Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Marcossik napisał:

Czyli co? Jak włączę dajmy na to Wiedźmina 3 na PS4 Pro, to fpsy będą dropić dokładnie w tych samych sytuacjach, co na zwykłej PS4? W sensie że gra będzie "udawać", że jest odpalona na standardowej plejce? 

 

Jesli takty GPU zostana zbite do 800MHz to tak, beda dokladnie te same dropy w tych samych monetach. Ale jesli bedzie chodzila polowa rdzeni ALE w tych 911MHz to mowimy tu o mocy rzedu ~2.1TF, czyli 15% wiecej niz w bazowym PS4, a to juz spokojnie pozwoliloby uniknac spadkow do 26-28FPS. A jak bedzie faktycznie to dopiero pokaza testy gier po premierze Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Arajan napisał:

Tytułów zapowiedzianych na PS Pro trochę jest. 14 starych gier potwierdzono że przerobią, 17 nowych gier potwierdzono że wyjdzie. Więc źle nie jest, najbardziej mnie tylko zastanawia czy faktycznie posiadacze PS VR ucierpią na fakcie że nie mają PS 4 Pro. 

 

Taka prawda że na Pro gry vr będą wyglądały lepiej, znacznie lepiej, widziałem porównanie farpointa na ps4 i ps 4 pro, jest znaczna różnica. PS VR rozwinie dopiero skrzydła na Pro, dlatego moim pacjentom, posiadaczom vr zalecam Pro. zresztą developerzy już się wypowiadali na ten temat, więcej kaltek, 2x więcej pixeli, dają lepszą grafe, a jak więcej upchają w detalach, to i ostrość ulegnie zmianie w otoczeniu w dali, zobaczcie co cięcia grafy zrobiły driveclubowi pixeloza wylewa się wzdłuż i wszerz.Dlatego 10.11 biegnę po pro. Reszta to wsparcie deweloperów do wydanych już gier vr, a jak nie to nowe produkcje będą już wspierały Pro. No bo po coś prosiaka robili. Niestety portfel przez to grubo obrywa, ale życie krótkie, pieniędzy do grobu nie wezmę. Mam nadziej że jak już zejdę z tego świata i trafie do nieba to będą mieli konsole. Podobno w piekle jest i najnowsze produkcje w 4K, HDR ale nie mają padów i to jest piekło.

Edytowane przez dragonosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, dragonosi napisał:

Taka prawda że na Pro gry vr będą wyglądały lepiej, znacznie lepiej, widziałem porównanie farpointa na ps4 i ps 4 pro, jest znaczna różnica. PS VR rozwinie dopiero skrzydła na Pro, dlatego moim pacjentom, posiadaczom vr zalecam Pro. zresztą developerzy już się wypowiadali na ten temat, więcej kaltek, 2x więcej pixeli, dają lepszą grafe, a jak więcej upchają w detalach, to i ostrość ulegnie zmianie w otoczeniu w dali, zobaczcie co cięcia grafy zrobiły driveclubowi pixeloza wylewa się wzdłuż i wszerz.Dlatego 10.11 biegnę po pro. Reszta to wsparcie deweloperów do wydanych już gier vr, a jak nie to nowe produkcje będą już wspierały Pro. No bo po coś prosiaka robili. Niestety portfel przez to grubo obrywa, ale życie krótkie, pieniędzy do grobu nie wezmę. Mam nadziej że jak już zejdę z tego świata i trafie do nieba to będą mieli konsole. Podobno w piekle jest i najnowsze produkcje w 4K, HDR ale nie mają padów i to jest piekło.

 

Ja niestety najprędzej skusze sie na Pro w Grudniu jak będa premie karpiowe i inne głupoty.

A co do piekła to słyszałem że tam tylko w Wii U można grać i to tylko w Dating Simy po japońsku i to jedną rękę ci ucinają żebyś fapować nie mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Żywy napisał:

 

Jesli takty GPU zostana zbite do 800MHz to tak, beda dokladnie te same dropy w tych samych monetach. Ale jesli bedzie chodzila polowa rdzeni ALE w tych 911MHz to mowimy tu o mocy rzedu ~2.1TF, czyli 15% wiecej niz w bazowym PS4, a to juz spokojnie pozwoliloby uniknac spadkow do 26-28FPS. A jak bedzie faktycznie to dopiero pokaza testy gier po premierze Pro.

W Pro zrobili to inaczej. Sa jakby dwie karty wlozone, cos na wzor Crossfire. W trakcie gry w starsze tytuly po prostu bedzie dzialac jedna karta. Popatrz na przedstawione schematy PS4 Pro. Ewidentnie widac dwie wydzielone karty. To znaczy tez, ze bedzie wiecej niz jeden wentylator w srodku. Teoretycznie Pro powinno byc w starszych grach bardziej energooszczedne niz PS4, ale rdzeni CU raczej nie beda wylaczac w karcie, wiec powinnismy i tak miec wyzsza wydajnosc nawet w starych grach. Konsole to PC, wiec wystarczy przypatrzec sie, jak to na PC wyglada. Obnizane jest jedynie taktowanie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, wnt napisał:

W Pro zrobili to inaczej. Sa jakby dwie karty wlozone, cos na wzor Crossfire. W trakcie gry w starsze tytuly po prostu bedzie dzialac jedna karta. Popatrz na przedstawione schematy PS4 Pro. Ewidentnie widac dwie wydzielone karty. To znaczy tez, ze bedzie wiecej niz jeden wentylator w srodku. Teoretycznie Pro powinno byc w starszych grach bardziej energooszczedne niz PS4, ale rdzeni CU raczej nie beda wylaczac w karcie, wiec powinnismy i tak miec wyzsza wydajnosc nawet w starych grach. Konsole to PC, wiec wystarczy przypatrzec sie, jak to na PC wyglada. Obnizane jest jedynie taktowanie karty.

Niestety Mark Cerny w najnowszym wywiadzie dla Eurogamera mówił o użyciu połowy CU w trybie Base Mode, by "zachować zbliżoną wydajność" do pierwotnego modelu PS4 i mieć pewność, że wszystko zadziała tak jak powinno ;) Cytuję jego wypowiedź: "We just turn off half the GPU and run it at something quite close to the original GPU."

 

EDIT: To nie są dwa osobne kawałki krzemu więc skąd pomysł o dwóch wentylatorach? To nadal jedno APU.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie

 

Najpierw naciągnęli ludzi na VR, które pojawiło się za wcześnie, jest ciekawostką na 5 minut i kosztuje blisko 2 tysiące złotych, chociaż w wielu miejscach nie domaga, ale....

 

....po kilku tygodniach wychodzi kolejny sprzęt za 2 tysiące złotych, który docelowo podoła przy VR i znacząco uatrakcyjni wizualnie i wydajnościowo zabawę. 

 

Taki numer nie ma szansy przejść? Nie w tych czasach :pazura:

 

12 godzin temu, dragonosi napisał:

Taka prawda że na Pro gry vr będą wyglądały lepiej, znacznie lepiej, widziałem porównanie farpointa na ps4 i ps 4 pro, jest znaczna różnica. PS VR rozwinie dopiero skrzydła na Pro, dlatego moim pacjentom, posiadaczom vr zalecam Pro.

 

Podwójne dymanko i niektórzy jeszcze pieją z zachwytu. 

 

Kupiłeś VR, gra jest brzydka i jesteś zawiedziony? Kup jeszcze jedną konsolę! Genialne ze strony Sony. 

 

 

 

Zaorałbym  :antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A piękne w tym wszystkim jest to, że nikt nam nie każe kupować nic tylko sami chcemy :1_grinning: Sam jak Baran swoją starą 2,5 roczną plejke sprzedałem na rzecz Pro-siaka, jedyne moje oczekiwania to żeby nie chodziła jak odkurzacz przy większości gier :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jerzy Urban napisał:

Kupiłeś VR, gra jest brzydka i jesteś zawiedziony? Kup jeszcze jedną konsolę! Genialne ze strony Sony. 

Nie jestem zawiedziony, lubię nowinki i czybym miał vr czy nie i tak bym kupił pro. Ja nie czuje się wydymany a ty chyba tak. VR źle, Pro źle, swędzi mnie dupa źle, wszystko źle, idź człowieku na terapie pozytywnego myślenia albo płacz mamie, siostrze, żonie, bratu do rękawa nie używając chusteczki :). Pozdrawiam i bez obrazy.

Edytowane przez dragonosi
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dragonosi napisał:

Nie jestem zawiedziony, lubię nowinki i czybym miał vr czy nie i tak bym kupił pro. Ja nie czuje się wydymany a ty chyba tak. VR źle, Pro źle, swędzi mnie dupa źle, wszystko źle, idź człowieku na terapie pozytywnego myślenia albo płacz mamie, siostrze, żonie, bratu do rękawa nie używając chusteczki :). Pozdrawiam i bez obrazy.

 

 

Musisz wziąć pod uwagę, że niektórzy trochę szerzej patrzą na biznes gier wideo, niż czubek własnego nosa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zawiedziony, lubię nowinki i czybym miał vr czy nie i tak bym kupił pro. Ja nie czuje się wydymany a ty chyba tak. VR źle, Pro źle, swędzi mnie dupa źle, wszystko źle, idź człowieku na terapie pozytywnego myślenia albo płacz mamie, siostrze, żonie, bratu do rękawa nie używając chusteczki :). Pozdrawiam i bez obrazy.

Takie zachowania sa normalne.

9ae33fa16158afcbc57f9759d42b7246.jpg

Nie ma co patrzeć na innych i wchodzić z nimi w dyskusje. Żyjmy swoim życiem xD

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, chce kupic na raty pro, kupic od razuz. fifa 17 czy bedzie wersja na pro? czy po prostu bedzie aktualizacja jakas? bo nie wiem czy od razu brac fife w ratach czy dopieor pozniej kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kill napisał:

 

Musisz wziąć pod uwagę, że niektórzy trochę szerzej patrzą na biznes gier wideo, niż czubek własnego nosa ;)

uhhu, a skąd wiesz że nie patrze, myślisz że Polska to cały świat, wątpię.Rozumiem tych ludzi, tylko ganie negatywne postawy,jeśli ktoś daje porządne kontrargumenty i mnie przekona przyznam mu racje. Też nie uśmiecha mi się wydawanie kasy na nową konsole. Może trzeba było zrobić ją  na premierę, tylko wtedy kosztowałaby 3 kafle. I znowu duża większość marudziłaby że taka kasa. Jakby nie było premiera Ps 3 to wtopa. Wszyscy walili wtedy po xbox 360. Nie oszukujmy się 80 mln sprzedanych Ps3 to mało w porównaniu do 150 mln Ps 2 czy 100 mln debiutującej konsoli Ps1. Dlatego taki kompromis tańsza Ps 4 = więcej klientów. Przynajmniej Sony daje wybór masz pro nie masz pro, grasz we wszystko. A czy Ms jest lepszy też nie, albo xone s albo scorpio. Kurde ludzie wymieniają komórki raz na rok, raz na dwa lata, i nie płaczą, tylko uśmiechnięci, zadowoleni z zakupu wydając więcej czasem niż na konsole, oczywiście nie wrzucam tutaj wszystkich do jednego worka.Pecetowcy co roku nowa karta nowy procek itd.A tu nie wiem co się dzieje "chyba czarna rozpacz ogarnęła ten świat" :) Wątpię też że większość użytkowników wypnie się na sony i ms. 90% prędzej czy później zmieni konsole. czasy się zmieniają, rynek się zmienia, tradycja została złamana, generacja konsol została podzielona. Wybór mamy jeden zostać przy starej przesiąść się na nową nikt nas nie zmusza, wyboru dokonujemy sami.

Edytowane przez dragonosi
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,większość zachowuje się tak jakby była zmuszona to zakupu konsoli Pro a przecież zostając przy zwykłej 4 grasz w te same gry.Patrz zapowiedzi Horizon czy nowy GOW,przecież to na ps4 wypala gałki oczne a jak masz porządny tv 4k z HDR to na Pro będziesz miał dodatkowo opad szczeny;-)Wybór jest Twój,Twoje pieniądze,Twoja wolna wola.O co tyle szumu,jeden kupi drugi stwierdzi,że się nie opłaca i tyle w temacie.

Pro napewno da skok jakości,o ile ps4 jest już wymaglowana do cna o tyle Pro raczkuje i w przyszłości gry będą wyraźnie odstawać wizualnie od wersji na zwykłe ps4.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dragonosi napisał:

Pecetowcy co roku nowa karta nowy procek itd

Kolego masz ty PC do gier? Bo to zdanie to tyczy sie lat '90 wtedy to jesli co rok sprzetu nie zmieniales to mogles po prostu gry nie odpalic. Teraz? Prosze cie....

Spokojnie jesli nie probojesz montowac budzetowego kompa do grania a zainwestujesz raz a dobrze to pare lat (na moje oko okolo 3) masz spokoj.

 

Z Pro-teza moze byc jeden problem, w mojej opinii gry na niej po prostu beda dzialac lepiej, przez co gry na PS4 dla Amatorow moga zaliczac wieksze frame dropy.

Do tego dochodzi podejrzenie ze gry na VR beda wygladac lepiej - a o ile lepiej to nie wiemy.

 

To moze sie niepodobac.

 

Nikt nikogo nie zmusza, do przesiaki ale jesli okaze sie ze gra X na ps4-amator bedzie dosc czesto dropic do 20fps, co wplywa na jej obior a ta sama gra na PRO-tezie bedzie dzialac w 30fps z dropami do 25fps no to nie ma zmimuj odbior gry bedzie rozny w zaleznosci od konsoli na ktorej bedzie ogrywana.

 

Kolejna rzecz o ktorej pisalem Sony mowi o rownosci konsol i doswiadczenia szczegolnie w multiku. Owszem frame rate moze byc ten sam, ale to nie jedyna rzecz ktora o tym decyduje rozdzielczosc tez ma znaczenie (i wie o tym kazdy kto bawil sie ustawieniami graficznymi). A to jakos sie zupelnie pomija.

 

Niechaj sie pro-teze wydaja. Poki gry beda dzialac OK na Amatorskiej wersji póty nie bede myslal o zmiane konsoli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan ale to chyba dobrze, ze gry na pro beda działać lepiej niz na standardowej czwórce. Gdyby bylo odwrotnie to moim zdaniem byłoby dziwne, bo wtedy po jaka cho.... kupowac nowy sprzet? Jak mieliby go wtedy reklamować? Kupcie nowa konsole, różnicy żadnej nie odczujecie ale bedziecie bardziej pro. Na pecetach tak jest od zawsze i jakos nikt z tego afery nie robi, ze na jego budżetowym lapku z tesco gry wygladaja gorzej niz na kompie kolegi za 10k. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, MagEllan napisał:

Kolego masz ty PC do gier? Bo to zdanie to tyczy sie lat '90 wtedy to jesli co rok sprzetu nie zmieniales to mogles po prostu gry nie odpalic. Teraz? Prosze cie....

Spokojnie jesli nie probojesz montowac budzetowego kompa do grania a zainwestujesz raz a dobrze to pare lat (na moje oko okolo 3) masz spokoj.

 

Fakt zgodzę się że wymiany podzespołów w PC robi się teraz rzadziej niż kiedyś, Powiedzmy sobie ze po 3 latach upgrejt trochę  kosztuje (przeważnie procek, grafa), a za następne 3 lata komp cały do wymiany. A często bywało tak ,że jak się pojawiła gra która lubi pociągnąć mocy z pieca, trzeba było ciąć detale, a zdarzało się często i gęsto że gra która powinna śmigać na pc medium była tak skopana, że highendowe sprzęty sobie nie radziły. Sledze rynek pc, interesuje się tematem wiem co się dzieje i ile trzeba dać za porządny sprzęt. Kiedyś byłem zatwardziałym pecetowcem, ale wkurzała mnie już ta pogoń za tym wszystkim. Wybrałem konsole do gier. Nie bawię się w instalki gier, sterowników, 3 demarki i inne bajery. Przeszedłem na laptopa lecz zainteresowani zostały. Czasem kusi złożyć dobrego pieca ale z drugiej strony mi się odechciewa. Nie ma jak to Ps 4 wkładam płytkę i łupie, pad, kanapa, faja i kawka pełen Relaks.

10 minut temu, sLk napisał:

ale to chyba dobrze, ze gry na pro beda działać lepiej niz na standardowej czwórce. Gdyby bylo odwrotnie to moim zdaniem byłoby dziwne, bo wtedy po jaka cho.... kupowac nowy sprzet? Jak mieliby go wtedy reklamować? Kupcie nowa konsole, różnicy żadnej nie odczujecie ale bedziecie bardziej pro. Na pecetach tak jest od zawsze i jakos nikt z tego afery nie robi, ze na jego budżetowym lapku z tesco gry wygladaja gorzej niz na kompie kolegi za 10k. 

 

Powiedzmy sobie szczerze że jeśli chodzi o bebechy w Ps 4 to złom z którego da się wykrzesać ładną grę pokroju Uncharted 4 ale to max. Ps 4 PRO też szału nie robi nie oszukujmy się to też budżetówka na dzisiejsze czasy która pozwoli na dużo więcej ale góra 3 lata. Myślę że połowa 2019 można spodziewać się Ps 5 jak nie na święta 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesne Pecety bardziej przypominają konsole do gier, niż obecne konsole.

 

Co to są za argumenty? Instalacje gier. To na konsolach się nie instalują?

Sterowniki. Otwórzcie oczy. Poprawa stabilności systemu przy każdym nowym FW to są właśnie updaty sterowników i innych funkcji API. Prawdę mówiąc więcej tych śmieci ściągało się na PS4 niż robi się to na PC. Steam dba o wszystko. Ściągam grę, klikam graj i gram. Podłączam pada i gram. Nic nie muszę robić. Nie wiem z jakiego innego wymiaru czerpiecie swoje mądrości na temat grania na PC, ale widać, że pojęcie macie bliskie zeru. W tej generacji wszystko się zmieniło, zunifikowało. Jest prosto, szybko i pewnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kill napisał:

Nowoczesne Pecety bardziej przypominają konsole do gier, niż obecne konsole.

 

Co to są za argumenty? Instalacje gier. To na konsolach się nie instalują?

Sterowniki. Otwórzcie oczy. Poprawa stabilności systemu przy każdym nowym FW to są właśnie updaty sterowników i innych funkcji API. Prawdę mówiąc więcej tych śmieci ściągało się nie PS4 niż robi się to na PC. Steam dba o wszystko. Ściągam grę, klikam graj i gram. Podłączam pada i gram. Nic nie muszę robić. Nie wiem z jakiego innego wymiaru czerpiecie swoje mądrości na temat grania na PC, ale widać, że pojęcie macie bliskie zeru. W tej generacji wszystko się zmieniło, zunifikowało. Jest prosto, szybko i pewnie. 

Nie ma czegos takiego. W konsolach masz tryb niskopoziomowy, niski narzut na CPU. Podobnie w DX12 na PC. Jesli juz cos sie zmienia to SDK, ale aktualizacje do konsoli nie maja nic do tego. Od tego sa deweloperzy, ktorzy wydane SDK przez Sony sami wprowadzaja do gry.

22 godzin temu, szparagu napisał:

Niestety Mark Cerny w najnowszym wywiadzie dla Eurogamera mówił o użyciu połowy CU w trybie Base Mode, by "zachować zbliżoną wydajność" do pierwotnego modelu PS4 i mieć pewność, że wszystko zadziała tak jak powinno ;) Cytuję jego wypowiedź: "We just turn off half the GPU and run it at something quite close to the original GPU."

 

EDIT: To nie są dwa osobne kawałki krzemu więc skąd pomysł o dwóch wentylatorach? To nadal jedno APU.

Ogladne pozniej jeszcze raz schemat i zobacze artykul podany przez GAFa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update systemu na którym chodzi konsola musi w sobie zawierać sterowniki do karty graficznej. To może być oczywiście na zasadzie zintegrowanych programów, ale poprawki cały czas są wprowadzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonosi oczywiscie, ze tak, ale tez nie chodziło mi o porównywanie wydajności z pecetami.  Bardziej o sens wypuszczania nowego sprzętu bez jakiegos progresu wydajności względem poprzednika. Byloby to dla mnie dziwne gdyby gry nie wyglądały lepiej na nowej konsoli obojetnie czy to Sony czy Microsoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wszyscy siedzą na steamie. Pecet zawsze pozostanie pecetem. nowe drivery do grafy itd. Nie mówiąc o reinstalce systemu jak coś się spierdo.....   A konsola zawsze będzie konsolą. fakt delikatnie się to zaciera ale delikatnie. To dzięki zasranym patchą do gier. Za czasów Ps1, Ps2 były bugi ale nie takie. Gry były dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, które mnie nurtuje od pewnego czasu. Od 2,5 roku PS4. Nic złego nie mogę powiedzieć na jej temat. Chodzi normalnie, nie hałasuje i ogólnie sprawuje się bez zarzutów (odpukać). Jest coraz większy hype na PS4 Pro. Stąd zacząłem się zastanawiać nad nową konsolą. Nie chcę być graczem, który będzie z czasem traktowany gorzej. Nie planuję również wymiany TV. Obecnie korzystam z posiadam modelu LG 47LB670V (http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-47LB670V)

Telewizor również sprawuje się bez zarzutu. I tutaj moje pytanie. Interesować się PS4 Pro ? Warto kupić ? Proszę o poradę i pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kill napisał:

Update systemu na którym chodzi konsola musi w sobie zawierać sterowniki do karty graficznej. To może być oczywiście na zasadzie zintegrowanych programów, ale poprawki cały czas są wprowadzane.

To, ze w obecnej generacji przeszli na x86 nie znaczy, ze konsole to juz PC. Nie ma czegos takiego, jak sterowniki do GPU w konsolach. Tam jest inna calkowicie zasada dzialania calego podsystemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Nikt nikogo nie zmusza, do przesiaki ale jesli okaze sie ze gra X na ps4-amator bedzie dosc czesto dropic do 20fps, co wplywa na jej obior a ta sama gra na PRO-tezie bedzie dzialac w 30fps z dropami do 25fps no to nie ma zmimuj odbior gry bedzie rozny w zaleznosci od konsoli na ktorej bedzie ogrywana.

 

 

TAk wlasnie bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×