Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Serwery padły jeszcze przed wrzuceniem bety do pss, lub celowo wyłączyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Atak DDOS : (((

 

Śmieszą mnie te płacze o podobieństwo do Battlefronta :1_grinning: "O nie! On trzyma tak samo pistolet jak w tamtej grze. Nie gram w to : (((".

IMO gra powinna dawać radość, bez względu czy jest podobna do Battlefronta. Bawię się dobrze, więc co za różnica czy animacje są podobne lub minimapa przypomina tamtą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo osób poprzez stwierdzenie,że gra podobna jest do Battlefronta rozumiejąc to jako jej wadę,daje do zrozumienia,że Battlefront nie spełnił ich oczekiwań.Ja jako gracz który zaczynał na BC2 i od wtedy żadnego bf'a na konsole sobie nie odpuścił,muszę się przyznac że będzie to pierwszy od 6 lat bf którego nie kupie na konsole.Gra posiada wszystkie wady poprzedniczek i żadnych istotnych (w mojej ocenie) plusów,które miałyby mnie przekonać do wydania około 200 zł.Pozwolę sobie zacytować mojego znajomego (pozdrawiam cookie) "gra jest cinka jak sik pająka"

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uch zawiało chłodem, na szczescie nie gralem w battlefronta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zawiodłem się na Battlefroncie, żeby nie było. Jednak uważam, że to całkowicie inny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,że BF1 oferuje wiele więcej content'u,ale wady Battlefield'a 4,które mnie irytują są w Battlefield 1 obecne,dlatego podziękuje,nie widzę progresu w wersjach konsolowych,co do PC to się nie wypowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgi jak i pociąg mocno przesadzone ;) Pociąg wjazd na D i mogą go skrobać cała mapę i nic mu nie będzie i D przejęte non stop ;)

Czołgami wraz z 2-3 kompanami można cala mapę jeździć bez zgonu i na spokojnie wygrać meczyk ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Zassysam na PC i zobaczę co z tego będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas strzelania w Battlefroncie  nie miało znaczenia czy klęczysz, czy stoisz czy biegniesz, zawsze odrzut broni był ten sam, tutaj ma znaczenie pozycja, tak jak w starych bf ... ale widać że jest to silnik i mechanika starć z Battlefronta.

 

dla mnie dziwnie lata się samolotami coś jest nie tak z sterowaniem, zrzut bomb również szwankuje, mam w celowniku grupkę ludzi, włączam bomby i nikogo nie zabiłem, a przlece na oślep nad miastem nad punktem, zrobię zrzut i kogoś trafię, ogólnie pojedynki powietrzne trwają za długo - karabiny są zbyt słabe ... nie ma destrukcji otoczenia takiej jak zapowiadali, mam wrażenie że da się rozwalić tylko niektóre ściany i krawężniki, nie ma szans żeby np rozwalić budynek tak żeby się zawalił cały. Pewno 50% ścian da się rozwalić, a reszta jest niezniszczalna. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie wczoraj grajac snajperem prawym krzyzakiem wybralem pistolecik pod :dpprawo: i puscilem z dupy w niebo... nie chce nic mowic ale lata on na dlugosc 3/4 mapy: P z G na B dolatuje bez problemu i chcialbym to zobaczyc jak cala druzyna w tym samym momencie strzela tym na jakis punkt :) artyleria musztardowa
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na koniu to wczoraj zamiatałem, najwięcej na jednym życiu 10 chłopa z szabelki, i fajnie bo da się gościa co siedzi w samochodzie na wieżyczce też ciachnąć ... powinni zrobić po 8 koni z każdej strony, zeby taki szturm galopem zrobić, była by piękna rzeźnia. A tak to walka wręcz ogranicza się do jednego R2 ... szkoda że nie można zblokować albo odbić cios, powinni dodać żeby to wzbogacić, bo więcej kombinacji więcej zabawy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie konia - pancernik ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie ubić konia strzalem w glowe ze snajpy? jak nie to nie wroze tej grze swietlanej przyszlosci...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Malakay napisał:

podczas strzelania w Battlefroncie  nie miało znaczenia czy klęczysz, czy stoisz czy biegniesz, zawsze odrzut broni był ten sam, tutaj ma znaczenie pozycja, tak jak w starych bf ... ale widać że jest to silnik i mechanika starć z Battlefronta.

 

dla mnie dziwnie lata się samolotami coś jest nie tak z sterowaniem, zrzut bomb również szwankuje, mam w celowniku grupkę ludzi, włączam bomby i nikogo nie zabiłem, a przlece na oślep nad miastem nad punktem, zrobię zrzut i kogoś trafię, ogólnie pojedynki powietrzne trwają za długo - karabiny są zbyt słabe ... nie ma destrukcji otoczenia takiej jak zapowiadali, mam wrażenie że da się rozwalić tylko niektóre ściany i krawężniki, nie ma szans żeby np rozwalić budynek tak żeby się zawalił cały. Pewno 50% ścian da się rozwalić, a reszta jest niezniszczalna. 

Co do zrzutu bomb trzeba wyczuć moment. Jak biegnie ktoś to musisz szybciej zrzucić. Zauważ.

 

Dużo ludzi chciało gierkę w klimacie I czy też II wojny gdy wyszła większość od razu twierdzi, że jest do bani he Do premiery sporo czasu i podejrzewam, że sporo poprawią. Cieszmy się że w ogóle podjęli się zrobienia takiego klimatu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, One™ napisał:

Odnośnie konia - pancernik ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

ee tam pancernik, normalnie można zastrzelić jeźdzca trzeba się tylko albo położyć, albo schować gdzieś w zabudowie bo za przeszkodami nie polecam bo wszystkie nierówności i niskie przeszkody koń przeskakuje, idzie ciachnąć przeskakując płot chłopa z szabelki ... koń jest mega skuteczny jak zajedzisz jakiś punkt z flanki, albo od tyłu, jak masz dwóch trzech typów zza pleców którzy biegną, no to robisz kmicica, a jak jedziesz od frontu na dwóch ludzi to cię rozwalą, no chyba że strzelają jak Milik :1_grinning:

 

26 minut temu, bany1987 napisał:

da sie ubić konia strzalem w glowe ze snajpy? jak nie to nie wroze tej grze swietlanej przyszlosci...

jasne, wczoraj dostałem kilka razy headshota ze snajpery, tak samo z czołgu gość z armaty mnie zwinął koń nie jest niezniszczalny i często ma zwieszki jak walniesz w ścianę albo w jakieś skrzynie ogólnie jak nagle wyhamujesz tą prędkość, to wtedy jest ciężko nawrócić, trzeba jeździć slalonem bardziej bokami, unikać ciasnych uliczek, na krzyżaku lewo - prawo jest apteczka która odnawia życie konia i jeźdzca, jak jedziesz z karabinem to jesteś wolniejszy, można też taranować ludzi ale dla mnie szabla najskuteczniejsza, jak wpadniesz w rytm i wyłapiesz ten moment w którym trzeba wcisnąć atak, to trzeba w określonym dystansie to na 90% zabijasz, miałem wczoraj pojedynki na dwóch przeciwnych jeźdzców z karabinami i ubiłem, albo wpadłem w 5 biegnących ludzi i po kolei wyciąłem. To jest jeszcze kwestia nauczenia się przez graczy jak walczyć, ale fajnie że przez jazdę konną gra dzieli się na takie strefy jak pisałem że z punktu A do B nie będą biegać z buta, a jeżeli to tylko w grupkach z oczami w dupie :1_grinning: 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PETA by siadła na EA :1_grinning:

Dokładnie, w grze można włożyć trzy tony ołowiu w przeciwnika, zaciachać cały batalion bagnetem, ale jakby miał jakiś wirtualny koń ucierpieć? U , Panie, proces murowany, aż dziw bierze że jeszcze się nikt nie czepia że się czołgiem drzewa rozjeżdża ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale konia juz nie tak latwo przejechac. Wczoraj wbilem sie w jezdca tym opancerzonym samochodem i tylko 35 hp mu zabralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale konia juz nie tak latwo przejechac. Wczoraj wbilem sie w jezdca tym opancerzonym samochodem i tylko 35 hp mu zabralo.

Mam nagranie na konsoli jak ja stałem w miejscu czołgiem i koń wjechał we mnie (idiota jakiś) i padł i koń i gość.

To że łatwo ubić gościa na koniu to wiadomo, ale o samego konia mi chodzi.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konie, czolgi, samoloty, pociągi - ale noobki. Złapcie za snajperke i zrobcie king of the hill jak mężczyzna albo przynajmniej zaczajcie sie gdzies w krzakach na brzegach mapy....

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konie, czolgi, samoloty, pociągi - ale noobki. Złapcie za snajperke i zrobcie king of the hill jak mężczyzna albo przynajmniej zaczajcie sie gdzies w krzakach na brzegach mapy....

Snajperka i tak będzie znerfiona :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, princ18 napisał:

Ale konia juz nie tak latwo przejechac. Wczoraj wbilem sie w jezdca tym opancerzonym samochodem i tylko 35 hp mu zabralo.

waliłem wczoraj z armaty do oblasku lunety snajpera ... są miejscówki na kanionie wysoko, lubią też za wydmami między punktem A i E, no i punkt A na skałach ... problem w tym że niema krzaków :1_grinning: ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snajpienie jest dla noobow tylko piechota :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×