Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jakis link zeby zapisac sie i wystartowac w drugim wyscigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fan page malej ligi... W sygnaturce mojej

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły czad ... Pierwszy oes zajebiscie, myślę sobie jest gites, wczulem się, drugi trochę gorzej ale było okej, przewaga że 25 sekund po dwóch oesach ... Trzeci oes prawie bez błędów, dobre tempo, już prawie końcówka wypadam z trasy i ..... Auto spadło gdzies w krzoki w pizdziet. Koniec rajdu, auto nie do wyciągnięcia :) szkoda, bo szło super. Ale zajebiscie że jest taki realizm !

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są emocje

Ps: Tacho nie widzę Cię w wynikach.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu proszę o dodanie do ligi :)

Sorry ze tak późno ale już cię przyjąłem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pijcie jak jedziecie.... Dramat:+

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro rano przyatakuje :). dzisiaj jest już za wesoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba, dzieki. Nie bede ostatni w tym evencie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejechałem i ja. na spokojnie (pierwszy odcinek za spokojnie) i tak przez cały rajd. prawie cały czas byłem 4 w generałce więc na ostatnim postanowiłem przyatakować pudło no i szło pięknie aż na ostatnim splicie podbiło krzywo mnie przed hopą i tak niefortunnie wylądowałem że przez parę sekund walczyłem z poboczem żeby nie spaść ze skarpy ale jednak się fura zsunęła no i reset na drogę zrobiło 15 sekundowy. potem patrzę na wyniki a tam 18 sekund do trzeciego :)

 

trzeba będzie podkręcić tempo ale nie za bardzo :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do mety. Uff było blisko na ostatnim zakończyć w lesie na dobre. Tacho bandyto dawać nocny bez wcześniejszego serwisu... Czekam na kolejne rajdy, bo fun jest zajebisty i ta niepewność po zakończonym odcinku, które miejsce w klasyfikacji i czy w ogole szybko udało się przejechać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do mety. Uff było blisko na ostatnim zakończyć w lesie na dobre. Tacho bandyto dawać nocny bez wcześniejszego serwisu... Czekam na kolejne rajdy, bo fun jest zajebisty i ta niepewność po zakończonym odcinku, które miejsce w klasyfikacji i czy w ogole szybko udało się przejechać :)

 

Widzisz, nawet tego nie przemyślałem, a racje masz, powinien być serwis :)

 

Kolejny rajd już możesz dziś śmigać :) tzn dziś od 8:45 

 

Szkoda że mi się nie udało, bo widziałem że po dwóch odcinkach miałem sporo przewagi 

 

ps. ktoś oszukiwał wychodząc z gry ? przyznawać się bez bicia :) próbowałem i można, w rzeczywistości wygląda to jak restart

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba, dzieki. Nie bede ostatni w tym evencie :)

rzygam juz ta Grecja :p gram kampanie i po Grecji jest monte carlo - 1 odcinek zajebisty i najbardziej znany ale druga trasa... wszystko oblodzone, tylnio napedowka sie jezdzic nie da po takiej trasie i caly czas baczki zaliczalem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bo w małej lidze na pierwszym odcinku wyszedłem, kierownica mi się nie skalibrowała i nie dało się jechać, myślałem że mi DNF wskoczy i miałem do sienia pisać, ale dało się wystarować.

Z tym że przy takich zabawach to całe emocje w d... bo ktoś może poprawiać nieudany przejazd. Ale myślę że skoro jeździmy z forum i się umawiamy to nikt takich zabaw robić nie będzie, zawody dla pietruszki to szkoda się oszustem robić. Rajd to rajd i raz lepiej raz gorzej a cała zabawa polega na niewiadomej, jak widać można cisnąć i przegrać albo jechać wolno i wygrać. Wszystko zależy od dobrania tempa do możliwości. Ja się cieszę że udało mi się pokonać osoby z którymi na torze nigdy bym nie wygrał.

Ps. Ja tam wierzę w ludzi

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jazda o pietruszkę także nie ma co w jakieś restarty się bawić :) Zabawa jest super, te emocje kiedy czekasz na wyniki po etapie, ta jazda na granicy żeby nie spaść w przepaść czy walnąć w drzewo :D No i jazda na złamanie karku w ostatnim etapie kiedy dowiadujesz się że masz 40 sekund straty do pierwszego, wiesz że musisz cisnąć a z tyłu głowy ta myśl że jak przypierdzielisz to odpadasz z gry :D Coś pięknego... o to w tym chodzi, a nie jakieś restarty i jazda do usranej śmierci jednego odcinka :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D grę mam od soboty, przejechałem Grecję mini i postanowiłem odrazu pojechać event Subaru, pierwsze dwa odcinki 3 pozycja.. Na 3 odcinku jechało mi się bardzo dobrze póki mi tyłu za bardzo nie podbiło na hopie i sru dachowanie + wycieczka ze skarpy.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa to dlatego macie takie czasy na pierwszym odcinku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przejechałem... Rajd ciezki zdecydowanie chyba najgorszy jak dla mnie. Wszystkie etapy zachowawczo, przez te bandy strasznie mnie stresują Czas wydaje mi sie średni ale zobaczymy Odrobię straty w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rajd zdecydowanie łatwiejszy od Grecji. Wykorzystywałem może 60-70% mocy auta ale dzięki temu tylko raz wpadłem w drzewo i ze 2 razy mnie obróciło po wjechaniu w zaspę :P Tym razem mam nadzieję na wyższą pozycję w rankingu i życzę powodzenia innym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima nawet ok. była walka o drugą pozycję bo Garru już po pierwszym odcinku był poza zasięgiem. Niestety długie os mnie pogrążyły. ;-)

Teraz czekanie na ogłoszenie wyników.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra sie kozacko te emocje !! jechac wolniej i precyzyjniej czy depnac i zaryzykowac :D w moim przypadku te 2 opcje tak czy siak koncza sie kilkodziesiecioma sekundami w plecy :P

Wczoraj ustawienia kiery mi zresetowalo (zapomialem zapisac) :/ zauwazylem ze gralem na 1 asyscie :P a mianowicie ABS mialem wlaczone na poziomie 1 ! za co przepraszam i od dzis postanawiam poprawe :P mam nadzieje ze wybaczycie za moj blad ;]

Dzis wieczorkiem Monaco ! takze jeszcze ze 2 ligi i mam nadzieje na lepsze miejsca w tabeli :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się że też mam ABS ustawiony na 1, ale w sumie tak nieświadomi bo ustawiłem go jak pierwszy raz odpaliłem Dirta i tak już zostało. Całkiem zapomniałem o tym :) Jeśli ogół ligi i komisja sędziowska ma coś przeciwko oczywiście mogę to wyłączyć :D

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że ja tutaj jestem Sołtysem ligi ZAKAZUJE używania jakichkolwiek wspomagaczy oraz nakładam obowiązek jazdy z kokpitu :) Za niedostosowanie się nakładam punkty karne pod koniec sezonu  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam abs na 1. na padzie na zero jest przesrane bo ciężko dawkować hamulec. cała reszta na off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że ja tutaj jestem Sołtysem ligi ZAKAZUJE używania jakichkolwiek wspomagaczy oraz nakładam obowiązek jazdy z kokpitu :) Za niedostosowanie się nakładam punkty karne pod koniec sezonu  :yes:

hehehe :) moze propozycja na przyszla Lige aby Sołtys z gory ustawil wymuszone brak asyst i kamere z kokpitu (czy jest taka mozliwosc w opcjach tworzenia ligi), pewnie nie kazdemu to sie spodoba ale trzeba poprzeczke stawiac wyzej a za miesiac wszyscy bedziemy jezdzic jak Kubica :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×