Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wyskakiwała pusta lista z jakimś błędem kilka razy jak jechałem niemcy w Małej lidze. Za pierwszym chyba po 3 kliknięciach złapało, a innym razem klikałem chyba kilkadziesiąt razy i poszło. To chyba jakiś błąd z połączeniem do tego racenetu czy jak to się nazywa. Ogólnie od jakiegoś czasu w tych online eventach często nie pokazuje tablicy znajomych/ogólnej.

Tacho, zawsze możesz postawić ligę od nowa bo jednak ciekawiej będzie jak więcej osób będzie śmigać, a jak mało to masz Mała lige i można np. coś pomyślęć z RX. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś inny zrobi i po sprawie :) 

 

@cwir Straszny z Ciebie maruda, a najsmutniejsze jest w tym to że brak czasu argumentujesz dziećmi i rodziną .... Chłopie, to może sprzedaj konsole ? Albo dzieci ? Sam wybierz, boś nudny już :) 

 

Dla mnie 3 dni na 12 odcinków z dwoma checkpointami to wystarczająco bo znaleźć 1h na granie w ciągu 72 to nie wyczym. 

 

Więc jak wyżej, zróbcie swoją ligę, a ja do niej dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Tachograf napisał:

 

@cwir Straszny z Ciebie maruda, a najsmutniejsze jest w tym to że brak czasu argumentujesz dziećmi i rodziną .... Chłopie, to może sprzedaj konsole ? Albo dzieci ? Sam wybierz, boś nudny już :) 

Dla mnie 3 dni na 12 odcinków z dwoma checkpointami to wystarczająco bo znaleźć 1h na granie w ciągu 72 to nie wyczym. 

 


Najsmutniejsze że argumentuje brak czasu rodziną? Co Ty pieprzysz w ogóle bo sensu to nie ma. Pojęcia nie masz o mnie i mojej rodzinie więc daruj sobie takie głupie teksty. Bo tobie się nie podoba że mam mało czasu na granie i napiszę o tym czasem? Jak Cię nudzą moje posty to ich nie czytaj. A jak Ci się nie podoba że ktoś skrytykuje twój zrobiony pod siebie setup rajdu (i jak widzisz nie tylko dla mnie są za długie), bo akurat ty masz czasu na pęczki, to przyjmij to do wiadomości i się zastanów, a nie szydź. Napisałem posta wkurzony bo mimo tego że się starałem ukończyć ten rajd to jednak był za długi i nie wyrobiłem. Więc stwierdziłem że rezygnuję i poczekam aż znowu będą krótsze. Dla Ciebie znaleźć godzinę co trzy dni (i nie, godzina nie wystarczy) to nie wyczyn, dla mnie jest. Mam zajęty każdy dzień od rana do późnego wieczora i mimo tego wciąż staram się wysupłać trochę czasu na granie. I jak Ty mi za to masz sypać jeszcze swoje złote rady żebym konsolę sprzedał jak nie wyrabiam, to w dupę się pocałuj.
 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zabawny jesteś z tą twoja internetowa powagą, zestresowany jakiś i nadpobudliwy. Zluzuj lejce chłopie bo Ci żyłka strzeli ;) odebrales to jako atak i poswieciles ze 3min i 46 sekund swojego cennego jakże czasu by napisać tego posta, no bez sensu. Mogles w tym czasie przejechać jeden odcinek. 

To że ja mam czas, no cóż, mam i jestem z tego dumny :) 

A przede wszystkim, gdzie dopatrzyles się czegoś co miałoby ocenić ciebie lub twoja rodzinę ? 

Trochę więcej dystansu

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, najpierw przyszydź (koniecznie z uśmieszkami), potem zalecaj zluzowanie i dystans, ale nie omieszkaj przyszydzić znowu. taktyka prawdziwego internetowego wojownika. pozostaje mi tylko odpuścić i życzyć wielu zwycięstw we wszystkich kolejnych rajdach. no i emocji. musi być wiele emocji jak aż 4 osoby walczą o podium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 4 z którymi się scigasz niż 30 z którymi tylko jesteś w tabeli ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mistrzu, pochwal się przy okazji jaki to jesteś szybki kozak, a my to cieniasy. za niedługo z samym sobą się będziesz ścigał, taki jesteś dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szkoda nerwów to tylko gra, Tacho napisał to co prawda w formie żartu ale niestety takiej która jest zrozumiała tylko dla osoby która go zna, dlatego rozumiem zdenerwowanie cwira. Nie nakręcajmy się dalej. Tacho to były nasze luźnee sugestie co do ligi a jak widzisz kto miał czas to i tak jechał. Wszyscy wiemy że możemy założyć własną ale z różnych powodów nam się tego nie chce robić. Ręka na zgodę i do zobaczenia na Os. :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cwir napisał:

tak mistrzu, pochwal się przy okazji jaki to jesteś szybki kozak, a my to cieniasy. za niedługo z samym sobą się będziesz ścigał, taki jesteś dobry.

Oj chłopie, sztywny jesteś jak ch*j w zwodzie. 

 

15 minut temu, hakuna napisał:

Ręka na zgodę i do zobaczenia na Os. :-) 

Raczej melisa dla kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania t500 + f1 kierownice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, matijad napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania t500 + f1 kierownice

nie ... koniec świata jest bliski

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tachograf napisał:

Oj chłopie, sztywny jesteś jak ch*j w zwodzie.

 

Masz jeszcze jakieś prymitywne żarciki czy to już twój cały repertuar i skończyłeś mnie obrażać, zarozumialcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Cie, ani Ty mnie, a próbujemy się oceniać ? Różnica jest taka że ja mam z Ciebie beke, a Ty gryziesz biurko :) 

Jedz dużo magnezu ! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem biurko Cwira, nie jest pogryzione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Tachograf napisał:

Nie znam Cie, ani Ty mnie, a próbujemy się oceniać ? Różnica jest taka że ja mam z Ciebie beke, a Ty gryziesz biurko :) 

Jedz dużo magnezu ! 

 

 

bardzo daleki jestem od gryzienia czegokolwiek chłopcze, jakby mi takie chojraki jak ty humor psuły to bym się nie bawił w administrowanie forum. poza tym bekę się ma, jak ktoś inny jeszcze ją dostrzega i jak cie przy tym koledzy nie muszą tłumaczyć że jesteś aspołecznym zjebem i tylko żartowałeś.

ale spoko, miej dalej bekę i brnij. zobaczymy gdzie Cię twoje znakomite ego zaprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, matijad napisał:

Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania t500 + f1 kierownice

Jak to co się dziej kupujesz prawdziwe auto wyścigowe.. A tak poważnie jak cena :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, cwir napisał:

 

bardzo daleki jestem od gryzienia czegokolwiek chłopcze, jakby mi takie chojraki jak ty humor psuły to bym się nie bawił w administrowanie forum. poza tym bekę się ma, jak ktoś inny jeszcze ją dostrzega i jak cie przy tym koledzy nie muszą tłumaczyć że jesteś aspołecznym zjebem i tylko żartowałeś.

ale spoko, miej dalej bekę i brnij. zobaczymy gdzie Cię twoje znakomite ego zaprowadzi.

Zagalopowałeś się i pogubiłeś, ale rozumie, stres tak na ludzi działa. Zakończmy tą przepychanke bo zaczynasz używać wulgaryzmów w moją stronę, zupełnie bezpodstawnie, a przecież jesteś ADMINISTRATOREM, powinieneś dawać przykład, jeszcze ktoś zobaczy .... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zacząłeś używać wulgaryzmów, to że wstawiłeś gwiazdeczkę nie czyni go niewidzialnym. Zignorowałem to bo kolega wyżej już wyjaśnił że ty jesteś inny i że z tobą trzeba spędzić czas żeby zrozumieć twoje dziwne przytyki i arogancję. No ale masz rację. Skoro jestem ADMINISTRATOREM to jednak dam przykład i nie będę tolerował chamstwa. Daję nam obu ostrzeżenie za niepotrzebne kłótnie i obrażanie. Tylko uważajmy. Drugie ostrzeżenie tego samego dnia podlega losowej karze. Nie chcielibyśmy chyba żeby Wasza Przewspaniałość przestała się tu udzielać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale macie chłopaki sraczkę, dajcie spokój i po prostu się ścigajcie, jakby nie było innych problemów...

Tacho założył ligę - jest w takiej formule jakiej jest, jak ktoś nie ma czasu niech nie jedzie i koniec tematu.

Ja sam nie wiem czy będę miał czas dokończyć Niemcy. Dokończę to dokończę. Nie dokończę to nie dokończę i bólu dupy z tego powodu nie będę miał.

Wrócmy do tematu ścigania lepiej...

Edytowane przez mike1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zapisałem się do ligi Sienia. Czy aby wziąć udział w rajdzie muszę mieć auto z danej klasy, czy można 'wypożyczyć' i po prostu wystartować w evencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
33 minut temu, medmaxx napisał:

Witam,

Zapisałem się do ligi Sienia. Czy aby wziąć udział w rajdzie muszę mieć auto z danej klasy, czy można 'wypożyczyć' i po prostu wystartować w evencie?

Możesz jechać nie mając zakupionego auta.

Pakuj się w furę i śmigaj.

Tacho w Niemczech zabrakło mi do Ciebie niecałe 8 sek, ale to już przynajmniej sekundy, a nie minuty:P

Edytowane przez mike1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tacho zmienil avatarek.. on zobowiazuje... Dajcie mu bana na 3 dni:D  po 3 dniach niechaj wstanie... 

Cwir i wywal wszystkie te wasze posty bo ja nawet nie wiem co tu sie dzieje... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojechałem dziewiczy rajd u Sienia. Nie wypadł tragicznie, choć strata półtorej minuty na zmianę koła to dość spora strata. Kilka wypadnięć poza tor, parę przywaleń w słup/drzewo no i bardzo małe doświadczenie w tej grze sprawiły, iż finalnie byłem ponad 4min. za Piotrasem :D No nic, może następnym razem będzie lepiej ;)

Rozumiem, że dziś po 22.00 będzie kolejny event?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ahhh w Finlandii była piękna walka, do ostatniego odcinka byłem 1 z przewagą 2 sek nad Piotrasem, ale ostatni odcinek pojechałem do dupy i strata do Piotrasa wyniosła 32 sek:biggrin:

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się dziwię, że jestem 1 bo kilka razy przebiłem oponę i trohę innych przygód. Kilka dni temu akurat w karierze miałem Finlandię w grupie B i odcinki już miałem trochę zapoznane, a auto też łatwiejsze, więc cisnąłem na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×