Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

 

zeby się stali silniejszymi :P

co do gry to chyba preorder anuluje bo w tej grze tak naprawdę nie ma po co grac , tak gra 5 minut pograc i włacz cos innegopostacie sa na ful a te skórki i gesty  akurat w tej grze jakoś mi radochy nie dają czy się opłaca za to wydać te 250 zl ( a bylem na ta gre zajarany)

brak statystyk oprócz swojej tez robi swoje

 

Mam takie same wrażenie,  bez zgranej ekipy nie ma co podchodzić.

Grająć z randomami jest to samo co w Battleborn, chaos i nic więcej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Talerz napisał:

Czy ktoś wie czy muszę posiadać subskrypcę PS+ żeby zagrać? Bo przy próbie połączenia z serwerem Battle.Net mnie rozłącza (błąd LC-202).

Nie, nie trzeba posiadać PS+, aby grać w betę. Źródło: sam nie mam i gram.

PSN Siriondel, zapraszam do wspólnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj jakieś 2h z randomami, żeby się obeznać z grą i grało mi się bardzo przyjemnie.

Póki co tylko Reinhardt i Łaska i leczy mi się zdecydowanie milej niż tankuje :) Gra poza tym, jak dla mnie, wygląda niesamowicie i tak samo chodzi. Na chwilę obecną, gdyby nie inne spore wydatki w tym miesiącu, brałbym na premierę, bo wsparcia Blizzarda to akurat jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze - nie da sie grac z cyborgami w druzynie przeciwnej. Wczoraj bylo jakies fatum, bo co rozgrywka to trafialem na same terminatory z refleksem Arnolda w szczycie formy (mowa o grze na PS4).
To co wczoraj przeciwnicy ze mna (a w zasadzie z cala moja druzyna robili) powodowalo ze co chwila zadawalem sobie pytanie czy to ja jestem taka cipka, czy moze to oni sa takimi hardcorami?

Dla przykladu
Myslalem ze ta eskimoska to taka ... nedzna postac. Wczoraj czlowiek ktory ja sterowal chyba byl na jakis mega sterydach z umiejetnoscia przewidywania przyszlosci. Nawet jak mialem "ultimate" i chcialem wreszcie cos "ugrac" to dostawalem sciana lodu w morde i zazwyczaj tracilem bonusa. Co bym nie robil - nie potrafilem znalezc sposobu.


.... RAGE QUIT

Uninstal overwatch ....

... instal paragon (hehe sprawdze czy tu tez jestem pipka)


PS. Syn za to jest super zadowolony. Rozkazal mi zakupic te gre na pieca (co tez ja konsolowiec ... z placzem uczynilem).  Widac ta gra nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie paragon ciekawszy i o wiele bardziej wciąga. Ale wydaje mi się, że jest trudniejszy do opanowania i nie każdemu może podejść. Próbowałem kilka razy grać tej grze szanse i raczej nie zdecyduje się na zakup Overwatcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie grałem, ale z tego co wiem i co widziałem, to paragon jest w sumie czymś dość mocno innym. MOBA z perspektywy trzeciej osoby a drużynowa, raczej arcade'owa, strzelanka w stylu starego dobrego team fortress.

Ja od lola i doty odbiłem się kilka razy, więc może stąd moje nastawienie, ale mimo wszystko wróżę większy sukces overwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xavris napisał:

 mimo wszystko wróżę większy sukces overwatch.

sukces będzie, jak wszystko z Blizarda. Natomiast ja popieram zdanie większości, gra bardzo fajna, ALE przez brak jakiekolwiek ścieżki rozwoju postaci, szybko się znudzi. Pograłem pół nocy na piecu oraz ps4 i tak naprawdę mnie nie wciągnęła na tyle by kupować ją w dniu premiery. W późniejszym terminie owszem, tak żeby włączyć na 30min i się odstresować a potem iść z psem na spacer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xavris napisał:

Co prawda nie grałem, ale z tego co wiem i co widziałem, to paragon jest w sumie czymś dość mocno innym. MOBA z perspektywy trzeciej osoby a drużynowa, raczej arcade'owa, strzelanka w stylu starego dobrego team fortress.

Ja od lola i doty odbiłem się kilka razy, więc może stąd moje nastawienie, ale mimo wszystko wróżę większy sukces overwatch.

Zgadza się, paragon jest MOBĄ, zupełnie inną grą od overwatcha. Tak samo zgadzam się, że większy sukces odniesie overwatch bo jest od blizarda i skierowany do większej grupy graczy. Jednakże większą frajdę sprawia mi paragon, a overwatch odrzuca mnie z powodów podanych wcześniej przeze mnie i innych wyżej (brak czegokolwiek do odblokowania i rywalizacji w ilościach zabójstw itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wśród znajomych niestety większość ma podobne wrażenie, gra na chwilę.

Z 8 osób zainteresowanych 5 odpuszcza, dwie się zastanawiają, a jedna kupuje na pewno.

W późniejszym terminie mają dodać gry rankingowe i wiadomo jak u blizzarda gra będzie się rozwijać więc do końca nie skreślam tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej czystej rywalizacji w ilości zabóstw to na pewno nie zrobią (bo i jak medyk może z naparzaczem w tym rywalizować), ale klasyfikacja w stylu wspomnianego team fortressa na pewno byłaby miła i dziwi mnie jej brak. Obstawiam, że albo dodadzą ją później albo będzie tylko w rankingowych grach. 

I też się zgadzam, że fajnie by było coś odblokowywać (jak chociażby część postaci), ale akurat ja lubię odblokowywać pierdoły i do mnie to w sumie trafia :) Chociaż też bym się nie obraził za (że znowu wspomnę TF) przedmioty nieznacznie modyfikujące cechy postaci.

Na szczęście blizz jest (przynajmniej takie mam wrażenie) w miarę otwarty na sugestie i nic na pałę nie robi. Obstawiam, że jeszcze nas czymś zaskoczą i będzie z tego całkiem fajny ostresowywacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba, która jest wybrana zawodnikiem meczu orzez innych otrzymuje coś ekstra? Czy tylko to głosowanie jest żeby było?

pograłem wczoraj kilka godzin i strzela się przyjemnie. Hanzo, czarna wdowa i bastion to moje ulubione. Niestety gra na chwilę, skórki i jakieś emotki nie zatrzymają mnie na dłużej przy tym tytule. Bez zgranej ekipy też marne szanse powodzenia. Mam wrażenie jakby twórcy dami nie wiedzieli po co i dlaczego gracze mieliby postrzelać dłużej niż pół godziny dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko bonus do expa jakiś daje. A sam exp nie wiele zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajnie się gra ale nie ma po co grać lvl nic nie daje nie ma nic sensownego do odblokowania  2 tryby tylko  nie ma statystyk  . Jest potencjał ale niewykorzystany według mnie  kontent jest strasznie ubogi jak za 3 stowy prawie  . Gra powinna być free to play

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay genialny, ale prawdą jest że na premierę zbyt mało contentu. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby nie dodali gier rankingowych (podobno od 25 lvlu), jakichś sezonów, lig, nowych trybów i map. To Blizzard i wsparcie będzie na pewno kolosalne, ale na ten moment chyba nie warto dawać premierowej ceny.

Czuć inspirację Team Fortress 2, niektóre postacie to dosłownie klony klas od Valve. Krasnolud Blizza to Inżynier Valve, Złomiarz to Demoman, Smuga to Scout itd.

Bastion wydaje się przesadzony, bywają mecze, że połowa teamu nim gra, czy to w obronie czy w ataku. Najlepsze akcje meczu też zgarnia zazwyczaj Bastion. Choć na forum Blizza piszą, że to nie brak balansu a brak skilla :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja od Pana powyżej - super:)

 

Mi overwatch podoba się ze względu na mechanikę, gorzej design. Ale gameplay naprawde super. Nie jestem wymiataczem, ale przypomniały mi się czasy Enemy Territory, gdzie właśnie liczył się gracz i gra zespołowa, a nie to ile siedział godzin w grze i ile nabił expa żeby odblokować boost do swojej pukawki. Jest jedno przeciw - aby grać w takie gierki trzeba mieć ekipę, w innym wypadku prędzej czy później przyjdzie znużenie. Takie grupy dużo łatwiej tworzą się na pc. A wszyscy moi znajomi grają raczej w singlu:)

 

Dlatego mam pytanko - jest ktoś chętny na wspólnie granie po premierze? psn id: pedroxx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi brakowało celowania w becie.. Tylko są strzały z biodra. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Overwatch na PS4,  wymaga stałego połączenia z internetem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chociaż chyba jest walka z botami, ale poza tym tylko online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje miałem wątpliwości czy brać na pc czy na ps4 ale lenistwo, pad + kanapa przeważyły. Jak ktoś chętny do grania po premierze po 20 to dodawać mnie do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Beta mi się średnio podobała i mało grałem. 
Fajny wybór postaci, każdy może dobrać coś dla siebie. Grafika ładna.

Jak będzie z poziomami postaci?
Jak jest sens dłuższego grania? Zdobywamy coś?

To gra Blizzarda więc cały czas będzie coś dodawane i w grę będzie się grać latami :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.05.2016 o 16:32, Fredi_Bobik napisał:

Strasznie mi brakowało celowania w becie.. Tylko są strzały z biodra. Co o tym sądzicie?

Miałem identyczne odczucia i przeszkadzało mi to dość znacznie. Myślę, że kwestia przyzwyczajenia oraz tego, że na pierwszym planie widać spluwę (podświadomie szukamy celownika). 

 

No jestem ciekaw, jak ten tytuł wypali. Na pewno nie jest to pozycja, którą można sobie odpalić wieczorkiem samemu i pośmigać online. ^^ Już w samym battlebornie doświadczam tego, co się dzieje z drużyną, która dostaje po dupie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera od północy i zero komentarzy :)
Czekałem do 16 bo nie wiedziałem czy odbierać zamówienie ze sklepu a tu cisza totalna :P to pomyślałem że gra zajebista i nie macie czasu napisać bo Was gra wciągnęła :D

Pograłem trochę przeciwko konsoli i gra jest niezła, grafika bardzo ładna i fajnie że dużo postaci do wyboru choć ja lubię grać jedną ulubioną a nie zmieniać często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na opinie choć wiem, że ta gra nie trafi raczej do mojej kolekcji...

Dzielcie się opiniami ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo mało trybów bo tylko szybka gra i gra przeciwko konsoli. Jest gra dowolna gdzie możemy ustawić rozgrywkę.
Map jest 12

Na ten moment wydaje mi się że jest bardzo mało zawartości jak na cenę ok 230zł
Duży wybór postaci (bardzo urozmaiconych) oraz ładna grafika to chyba za mało.

Gram przeciw konsoli bo fajniej się gra, jakieś bardziej pomagające sobie drużyny są bo gra szybka to masakra :P
Przydało by się więcej trybów co-op oraz jakaś kampania bo ta gra aż się prosi o fabułę, takie moje zdanie.

Zapomniał bym :P
Chyba jednak mało w to osób gra bo jak brałem szybką grę to cały czas brakowało osób do 2 drużyn po 6

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×