Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-battlefield-1-smoother-and-more-responsive-on-ps4-pro

 

 
UPDATE 16/11/16 8:41am: We've seen reports and discussion of reduced performance on PlayStation 4 Pro since the introduction of patch 1.04 yesterday, leading to speculation that the Pro features are disabled in the new update. Temporal anti-aliasing has been been tweaked, but we can rule out the disabling of Pro enhancements as our data is taken from the game running the 1.04 update.
 
 
 
Nie czaje już nic :) To teraz specjalnie obniżyli jakość na pro ? Bo wyszło że burzy to tzw parity w multi ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky

Srasz i grasz czego chcieć więcej :1_grinning:

Edytowane przez princ18
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też troszkę przetestowałem konsole na Skyrim i powiem tak: downscaling z 4k do 1080p robi robotę, gra wygląda dużo lepiej, nie jest już tak rozmyta a tekstury zrobiły się bardziej wyraźne (nie zobaczycie tego na youtube, a im większa matryca, tym lepszy efekt), ale pojawia się znowu problem, na podstawowej ps4 działa płynniej.... Co do hałasu to w przypadku Skyrima konsola daje o sobie znać, na ps4 była cisza :) Wstępnie jestem połowicznie zadowolony, bo jednak fpsy są kluczowe, a Skyrim na prosiaku.. chrupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak te wszytskie posty wyśmiewające PS4 PRO i widzę, że są to głównie osoby, które nie miały żadnej styczności ani z PS4 PRO ani z TV UHD z HDR.

Nie wiem, czy to jest jakaś forma usprawiedliwiana sobie tego w ten sposób, że mnie nie stać na taki wydatek to będe wyśmiewał wszytskich co się na to zdecydowali od zaśleiponych/oszukanych przez Sony itd. Takie usprawiedliwianie samemu sobie tego, że ja nie mam ale to i tak na szczęście jest gówno, także jest ok.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że to nie jest mały wydatek, ale po co kogoś oczerniać tylko dlatego, że ten ktoś mógł sobie na to pozwolić.

Jeszcze gdyby te komentarze były poparte jakimkolwiek własnym doświedczeniem z tym sprzętem to ok, ale jak widzę ludzi, którzy twierdzą, że nie ma różnicy, bo puścili sobie na monitorze FHD bez HDR na Youtubie skompresowane porównanie to idzie się załamać.

Różnica w grach na FHD na PS4 a UHD z HDR na PS4 PRO jest kolosalna, ale to trzeba po prostu zobaczyć na żywo, dlatego tym, którzy się wahają, ale mogą sobie pozwolić na combo PS4 PRO + TV UHD ze średniej półki, radzę dokonać zakupu.

Mniej jadu, więcej trzeźwej oceny popratej doświadczeniem, a nie tylko opiniami przeczytanymi w necie.

Ale od razu uprzedzam, że jeżeli ktoś oczekuję od sprzętu za 1700 zł, że go nagle przeniesie w kosmos, to się zawiedzie, największą różnicę dla osób, które do tej pory miały 2-3 letni TV FHD będzie nie tyle przeskok z PS 4 na PS 4 PRO, ale przeskok pomięszy jakością obrazu wyświetlanego przez TV, kwestia ostrości obrazu, rozpiętości kolorów, a przede wszistkim kontrastu i odpowiedniego oświetlenia robi w grach PRZEOGROMNĄ różnicę, nie potrzeba żadnej łatki poprawiającej grafikę (np. taki Dirt Rally na moim poprzednim TV Panasonic 48as640e i zwykłym PS4 a na obecnym Samsungu KS 7000 - na dzisiejsze standardy zwykłym średniaku - i na PS4 PRO pomimo braku łatki usprawniającej wygląda jakby to już był Dirt Rally 2, a nie ta sama gra).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tjery14 napisał:

Nie wiem, czy to jest jakaś forma usprawiedliwiana sobie tego w ten sposób, że mnie nie stać na taki wydatek to będe wyśmiewał wszytskich co się na to zdecydowali od zaśleiponych/oszukanych przez Sony itd. Takie usprawiedliwianie samemu sobie tego, że ja nie mam ale to i tak na szczęście jest gówno, także jest ok.

 

Mogłem kupić PS4 Pro, ale zamiast tego wybrałem kupno drugiego Xbox One. Handluj z tym :pazura:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grecky napisał:

 

Mogłem kupić PS4 Pro, ale zamiast tego wybrałem kupno drugiego Xbox One. Handluj z tym :pazura:

 

No ok, Twój wybór ;) co nie znaczy, że z tego powodu możesz na tych, którzy dokonali innego, wieszać psy, że są głupkami, tym bardziej jeżeli nie widziałeś gry odpalonej w UHD z HDR na PS4 PRO (chyba, że widziałeś i nie robi na Tobie wrażenia, wtedy ok, masz pełne prawo pisac, że Twoim zdaniem to gówno i niepotrzebny wydatek).

Edytowane przez tjery14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie hejtował Pro jako konsoli do TV 4K HDR.

Problem w tym, że ludzie to kupują do zwykłasów FHD sprzed 5 lat :Gmoch: i oczekują niebiańskich doznań, a tymczasem mega mocna pro konsola ledwo trzyma 50 klatek w BFie.

 

No bez jaj. Przecież to się nadaje do Uwaga TVN :jaro:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże jaka stypa, jak nie dźwięk piszczenia konsoli to trzask pękającego dupska :30vm3cw:.

Powaga zabija ludzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal syf i kiła w tym wątku, nie idzie przeczytać nic wartościowego na temat prosiaka. A największy syf robią xboty które nie mają o czym pisać w dziale XO.

Co do ks7000, obraz na nim bajka, gry wyglądają cudnie tak samo jak Netflix w 4k ale wykonanie to kpina. U mnie po ok 2 tyg użytkowania zauważyłem odchodzącą tylną obudowę od ramki. Czas chyba wykonać telefon do Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.11.2016 o 17:11, szuldi82 napisał:

Temat zrobil sie strasznie ciezki do czytania, jak dzieci klocicie sie kto sprzedal wiecej a kto mniej, co lepsze a co gorsze. Zajmijcie sie lepiej graniem a nie pierdoleniem bez sensu. Ktos chce przeczytac cos ciekawego ale od kilkunastu stron po prostu sie nie da. I na sile udawadnianie swoich racji.

 

Administracja widać lubi jak 2-3 trolli zasypuje wypocinami Chatbox, "statusy" czy Forum. Na ostatnie 20 stron tego tematu - MOŻE ze dwie o konkretach już jej posiadaczy, ich opinie, wnioski, różnice w grach itd. Jeden nabijacz postów jak mu PS4 zbanowali przeniósł się na Xboxa, zostało ze 2-3 z towarzystwa wzajemnej adoracji...

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tomi915 napisał:

Administracja widać lubi jak 2-3 trolli zasypuje wypocinami Chatbox, "statusy" czy Forum. Na ostatnie 20 stron tego tematu - MOŻE ze dwie o konkretach już jej posiadaczy, ich opinie, wnioski, różnice w grach itd. Jeden nabijacz postów jak mu PS4 zbanowali przeniósł się na Xboxa, zostało ze 2-3 z towarzystwa wzajemnej adoracji...

 

 

 

Widocznie ludzie wolą grać zamiast bronić tych pudełek jak własnych matek i  pieprzyć smuty na forum że mają świerszcza w konsoli :Gmoch:

Rzeczowych informacji było aż nad to, rzeczone wcześniej piszczenie konsoli, stopiona obudowa. Według mnie to ciekawe informacje dla potencjalnych użytkowników którzy rozważają zakup tej konsoli, no co nie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spinać się na forumku o gierkach dla dzieci, bądźmy poważni tak nie ok? :30vm3cw:  To jest forum, 90% z nas zabija tu nudę siedząc w pracy. Dobra beczunia nie jest zła. Tym bardziej, że piszemy o kawałku plastiku. 

 

Poza tym to Sony powinno zadbać, by na ich oficjalnych stronach było dostępne wszelkie możliwe info. Nie ma? Oj, jak to o nich świadczy :pazura: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan nie wiem o jakich spadkach w Skyrim piszesz, bo ja w tym kotlecie nic takiego nie zaobserwowałem a mam już ok 20h nabite. Gównianego WD2 nawet nie mam zamiaru kupować, tfuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Banan nie wiem o jakich spadkach w Skyrim piszesz, bo ja w tym kotlecie nic takiego nie zaobserwowałem a mam już ok 20h nabite. Gównianego WD2 nawet nie mam zamiaru kupować, tfuu...

Ja gram w WD2 i jest mega. Gówniana to była Mafia 3 w porównaniu do tego .  Stale 30 fps ciekawe misje  itp. zresztą gra wszędzie zbiera dobre oceny. nie hejtuj  bo każdy hejtuje. a co do spadków  to tak czytałem i na YT oglądałem ze gracze tracą płynność  na pro w tych grach gdzie w normalnej nie ma tego 

 

"

Wypuszczenie na rynek mocniejszego PlayStation 4 było przez graczy komentowane w dwojaki sposób - niektórzy tuż po zapowiedzi konsoli nie widzieli w niej potencjału zachęcającego do kupna, inni faktycznie docenili mocniejsze podzespoły. Nikt chyba nie spodziewał się jednak, że po premierze pierwszych tytułów wspierających PS4 Pro może okazać się, że to teortycznie słabsza z konsol ma przewagę, a tak jest w tym przypadku.

Obydwie wersje gry prześwietliło Digital Foundry. Wynik nie jest pozytywny dla PlayStation 4 Pro - okazuje się bowiem, że porównanie rozdzielczości 1080p przyniosło zaskakujący wynik: to na standardowej wersji konsoli gra działa płynniej. Na "Pro" zdarzają się bowiem problemy z gubieniem klatek, dokuczliwy jest także efekt "rozrywania obrazu". Liczymy na to, że deweloperzy szybko poradzą sobie z patchem, który poprawi działanie tytułu na PS4 Pro. Niestety, Watch Dogs 2 to nie jedyny przykład gry, która na nowej konsoli Sonydziała gorzej niż na zwykłej."

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Banan nie wiem o jakich spadkach w Skyrim piszesz, bo ja w tym kotlecie nic takiego nie zaobserwowałem a mam już ok 20h nabite. Gównianego WD2 nawet nie mam zamiaru kupować, tfuu...

Aż ciężko mi uwierzyć, że nie odczuwasz spadków w Skyrim. Wcześniej na ps4 nabiłem jakieś 40h i było płynnie, obecnie na pro widać korzyści z downscalingu, ale wszystko kosztem klatek, tak być nie powinno.. Dali ciała i mam nadzieję, że coś z tym zrobią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tjery14 napisał:

Czytam tak te wszytskie posty wyśmiewające PS4 PRO i widzę, że są to głównie osoby, które nie miały żadnej styczności ani z PS4 PRO ani z TV UHD z HDR.

Nie wiem, czy to jest jakaś forma usprawiedliwiana sobie tego w ten sposób, że mnie nie stać na taki wydatek to będe wyśmiewał wszytskich co się na to zdecydowali od zaśleiponych/oszukanych przez Sony itd. Takie usprawiedliwianie samemu sobie tego, że ja nie mam ale to i tak na szczęście jest gówno, także jest ok.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że to nie jest mały wydatek, ale po co kogoś oczerniać tylko dlatego, że ten ktoś mógł sobie na to pozwolić.

Jeszcze gdyby te komentarze były poparte jakimkolwiek własnym doświedczeniem z tym sprzętem to ok, ale jak widzę ludzi, którzy twierdzą, że nie ma różnicy, bo puścili sobie na monitorze FHD bez HDR na Youtubie skompresowane porównanie to idzie się załamać.

Różnica w grach na FHD na PS4 a UHD z HDR na PS4 PRO jest kolosalna, ale to trzeba po prostu zobaczyć na żywo, dlatego tym, którzy się wahają, ale mogą sobie pozwolić na combo PS4 PRO + TV UHD ze średniej półki, radzę dokonać zakupu.

Mniej jadu, więcej trzeźwej oceny popratej doświadczeniem, a nie tylko opiniami przeczytanymi w necie.

Ale od razu uprzedzam, że jeżeli ktoś oczekuję od sprzętu za 1700 zł, że go nagle przeniesie w kosmos, to się zawiedzie, największą różnicę dla osób, które do tej pory miały 2-3 letni TV FHD będzie nie tyle przeskok z PS 4 na PS 4 PRO, ale przeskok pomięszy jakością obrazu wyświetlanego przez TV, kwestia ostrości obrazu, rozpiętości kolorów, a przede wszistkim kontrastu i odpowiedniego oświetlenia robi w grach PRZEOGROMNĄ różnicę, nie potrzeba żadnej łatki poprawiającej grafikę (np. taki Dirt Rally na moim poprzednim TV Panasonic 48as640e i zwykłym PS4 a na obecnym Samsungu KS 7000 - na dzisiejsze standardy zwykłym średniaku - i na PS4 PRO pomimo braku łatki usprawniającej wygląda jakby to już był Dirt Rally 2, a nie ta sama gra).

 

Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze post zostal napisany przez osobe, ktora swoja przygode z grami zaczela dopiero w tej generacji, max w polowie poprzedniej, o czym najmocniej swiadczy podejscie typu "kupujcie pre-ordera w ciemno i dopiero potem jak cos to narzekajcie"... A na tym forum jest masa osob ktore siedza w grach wideo juz kilkanascie, czy nawet kilkadziesiat lat, wiec na Twoim miejscu darowalbym sobie teksty o "doswiadczeniu", bo to wlasnie ono nakazuje zeby sie wstrzymac z kupnem i poczekac na rzetelne recenzje sprzetu, analizy gier, czy po prostu opinie samych uzytkownikow, a na razie z dnia na dzien pojawia sie coraz to wiecej negatywow, czy to pod katem samej konsoli czy grach na niej. 

 

No i widze ze lyknales haczyk pt. "HDR" - owszem, to robi mega roznice, ale w filmach ktore technicznie sa mniej lub bardziej doskonale i nie ma sie w nich do czego przyczepic, i w ktorych HDR jest przyslowiowa kropka na "i", ale nie w obecnych grach, ktore wymagaja jeszcze spoooro poprawek. Przyklad sprzed 3ech lat, gdzie kupilem wtedy Soniacza 55W905, bo chcialem miec najlepszy TV jaki byl obecnie na rynku, i co? Nic, gry na PS3 dalej chodzily w 600p, w 26-28FPS, a tekstury byly rozmyte jakby ktos mi wlal rozpuszczalnik do matrycy, i nawet najlepszy na rynku kontrast, kolory czy odwzorowanie barw nie bylo (i nigdy nie bedzie) w stanie poprawic takich podstawowych technicznych niedorobek. I obecnie jest dokladnie identyczna sytuacja - nawet najlepszy TV 4K HDR za 30k nie jest w stanie zniwelowac zanizonej/dynamicznej rozdzialki, kanciastych obiektow, rozmytych tekstur, dropow do nawet 20FPS, itd. itd., kupa w platynowym opakowaniu to dalej zwykla smierdzaca kupa.

 

Jestes mega zadowolony z zakupu, spoko, good for you, tylko bierz poprawke na to, ze na kazda pozytywna wypowiedz taka jak Twoja jest narazie ~10 nieprzychylnych. Gdzie dla porownania, jeszcze nie widzialem ani jednej negatywnej wypowiedzie nt. XB1 Slim, mimo ze to wciaz ta sama konsola co oryginal, po prostu MS duuuzo lepiej podszedo do tematu - jest (niewiele) wiecej mocy? No to gry chodza lepiej, wszystkie, bez patchy, bo tak to powinno dzialac, po to Sony i MS przeszli na architekture x86 zeby upodobnic konsole do PC, zeby sprzet byl kompatybilny zarowno wstecz jak i wprzod, bez zadnych ceregieli, po czym Sony wszystko specjalnie na sile komplikuje i wymusza specjalne patche czy downscaling, i dlatego efekt koncowy jest jaki jest, i nie ma sie co dziwic ze ludzie po nich jada, hejt jest jak najbardziej zasluzony, a zwlaszcza kiedy dane gry chodza gorzej niz na oryginalnym PS4, gdzie obiecali wszystkim ze musza chodzic przynajmniej tak samo "dobrze".

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pro raczkuje, dajcie czas o pokaże swą moc. Co by nie było można po niej jechać jak się chce ale to że jest 2,5 razy mocniejsza o wysłużone plejaka to fakt. To że programiści dają dupy czasem z patchami to gry chodzą jak chodzą. Czas pokarze czy wydanie kasy na Pro to wyrzucenie kasy w błoto. Ja narzazie uważam że nie, poza tym pożądany tv 4k z hdr i pro robi swoje. Świetnie to wszystko wygląda, nie żałuje wydanej kasy jestem zadowolony. Najbardziej mnie dziwi to, że ludzie mają ból dupy z powodu, a na PS 4 jest 60 klatek a na Pro 57 klatek. Kuźwa ludzie grajcie a nie w pogoni za klatkami, jak coś gorzej chodzi czy wygląda na PRO może poprawią. Ja mam na to zlew, wielki zlew. Nawet nie patrze na te porównania wydajności i grafiki, mam to w pompie. Ciesze się grą i życzę wam wszystkim tego samego.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dragonosi napisał:

na PS 4 jest 60 klatek a na Pro 57 klatek. Kuźwa ludzie grajcie a nie w pogoni za klatkami, jak coś gorzej chodzi czy wygląda na PRO może poprawią. Ja mam na to zlew, wielki zlew. Nawet nie patrze na te porównania wydajności i grafiki, mam to w pompie. 

 

To wytłumacz po co kupiłeś mocniejszą konsolę, skoro masz w tyłku aspekty techniczne? Gry wydmuszki bez fabuły i polotu są wydmuszkami bez fabuły i polotu na obu wersjach :jSQVeJ4:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Żywy ,  można zlewać te drobne kamyczki hejtu na Sony ,  można sobie tłumaczyć zwykłą zazdrością posiadaczy starszego sprzętu ,  można wszystko. Tyle że informację o tym że gry na nowej konsoli działają gorzej albo tak samo jak na starej ( dziesiejsze info o bf1), uważam że to nie jest kolejny malutki kamyczek do koszyczka, tylko najzwyczajniej głaz na ryj. 

Nikt nikomu nie zabrania kupowania nowej konsoli, chceta? bierzta !  Ale na litość boską niech nikt mi nie wmawia że mój opor przed zachowaniem Sony wobec klientów to wynik jakiejś biedy, zazdrości czy niedowartosciowania.

 

@dragonosi 

będę szczery , ona sra a nie raczkuje, te same teksty słyszałem przy ps4 i przy ps3, głodne kawałki że konsole potrzebują czasu aby programiści mogli je opanować . Tak wspaniale miało te ps4 ewoluować że aż wypuścili ps4pro, no Panie ,  błagam !  Nigdy nie powiem Ci że wydając swoją kasę na ps4pro, zrobiłeś źle ,  to twój szmal twoja radocha i twoje sprawy. Ale pamiętaj jedno , Sony dawno straciło swój slogan dobreji pewnej firmy z której klient jest zadowolony. Idą teraz po najmniejszej linii oporu. Powiesz,no dobra , to tylko plastik, gry zawsze można pogonić na allegro itp, ale ich zachowanie psuje całą branżę .  Można podejść do tego olewczo i brać ten ich sprzęt co trzy lata, albo pokazać im faka i dać do myślenia  (oczywiście moje pobożne życzenia ,  zbyt dużo januszy zapatrzonych w cyferki i nowoczesne skróty techniczne i tak wybierze ps4pro, nie ogarniając że firma składa fałszywe obietnice).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tjery14 napisał:

Czytam tak te wszytskie posty wyśmiewające PS4 PRO i widzę, że są to głównie osoby, które nie miały żadnej styczności ani z PS4 PRO ani z TV UHD z HDR.

Nie wiem, czy to jest jakaś forma usprawiedliwiana sobie tego w ten sposób, że mnie nie stać na taki wydatek...

 

Moja karta graficzna kosztuje wiecej niz pro, moj Xbox S kosztowal troche mniej, a moje PS4 na premiere kosztowalo tyle samo. Mysle ze mnie stac, okej, to skoro to juz mamy z glowy, pozwolcie ze odniose sie do ostatniego newsa ze BFa pogorszyli:

PROśmiecie? NAWET MI WAS NIE ŻAL :dynia:

 

Teraz prosmiecie beda musialy kazdego patcha sledzic i czekac na DF zeby zobaczyc jak bardzo ulepszyli/pogorszyli gierke. Ja w tym czasie wole byc zajety graniem :siara:

 

6 minut temu, okoni napisał:

ona sra a nie raczkuje, te same teksty słyszałem przy ps4 i przy ps3, głodne kawałki że konsole potrzebują czasu aby programiści mogli je opanować . Tak wspaniale miało te ps4 ewoluować że aż wypuścili ps4pro

 

Ja tylko czekam na wiadomosc ze odpowiedzia Sony na Scorpio bedzie PS4 EXTREME i prosmiecie zostana w tyle xD

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grecky napisał:

 

Konsola w łazience, szanuję :banderas:

 

Grecky jaki diss, niczym Eazy E    :21ozlae:
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, dragonosi napisał:

Panowie Pro raczkuje, dajcie czas o pokaże swą moc. 

Panie, co pan.

PS3 miala mityczna wrecz moc Cell - i co? owszem byly gry czesc EXow i np takie GTA V ktore pokazywaly ze mozna na tym sprzecie zrobic cos fajnego - na Lucyfera i jego kopyta toz PS3 miala ile 512MB RAM? a GTA V naprawde pokazalo klase. 

Ale na kazda z gier ktora mozna chwalic czy to graficznie czy za rozmiar swiata i fizyke - przypada masa produkcji ktore szly na kompromisy - od wychwalanego RDR poczawszy poprzez niedorobione, patchowane, i niczym nie powalajace gry od roznych wydawcow. 

 

PS4 na premiere tez ludzie mowili, poczekajcie ta konsola jeszcze pokaze swoja moc, tutaj zgadzam sie z @Żywy fige z makiem moze pokazac bo tutaj mamy pecetowa architekture, moc jest znana, pozostaje pare sztuczek programistycznych i optymalizacja. I co? znow moze pare exow wygladalo i dzialalo plynnie (Infamous, Ratchet, Uncharted) ale tez dostalismy mase niedorobionych gier ktore niedomagaly (AC Unity), lub nie powinny byly zostac dopuszczone na ta platforme i przejsc weryfikacji (Wander, Lichdom Battlemage). 

 

Widzisz teraz mniej wiecej kiedy ludzie spodziewali by sie ze coraz wiecej devsow ogarnie sztuczki (jak dynamiczna rozdzialka - Wolf, doom) zeby ich gry dzialaly plynniej przy okazji wygladajac dobrze - Sony wydaje PRO-teze i co znow ta sama spiewka poczekajcie az PRO-teza rozwinie skrzydla? Tia, poczekamy i jak ludzie beda sie spodziewac ze PRO dobija do szczytu swoich mozliwosci to Sony wyda PS5. 

 

Sorry, jak milo sie z toba dyskutuje to zdaniem - "poczekajcie na moc" - pewnie niechcacy wywolasz burze. 

 

Wrzuce tutaj to:

 

giphy.gif

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×