Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze moi poddani. Wysłucham waszych próśb i głów ścinał nie będę. Ale liczę na uczciwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kamerką to trochę przesada jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo moze byc ciezko :/ osobiscie gram z maski ale czemu nie :) trzeba bedzie zaczac treningi z kamerki od srodka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze huda wyłączmy i wtedy bedzie idealnie (ja tak jeżdzę :) ).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie używam z maski, najlepiej mi się jeździ z takiej ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram bez asyst i z przedniej szyby a także manualna skrzynia i sprzęgło,ale nie mam nic przeciwko temu żeby każdy jechał z jaką kamerą mu wygodnie,co do asyst to abs powinien zostać bo osoby na padzie mają ciężej wyczuć hamowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na padzie bez żadnych asyst i nie jest tak tragicznie. Może to dla tego ze w lidze pCars też mamy wyłączony ABS i już mam wyczuty hamulec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą, ale jeśli ktoś mało jeździ to z pewnością jest mu ciężej. Mi osobiście nie przeszkadza czy będą asysty czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez smigam od poczatku bez asyst a ze gre kupilem w tym samym czasie co kierownice to dramat w moim wykonaniu na drodze (oj dluugo bede zamykal tabele jesli nie za kazdym razem :p). Probowalem jechac sposobem spokojnie i do mety w Grecji lecz gdy widzi sie jakis lepszy kawalek i chce sie przycisnac to caly czas popelniam glupie bledy typu za pozne hamowanie kola sie blokuja i sru lece prosto w krzaczory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przejechałem kolejny rajd Tacholeague w Szwecji. Piękna sprawa cały czas utrzymywałem drugie miejsce za GarruPL na drugim odcinku miałem stratę 00:00,133, mowię sobie idę pełnym piecem kolejne odcinki i to był błąd. Na koniec rajdu strata 35s do GarruPL i spadek na trzecie miejsce za lukaszasada. Ale emocje do końca.

Od 20.04 do 24.04 startuje kolejny etap Rajdu MALA LIGA LTE R4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko inne odcinki Grecji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dzis o 21.45 sie konczy dzis druga runda. Kto nie zrobil ma malo czasu

... Ja mam malo czasu!!

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przejechalem, ocierajac pot z czoła dalem nieźle rade :) i moge dodac że bez zadnego treningu, odpalilem konsole, usiadłem w fotelu i pojechalem.

Brawo Ja!

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czas godny pochwały. Gratulacje Tacho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy stage w dupsko... Potem bylo duzo lepiej i ostatni znowu w dupsko... Szkoda ze nie mozna zobaczyc czasowek na poszczegolnych stagach... Czy mozna.

Brawo Tacho... Ta twoja liga mi nie sluzy.

Nie robcie jaj... Ja z maski zawsze jezdze....:/ inaczej nie umim..

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dzis o 21.45 sie konczy dzis druga runda. Kto nie zrobil ma malo czasu

... Ja mam malo czasu!!

From Nokia 3310sv

jak to do 21:45?? to nie do końca dnia?? świetnie.. przed chwila wróciłem z pracy i dzieci położyłem spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie 21.45 wyswietla....:/

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff da się. to jadę ")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest odliczanie, niby zostało 1h 22min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ostatni uff :biggrin: podoba mi sie ta zima mimo ze ciasno jak cholera to jechalo sie przyjemnie i zapewne ze wzgledu na snieg ostroznie. 1 odcinek praktycznie caly czas na trojeczce wywijajac bokiem (tam mialem tylko 3s straty do lidera). Po kolejnym wyscigu w tabeli ciasno jak cholera moj czas 11:33.504 a obok mnie 11:31.706,11:32.621, 11:34.938 roznica w sekundzie. Kolejny odcinek przejechany znosnie i nadal 5 miejsce a pozniej... musialem wsiasc do prawdziwego auta i za godzne siadlem przed konsole ponownie, otworzylem piwo, odpalam kolejny odcinek i po 10 sekundach dachowanie :biggrin:

kolejne odcinki takze dramat a tu gdzies zahaczylem i stanalem miedzy zaspami nie mogac sie ruszyc ni do przodu ni do tylu... tu gdzies kolejne dachowanko... a przed przerwa jechalo sie tak elegancko :|.


Piszcie tutaj duza czcionka o nowo utworzonym evencie i do kiedy trwa, zagladam do tematu codziennie a do gry nie. Wiem ze jest to na fejsbuku ale lepiej dawac info tutaj :)

dawac zime jeszcze raz :P

no i gdy stanie sie bokiem to na lopatkach zrzucic bieg dajmy na to z 4 na R to jakis dramat (zabiera to jakies 3-4 sekundy bo szybko naciskajac nie zawsze zalapuje)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie mozna zobaczyc czasowek na poszczegolnych stagach... Czy mozna

Można wybierasz na stronie obok eventu numer odcinka i pokazuje czasy na danym os.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×