Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Grecky napisał:

 

To wytłumacz po co kupiłeś mocniejszą konsolę, skoro masz w tyłku aspekty techniczne? Gry wydmuszki bez fabuły i polotu są wydmuszkami bez fabuły i polotu na obu wersjach :jSQVeJ4:

to nie tak jak piszesz, po prostu nie przeżywam dramatu życiowego z powodu tego że coś gdzieś gorzej lub lepiej wygląda, nie roztrząsam tego i nie wyrywam sobie z głowy włosów. Wygląda gorzej to wygląda takie życie. Oczywiście nie tykam gry z drętwą fabułą, poza tym lubię sprzęt i nowinki.

 

5 minut temu, okoni napisał:

będę szczery , ona sra a nie raczkuje, te same teksty słyszałem przy ps4 i przy ps3, głodne kawałki że konsole potrzebują czasu aby programiści mogli je opanować . Tak wspaniale miało te ps4 ewoluować że aż wypuścili ps4pro, no Panie ,  błagam !  Nigdy nie powiem Ci że wydając swoją kasę na ps4pro, zrobiłeś źle ,  to twój szmal twoja radocha i twoje sprawy. Ale pamiętaj jedno , Sony dawno straciło swój slogan dobreji pewnej firmy z której klient jest zadowolony. Idą teraz po najmniejszej linii oporu. Powiesz,no dobra , to tylko plastik, gry zawsze można pogonić na allegro itp, ale ich zachowanie psuje całą branżę .  Można podejść do tego olewczo i brać ten ich sprzęt co trzy lata, albo pokazać im faka i dać do myślenia  (oczywiście moje pobożne życzenia ,  zbyt dużo januszy zapatrzonych w cyferki i nowoczesne skróty techniczne i tak wybierze ps4pro, nie ogarniając że firma składa fałszywe obietnice).

Powiem tak, to rozbicie generacji jest trefne i też mi się to nie podoba. Ale jak już wyszła można kupić nie trzeba. Ms w swojej polityce też nie jest idealny. Gdyby nie Sony to prawdopodobnie skoczyła by się możliwość odsprzedaży używanych gier. Chyba pamiętacie co Ms chciało zrobić. Wiesz żeby pokazać im faka to musi się tych faków trochę zebrać. Podejrzewam że najwięcej faków będzie w Polsce ale nie zrujnuje to Sony. Z tego co narazie podają sprzedaż PRO idzie dobrze, Japonia. UK, zobaczymy jak reszta. Jeśli już chodzi o politykę Sony to jest taka sama jak Ms (slim, scorpio). Użytkownicy starego xbox, dostali też po plecach, chcesz coś więcej kasę musisz wydać. Jakby nie było oby dwie firmy kłamią. Nie oszukujmy się ich interesuje tylko pieniądz.Mam nadzieje, że z PS5 będzie inaczej. I ostatnie, można się obrażać ale tak naprawdę tym sposobem najwięcej ucierpi gracz. Bo możesz się świetnie bawić na Ps 4 lub na Pro albo chodzić nadąsany i skończyć z konsolami. Idąc tym tokiem musiał bym się obrażać na pecety bo co roku nowa karta, nowy procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dragonosi napisał:

Powiem tak, to rozbicie generacji jest trefne i też mi się to nie podoba. Ale jak już wyszła można kupić 

 

:21ozlae: :whyyy::mog:

 

A wiesz, że za rozbicie generacji i upośledzenie branży możesz podziękować sobie i Tobie podobnym?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy janek co o koncepcie glosowania portfelem pewnie nigdy w zyciu nie slyszal xd

 

'HEHE, nie kupuja bo pewnie biedakow nie stac, a JA SE KUPIE, GRAZYNA GDZIE MOJ PORTFEL' #BOGACTWO

Edytowane przez One Post Man
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Grecky napisał:

 

:21ozlae: :whyyy::mog:

 

A wiesz, że za rozbicie generacji i upośledzenie branży możesz podziękować sobie i Tobie podobnym?

Hola hola, przecież też się nosisz z zamiarem kupna :Gmoch:

 

A tak swoją drogą to ten cytat powinien zostać gdzieś podwieszony, naprawdę beczunia taka, że prawie wyplułem popołudniową kawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Grecky napisał:

 

:21ozlae: :whyyy::mog:

 

A wiesz, że za rozbicie generacji i upośledzenie branży możesz podziękować sobie i Tobie podobnym?

To co ja jestem winny że sony zrobiła tak a nie inaczej, bo co poszedłem do sklepu i kupiłem mam teraz, wpaść z tego powodu w czarną rozpacz. Akurat tu zadecydowało prawo wolnego rynku. I wiesz co podziękować to mogę Nintendo,Sony i Ms za to że świetnie się bawię na konsolach o 20 lat. A nie bić piane, obgryzać paznokcie w końcu skończyć z tego powodu z graniem a potem zawisnąć na drzewie w lesie na pasku od spodni z napisem ZOSTAŁEM ZDRADZONY PRZEZ SONY. Jedno jest pewne Proteza powstała i albo się z tym pogodzisz albo będziesz miał z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakieś ubezwłasnowolnione zwierzę na narkotykach, nie miał wyjścia i pobiegł do sklepu, bo czuł głód PSTRO :Gmoch:

Wieszanie na pasku od spodni, no nieźle.

Jezu co te korporacje i ich pudełeczka robio z ludźmi. Chryste przebacz :siara:

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie zamiast PS4 zamawiali Xboxa One po jego zapowiedzi to pewnie tez byliby niewinni zabicia uzywek tak? Rozumiesz juz mniej wiecej na czym polega glosowanie portfelem? Cos sie nie sprzedaje to zalicza diametralna zmiane, z reguly na korzysc konsumentow [usuniecie kinecta, uzywki, ponowne skupienie na grach a nie TV], sytuacja z Xbonem pieknie to zaprezentowala. Tutaj byla szansa na podobne zjawisko, no ale niestety ludzie polecieli do sklepu, i zeby jeszcze dostali w zamian bezkompromisowe doswiadczenie, to nie, teraz musza uwazac na kazdego patcha w dodatku nie wszystkie gry lepiej chodza.

 

TO *GRACZ GRACZOM ZGOTOWAL TAKI LOS, pamietajcie.

 

*oczywiscie gracz GORSZEGO sortu :jaro:

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekiwaliście że co, powiedzcie mi. Że pobujamy się jeszcze 3,4 lata na ps 4, że Sony wyśle wam Proteze za darmo, nie wiem może PS 5 za rok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja oczekiwalem mniej wiecej tego co przez 7 ostatnich generacji. Ale rozumiem ze mozesz nie wiedziec o co chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Wasze opinie sa smiechu warte. Akurat bunt jesnego Polaczka zmieni swiat i polityke wielkich korpo. Ludzie przestancie, smieszni jestescie, skaczecie sobie do gardel bo ktos kupil sobie nowszy sprzet. 

 

Wyjdzcie na ulice, poganiajcie za wlascicielami samochod nowych i mowcie im ze wydali pieniadze w bloto, bo mozna taniej etc.

 

One Post Man przestan obrazac ludzi, dziwi mnie, ze taki gownojad pisze taki bzdury i zero reakcji.

 

Jeszcze raz napisze, najwiekszy bol dupy maja Ci ktorzy konsoli nie maja i lamentuja jak wielkimi idiotami sa ich nabywcy, jak bardzo dali sie nabrac, ze konsola nie jest tym czym ONI (boldupowcy) by chciecli zeby nia byla. Ktos kto kupil konsole i nie byla to jego pierwsza konsola zrobil to ze 100% swiadomoscia, a wy dalej przezywajcie jak to komus jest zle i jaki zly wybor zyciowy podjal. To takie polskie...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, One Post Man napisał:

No ja oczekiwalem mniej wiecej tego co przez 7 ostatnich generacji. Ale rozumiem ze mozesz nie wiedziec o co chodzi.

Niestety prawa na tym świecie się zmieniają w szczególności na rynku. Nic nie jest trwałego i to do czego nas przyzwyczaili przez tyle lat uległo zmianie. Nic nie trwa wiecznie, widocznie nowa polityka rynkowa jest dla Ciebie zbyt skomplikowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe Ci się bujać z PS4 tyle czasu. Można zostać XBotem i pokazać Sony środkowy palec na takie zagrywki. Ludzie słusznie przewidywali jak to się skończy, ale i tak masa ludzi poleciała na dopisek "Pro" na końcu. 

 

Sony teraz siedzi i liczy zielone i co sobie może pomyśleć? No jak myślisz? Warto dymać ludzi, wkładać przestarzałe bebechy do konsoli, nieco podnieść moc i wmawiać ludziom, że jak odpalą PROsiaka to doznają olśnienia i im oczy wypali od ostrości grafiki, i to wszystko w 4K! No kurwa, sorry, bo aż mnie nosi.

 

Teraz mają pole do popisu przy PS5. Zakładam, że ukaże się za około 3 lata i znowu będzie to samo, a przy premierze znowu będzie to samo i sławetne "Dajcie PS5 czas, zobaczycie jak się rozwinie!"

 

:siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gnom napisał:

Te Wasze opinie sa smiechu warte. Akurat bunt jesnego Polaczka zmieni swiat i polityke wielkich korpo. Ludzie przestancie, smieszni jestescie, skaczecie sobie do gardel bo ktos kupil sobie nowszy sprzet. 

 

Wyjdzcie na ulice, poganiajcie za wlascicielami samochod nowych i mowcie im ze wydali pieniadze w bloto, bo mozna taniej etc.

 

One Post Man przestan obrazac ludzi, dziwi mnie, ze taki gownojad pisze taki bzdury i zero reakcji.

 

Jeszcze raz napisze, najwiekszy bol dupy maja Ci ktorzy konsoli nie maja i lamentuja jak wielkimi idiotami sa ich nabywcy, jak bardzo dali sie nabrac, ze konsola nie jest tym czym ONI (boldupowcy) by chciecli zeby nia byla. Ktos kto kupil konsole i nie byla to jego pierwsza konsola zrobil to ze 100% swiadomoscia, a wy dalej przezywajcie jak to komus jest zle i jaki zly wybor zyciowy podjal. To takie polskie...

 

rzeczywiście może jednak mają z tego powodu ból dupy nie wszyscy ale cześć. Kup sobie coś to ci odrazu wydłubią ci oczy. 

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, gnom napisał:

Jeszcze raz napisze, najwiekszy bol dupy maja Ci ktorzy konsoli nie maja i lamentuja jak wielkimi idiotami sa ich nabywcy, jak bardzo dali sie nabrac, ze konsola nie jest tym czym ONI (boldupowcy) by chciecli zeby nia byla. Ktos kto kupil konsole i nie byla to jego pierwsza konsola zrobil to ze 100% swiadomoscia, a wy dalej przezywajcie jak to komus jest zle i jaki zly wybor zyciowy podjal. To takie polskie...

Tak, to takie polskie... a polskie jeszcze jest to, że brak u nabywcy obiektywnego spojrzenia na sprzęt, bo jak to mówią "każdy swoje gówno chwali". 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, gnom napisał:

One Post Man przestan obrazac ludzi, dziwi mnie, ze taki gownojad pisze taki bzdury i zero reakcji.

 

Posiadaczy PRO nawet nie trzeba obrazac, sami siebie obrazaja swoja glupota xD

 

A jak ktos tu wcina gowno, no to zdecydowanie ty, te od sony, wcinasz az ci sie uszy trzesa

 

sony_bullshit_anim4.gif

 

btw. sprowadzenie idei glosowania portfelem do typowego polactwa to juz mocne stezenie ***, od razu widac ze mamy do czynienia z prosmieciem :pazura:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gnom napisał:

Akurat bunt jesnego Polaczka zmieni swiat i polityke wielkich korpo.

 

 

Jeżeli myślisz, że jesteś zbyt mały, by coś zmienić, spróbuj zasnąć z komarem latającym nad uchem.

 

:antonio:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One Post Man

 

W dupie mam to jakich to ty kart graficznych nie masz i ile masz kasy, mój post dotyczył komentujących jakie to PS4PRO jest z dupy pomimo tego, że jedyne co wiedzieli to skompresowane porównania z netu, w takim wypadku jedynym wyjaśnieniem takiego pitolenia jest dla mnie fakt, że kogoś nie stać i płacze.

Ale widze, że Ty na tym forum jesteś zapewne super hiper świadomy konsument, co to kupuje z rozsądkiem i w ogóle nie daje się wydymać korporacjom - tak trzymaj.

Nie wiem o co Ci chodzi z BF1 - z paczem czy bez na PRO jest i tak około 10-15 fps więcej niż na zwykłej, BF1 stałych 60 klatek nie trzyma w wysokich ustawieniach nawet na sporo mocniejszych od PRO pecetach, kolejny Janusz, który myśli, że za 1700 zł będzie miał nie wiadomo co.

 

@Żywy

 

Po pierwsze - gram na konsolach od czasu premiery PS1, także już parenaście ładnych lat się nazbierało.

 

Po drugie - nie wiem co Ty mi chcesz wmówić z tym HDRem, że niby to dałem się złapać na jakiś haczyk.

Tak jak pisałem, oceniam PS4 PRO bo ją mam i mam też TV UHD z HDR (tak, tak, chwale się bogactwem), dlatego też pisze, że jest ogromna różnica BO JĄ WIDZĘ, a nie Ty mi tu jakieś haczyki z HDRem wciskasz.

Nie wiem skąd te Twoje wnioski odnośnie HDRu w grach, pewnie, zawsze można coś poprawić, ale już teraz robi różnicę i to sporą - dla niedowiarków polecam odplaić sobie I:First Light na TV FHD bez HDR na ps4 i obok na TV UHD z HDR na PS4 PRO - jak po tym dalej ktoś mi będzie wmawiał, że nie ma różnicy to nie mamy o czym gadać.

Edytowane przez tjery14
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjery kolejny janusz gamingu widze, nie czyta ze zrozumieniem i sie oburza ze ktos mu zabawke za 1700 zl obraza xD

 

Jeszcze prośmieć mysli ze moj nick na forum to Old Boy, jakim to nieogarem juz trzeba byc zeby nawet ksywy na forum nie umiec przeczytac, nic dziwnego ze gra na pro xD

 

o, widze ze edytowal posta, no teraz to juz troche za pozno kolego, widzialem.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu przeczytałem, jednak żałuję, że kupiłem Ps pro. Mogłem kupić xboxa i grać w bf1 w 720p, przynajmniej sony nie zarobiło by na mnie kasy. Ps pro ma za mało mocy, zobaczycie jak wyjdzie scorpio, dzięki 1.8tf więcej, zostaniemy przeniesieni do kosmosu, natywne 4k,60fps, detale ultra to będzie standard !! Do tego co 2 miesiące nowy ex !!! Scorpio już zjadło pro, a wy prosmiecie ogarnijcie się i przestańcie pisać,że jesteście zadowoleni z tego półśrodka. Tylko XBOX (musiałem napisać tego debilnego posta, aby przez chwilę, poczuć się, jak to jest być w śród swoich). Admin powinien zamknąć temat pro. Na tym forum nikt nic mądrego się nie dowie, odnośnie nowej konsoli. A po przeczytaniu tego tematu, wątpię aby chciał czytać inne.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wyrabiam z czytaniem... widze że temat wzbudza spore kontrowersje wsrod nieposiadaczy PRO :) zakladam ze tematy innych platform to trupy no i chlopaki musza sie gdzies wyszumiec :siara:. Jak mawiala moja babcie " Nie ruszaj goowna to nie bedzie smierdzialo " a wiec pozwolmy im sie troszke odchamić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gregor_TSK napisał:

musiałem napisać tego debilnego posta, aby poczuć się, jak to jest być w śród swoich

 

Jezu, jakie piękne samozaoranie :banderas:  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One Post Man

 

Spoko, nicka zdązyłem edytować jeszcze przed Twoją niesamowicie ciętą ripostą mistrzu.

W ogóle widzę, że dyskusja z Toba nie ma zbyt wiele sensu, bo jeśli ktoś z nas nie czyta ze zrozumieniem to jesteś nim Ty - nigdzie nie napisałem, że se nie możesz w tych swoich niesamowicie inteligentnych i superśmiesznych docinkach jechać po PRO, pewnie, że możesz.

Ale dopiero wtedy jak zagrasz albo chociaż zobaczysz na żywo, bo szczerze, w dupie mam to czy to jest Sony czy Xbox czy NES, wku.rwia mnie tylko debilizm ludzi, którzy krytykują dla zasady albo po to żeby się dowartościować, a tak naprawdę hu.ja na dany temat wiedzą.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×