Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc parodia... Oby zarówno Pro jak i Scorpio nie wypaliło... Może odechce się im takich pomysłów... Myślałem, że 4K = full wypas, a nie kosztem wszystkiego, żeby tylko było...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym mankamentem jest to że nie dodali Bluray 4k UHD tak jak ma to miejsce w Scorpio.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, darkowal710 napisał:

Najgorszym mankamentem jest to że nie dodali Bluray 4k UHD tak jak ma to miejsce w Scorpio.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Najgorszym??  kto w tych czasach wypożycza filmy na płycie jeszcze w 4k? Najgorsze jest że próbują nas wydymać ps4 powinna być od samego początku tak mocna aby każda gra mogła chodzić w 1080/60. 

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie oglądałem w sumie całej konferencji.

Tak sobie pomyślałem, że miał to być PS4 Neo. Dali w nazwie Pro.

Może Neo, zostawili sobie na później aby ta konsola mogła konkurować ze Scorpio?

Może teraz wypuszczają nieco podrasowane PS4, tak jak to ma miejsce z XO a później pojawi się kolejna aby nadążyć za Xkesm?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, nie oglądałem w sumie całej konferencji.

Tak sobie pomyślałem, że miał to być PS4 Neo. Dali w nazwie Pro.

Może Neo, zostawili sobie na później aby ta konsola mogła konkurować ze Scorpio?

Może teraz wypuszczają nieco podrasowane PS4, tak jak to ma miejsce z XO a później pojawi się kolejna aby nadążyć za Xkesm?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

No jasne, że tak. Po wersji Pro, pojawi się wersja Pro2, Pro3, a potem Neo. I będziesz jak Ci od PC - jak gra zacznie chrupać, to wymienisz konsolę na lepszy model. I tak co pół roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Veezo napisał:

Najgorszym??  kto w tych czasach wypożycza filmy na płycie jeszcze w 4k? Najgorsze jest że próbują nas wydymać ps4 powinna być od samego początku tak mocna aby każda gra mogła chodzić w 1080/60. 

 

Wiem, że trudno w to uwierzyć ale są jeszcze tacy, którzy KUPUJĄ płyty z filmami.

PS4Pro jest takie pro, że nie ma napędu wspierającego odtwarzanie Ultra HD Blu-ray.  (tymczasem "gorszy" XBOne Slim go posiada...)

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przedstawicieli Crystal Dynamics podczas wywiadu przeprowadzonego po konferencji Sony zdradził, że w Rise of the Tomb Raider odpalonym na PS4 Pro dostaniemy aż trzy ustawienia związane z grafiką.

- tryb 4K, w którym będziemy mogli cieszyć się wysoką rozdzilczością, jednak niektóre efekty zostaną stonowane, aby wszystko chodziło jak trzeba

- tryb 1080p, gdzie jak sama nazwa skazuje tytuł śmigał będzie w 1080p i powyżej 45 klatek na sekundę. W porywach do 60. W tym trybie możemy liczyć na większą liczbę efektów graficznych niż w 4K

- tryb 1080p działający w stałych, zablokowanych 30 klatkach. W wersji tej wszystkie bajery graficzne ustawione zostaną na maksymalne obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Just Cause 3 i Neverwinter MMO ruszą w pełnym 30 fps.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała gama dedykowanych nowych akcesoriów "Pro". Jak doić to na skalę przemysłową. To lubię.

 

http://www.playstationlifestyle.net/2016/09/07/new-official-ps4-peripherals-announced-includes-new-dualshock-4-ps-camera-and-headset/#/slide/11

 

 

2 godziny temu, kloose napisał:

No jasne, że tak. Po wersji Pro, pojawi się wersja Pro2, Pro3, a potem Neo

 

CrxplIeVYAApg87.jpg:large

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiechy się skończą jak w 2017 gry na ps4 zaczną klatkować i bardzo odstawać graficznie ... bo po tej notce z Tomb Raidera zrozumiałem że różnica w grafice będzie niczym ustawiania w kompie - rozdzielczość, detale Low, Medium, High ... i płynność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Szczerze mówiąc parodia... Oby zarówno Pro jak i Scorpio nie wypaliło... Może odechce się im takich pomysłów... Myślałem, że 4K = full wypas, a nie kosztem wszystkiego, żeby tylko było...

 

Nie przy tej mocy karty graficznej... 

Pozatym zawsze masz kompromis miedzy 3ma wzajemnie powiazanymi wartosciami - rozdzielczosc, jakosc graficzna, plynnosc. 

Cudow nie ma. 

 

@Malakay Dla PS3 obstawiam tryb medium detale, ten sam co ma miec odlokowany frame rate dla Pro tyle ze gra bedzie dzialac w prawie stabilnych 30fps (szczerze jesli bedzie to 27-30 z przewaga 30 to ja plakac nie bede). 

Choc nie ukrywam ze jesli gralbym na Pro - to pewnie wybralbym tryb 60fps. 

 

No jasne ze roznice beda jak ustawienia na kompie, ale nie musi to oznaczac ze gry beda klatkowac. Jesli odpowiednio poustawiaja suwaczki bedzie plynnosc okolo 30fps (ale moze to poglebic roznice w jakosci grafiki miedzy PS4 a Pro) lub jesli zle ustawia suwaczki grafa moze byc dopasiona i gra bedzie klatkowac ale wtedy wydadza pacza co obnizy grafe i poprawi frame rate. 

 

Wiec obstawam tak jak ty poglebiania sie roznic miedzy PS4 a Pro w 2017r. (w trybie single player)

 

5 godzin temu, Kolos28 napisał:

Panowie, nie oglądałem w sumie całej konferencji.

Tak sobie pomyślałem, że miał to być PS4 Neo. Dali w nazwie Pro.

Może Neo, zostawili sobie na później aby ta konsola mogła konkurować ze Scorpio?

 

Slyszales o nazwach kodowych? Produkty przed wyjsciem na rynek takie maja, potem zamienia sie nazwe kodowa na ta ktora ma wejsc na rynek. 

I tak PS4 jesli czegos nie pokrecilem znana byla jako Orbis 

A PS4 Pro to jest Neo. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję głowę, że za rok gry na zwykłym PS4 będą miały domyślnie ustawione detale na very low, 900p i może w przypływie łaski 25 klatek. Nie wierzę, że będzie opłacalne robienie kilku wersji danej gry na kilka konsol. Oczyma wyobraźni już widzę te ogłoszenia na Allegro "sprzedaję fife18 bo moje ps4 down okazało się za słabe ale tylko raz otwarta z pudełka polecam"

 

Gówno obesrane ta generacja. Czego wymagam od gier? Ciekawej historii, miodnego gameplayu, płynnego działania. Co dostaję? Historie pisane na kolanie, wtórny i nudny gameplay i ciągle chrupanie na przemian z klatkowaniem. Śmieszny wyścig na cyferki i mamienie nieświadomych durniów, że jest im potrzebne 4K, 8K.... i wydawanie konsoli za połowę minimalnej krajowej w Europie zachodniej, bo durnie się nie zorientują, że za taką kwotę nie dostaną topowej konfiguracji, tylko znowu półśrodki a te półśrodki oznaczają, że prędzej niż później znowu trzeba będzie wymienić sprzęt. 4K i gry działające jak śmieci. Ludzie łykną, tak jak łykają od lat. 

 

Pominę fakt, że PS4 Pro wygląda jak poranna kupa na 3 warstwy... ale stosunek do klienta Sony najlepiej zobrazowało nowym Dualshockiem. Ludzie chcieli usunięcia albo wyłączenia chuja potrzebnej lampki? Niech się dodatkowo światełko przebija w kierunku ryja gracza, taki mamy zamysł i ujec wam do tego. "Żebym mógł widzieć, czy moja postać umarła czy jeszcze żyje" no ja jebe, od ułomnych dla ułomnych. 

 

Sprzedam te wszystkie konsole wpiździec i wrócę do nałogowego czytania książek, a jedyne cyferki jakie będą mnie interesować to liczba stron. 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena też nie zachęca. 400 euro x 4.45 pln = 1780. Plus zwyczajowy podatek dla Polaków, tzw kolonialny, daje cenę w okolicach 2199, może 2099 w promocji Media Markt :1_grinning:

 

Nope, nope, nope...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kill napisał:

Cena też nie zachęca. 400 euro x 4.45 pln = 1780. Plus zwyczajowy podatek dla Polaków, tzw kolonialny, daje cenę w okolicach 2199, może 2099 w promocji Media Markt :1_grinning:

 

Nope, nope, nope...

 

Ja tutaj jestem bardziej optymistyczny 399x4,4 = 1755, ceny maja konczyc sie dziewiatkami wiec 1799.

Ale to dopiero po tym jak napalency ktorzy zabijali sie o oryginalne PS4 przestana zabija sie o PRO (czyli licze ze cena w promocjach poswiatecznych). 

Na premiere na polce w sklepie obstawiam 1999pln. 

 

Poczekajmy do listopada i porownamy nasze przewidywania :):)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 tez miala kosztowac na premiera 399€/1600zl, a przez niedobory w magazynach cena podskoczyla nawet do 2400, a ze premiera Pro juz za miesiac takze spodziewam sie identycznej sytuacji, ponizej 2tys. nie ma co liczyc za Pro w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Żywy napisał:

Wlasnie obejrzalem zaprezentowane gameplaye 4K i niestety tekstury strasznie niedomagaja - co mi po 4K i ostry jak brzytwa obraz, jesli polowa tekstur jest rozmyta jak za czasow PS3?

 

4K... Już walą ściemę, a jeszcze sprzętu nie ma. Custom 4K, dobre sobie.

 

CrzH7UIUMAAI7U7.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie kosztowac pewnie 1899.

 

Xbox one S, kosztuje 349$ i w PL to 1699.

 

W listopadzie bedzie wybor PS4 Pro vs Xbox one S. PS4 Pro bez obslugi filmow UHD na plytach, ale za 200 zl duzo mocniejsze od X1 S. Scorpio ma sie pojawic rok pozniej, wiec PS4 Pro bedzie mialo sprzedane juz +/- 10m egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem dużo wcześniej, na początku była gadka Sony, że "gry będą musiały wyglądać tak samo na PS4 i PS4 Neo, na nowszej konsoli będą po prostu działać lepiej". W praktyce oznacza to: "Tak, zdajemy sobie sprawę, że obecny złom niebawem przestanie radzić sobie z obsługą czegokolwiek (ale w międzyczasie wypuścimy jeszcze trochę remasterów), dlatego wypuszczamy nowy chłam, który o 2 lata przedłuży agonię i jakoś dokulamy się do kolenej generacji (wtedy już na serio obiecujemy 1080p i 60FPS). Dodatkowo, mamy nadzieję, że zdążymy się nachapać przed premierą Scorpio".

 

Nie, nie i jeszcze raz nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że aż takie mają parcie na moNej. Nie dość że konsola te jakiś żart, pchają się w 4k, z drugiej strony gry w 4k maja być okrojone graficznie, aby utrzymać klatki. 3 konsole plus VR, jeszcze czekam na PlayStation plus pro gamer za 300 zł na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

what the fuck - custom 4K means?

Serio co to znaczy bo ja za glupi jestem. 

Mamy rozne rozdzialki, i upscale. Kumam. 

 

No chyba ze przez custom rozumieja tricki ktore mial Wolfik i Doom a wiec dynamiczna rozdzialka pionowa, lub inne rozdzielczosci dla roznych tekstur czy kij wie co jeszcze. 

Niechaj sie wytlumacza....

 

Teraz najwieksze pytanie jak zareaguja gracze poleca kupowac na premiere i walczyc o swoja PS4 Pro jak to mialo miejsce przy PS4 czy podejda chlodniej.... 

Licze na to drugie, choc logika podpowiada ze miejscebedzie mialo to pierwsze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym TR do trzech ustawień grafiki powinni doda czwartą opcję:

- Tryb K4/60 z płynnimi 60 klatekami na sekundę ale z wyłączonym oświetleniem. Za przejście gry z włączonym tym trybem gracz otrzyma złote trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od kiedy się tylko pojawiły plotki o tym pro/neo to wiedziałem, że i tak tego nie kupię. Konferencja mojego zdania w tej kwestii nie zmieniła w żaden sposób :)

Co nie zmienia faktu, że takie zagrywki mi się nie podobają. Całkiem nowa konsola po tak krótkim czasie (w stosunku do przesiadki ps3>ps4) by była dziwna, a taka ćwierć generacja to w ogóle dla mnie bez sensu pomysł. 

I nie jestem absolutnie żadnym ekspertem, ale termin "custom 4k" brzmi mi jak jakaś super nowatorska technologia ściemniania w rozdziałce :24_stuck_out_tongue:

Najgorsze jest to, że lud będzie psioczył, a słupki i tak się będą zgadzać :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×