Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego postanowiłem nie wypadać :). a że subaryny nie trzeba nawet kontrować na nawrocie to spokojnym tempem środkiem drogi dojechałem cały rajd z tylko jedną wypadką pod koniec ale bez resetu wozu bo dało się wyjechać z powrotem na drogę :).

 

oczywiście w normalnym evencie nie liczę nawet na pudło, ale dobrze wiedzieć że jest strategia alternatywna dzięki której nie będę ostatni bo ktos na pewno gdzieś wypadnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrałeś moją strategię , jutro ja ją zastosuję ;-)

Tylko że Subaru nawet jednego os nie przejechałem jeszcze.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir.... Gratulacje!! Dalem ciala po calej linii ostatnie dwa odcinki.... A do 3 etapu mialem nad toba 25sek przewagi....:(

From Nokia 3310sv

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Subaru nawet jednego os nie przejechałem jeszcze.

 

Ja też nie. Pierwszy kontakt na pierwszym odcinku :). Odpaliłem bo myślałem że będzie shakedown a tu zonk, od razu jazda.

 

 

Cwir.... Gratulacje!! Dalem ciala po calej linii ostatnie dwa odcinki.... A do 3 etapu mialem nad toba 25sek przewagi.... :sad:

 

Jak ja jechałem to tylko na 1 byłem najszybszy. Potem chyba zawsze drugi ale zwycięzcy się zmieniali więc w generalce byłem pierwszy :). W pewnym momencie było tylko parę sekund przewagi ale znowu się zmienili :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz na 1 nie jestes... 20sek szybciej pojechalem go:)

W sensie 1 odcinek:)

From Nokia 3310sv

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no domyśliłem się. on był bardzo długi i pierwszy raz subaryną jechałem więc w ogóle się nie starałem cisnąć tylko utrzymać na drodze bo bez restartów to dla mnie nowość :). a że się spoko jechało i trasa nie taka straszna to przejechałem tak cały bez wpadki. dopiero wtedy zobaczyłem że i tak było to lepsze niż ogień i wypadanie z trasy (w Grecji byle wypadka i 15 sekund z głowy).

 

tak że wy ciskajcie zielone splity, a ja sobie będę dojeżdżał ;)


ogólnie taki format rajdów online jest idealny, jest ekipa, rajd co parę dni, każdy sobie jedzie kiedy mu pasuje, a że może być ich dużo to dnf albo nie przejechanie z braku czasu to nie dramat bo innym razem ktoś wypadnie, albo nie dojedzie i można sobie dociułać punkciki :). możemy np zrobić tak że każdy kolejny rajd ktoś inny decyduje gdzie i czym jedziemy :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir, zaszalałeś, ja przyjąłem taktykę Kubicy, 110% albo nic :) 

 

Jeśli chodzi o eventy, to uważam że lepiej przejechać rajd jednym wozem, można się wtedy wczuć dobrze, a prawdziwy fun jest tylko wtedy jak sie dalazapier :) 

 

ps. polecam Integrale HF i rajd Walii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest pierwsza runda? dam radę jeszcze dzisiaj przejechać ? :)

 

Nie było pytania już sprawdziłem, 5 dni zostało także chyba zdąże :D

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sieniu, szybko restartuj Event bo nie mogę znieść widoku tabeli ! jak mogę być tyle wolniejszy od errora !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli co?? Grzesiu!! Boli!!

Ma bolec!!

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widok tabeli jest całkiem spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sieniu, szybko restartuj Event bo nie mogę znieść widoku tabeli ! jak mogę być tyle wolniejszy od errora !

Też nie mogę znieść widoku Errora w czołówce. Coś się złego dzieje, bo w niedziele był drugi w wyścigu na Zolder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tachograf spokojnie nałożymy na niego punkty karne za trening przed rajdem ;)

Ja też jak Kubica pojechałem ten rajd i efekt jest widoczny w tabeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

event do 20 kwietnia tak?

wczoraj trenowalem trase i auto jakie jest wymagane i japitole w krzaczory lecialem co 30 sekund :) takze wiadomo kto zamknie tabele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

event do 20 kwietnia tak?

wczoraj trenowalem trase i auto jakie jest wymagane i japitole w krzaczory lecialem co 30 sekund :) takze wiadomo kto zamknie tabele.

 

uuu Panie, nie ma takiego trenowania ... sam sie wysypałeś, Sieniu, to ile karniaków z góry dostaje ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie. też nie trenowałem, pierwszy przejazd to pierwszy kontakt z wozem :)

 

ale nie wiem czy jest sens robić takie zakazy jak nie da się tego kontrolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był żart ćwir z tą kara. Następny event będzie krótszy to i czasu na trening nie będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiesznie by było jakby się dowiadywało czym i gdzie się jedzie na linii startu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy rzniecie na kierownicy od dawna a ja od wczoraj takze tego :biggrin: wystarczy ze w grze musialem 3 odcinki bez opony przejechac bo 20 min chcieli mi za naprawy doliczyc
 

 

Okej stworzyłem ligę wiec zapraszam.
Liga startuje dziś o 20:00 i trwać bedzie do 20.04 do godziny 20:00
Jeden event Argolis Greece Route1, 6 odcinków,klasa aut R4
Nazwa ligi to Mala Liga LTE R4 zapraszam do zapisów

nawet nie wiem czy dobre osy jezdze. Co oznacza Route1 bo nie moge tego znalezc mam tylko Argolic Greece wybieram 6 odcinkow i wio.



Cwirek serio nie badz taki chop do przodu z tym padem ^^ nawet nie wiesz jak sie cholernie ciezko w to gra na kierownicy z wszystkimi asystami off. Tez bys trenowal zeby nie wyjsc w tabeli na idiote :biggrin:

Manuala w tej grze odpuszczam na bank. W project cars jeszcze jeszcze ale tutaj za duzo sie dzieje i na lopatkach gra sie bardzo fajnie.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem cała nazwę z gry. A jak juz się zapisałeś do eventu to odrazu jedziesz 6 odcinków w Grecji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podałem cała nazwę z gry. A jak juz się zapisałeś do eventu to odrazu jedziesz 6 odcinków w Grecji

 

BTW da się przerwać te 6 odcinków i zrobić na raty? Ja w sumie całe od razu przejechałem ale jakby trzeba było przerwę zrobić to jest opcja między jednym a kolejnym OSem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie sprawdzałem. Bo też pojechałem z kopyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie większość z nas pojechała bez kompletnie żadnego trenowania bo chyba o to chodzi. Ja z tydzień wcześniej jechałem Grecje w Lancii Stratos i jedyne co z tych tras zapamiętałem, to ten kawałek w lesie z mega ciasnymi nawrotami bo fajnie się je brało bokiem. Podobnie jak Cwir myślałem, że będzie ten shakedown i wybrałem Lancera bo jeszcze nim nie jeździłem. 

 

śmiesznie by było jakby się dowiadywało czym i gdzie się jedzie na linii startu :)

Dla mnie takie coś byłoby mega. Tylko z tym odcinkiem zapoznawczym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie bawi fakt ze wy naprawde myslicie ze trenowalem przed rajdem... Fakt przejechalem oba autami male odcinki... Co to bedzie jak zaczne trenowac... Oh wy moje Kubki!!!

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×