że jest nią napis 'porażka' na zakończenie meczu :24_stuck_out_tongue: )

I miły motyw ze skinem dla Genjiego za zagranie 15 meczy ze znajomym w czasie eventu w HotS. Gra ktoś w to na piecu i zagrałby te 15 meczy z obcym znajomym? :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie ma się zmienić system levelowania. Od 22 poziomu będzie potrzeba nabić 20k expa zamiast 22 i po wbiciu kolejnej gwiazdki NIE BĘDZIE RESETU. Czyli kiedy wbije się pierwszy raz 22 poziom to już do końca świata będzie trzeba wbijać 20k do levelu. Także jeżeli ktoś planował (jak ja :24_stuck_out_tongue: ) przycisnąć przed świętami, żeby przy kolejnym spodziewanym evencie być w okolicy kolejnej gwiazdki pod portretem, to może zacząć grać normalnie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany zdobyciem skina dla Genjiego, i przy okazji pograniem w Heroes of the Storm, które okazało się w sumie ciekawe, może skorzystać z mojego linka do rekrutacji znajomych

- dostanie dzięki temu Raynora za darmo zaraz po zalogowaniu i bonus do golda i expa na 5 dni.

Jeśli nie wiecie o co chodzi - http://us.battle.net/heroes/en/blog/20327397/take-the-nexus-challenge-11-4-2016 tutaj więcej. W skrócie - za zagranie 15 meczy w HotS ze znajomym dostaniemy skin dla Genjiego w Overwatch.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc pograć w coś multi padło na overwatch... ale to jest doooooobre :)  

 

Gram tzn "laska" czyli jedynym prawilnym medykiem, chce nauczyć się grać nią na poziomie więc zapraszam do grania. Psn id jak w profilu. 

 

Nawet się nie spodziewalem że tytuł okaże się aż tak dobry że spodoba się mankoltentowi odnośnie trybu online I fps, blizzard jednak jest bardzo ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zdun napisał:

Chcąc pograć w coś multi padło na overwatch... ale to jest doooooobre :)  

Gram tzn "laska" czyli jedynym prawilnym medykiem, chce nauczyć się grać nią na poziomie więc zapraszam do grania. Psn id jak w profilu. 

Nawet się nie spodziewalem że tytuł okaże się aż tak dobry że spodoba się mankoltentowi odnośnie trybu online I fps, blizzard jednak jest bardzo ok...

Zależy co przyjmujesz za kryterium prawilności :) Chyba to, że jej jako jedynej jest trochę ciężko leczyć i zabijać jednocześnie :)

Puściłem Ci zapro na id 'uglyasyou83', jak będziesz miał ochotę to zapraszamy do ekipy, jeśli Many się zgodzi :PP

Edit. Zdun, jak masz dostęp do pcta, to warto się wbić do heroes of the storm, za zagranie 15 szybkich meczy dostaniesz świetny skin do OW.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, xavris napisał:

Zależy co przyjmujesz za kryterium prawilności :) Chyba to, że jej jako jedynej jest trochę ciężko leczyć i zabijać jednocześnie :)

Puściłem Ci zapro na id 'uglyasyou83', jak będziesz miał ochotę to zapraszamy do ekipy, jeśli Many się zgodzi :PP

Edit. Zdun, jak masz dostęp do pcta, to warto się wbić do heroes of the storm, za zagranie 15 szybkich meczy dostaniesz świetny skin do OW.

 

Na pc gram jedynie w pracę więc dzięki ;) 

 

Chętnie pogram chociaż problemem w moim wypadku mogą być godziny, gdyż zasiadam zwykle: 23 I tak do 2 siedzę. Tytuł naprawdę wessal I nie spodziewałem się że jest aż tak dobry. 

 

Jako gość co zobaczył wskrzeszenie, heal I buff do siły, kto jest lepszym healerem od łaski? Fakt niemal nie zabijam ale myślałem że o to chodzi takimi klasami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×