Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już podziękuję SONY. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co , będzie 1080p/60 na zwykłym odbiorniku ? Kurde nic a nic zajawki nie czuję , mordor pokazali który ograłem dwa lata temu i mass effect ze zdałnionym DNA inkwizycji i kamerą pośrodku które wyraźnie klatkowało heh . Wstrętna ta konsola wizualnie , trzeba poczekać na spokojnie na to scorpio i dopiero pomyśleć

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Danielski_82 napisał:

Ale co , będzie 1080p/60 na zwykłym odbiorniku ? Kurde nic a nic zajawki nie czuję , mordor pokazali który ograłem dwa lata temu i mass effect ze zdałnionym DNA inkwizycji i kamerą pośrodku które wyraźnie klatkowało heh . Wstrętna ta konsola wizualnie , trzeba poczekać na spokojnie na to scorpio i dopiero pomyśleć

 

 

No wlasnie nic a nic nie mowili o frame rate...

Poczeka sie na testy, poczeka sie na porownania, poczeka sie zobaczy jak  gry wydane pod koniec tego roku majace wykorzystac potencjal Pro dzialaja na premierowce (bo mam obawy ze moga dzialac gorzej).

I sie zobaczy co zrobic. Tak czy inaczej jesli mialbym sie przesiadac - poczekam jesli Scorpio bedzie w 2017 to wtedy lepiej zobaczyc co i jak.

Wizualnie troche jak hamburger :24_stuck_out_tongue: fuj.....

 

Ciekaw jestem jeszcze jednego - jak to sie sprzeda..... ludzie kupuja to co wciska markeing a cenowo mozna powiedziec "najtansza opcja do grania w 4K" (tia upscale pewnie bedzie z 1800 -> 2160)

 

@dreamtox

Serio? nie no to troche, lipa bo nie oszukujmy sie byl czas kiedy PS3 sprzedawalo sie jako bardzo dobry i w dobrej cenie BD player.

Wiec wparcie dla 4K BD mialo by sens, skoro mam juz 2 odtwarzacze BD (PS3 i PS4) to wole wykorzystac to co mam a nie kupowac odzielne pudlo tylko do 4K BD.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie HDR, tylko chyba mało który tv go obsługuje w "game mode" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co tu można napisać

 

gówno obesrane, wyśmieję każdego kto wymieni swoje PS4 na te ułomne pro. 

 

Czekamy na Scorpio 

 

Tragiczna generacja....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kloose napisał:

Fajnie, że będzie HDR, tylko chyba mało który tv go obsługuje w "game mode" ;)

 

No dobra wiekszy dynamic range - super mowia jeszcze o tym ale czy  przy grze w ruchu gdzie masz duzo akcji ktos to zauwazy?

W wypadku symulatorow chodzenia jak Ethan czy Gone to Rapture - gdzie spacerowanie i podziwianie artystycznych wizji jest czescia doswiadczenia to moim zdaniem ma sens.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No dobra wiekszy dynamic range - super mowia jeszcze o tym ale czy  przy grze w ruchu gdzie masz duzo akcji ktos to zauwazy?

W wypadku symulatorow chodzenia jak Ethan czy Gone to Rapture - gdzie spacerowanie i podziwianie artystycznych wizji jest czescia doswiadczenia to moim zdaniem ma sens.

 

To nie żadnego sensu, bo input lag wzrośnie w stosunku do tego z trybów game/pc, więc może będzie ładniej, ale komfort z gry spadnie...

No ale, będzie HDR i 4k i jeszcze jakieś inne literki/cyferki na pudełku, więc można fapować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O teraz gadajace glowy wspomnialy o stabilniejszym frame rate, zapewniaja ze multik to bedzie to samo doswiadczenie miedzy PS4 i PS4 Pro.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The full specs of the PS4 Pro can be found below:

  • Main processor: Custom-chip single Processor
    • CPU: x86-64 AMD "Jaguar," 8 cores
    • GPU: 4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine
  • Memory: GDDR5 8GB
  • Storage size: 1TB
  • External dimensions: Approx. 295×55×327 mm (width × height × length)(excludes largest projection)
  • Mass: Approx. 3.3 kg
  • BD/DVD Drive: BD × 6 CAV, DVD × 8 CAV
  • Input/Output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen.1) port × 3, AUX port × 1
  • Networking: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)×1, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth® 4.0 (LE)
  • Power: AC 100V, 50/60Hz
  • Power consumption: Max. 310W
  • Operating temp: 5ºC – 35ºC
  • AV Output: HDMI out port (supports 4K/HDR) DIGITAL OUT (OPTICAL) port

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stabilniejszym, ale lockniętym na 30fps ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli PRO rozmiarami nieznacznie większa od zwykłej PS4. W każdym razie zostaję przy PS4, a za rok zobaczę co Scorpio lepszego zaoferuje, bo na chwilę obecną nie widzę sensu zmiany konsoli do lepszej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 399 nie mozna oczekiwac niewiadomo czego panowie, badzmy realistami :) gry pewnie beda wygladaly ladniej, mozliwe ze beda chodzic plynniej ale do najnowszych pc to pewnie lata swietlne... Reasumujac chetnie wymienie konselo na rok i poczekam jak sie sytuacja rozwinie z xboxem i wtedy moze zmienie oboz bo poco mam czekac skoro moge za 2 miesiace grac na nowej konsoli w lepsze graficznie gry za 399 :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji slim nie ma optycznego wyjścia, z tego co widzę Pro ma optyczne wyjście Ale żre 310wat prądu to raz więcej niż ps4 :angry:

Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na polskie ceny ale nie za bardzo rozumiem jaki jest sens wypuszczenia wersji slim. Chyba, że będzie kosztować max 1000 zł, a wersja pro 1600-1800 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, garob napisał:

Trzeba poczekać na polskie ceny ale nie za bardzo rozumiem jaki jest sens wypuszczenia wersji slim. Chyba, że będzie kosztować max 1000 zł, a wersja pro 1600-1800 zł. 

IMO w Polsce za Slima trzeba będzie zapłacić około 1400 złotych, za Pro 1800-1900 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy gdy na PC co rok wymieniało się bebechy by gry normalnie wyglądały i chodziły. Nie sądziłem że to samo spotka mnie na konsoli. Kwestia czasu gdy na YT pojawią się filmy porównujące pt "PS4 vs PS4 Pro Comparison". Odechciewa się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak teraz doczytałem, że różnica w cenie to 100$/€, czyli pewnie w PL jakieś 500 zł. W sumie nie dużo jak na sprzęt na 2 czy 3 lata. Nie wiem w takim razie kto będzie targetem slimki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malpka napisał:

Pamiętam czasy gdy na PC co rok wymieniało się bebechy by gry normalnie wyglądały i chodziły. Nie sądziłem że to samo spotka mnie na konsoli. Kwestia czasu gdy na YT pojawią się filmy porównujące pt "PS4 vs PS4 Pro Comparison". Odechciewa się grać.

Bez przesady. Po pierwsze : Nikt Cie nie zmusza do oglądania materiałów typu. Po drugie : Graj sobie na zwykłym ps4, a gdy przestanie Cie satysfakcjonować poziom grafiki to przesiądziesz się na mocniejszy sprzęt. Masz wybór !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×