Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jezu, jakie piękne samozaoranie :banderas:  

Dobrze pojechałem ? Jestem z wami chlopaki przeciwko prosmieciom.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tjery14 napisał:

@One Post Man

Ale dopiero wtedy jak zagrasz albo chociaż zobaczysz na żywo...

 

 

Ale co zobacze na zywo, 4k i Hdr? Juz widzialem, na PC i na Xboxie S [tyle ze tutaj bez natywnego 4k] :siara:

Mam nadzieje ze zdajesz sobie sprawe ze hdr i 4k nie tylko pro moze wyswietlac? No i to 4k na pro to tez troche oszukane w wiekszosci przypadkow wiec nie rzucalbym zbyt dumnie tej definicji na lewo i prawo [tak nawiazujac do poprzednich postow]. xD

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojde kupie druga do kompletu... dam sie zerznac jeszcze raz... ale warto dla samego czytania jak Grecky i OPM placza :1_grinning: Troli trzeba nakarmic...

 

Aha i nowy DS jest zajebisty, dobrze ze jest matowy i analogi sa ze swietnej gumy, nowe swiatelko jest bardzo subtelne. 

 

Dobrze ze takich zjebow mozna dodac do ignorowanych i czyta sie forum bez ich postow.

 

@kill

Wiesz jaki jest koniec takiego komara ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tjery14 napisał:

a tak naprawdę hu.ja na dany temat wiedzą.

 

 

13 minut temu, tjery14 napisał:

BF1 stałych 60 klatek nie trzyma w wysokich ustawieniach nawet na sporo mocniejszych od PRO pecetach

 

:024bl99:

 

Kolego sympatyczny. Nie wyskakuj z taką ignorancją myśląc, że tu nikt nie ma PC do grania. BF1 na Ultra (setting nie dostępny dla PS4, ani dla Pro), śmiga w 60+ klatkach już na GTX 960. Nowe pecety na sporo mocniejszych kartach, jak to ująłeś, czyli (1070, 1080), śmigają ten stary Frostbite do 200 k/s.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gnom napisał:

Pojde kupie druga do kompletu... dam sie zerznac jeszcze raz... ale warto dla samego czytania jak Grecky i OPM placza :1_grinning: Troli trzeba nakarmic...

 

Dajesz panie gnoj:banderas:

Jak wstawisz zakup drugiego pro do tematu to obiecuje ze bedziesz czytal wiecej moich postow, a moze nawet Greckiego namowie :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten uczuć, gdy posiadaczom Pro pękają dupy :jaro:

 

@One Post Man  Od poniedziałku do piątku 8-16 nie musisz mnie na nic namawiać :pazura:

Edytowane przez Grecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, hu.j z tą jałową dyskusją.

Na zakończenie dla tych, którzy czytają ten temat nie dla beki, ale po to, żeby podjąc decyzję czy warto kupić PRO - jak da radę wziąć PRO z TV UHD to bierzcie bez zastanowienia, bo różnica in plus jest bardzo duża, szczególnie jesli się przesiądziecie z TV FHD.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tjery14 napisał:

Dobra, hu.j z tą jałową dyskusją.

Na zakończenie dla tych, którzy czytają ten temat nie dla beki, ale po to, żeby podjąc decyzję czy warto kupić PRO - jak da radę wziąć PRO z TV UHD to nie bierzcie, bo różnica in minus jest bardzo duża, szczególnie jesli się przesiądziecie z TV FHD. Gry klatkują jeszcze bardziej, pieniądze wyrzucone w błoto :/

 

Wreszcie gadasz z sensem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskok między PS4 a PS4 Pro jest taki jak z pegazusa na kineskopie na PS3 HD Ready! Widziałem w markecie przez szybę!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie Sony yebane maczetami będzie :antonio:

 

Ten uczuć, gdy posiadaczom Pro pękają dupy :jaro:

 

@One Post Man  Od poniedziałku do piątku 8-16 nie musisz mnie na nic namawiać :pazura:

Dokladnie ziomeczku !! Dlatego sprzedaję to gowno pro i biere xboxa s. Skoro w bfie nie ma różnicy z 1656p do fhd to na x też nie będzie różnicy z 720p.

Dodasz mnie ziomeczku do znajomków na live? Razem pozbijamy się z prosmieci.haha

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gregor_TSK napisał:

Dodasz mnie ziomeczku do znajomków na live? Razem pozbijamy się z prosmiecie.haha

 

Nie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor, czy TSK to skrot od: Tutaj Smaruj Kaz?

Jesteś genialny ziomeczku. Lubię takich znajomków, a ty lubisz smarować kaz? Ps. Nie bądź dla mnie nie miły, bo jako jedyny przyznałem sie, że pro to gowno i razem w wami będę obrażał prosmieci. Dasz ms live?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

War, war never changes... :antonio: 

 

funny-gif-little-kids-fighting-karate.gi

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.wa czytać się tego tematu nie da :siara: dzieciniada 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako profesjonalny analityk branzy spekuluje ze w przeciagu najblizszych godzin-dni temat zostanie uszczuplony o kilka stron :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banzaj, a może o Bono chodziło, on zawsze śpiewał o miłości

a6ed04e2e1650e11e30a7eca46c79023.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bany4KHDR napisał:

Jako profesjonalny analityk branzy spekuluje ze w przeciagu najblizszych godzin-dni temat zostanie uszczuplony o kilka stron :listek:

 

Nie widzialem zadnego moda ani admina o nicku herkules - a tylko taki typ moglby ogarnac ta stajnie Augiasza.

:24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bany4KHDR napisał:

Jako profesjonalny analityk branzy spekuluje ze w przeciagu najblizszych godzin-dni temat zostanie uszczuplony o kilka stron :listek:

 

Czyli jestes analitykiem na poziomie Michael'a Pachter'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×