Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, helganin napisał:

Czy u Was tez konsola wydaje co jakiś czas piski?

Na PS4 tak miałem i myślałem że coś jest nie tak, teraz mam Pro i to samo.

 

Wszystko zależy czy piski wydobywają się przy zasilaniu czy bez. I przede wszystkim co to za rodzaj pisków.

Jedno wiem że jeśli konsola piszczy bez prądu to powinieneś skonsultować się ze swoim lekarzem lub farmaceutą, czyli w skrócie bierz połowę dawki.

 

 

P.S Te jakby dziecięce, wysokie takie są najgorsze do zniesienia.

 

 

Piszczą cewki w zasilaczu prawdopodobnie, więc naucz się z tym żyć

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, helganin napisał:

 

ps4.3gp

 

Może to dysk twardy ? Przekładałeś z poprzedniej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się kłócić o jakieś nieznaczące piski tylko cieszcie się grami! Człowiek wchodzi w ten temat, by przeczytać konkretne informacje, a tu ciągle ten sam bałagan!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Grecky napisał:

Przestańcie się kłócić o jakieś nieznaczące piski tylko cieszcie się grami! Człowiek wchodzi w ten temat, by przeczytać konkretne informacje, a tu ciągle ten sam bałagan!

Piski w konsoli to chyba konkretna informacja. Wchodzą tacy jak Ty i ciągle marudzą:1_grinning:

Z konkretnych info masz: menu szybciej chodzi w porównaniu do PS4 z tego co zauważyłem na szybko :24_stuck_out_tongue:


Adriann:

Przekładałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, często tak, brzmi jak świerszcz może tam mieszka: ciepło, miło może pograć. Wiesz moja Ps 4 też lubiła czasem po warkotać zaakceptowałem  to i grałem. Dopóki chodzi i odpala gry, olej to no chyba że zacznie dawać czadu tak że będzie budzić sąsiadów .

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że póki co najbardziej konkretną informacją, która cieszyła się największym zainteresowaniem i była najszerzej komentowana były... bony :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie bajzel z tego tematu i teraz jako potencjalny klient jestem skołowany! Brać czy nie brać? Kusi mnie te 4K, ale przez takie posty jak ten @dragonosi nie wiem!!!!!!! Nie chcę kupić wadliwego sprzętu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Grecky napisał:

Robicie bajzel z tego tematu i teraz jako potencjalny klient jestem skołowany! Brać czy nie brać? Kusi mnie te 4K, ale przez takie posty jak ten @dragonosi nie wiem!!!!!!! Nie chcę kupić wadliwego sprzętu. 

kup kup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zawsze takie kwestie olewam, ale od kilkunastu minut konsola wydaje dziwny dźwięk - takie buczenio-szuranie. Akurat mam BF1 włączone, ale wyszedłem do menu, wyłączyłem grę i dalej. Macie coś takiego?
Próbuję coś konkretnego na tych 100! stronach przeczytać, ale raczej nie da rady.

EDIT:
A serio - zastanawiam się nad zakupem, ale tu jest taki sam syf jak był po premierze PS4 i trudno w ogóle dojść do jakichś konkretów.
Mi buczy, mi pierdzi, a u sąsiada chodzi o 2 decybele ciszej, grzeje się o 0,0001 stopnia C bardziej niż u szwagra...

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, helganin napisał:

 

ps4.3gp

 

Ja bym na twoim miejscu to reklamował. Nie jestem zadowolony ze sprzętu, który kupiłem bo nie działa jak należy. Jaką masz pewność, że to się nie nasili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że takie dźwięki podkreślają wyjątkowość danej konsoli. Swego rodzaju limitka z dźwiękiem szpitalnego sprzętu do mierzenia pulsu czy akcji serca. Fajnie gdyby jeszcze ledy na konsoli i padzie pulsowaly do rytmu dzwieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być dysk twardy bo po włożeniu do zwykłego PS4 dysku oryginalnego nie ma pisków. 

Co do konsoli Pro front ze światełkiem wygląda dużo lepiej niż w PS4. Jest większa ale jakoś nie przeszkadza. Góra matowa wygląda dużo lepiej niż to świecące badziewie w PS4 które się rysowało od patrzenia na nie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robicie bajzel z tego tematu i teraz jako potencjalny klient jestem skołowany! Brać czy nie brać? Kusi mnie te 4K, ale przez takie posty jak ten @dragonosi nie wiem!!!!!!! Nie chcę kupić wadliwego sprzętu. 

Hahaha Grecky niezly trololo

Swoja droga, jakcwam pro dziala np w syrimie? Macie ten taki zmienny szum(wiem wiem..)?

Jakby wiatrak zmienial co sekunde obroty, wolniej szybciej. W innych grach chyba tego nie ma, konsola cicha chyyba.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potwierdza to ściemnianie ekranu podczas statycznych scen i rozjaśnianie kiedy zaczyna sie ruch?
Zdaje się,że występuje to na tv FHD i według mnie to może być strasznie irytujące.
Czy dzieje się tak na pewnych ustawieniach np. wybraniu trybu 4K na tv FHD ? Czy zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grecky napisał:

Robicie bajzel z tego tematu i teraz jako potencjalny klient jestem skołowany! Brać czy nie brać? Kusi mnie te 4K, ale przez takie posty jak ten @dragonosi nie wiem!!!!!!! Nie chcę kupić wadliwego sprzętu. 

 

Zalezy, jesli jestes amatorem gamingu i nie lubisz byc ruchany w dupke to nie bierz, jesli jednak jestes prosem, weteranem branzy z kuklem wyrobionym tak ze juz nawet smarowac nie trzeba, to bierz.

 

Mam nadzieje ze pomoglem :pazura:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grecky napisał:

Nic już nie wiem!!!!!!!!!!!!!

 

Jak przecietny user PSPRO :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, The_Siemek napisał:

W sumie to zawsze takie kwestie olewam, ale od kilkunastu minut konsola wydaje dziwny dźwięk - takie buczenio-szuranie. Akurat mam BF1 włączone, ale wyszedłem do menu, wyłączyłem grę i dalej. Macie coś takiego?
Próbuję coś konkretnego na tych 100! stronach przeczytać, ale raczej nie da rady.

EDIT:
A serio - zastanawiam się nad zakupem, ale tu jest taki sam syf jak był po premierze PS4 i trudno w ogóle dojść do jakichś konkretów.
Mi buczy, mi pierdzi, a u sąsiada chodzi o 2 decybele ciszej, grzeje się o 0,0001 stopnia C bardziej niż u szwagra...

Dziwna sprawa. Najpierw szukasz informacji o "buczenio-szuranie", a później przeszkadzają ci posty innych użytowników o buczeniu, pierdzeniu i szwagrach.

Stary, Król Trolli zakazał nam w temacie o fizycznym sprzęcie pisać o sprzęcie.

 

PS: Okłamało mnie te Sony! Banda decydentów japońskich! - Moja Pro jest niesłyszalna, nie topi się od kubka z herbatą i nie ma przebarwień. - przepraszam cię Królu złoty za offtop.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja tez bez skazy

...moze te sprzedawane z bonami to jakis 2 gatunek :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po godzinach porównywania tekstur jednak nie biore :(. Gdzie to Scorpio??

 

UPDATE:

OK, nie biorę bo nie mam pińcet plas

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bany4KHDR napisał:

moja tez bez skazy

...moze te sprzedawane z bonami to jakis 2 gatunek :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

jak sobie wymalujesz :1_grinning: wszystkie maja przebarwienia , albo na calej konsoli albo tylko wokol loga PS :)

no ale zawsze mozna się oszukiwać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chazy_Chaz napisał:

jak sobie wymalujesz :1_grinning: wszystkie maja przebarwienia , albo na calej konsoli albo tylko wokol loga PS

no ale zawsze mozna się oszukiwać :1_grinning:

Trolololo

947989bacb003aaa6c41550d16caf3ba.jpg

 

Edit. Panterka dla /profile/57120-grecky/" rel="">@Grecky

Spoiler

 9f3ade8ff23cb757c8f4c6b1ddd0961b.jpg

 

1+3@tapatalk

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×