Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, bany4KHDR napisał:

Jako profesjonalny analityk branzy spekuluje ze w przeciagu najblizszych godzin-dni temat zostanie uszczuplony o kilka stron :listek:

 

Chyba upośledzony :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki bajzel tu zrobiliscie panowie ze nawet @kill tego nie wybroni :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T

4 godziny temu, bany4KHDR napisał:

taki bajzel tu zrobiliscie panowie ze nawet @kill tego nie wybroni :obama:

Ty się nie martw o to kawalerze, bo to nie twój interes, płacą Ci za granie *** OCENZUROWANO ***, nie jesteś od robienia porządków tutaj :30vm3cw:

 

<gruba kreska>

 

Z racji tego że jest po 16, to tak na poważnie Panowie, bez żadnej spiny, popijajać zieloną herbatkę powiem wam jak ja to widzę.

Uj mnie czy tego obok obchodzi czy Cię stać na konsolę czy nie, nie znamy się więc każdy w miare rozgarnięty dorosły człowiek ma to w dupie.

Mamy sobie składać e-gratulacje czy współczucia na poważnie? No szanujmy się, nikogo to nie interesuje.

 

Argumenty że ktoś wytyka wady sprzętowi i gada nawet przez pryzmat beki różne rzeczy tylko dlatego że go nie stać są mega słabe i gwarantuje wam że tutaj moglibyście się w kilku przypadkach grubo pomylić.

Ale nie o to tutaj chodzi, zupełnie.

 

Każdy ma prawo wyraźnić swoją opinię, nawet w formie beczki, bo to że kupiliście sobie pudełeczko za tysiącpińcet nie stawia was w pozycji właścicieli tematu, jeśli komuś się nie podoba przecież może zmienić forum.

Tutaj gra się widocznie w ten sposób i tyle.

 

"Trochę więc luzu Panowie w tym smutnym jak pizda kraju" -  Jakby to powiedział wieszcz.

 

O użytkownikach którzy pisali niektóre posty, które na trzeźwo są nie do przytoczenia dla normalnego człowieka, nie napiszę nic.

Tylko tyle że dali się wpuścić w maliny nie samowicie, plecac przy tym takie bzdury jakby rzeczywiście te pudełeczko było członkiem jego rodziny.

Szczerze, przeraża mnie to co ludzie potrafią napisać żeby obronić kawałek kwadratowego plastiku z jakąś tam elektroniką.

 

 

Edytowane przez cwir
no jak, dałnem kogoś nazywać???
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze siedzi ktos tutaj kto ma sporo czasu i ambicji i pokwapi sie Was pozwac za uzywania nazwy wady wrodzonej jako szyderstwa i ublizania...  a zaraz przeciez wystarczy zglosic tylko na Policje, bo jest to scigane z urzedu. Oczywiscie nie musze Wam pisac jak sie czuja rodzice chorych dzieci, ewentualnie sami chorzy... ale szkoa tlumaczyc bo Wasz intelekt nie miesci sie jeszcze w ramach jakiejkolwiek sklasyfikowanej choroby.

 

Do tego zobaczymy jaka bedzie reakcja szefa Advertigo, jak zobaczy co tu sie wyprawia. Administratorom,modm chyba naleza sie solidne wakacje, bo zgodnie ze zmiana prawa mogq byc rowniez pociagnieci do odpowiedzialnosci.

Edytowane przez gnom
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli grubo gramy widzę, na poważnie, no okej.

 

Nie wiem jak zareaguje na to administracja. Ale coś Ci napiszę.

Jeśli uważasz że ktoś komuś czy Tobie tutaj ubliża konkretnie czy z imienia i nazwiska możesz sam nawet to zgłosić. Ja Ci życzę powodzenia, obecna władza lubi takie donosy z tego co słyszałem.

 

Jednak mimo wszystko jest mi Cię strasznie żal że traktujesz rzeczy pisane w internecie, na forum o gierkach w tym temacie na poważnie.

Jak Ty sobie radzisz w życiu? Albo nie, jednak nie mów lepiej. Nie chcę zaczynać kolejnej nie potrzebnej dyskusji o niczym. O braku jakiegokolwiek rezonansu tego co piszą tutaj ludzie już nie wspomnę.

 

Ja na twoim miejscu raczej bym tutaj nikogo nie straszył donosami czy Policją, bo troszkę ocierasz się o śmieszność w tym momencie.

A żeby spiąć to wszystko niejako klamrą, to to co napisałeś jest tylko potwierdzeniem tego co napisałem wcześniej

 

Co te gierki robią z ludźmi to jest coś niesłychanego :siara:

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu granie grami, a zycie zyciem. Tak jak napisales to forum o grach etc. niepotrzeba sie tu wzajemnie obrazac, obrazajac osoby chore.

Jesli nie umiesz odseparowac jedno od drugiego "to jak radzisz sobie w zyciu".

 

Rozumiem esencje trolowania, ale do tego trzeba tez miec klase i wyczucie. Ktorego Wam brakuje. Wasze trolowanie wysmiewajac sie z ludzi chorych jest na poziomie zardzewialego pierwszego stopnia przy wejsciu do Ikarusa. Wladza z tym nie ma nic wspolnego, tu chodzi o ludzi. Jest jakis prog dobrego trolowania, a jak nie wiesz gdzie on sie znajduje to ktos Ci kiedys ten prog wskaze... i oby nie byl to sam los... jesli wiesz co mam na mysli...

 

 

"Co te gierki robia z ludzmi..." no wlasnie, ktos kto czyta ten temat to sie moze za glowe zlapac i niezle ocenic nasza spolecznosc... 

Edytowane przez gnom
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup PRO naprawde skrzywdzil tego czlowieka, wyzywa od gownojadow i straszy policja, niezle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Toreso co narobiłeś, miała być merytoryczna dyskusja o wiatrakach, decybelach, bonach, a tu kierwa Policja i donosy :obama:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×