Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

mi ten aim wlasnie dupe uratowal wczoraj jak sie dwoch z piechoty do mnie zakradlo na dach podczas snajpienia. Chcieli mnie w plecy od tylu zastrzelic czy zadzgać niehonorowo ale szybki obrot, pach, pach i So long! Suckers! no ale jak komus przeszkadza to mozna przeciez wylaczyc :)

 

ps. Jak opanuje snajpera to bede nie do zaje%$nia

 

@okoni moze masz cos w ustawieniach dzwieku? ja mam na headphones surround i chodzi jak ta lala ale mam drogie sluchawki optykiem podlaczone to tez musi dobrze grać

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

Pogralem dziś trochę,  lepiej ogarniałem mapę i od razu lepiej się grało. Grę oceniam pozytywnie, może być fajna strzelanka, ale boję się że podzieli los battlefronta,  czyli szybko się znudzi. Co do aima nie zauważyłem aby był większy,  natomiast widać od razu że broń jest mniej celna, pociski latają obok celu jak pijane ;)

Jedynym problemem który mnie denerwował są trzaski w słuchawkach na których gram ( podłączone do pada) , wygląda to jakby przy natłoku źródeł hałasu,  całość dźwięku nie wyrabiała. Też tak macie? W innych grach jest normalnie, czyli to nie problem słuchawek. 

 

Mam tak samo z dźwiękiem i na słuchawkach i na głośnikach. W alfie trzeszczało jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Scullcandy PLYR1, ustawienia dzwieku na headphones, dzwiek na surround, w konsoli ustawione pod optyk i wszystko pieknie gra. Moze pokombinujcie z ustawieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu kombinować jak w innych grach jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trzaski się zdarzają, to jest coś takiego jakby dźwięk zlagował. I zazwyczaj jest tak jak pisał Okoni, zbiera się X źródeł dźwięku, kilka wybuchów, strzały, biegnąca nasza postać i potrafi tak dziwnie potrzaskać przez chwilkę. Chyba każdy BF na silniku Frostbite miał problem z dźwiękiem (zanikającym itd) więc to już pewnego rodzaju tradycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni to taki typowy niedzielny user sprzetu - ma dzialać i hooj! kto nie kombinuje ten wodki nie pije okoniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzasków nie uświadczyłem, mimo że natłok dźwięków był dość szeroki. Ustawienie w grze mam na te słuchawki Logitech coś tam, choć używam Pulsów. ;) Dziś z ciekawości pokombinuję z innymi ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w głośnikach telewizora raz trzeszczało, ale tylko przez krótką chwilę jakieś 10 sek. To nie wina sprzętu tylko gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem te trzaski w ogóle gra ma duży lag jak włączam menu podczas gry to ładuje się z 10 sekund ehh jestem mega zawiedziony wydajnością nowego bfa jak tak ma być na premierę to ja dziękuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dźwiękiem to mi teraz dopiero przyszło do głowy że ustawienia audio w grze mają pewnie duże znaczenie, ja grywam na War Tapes. Musiałbym sprawdzić inne opcje, może wtedy problem z trzeszczącym dźwiękiem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj faktycznie były lagi, no a łączenie z serwerami... kpina. Czekaliśmy dobry kwadrans zanim mnie połączyło, resztę  po kolejnych kilkunastu minutach.

Nie grałem w Battlefronta, także nie ma m punktu odniesienia. Za to na bank gra mi się lepiej niż w BF4 - zarówno pod względem sterowania jak i klimatu. Wszystkim, którzy chcą się bardziej wkręcić polecam lekturę "Stalowe szczury" M. Gołkowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Tez miałem te trzaski w ogóle gra ma duży lag jak włączam menu podczas gry to ładuje się z 10 sekund ehh jestem mega zawiedziony wydajnością nowego bfa jak tak ma być na premierę to ja dziękuję 

Banan spokojna głowa :)  Choć u mnie nie występowały problemy  z dzwiękiem, spadki fps były niewielkie i wszystko chodziło płynnie to poczekam z miesiąc od premiery żeby upewnić się czy coś poprawili czy wypuścili to co w becie. Wczoraj się nam banan dobrze grało jak skończyliśmy oddziałem w pierwszej trójce i ubaw był dobry a to najważniejsze. Wypuszczą patcha jednego drugiego i wszystko się unormuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bany1987 napisał:

mi ten aim wlasnie dupe uratowal wczoraj jak sie dwoch z piechoty do mnie zakradlo na dach podczas snajpienia. Chcieli mnie w plecy od tylu zastrzelic czy zadzgać niehonorowo ale szybki obrot, pach, pach i So long! Suckers! no ale jak komus przeszkadza to mozna przeciez wylaczyc :)

 

ps. Jak opanuje snajpera to bede nie do zaje%$nia

 

@okoni moze masz cos w ustawieniach dzwieku? ja mam na headphones surround i chodzi jak ta lala ale mam drogie sluchawki optykiem podlaczone to tez musi dobrze grać

Są sytuację, że faktycznie aim pomoże, ale mi bardziej przeszkadza. A prz snajpie to najbardziej, jak mierze sobie w jednego a tu drugi przebiega i celownik sam za nim wędruje. Są gry gdzie gram z aimem ale w bf gdzie jest opcja, że można sobie spowolnienie zostawić a rota wyłączyć zawsze tak robię.

 

Gra jest mega moim zdaniem, wydajność na cq idealna nie jest ale jest na taki poziomie, że o tryb 16vs16 się nie martwię a grę kupię głównie z myślą o tym trybie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie przetestować jak najwięcej broni to jest pewien bug, żeby odblokować wszystko nie mając odpowiedniej rangi dla klasy. Wchodzi się na www.battlefield.com, logujecie się na swoje konto, wybieracie zakładkę kariera a następnie loadout. Mając wystarczająco "gotówki" której używa się w grze będzie was stać żeby wykupić wszystko co jest do kupienia, czyli różne rodzaje broni głównej dla każdej z klas, gadżety, i te kilka różnych rodzajów broni białej. Ja mając 27 lvl kupiłem właśnie wszystko, aczkolwiek chyba to nie jest do końca zależne od lvl ile ma się tej gotówki w grze, jutro sprawdzę czy będzie widoczne w grze ale z tego co gdzieś wyczytałem na twitterze to powinno.

Generalnie ta cała "kariera" to jakaś nowo testowana odmiana battleloga chyba, testują ją na czas bety i jest też trochę pobugowana, czasami nie wczytuje się nasze konto z PS4 albo kupując w loadoutcie kolejne elementy ekwipunku nagle wyświetla nam tak jakbyśmy nic nie kupili a przepada ta kasa ale wtedy wystarczy chyba odświeżyć stronę i pomaga.

Bardzo ci dziękuję kolego za ten "trik" bo troszkę się zawiodłem na nowych broniach. Polecam reszcie też tak zrobić bo szkoda się męczyć tyle i czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z auto aimem graja nooby :24_stuck_out_tongue: ja wole miec calkowita kontrole nad bronia tak jak w aucie skrzynie manualna. Auto aim jest dobry ale tylko w GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC wbiłem bezproblemowo.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm rozumiem ze szarzy nie da sie zatrzymac? pare razy nie trafilem w goscia i biegalem wokol niego albo gdzies w budynki dopoki sie nie skonczy :PP

racja w tym ze czolg jest op... wbijasz sie w zrodlo rozroby i niezgrana piechota nic nie zrobi. Jak sam probowalem rozwalic czolg tymi granatami przeciwpancernymi to rzut pod same gasienice zabieral max 20 hp. W dodatku mozna siedziec w srodku i naprawiac czolg... gdzie ziomki z palnikami ja sie pytam.

bardzo przyjemnie zrzuca sie samolotami bombki : )

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP tak ale naprawa jest skuteczna tylko jak czołg nie dostaje żadnych obrażeń, więc nie ma tak że ładujesz granatami a on się spawie, bo mu przerywa naprawę. Oczywiście nie bronie czołgów, bo sam twierdze że są op, a teraz kolejna fala hejtu z momej strony, aż dziwne że wcześniej o tym nie napisałem...

 

STEROWANIE!!!!!!!!!!!!!! kto to ku**a wymyslił, znowu wszystko rozpieprzone, znowu inaczej niż w poprzednim BFie, no co za debil siedzi tam i to wymyśla?

Może ktoś z DICE lub EA to przeczyta i wpadnie na pomysł aby dać graczom dowolne dobieranie przysicków? WOW, tak jak na PC!! ale fajnie, co bf to zmiana wszystkiego co się dało, w bf4 zastosowanie przycisku R2 było daremne, mogli dać te opcje na toupadzie, wsiadanie do pojazdów na O walka wręcz na R2 i na kwadrat przeładowanie, a teraz kwadrat ma podwójną opcję.

 

Piszę jeszcze raz STEROWANIE! Niech każdy wydawca gier ustawi jakieś swoje domyślne sterowanie ale niech da tez opcję przypisania każdego przycisku z osobna. Amen

 

No i co z tego że w playstation mogę to zmienić? i do każdego bfa będę pół godziny ustawiał klawisze? tu nie chodzi o systemową zmianę, bo potem się nie da połapać i przywrócić domyślnych ustawień...

 

A czemu to piszę? bo pograłem dłużej, czołami, kóniami i wszystkim co jeździ i w koniu lewy analog do sterowania, w czołgu też, a samochodzie znowu l2 i r2 no wszystko jest tak popier*****e że głowa mała.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, SkibaPL napisał:

hmmm rozumiem ze szarzy nie da sie zatrzymac? pare razy nie trafilem w goscia i biegalem wokol niego albo gdzies w budynki dopoki sie nie skonczy :PP


Da się, zdaje się że lewa gałka analogowa do tyłu w stosunku do kierunku w którym biegniesz, nie działa to natychmiastowo tylko po chwili. Ja oba analogi ściągam w dół i zaraz postać się zatrzymuje, aż wlazłem przed chwilą na pusty serwer żeby przetestować czy faktycznie tak to robiłem, no i działała ta moja metoda :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale udzwiekowanie na sluchaweczkach robi robote. Jest lepiej niz w bf4/hardline. Wbijam do budynku i slysze jak na drugim pietrze kompan z druzyny wbil w przeciwnika lopate :24_stuck_out_tongue:


Z ta szarza to sniper jest cholernie mobilny : P caly czas mozna ja uzywac a leci sie ciut szybciej niz zwyklym sprintem.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SkibaPL napisał:

Co jak co ale udzwiekowanie na sluchaweczkach robi robote. Jest lepiej niz w bf4/hardline. Wbijam do budynku i slysze jak na drugim pietrze kompan z druzyny wbil w przeciwnika lopate :24_stuck_out_tongue:

 

 Taka drobna rzecz a cieszy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięki też uważam za wyebitne, ale czasem chyba są trochę przesadzone,  jakby podrasowane. Mam wrażenie że słyszę strrzelaninę zaraz za domem, a to się okazuje że tłuką się na następnej fladze. Co do czołgów,  rzeczywiście OP,  ale jak wrzucisz granat pancerny na tylną klapę to odbiera nawet 40 %, do tego jeszcze dynamit i da się cwaniacko na jedno podejście gościa udupić. 

Z tą kawalerią jest trochę przesrane,  jest bug że dostaję szablą mimo że typ jest ode mnie dobre pięć metrów optycznie. Dobrym sposobem jest położyć się plackiem, noobki wtedy zwracają w miejscu i można ich grzecznie ukarać ołowiem w ryj :).

Po kolejnej krótkiej serii, stwierdziłem że chyba mi się znudziło i wbiłem na bf4, tam na jednej mapie wykrecilem ratio 7.0 i znów mi się zachciało I WŚ, gra jest zdecydowanie trudniejsza. 

Ps. Gdzie wy zmieniacie l2/r2 na l1/r1?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2/R2 na L1/R1 zmieniamy w ustawieniach konsoli jako przypisanie przycisków, bo żaden jak do tej pory mądry wydaca geir nie wpadł na to aby wprowadzić funkcję dowolnego przypisania przycisków w swojej produkcji...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×