Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Infinite Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

kurde to trochę kiepsko.... 

 

Pierwszy raz mam dylemat czy kupić nowego coda na premiere... głównie chodzi mi o remaster, a tak myślałem pogram w bete i zdecyduje czy kupuje ful wersje PSN z grą i remasterem czy poczkeać na remaster... a tu się wycfanili i preorder trzeba od razu zapłacić...

 

jakieś alternatywne rozwiązanie? (chodzi tez o to że coda udostępnię kumplowi) dlatego mówię głównie o wersji PSN...

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, cykor napisał:

kurde to trochę kiepsko.... 

 

Pierwszy raz mam dylemat czy kupić nowego coda na premiere... głównie chodzi mi o remaster, a tak myślałem pogram w bete i zdecyduje czy kupuje ful wersje PSN z grą i remasterem czy poczkeać na remaster... a tu się wycfanili i preorder trzeba od razu zapłacić...

 

jakieś alternatywne rozwiązanie? (chodzi tez o to że coda udostępnię kumplowi) dlatego mówię głównie o wersji PSN...

 

MW i tak będzie dostępny tylko w wersji cyfrowej i raczej nigdy ? nie będzie dostępny solo !!!, płytkę zawsze można sprzedać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solo zapewne będzie bo zaraz janusze na allegro coś wstawią, przynajmniej takie są domysły, jednak jakby sam remaster miał kosztować 200zł to lepiej wydać tylko tyle niż 350 na dwie gra a grac i tak tylko w jedną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U januszy może być krótki czas działania potem znów będzie wielki płacz, a grę spokojnie można kupić za 300 zł płytkę na allegro za 100 zł i wychodzi 200 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wtedy nie udostępnie jej na dwie ps4. Tak wiem, januszowe kombinowanie, ale nie będę tego sprzedawał tylko dam kumplowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp gameplay'ow z multi z MWR:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Żywy
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle wygląda ten mod do Modern Warfare.

Modderzy musieli w to włożyć trochę wysiłku. 

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak szybko po premierze ten Remaster trafi do osobnej sprzedaży. A trafi na pewno, bo to zbyt gorący towar, żeby na nim dodatkowo nie zarobić.

 

Ogólnie Acti bardzo sprytnie to zaplanowało. Napaleńcy kupią od razu droższą edycję i sprzedaż obu części będzie na wysokim poziomie, a reszta graczy i tak dokupi Remaster później, pewnie nawet w pełnej cenie.

 

Mnie niestety ominął multi w oryginalnym Modern Warfare, ale to co widzę na tych letsplejach, podoba mi się. Zagrałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również myślę, że samodzielna sprzedaż remastera jest tylko kwestią czasu. Acti zbyt bardzo kocha $$$ by przepuścić okazję na łatwy zarobek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że Activision nie pozwoli odejść takiej kasie. Przecież ten remaster na szansę sprzedać się lepiej niż IW =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, HarDy napisał:

Również myślę, że samodzielna sprzedaż remastera jest tylko kwestią czasu. Acti zbyt bardzo kocha $$$ by przepuścić okazję na łatwy zarobek.

 

Moje przewidywania - remaster ma boostowac sprzedaz nowej czesci (w koncu 2 gry za te same pieniadze) <- to akurat jest oczywista oczywistosc.

Z czasem jak juz nieco sprzedaz nowego CoD opadnie wyrowna sie Acti wrzuci remaster do kupienia oddzielnie ale tylko jako cyfraka - z dosc wygorowana latka cenowa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, _Matheo_ napisał:

Ciekaw jestem, jak szybko po premierze ten Remaster trafi do osobnej sprzedaży. A trafi na pewno, bo to zbyt gorący towar, żeby na nim dodatkowo nie zarobić.

 

Ogólnie Acti bardzo sprytnie to zaplanowało. Napaleńcy kupią od razu droższą edycję i sprzedaż obu części będzie na wysokim poziomie, a reszta graczy i tak dokupi Remaster później, pewnie nawet w pełnej cenie.

 

Mnie niestety ominął multi w oryginalnym Modern Warfare, ale to co widzę na tych letsplejach, podoba mi się. Zagrałbym.

 

Czyli jak by nie liczył i tak lepiej wychodzi kupić na premierę z remasterem , jak później samego remastera w pełnej cenie.

Czyli napaleńcy wyjdą lepiej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ziolek napisał:

 

Czyli jak by nie liczył i tak lepiej wychodzi kupić na premierę z remasterem , jak później samego remastera w pełnej cenie.

Czyli napaleńcy wyjdą lepiej :smile:

 

Nie twierdzę, że nie. Pod warunkiem jednak, że IW będzie równie dobre jak MW. No i czy przypadkiem nie będzie tak, że płytka z IW będzie potrzebna do odpalenia MW (gdzieś krążyły takie słuchy). W takim wypadku jeżeli IW okaże się kupą, napaleńcy wcale nie wyjdą lepiej. Ale to już daleko idące dywagacje. ;)

 

Wszystko rozbija się o to, czy warto będzie wydać ponad 300 zł jednorazowo na grę/dwie gry.

 

Cały proces łączonej sprzedaży ma na celu nakręcić słupki dla Infinite Warfare, by potem chwalić się świetnymi wynikami przed inwestorami. Potem będzie drugi rzut i Modern Warfare nakręcające kolejne słupki sprzedaży, tym razem już sprzedawane oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, _Matheo_ napisał:

 

Nie twierdzę, że nie. Pod warunkiem jednak, że IW będzie równie dobre jak MW. No i czy przypadkiem nie będzie tak, że płytka z IW będzie potrzebna do odpalenia MW (gdzieś krążyły takie słuchy). W takim wypadku jeżeli IW okaże się kupą, napaleńcy wcale nie wyjdą lepiej. Ale to już daleko idące dywagacje. ;)

 

Wszystko rozbija się o to, czy warto będzie wydać ponad 300 zł jednorazowo na grę/dwie gry.

 

Cały proces łączonej sprzedaży ma na celu nakręcić słupki dla Infinite Warfare, by potem chwalić się świetnymi wynikami przed inwestorami. Potem będzie drugi rzut i Modern Warfare nakręcające kolejne słupki sprzedaży, tym razem już sprzedawane oddzielnie.

 

Najtaniej znalazłem za 309 zł, czyli jak za jedną kultową grę i drugą  ??? to wcale źle nie wychodzi.

Co by nie pisać to i tak $$$ tylko się liczy w tym procederze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdzie nie potrafię znaleźć informacji o tym czy będzie split screen w Modern Warfare Remastered ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ziolek napisał:

 

Najtaniej znalazłem za 309 zł, czyli jak za jedną kultową grę i drugą  ??? to wcale źle nie wychodzi.

Co by nie pisać to i tak $$$ tylko się liczy w tym procederze.

 

Ależ ja się zgadzam, że to nie jest zła cena. Jest wręcz całkiem spoko. ;) Po prostu wolałbym kupić osobno MWR nawet za te 200 zł.

 

Dla mnie kluczowa będzie beta. Jeżeli IW mi podejdzie, wtedy kupię obie nawet w zestawie. W innym wypadku poczekam na samodzielne wydanie MWR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena pewnie po jakich zniżkach będzie z 280, nawet jak puszczą sam remaster za 8 miesięcy to rzucą ceną z 189 zł.

 

Wszyscy piszą że na pewno będzie , RDR na PC i Wiedźmin 2 na PS3 też miał być na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że wyjdzie tylko w wersji cyfrowej, a na Storze zedrą niemałe pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się gameplaye z IW. Tempo jak by trochę wolniejsze od BO3 i podobnie jak w becie Titanfalla2 nad głowami przeciwników są paski HP, nie pada się od jednego strzału. Na tyle mnie to zaciekawiło, że bardziej teraz czekam na IW niż MW. Jeszcze miesiąc temu w ogóle nie brałem CoDa IW pod uwagę czekając jak reszta na samodzielne wydanie MW, ale beta Titanfalla2 i BF1 nie pozostawiły złudzeń w co będzie się znowu strzelać jesienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, _Matheo_ napisał:

 

Ależ ja się zgadzam, że to nie jest zła cena. Jest wręcz całkiem spoko. ;) Po prostu wolałbym kupić osobno MWR nawet za te 200 zł.

 

Dla mnie kluczowa będzie beta. Jeżeli IW mi podejdzie, wtedy kupię obie nawet w zestawie. W innym wypadku poczekam na samodzielne wydanie MWR.

 

Ale beta będzie zamknięta tylko dla preorderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skuszę i wydam te 309 zeta ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×